Splátkový predaj

Zobraziť katalóg

Ponuka spotrebiteľských úverov

Ako výhodne nakupovať na splátky

 1. Uistite sa, že spĺňate podmienky pre získanie úveru.
 2. Vložte tovar do nákupného košíka.
 3. V druhom kroku objednávky zvoľte spôsob platby "splátky Online".
 4. Vyberte si typ úveru, odošlite objednávku, vyplňte potrebné údaje na stránke spoločnosti Cetelem a počkajte na schválenie.

Osobný odber tovaru na splátky na predajni

 • Po schválení úveru si zmluvy doručené na Váš e-mail vytlačte a podpíšte. Ak sa Vám nepodarí vytlačiť zmluvy alebo nemáte možnosť tlače splátkových zmlúv, radi Vám zmluvy vytlačíme na výdajnom mieste.
 • Pri preberaní tovaru zmluvy predložte spolu s Vaším Občianskym preukazom aj druhý doklad totožnosti (karta poistenca, vodičský preukaz, pas).
 • Od 1.10.2015 je súčasťou dokladov potrebných k vybaveniu úveru aj doklad potvrdzujúci výšku príjmu.

Informácia pre zamestnancov / dôchodcov: V prípade, ak ste udelili súhlas s kontrolou Vašich údajov v databáze Sociálnej Poisťovne nemusíte posielať doklady potvrdzujúce príjem. Ak ste tento súhlas neudelili, je nevyhnutné doklad o príjme (celý a kompletný Výpis z bankového účtu za posledné obdobie alebo Výplatnú pásku za posledné obdobie, alebo Potvrdenie o príjme od zamestnávateľa / aktuálny výmer o dôchodku) priložiť k ostatným dokumentom.

Informácia pre živnostníkov (SZČO): Priložte k zmluve fotokópiu celého daňového priznania a potvrdenia o podaní daňového priznania za posledné zdaňovacie obdobie. Akceptuje sa aj daňové priznanie podané elektronickou formou.

Informácia pre konateľov: Priložte k zmluve Ročné zúčtovanie preddavkov na daň za posledné zdaňovacie obdobie.

UPOZORNENIE: tovar na splátky je možné prebrať len osobou, ktorá o úver žiada.

Doprava tovaru na splátky až k Vám

 • Po schválení úveru si zmluvy doručené na Váš e-mail vytlačte, podpíšte a zašlite spoločne s potrebnými dokladmi poštou na adresu: Alza.sk, Bottova 7, 811 09 Bratislava.
 • Ak sa Vám nepodarí vytlačiť zmluvy, kontaktujte nás telefonicky na čísle (+421) 2 5710 1800 alebo prostredníctvom Kontaktného formulára (Nákup a objednávky - Nákup na splátky).

Doklady potrebné k vybaveniu úveru do 3 400 €:

 • 1× riadne podpísané vyhotovenie Zmluvy o poskytnutí spotrebiteľského úveru (tlačí sa 2x automaticky)
 • 1× riadne podpísané vyhotovenie Prehlásenia a poučenia o ochrane osobných údajov
 • 1× kópiu oboch strán občianskeho preukazu
 • Doklad potvrdzujúci výšku príjmu podľa vyššie uvedených podmienok
 • Žiadateľovi o spotrebiteľský úver ostáva 1× Zmluva o poskytnutí spotrebiteľského úveru a 1× štandardné európske informácie o spotrebiteľskom úvere.

Pre úvery nad 3 400 € a pri SZČO je potrebné vždy doložiť aj:

 • originál potvrdenia o výške príjmu (pokiaľ ste podnikateľ alebo SZČO, tak ako potvrdenie o príjme, prosím, zašlite celé daňové priznanie a potvrdenie o podaní daňového priznania za posledné zdaňované obdobie)
 • doklad preukazujúci trvalé či prechodné bydlisko. Takým dokladom môže byť výpis z účtu alebo akékoľvek vyúčtovanie platieb, či služieb (za elektrinu, plyn či telekomunikačné služby a pod.), zloženka SIPO

Aktuálne súbory poistenia u karty Alza.sk:

 • Komplexný balík poistenia pre prípady: pracovnej neschopnosti, straty zamestnania, plnej a trvalej invalidity, smrti, hospitalizácie v dôsledku úrazu, zneužitie karty, strata karty alebo krádež dokladov.
 • Poistenie Senior pre prípady: smrti, zneužitie karty, strata karty alebo krádež dokladov.

Aktuálne súbory poistenia splátkových úverov:

 • Komplexný balík poistenia Istota plus pre prípady: pracovnej neschopnosti, straty zamestnania, plnej a trvalej invalidity, smrti, hospitalizácie v dôsledku úrazu, krádeže tovaru kúpeného na splátky, home assistance (havarijná situácia v domácnosti, odomknutie zablokovaných dverí, servis domácich spotrebičov po záruke). Klienti s poistením Istota majú možnosť počas celej poistnej doby využívať službu „Cardif poradca“ a službu telefonickej právnej asistencie.
 • Komplexný balík poistenia Istota pre prípady: pracovnej neschopnosti, plnej a trvalej invalidity, smrti, krádeže tovaru kúpeného na splátky, home assistance (havarijná situácia v domácnosti, odomknutie zablokovaných dverí, servis domácich spotrebičov po záruke).
 • Viac informácií o poistení.

Chcete vedieť, ako a koľko budete splácať? Použite splátkovú kalkulačku priamo v detaile produktu. Keďže nákup na splátky je možný len pri tovare s cenou 120 € s DPH a viac, pri tovare s nižšiou cenou sa Vám kalkulačka nezobrazí.

Spoločnosť Alza.sk s.r.o. je zapísaná ako viazaný finančný agent v registri finančných agentov a finančných poradcov, v podregistri poskytovania úverov pod registračným číslom 149693 a je oprávnená vykonávať finančné sprostredkovanie od 30. 11. 2011. Viac o finančnom sprostredkovaní.

Pri poskytovaní spotrebiteľských úverov spolupracujeme výlučne so spoločnosťou BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, pobočkou zahraničnej banky a sme oprávnení poskytovať všetku súčinnosť pri vybavovaní žiadostí klientov o poskytnutie spotrebiteľských úverov.

0
Vytlačiť
Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB10