Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka

Splátkový predaj

Zobraziť katalóg

Ponuka spotrebiteľských úverov

Ako výhodne nakupovať na splátky

 1. Uistite sa, že spĺňate podmienky pre získanie úveru.
 2. Vložte tovar do nákupného košíka.
 3. V druhom kroku objednávky zvoľte spôsob platby "splátky Online".
 4. Vyberte si typ úveru, odošlite objednávku, vyplňte potrebné údaje na stránke spoločnosti Cetelem a počkajte na schválenie.
Odpovede na často kladené otázky o splátkach »

Osobný odber tovaru na splátky na predajni

 • Po schválení úveru si zmluvy doručené na Váš e-mail vytlačte a podpíšte. Ak sa Vám nepodarí vytlačiť zmluvy alebo nemáte možnosť tlače splátkových zmlúv, radi Vám zmluvy vytlačíme na výdajnom mieste.
 • Pri preberaní tovaru zmluvy predložte spolu s Vaším Občianskym preukazom aj druhý doklad totožnosti (karta poistenca, vodičský preukaz, pas).
 • Od 1.10.2015 je súčasťou dokladov potrebných k vybaveniu úveru aj doklad potvrdzujúci výšku príjmu.

Informácia pre zamestnancov / dôchodcov: V prípade, ak ste udelili súhlas s kontrolou Vašich údajov v databáze Sociálnej Poisťovne nemusíte posielať doklady potvrdzujúce príjem. Ak ste tento súhlas neudelili, je nevyhnutné doklad o príjme (celý a kompletný Výpis z bankového účtu za posledné obdobie alebo Výplatnú pásku za posledné obdobie, alebo Potvrdenie o príjme od zamestnávateľa / aktuálny výmer o dôchodku) priložiť k ostatným dokumentom.

Informácia pre živnostníkov (SZČO): Priložte k zmluve fotokópiu celého daňového priznania a potvrdenia o podaní daňového priznania za posledné zdaňovacie obdobie. Akceptuje sa aj daňové priznanie podané elektronickou formou.

Informácia pre konateľov: Priložte k zmluve Ročné zúčtovanie preddavkov na daň za posledné zdaňovacie obdobie.

UPOZORNENIE: tovar na splátky je možné prebrať len osobou, ktorá o úver žiada.

Doprava tovaru na splátky až k Vám

 • Po schválení úveru si zmluvy doručené na Váš e-mail vytlačte, podpíšte a zašlite spoločne s potrebnými dokladmi poštou na adresu: Alza.sk, Bottova 7, 811 09 Bratislava.
 • Ak sa Vám nepodarí vytlačiť zmluvy, kontaktujte nás telefonicky na čísle (+421) 2 5710 1800 alebo prostredníctvom Kontaktného formulára (Nákup a objednávky - Nákup na splátky).

Doklady potrebné k vybaveniu úveru do 3 400 €:

 • 1× riadne podpísané vyhotovenie Zmluvy o poskytnutí spotrebiteľského úveru (tlačí sa 2x automaticky)
 • 1× riadne podpísané vyhotovenie Prehlásenia a poučenia o ochrane osobných údajov
 • 1× kópiu oboch strán občianskeho preukazu
 • Doklad potvrdzujúci výšku príjmu podľa vyššie uvedených podmienok
 • Žiadateľovi o spotrebiteľský úver ostáva 1× Zmluva o poskytnutí spotrebiteľského úveru a 1× štandardné európske informácie o spotrebiteľskom úvere.

Pre úvery nad 3 400 € a pri SZČO je potrebné vždy doložiť aj:

 • originál potvrdenia o výške príjmu (pokiaľ ste podnikateľ alebo SZČO, tak ako potvrdenie o príjme, prosím, zašlite celé daňové priznanie a potvrdenie o podaní daňového priznania za posledné zdaňované obdobie)
 • doklad preukazujúci trvalé či prechodné bydlisko. Takým dokladom môže byť výpis z účtu alebo akékoľvek vyúčtovanie platieb, či služieb (za elektrinu, plyn či telekomunikačné služby a pod.), zloženka SIPO

Aktuálne súbory poistenia u karty Alza.sk:

 • Komplexný balík poistenia pre prípady: pracovnej neschopnosti, straty zamestnania, plnej a trvalej invalidity, smrti, hospitalizácie v dôsledku úrazu, zneužitie karty, strata karty alebo krádež dokladov.
 • Poistenie Senior pre prípady: smrti, zneužitie karty, strata karty alebo krádež dokladov.

Aktuálne súbory poistenia splátkových úverov:

 • Komplexný balík poistenia Istota plus pre prípady: pracovnej neschopnosti, straty zamestnania, plnej a trvalej invalidity, smrti, hospitalizácie v dôsledku úrazu, krádeže tovaru kúpeného na splátky, home assistance (havarijná situácia v domácnosti, odomknutie zablokovaných dverí, servis domácich spotrebičov po záruke). Klienti s poistením Istota majú možnosť počas celej poistnej doby využívať službu „Cardif poradca“ a službu telefonickej právnej asistencie.
 • Komplexný balík poistenia Istota pre prípady: pracovnej neschopnosti, plnej a trvalej invalidity, smrti, krádeže tovaru kúpeného na splátky, home assistance (havarijná situácia v domácnosti, odomknutie zablokovaných dverí, servis domácich spotrebičov po záruke).

Chcete vedieť, ako a koľko budete splácať? Použite splátkovú kalkulačku priamo v detaile produktu. Keďže nákup na splátky je možný len pri tovare s cenou 120 € s DPH a viac, pri tovare s nižšiou cenou sa Vám kalkulačka nezobrazí.

Spoločnosť Alza.sk s.r.o. je zapísaná ako viazaný finančný agent v registri finančných agentov a finančných poradcov, v podregistri poskytovania úverov pod registračným číslom 149693 a je oprávnená vykonávať finančné sprostredkovanie od 30. 11. 2011. Viac o finančnom sprostredkovaní.

Pri poskytovaní spotrebiteľských úverov spolupracujeme výlučne so spoločnosťou BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, pobočkou zahraničnej banky a sme oprávnení poskytovať všetku súčinnosť pri vybavovaní žiadostí klientov o poskytnutie spotrebiteľských úverov.

0
Vytlačiť
Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB4