iPhone 13 Pro

Revolučná sústava fotoaparátov posúva hranice možného. Nový OLED displej s technológiou ProMotion vyniká 120 Hz obnovovacou frekvenciou. Okrem toho obrovský skok vo výdrži batérie. A výkon? Najrýchlejší mobilný čip na svete.

Prejsť na kategóriu

iPhone 13 Pro Max

Všetky klady iPhone 13 Pro: fotoaparát hodný profesionálov, gigantický výkon a dlhá výdrž batérie. To všetko vo verzii Max znásobenej obrovským 120 Hz displejom s uhlopriečkou 6,7".

Prejsť na kategóriu

iPhone 13

Zatiaľ najlepší duálny fotoaparát, ktorý Apple vyrobil. Vylepšený Super Retina XDR displej s ešte vyšším jasom. Batéria so skokovo vyššou výdržou. Obrovská porcia pamäťového úložiska a vnútri čip zahanbujúci konkurenciu.

Prejsť na kategóriu

iPhone 13 mini

Superschopnosti v mini vyhotovení. Výkon, displej a fotoaparát bez kompromisov. Navyše odolný a súčasne elegantný. Ľahko sa skryje vo vrecku, pritom zastane prácu filmového štábu.

Prejsť na kategóriu
iPad mini logo

Malý telom, veľký duchom. Výkon A15 Bionic ženie iPad mini nezadržateľne vpred. Navyše v minimalistickom vyhotovení s displejom cez celú plochu, podporou 5G internetu a ultraširokou prednou kamerou, ktorá vás vždy drží v centre záberu.

Prejsť na kategóriu

iPad

Čip A13 Bionic prepožičiava iPadu výkon na rozdávanie, nech už budete robiť čokoľvek. Ultraširokouhlá predná kamera vás vždy umiestni do stredu záberu. Vďaka technológii True Tone sa obraz automaticky nastaví tak, aby bol za akýchkoľvek podmienok perfektný. A nakoniec: teraz s interným úložiskom od 64 GB.

Prejsť na kategóriu
Apple Watch Series 7

Smart hodinky novej generácie popierajúce zákony fyziky. Zatiaľ najväčší a najvyspelejší Retina displej, stále zapnutý, a to všetko bez nárastu rozmerov. Elegantné, a pritom odolné. Dohliadnu na vaše zdravie, zájdu si s vami zaplávať do bazéna a dobíjajú sa žmurknutím oka. Dostupné na jeseň.

Prejsť na kategóriu