iMac

Neuveriteľný dizajn a výkon vďaka čipu Apple M1. Neprekonateľný 24“ Retina displej so 4,5k rozlíšením. Široký len 11,5 mm a doposiaľ nevídané reproduktory, mikrofón a kamera. Dostupný v siedmich žiarivých farbách. Toto je najlepší iMac, aký kedy svet videl.

Predobjednať

iPad Pro

Nedostihnuteľný čip Apple M1 z nového iPad Pro ho robí vládcom sveta tabletov. A to nie je všetko: neuveriteľný XDR displej, podpora 5G internetu či ultraširokouhlá predná kamera. Nový iPad Pro posúva hranice možného.

Predobjednať

iPhone 12

Najvýkonnejší čip sveta inteligentných telefónov. OLED displej s vysokým kontrastom a vernými farbami. Rámček z leteckého hliníka. A takmer nerozbitné sklo so 4x väčšou odolnosťou pri páde. iPhone 12 predstavuje definíciu dokonalého telefónu. Teraz naviac aj vo fialovej farbe.

Objednať

AirTag

Dajte zbohom hľadaniu. Jeden AirTag si pripnite na kľúče, ďalší dajte napríklad do batohu alebo do peňaženky. V aplikácii Nájsť si potom môžete prezvoniť, a dokonca aj lokalizovať zariadenie na mape.

Objednať

Čip A12 Bionic, 4K rozlíšenie a HDR s vysokou snímkovou frekvenciou. Majte svoje obľúbené aplikácie a služby Apple na veľkej obrazovke. A teraz navyše s úplne novým Apple TV Remote.

Predobjednať