Zľava 15 % na Whirpool a Indesit Zľava 15 % na Whirpool a Indesit

Autom do Talianska a Dolomitov (2022) – RADY A TIPY

Zobraziť katalóg

Článok

Aktualizované

Severné Taliansko patrí k najbližším miestam, kam sa môžete vydať vlastným autom na atraktívnu dovolenku. Široké a dlhé pláže na pobreží Jadranu možno v priebehu pár hodín vymeniť za jazerá v podhorí Dolomitov. Poradíme vám, ako sa na cestu do Talianska autom prichystať, akými trasami sa vydať, aké ceny očakávať a na ktoré miesta sa určite pozrieť. Máme pre vás aj tipy, ako pri ceste do Talianska ušetriť.

Autom do Talianska

Autom do Talianska a Dolomitov – OBSAH

 1. Koronavírusové opatrenia v Taliansku (aktualizované 7. 7. 2022)
 2. Príprava auta pred cestou
 3. Cesta autom do Talianska za 8 hodín
 4. Za krásami talianskych Dolomitov
 5. Diaľničné poplatky a mýto na ceste do Talianska
 6. Ceny benzínu a nafty v Taliansku
 7. Autom do Talianska lacno
 8. Ceny za ubytovanie a stravovanie
 9. Tipy na výlety – talianske Dolomity
 10. Tipy na výlety – pobrežie a pamiatky
 11. Cestovné doklady na cestu do Talianska
 12. Roaming a volanie v Taliansku

Koronavírusové opatrenia v Taliansku (aktualizované 7. 7. 2022)

Od 1. 6. 2022 nepotrebujete pri vstupe do Talianska žiadne potvrdenie o bezinfekčnosti. To isté platí aj vo všetkých tranzitných krajinách, takže v lete 2022 prebieha cestovanie rovnako ako pred začiatkom koronavírusovej krízy. Teda s jednou výnimkou, a tou je hromadná doprava. Pokiaľ budete cestovať vlakom, autobusom lietadlom či trajektom, musíte mať respirátor FFP2. Podľa aktuálnych informácií by mala táto povinnosť platiť minimálne do septembra.

Príprava auta pred cestou do Talianska

Pred cestou do Talianska určite odovzdajte svojho štvorkolesového miláčika do servisu. Starostlivá prehliadka môže odhaliť poruchy, ktoré by sa mohli počas cesty prejaviť. Bližšie informácie o príprave vozidla pred cestou sme vám už prezradili v skoršom článku.

Dbajte tiež na zákony cudzích krajín. V Rakúsku už nie je podmienkou mať výstražnú vestu pre všetkých pasažierov, stačí jedna pre vodiča. V Taliansku platí zákaz fajčenia vo vozidle v prítomnosti tehotnej ženy alebo dieťaťa do 12 rokov. Pokiaľ navyše cestujete s bicyklami na ťažnom zariadení alebo za karavanom, je nutnosťou mať výstražnú šrafovanú dosku s rozmermi 50 × 50 cm. Túto dosku zoženiete na väčšine rakúskych aj talianskych čerpacích staníc.

Taliansko; Benátky
Benátky patria medzi najobľúbenejšie turistické destinácie, ich návšteva pri ceste autom do Talianska stojí za to.

Pamätajte, že sa môže stať čokoľvek, a je potrebné byť na túto skutočnosť pripravený. Odporúčame vybaviť si k cestovnému poisteniu aj asistenčnú službu a pripoistenie auta. Táto služba za cca 1,5 € na deň vám v prípade náhlej poruchy vozidla alebo nehody zariadi odtiahnutie do najbližšieho servisu. Tiež vám zaistí náhradné vozidlo alebo ubytovanie po dobu opravy vozidla, pomôže financovať prípadný odťah do Slovenskej republiky a pod.

Problém môže nastať so staršími vozidlami. Väčšina poisťovní nechce uzavrieť asistenčné služby pre automobily staršie ako 15 rokov. Môžete využiť aspoň krátkodobé havarijné poistenie, ale jeho vybavenie je často komplikované.

i Riešenie poruchy alebo nehody v cudzine
Majte vždy pripravené číslo na svoju poisťovňu. Nájdete ho na kartičke. Po ruke majte aj formulár „Záznam o dopravnej nehode“ s pokynmi na vyplnenie v slovenskom aj anglickom (alebo nemeckom) jazyku.

Cesta autom do Talianska za 8 hodín

Existujú dve trasy, ktorými sa môžete vydať na severné pobrežie Talianska. Využiť môžete kratšiu trasu na Viedeň, odkiaľ po diaľnici A2 prejdete okolo Grazu (Grazu) a mesta Villach do severného Talianska. Táto trasa je však veľmi frekventovaná. S dopravnými komplikáciami počítajte pri ceste okolo Viedne, kde sa často tvoria kolóny. Rovnako tak je vyťažená diaľnica A2, na ktorej sú na leto naplánované minimálne dve čiastočné uzávierky. 

Tí čo bývajú západnejšie môžu alternatívne využiť hraničný prechod Hatě. Vyhnete sa tak často upchatej rakúskej metropole, a tak môže byť cesta rýchlejšia. Na diaľnici sa napojíte pri mestečku Stockerau, pri St. Pöltene táto cesta nadväzuje na diaľnici A1 v smere na Salzburg. Odtiaľ sa vydáte po diaľnicu A10 smerom na Villach a potom po krátkom úseku diaľnice A2 pokračujete do severného Talianska.

Za krásami talianskych Dolomitov

Cesta do talianskych Dolomitov vedie tiež najvýhodnejšie cez Viedeň. Pôjdete cestou  až do Salzburgu. Nasleduje krátky prejazd po nemeckej diaľnici a potom späť do Rakúska na Innsbruck a cez Brennerský priesmyk do talianskeho Bolzana.

So starším autom odporúčame zostať v Rakúsku a pokračovať zo Salzburgu na Zell am See, Mittersill a Innsbruck. Nemeckí policajti sú preslávení technickými kontrolami starých vozidiel a pokutami za emisie.

Diaľničné poplatky a mýto na ceste do Talianska

V Rakúsku budete potrebovať diaľničnú známku, ktorá stojí 9,6 EUR na 10 dní a môžete si zakúpiť ako klasický diaľničný kupón, tak elektronickú diaľničnú známku. Vzhľadom na jej priaznivú cenu a širokú sieť diaľnic v tejto krajine sa cesta mimo diaľnice nevyplatí. Nad rámec diaľničného poplatku je platba mýta v určitých úsekoch alebo tuneloch.

Peňaženku na mýto si pripravte na ceste do Dolomitov, diaľnica A13 je totiž spoplatnená kvôli Brennerskému priesmyku. Jeden prejazd stojí 10,5 EUR. Rovnako tak budete platiť, ak vychádzate zo západnej časti republiky, pretože na diaľnici A10 je prejazd Katschberským tunelom spoplatnený čiastkou 13 EUR. Tunelu sa môžete vyhnúť prejazdom cez mestečko Katschberg.

i Nemecko a chystané poplatky
Cestou cez Nemecko sa ani v roku 2022 poplatkov báť nemusíte. Nemecká vláda síce schválila mýto od roku 2020, to ale bolo zrušené európskym súdom ako diskriminačné voči zahraničným vodičom, pretože by poplatok zvýhodňoval nemeckých motoristov.

V Taliansku sú diaľnice drahé. Cena je v priemere 9 EUR na 100 najazdených kilometrov. Pri ceste od hraníc k talianskemu pobrežiu vás pohodlná jazda vyjde na 19 eur. Tu sa ponúka výhodnejší variant, a tým je jazda po neplatených cestách, ktoré takmer kopírujú diaľnicu, sú vo veľmi dobrom stave a vy si cestu predĺžite len o hodinu.

Ceny benzínu a nafty v Taliansku

Taliansko tradične patrí v Európe medzi štáty s pomerne vysokými cenami pohonných hmôt. V súčasnej dobe vysokých cien sa však Taliansko výrazne nevymyká. Natankujete tam za veľmi podobné peniaze ako v SR alebo v Rakúsku. To znamená, že za liter benzínu alebo nafty dáte okolo 1,8 €. Ceny v Rakúsku môžu byť mierne nižšie, takže ak narazíte na výhodnú ponuku, môže sa vyplatiť natankovať plnú ešte pred príchodom do Talianska.

S prípadnými kanistrami to ale nepreháňajte, colníci udeľujú za dovoz pohonných hmôt na Talianske územie veľmi prísne postihy. Maximálny povolený limit je 10 litrov v homologovanom kanistri. Pri vyššom množstve hrozí pokuta vo výške niekoľko tisíc EUR, trest odňatia slobody od 6 mesiacov do 3 rokov a zabavenie prevážaného paliva.

(aktualizované 7. 7. 2022)

i Napísali sme tiež iné články s tematikou auto-moto:

Autom do Talianska lacno

Nech už vyrážate autom do Talianska z akejkoľvek časti republiky, najväčšie výdavky prídu práve v cieľovej krajine. Rakúskom prejdete pohodlne a za celkom rozumné náklady aj v prípade, že zvolíte cestu po diaľnici. Situácia sa mení v Taliansku, kde sa môže cesta mimo diaľnice vyplatiť. Vzhľadom na to, že talianske cesty prvej triedy sú kvalitné a často kopírujú trasy diaľnic, nie je nijako ťažké sa vyhnúť drahým talianskym diaľničným poplatkom. Tiež ušetríte za extra spoplatnené prejazdy. Napríklad 250 km cesta z Rakúskeho Villachu do Benátok sa vám tým predĺži o stráviteľných 50 minút.

Ako bolo spomenuté vyššie, tankovaním v Rakúsku sa v roku 2022 na palivách príliš ušetriť nedá.

Ceny ubytovania a stravovania v Taliansku

Ceny za ubytovanie v hoteloch sú oproti slovenským pomerom veľmi vysoké. Na talianskom pobreží sa v hlavných prímorských destináciách pohybujú od 100 EUR za 2 osoby/noc. Miesta v kempe sú často rozdelené podľa intenzity slnečného žiarenia. Tie najviac slnečné sú najlacnejšie a stoja približne 15,5 EUR na auto a stan + 11 EUR na osobu. Ceny v reštauráciách začínajú na hodnote 15 EUR za hlavné jedlo.

Potraviny
v EUR
Chlieb (500 g) 2
Bageta veľká 1,5
Jablká (1 kg) 1,80
Banány (1 kg) 1,70
Polotučné mlieko (1 l) 1,50
Džús (1,5 l) 2,00
Kuracie prsia (1 kg) 8,5
Cappuccino 1,5
Pivo čapované (0,5 l) 5

Tipy na výlety – talianske Dolomity

Taliansko nám ponúka veľa možností, ako využiť očakávaný oddych od práce či štúdia. Či už ste zástancami aktívnej dovolenky v horách, milovníci kultúry a histórie, labužníci, alebo dávate prednosť pobytu pri mori, určite si v tejto krajine prídete na svoje.

K návšteve lákajú obrovské piesočné pláže, slávne mestá plné umeleckých skvostov, priezračne čisté jazerá aj skalnaté Dolomity. Prinášame vám niekoľko rád a tipov na miesta, ktoré stoja za návštevu. Cesta do všetkých týchto talianskych lokalít sa dá zvládnuť autom. Spomínané destinácie sa nachádzajú maximálne 1 000 km od našich hraníc. Väčšinou však menej.

Jezero Fedaia Seceda
Kúsok od vrcholu Marmolada sa nachádza jazero Fedaia (vľavo). Pokiaľ máte záujem skôr o pešiu túru, potom môžete využiť turistické trasy na vrchol Seceda (vpravo).
 • Passo di Gardena je rajom pre milovníkov serpentín. Kľukatiace sa zákruty šplhajú až do výšky 2 220 m n.m. Pokiaľ si však chcete jazdu užiť, vyjdite skoro ráno, alebo naopak k večeru. Cez deň sú serpentíny plné turistov, cyklistov, motorkárov, áut i autobusov a šoférovanie je veľmi náročné, pretože aj tu každý predbieha. Údolie aj okolité horské masívy ale stoja za návštevu.
 • Najľahšie prístupnou európskou trojtisícovkou je nepochybne Piz Boé v pohorí Sella. Meria 3 152 m n. m. a východiskovým bodom býva horský priesmyk Passo Pordoi vo výške 2 239 m n.m. Turistická trasa vedie prevažne po kamennej sutine až na vrchol. Výstup si môžete zjednodušiť lanovkou na Sasso Pordoi (2 950 m n.m.). Za zmienku tiež stojí technicky pomerne náročná ferrata Cesare Piazzeta s obtiažnosťou C/D. Nadšení lezci si tu určite prídu na svoje.
 • Výstup na Marmoladu, najvyššiu horu Dolomitov, je zvládnuteľný aj za jediný deň. Pri peknom počasí nie je trasa nijak náročná. Začínajúci lezci tu často skúšajú svoje prvé krôčiky na ľadovci aj jednoduché ferraty. Samozrejme je ale potrebné horolezecké vybavenie a skúsený vodca.
 • Piccolo Lagazuoi je ďalšou zaujímavou horou v oblasti. Známa je predovšetkým kvôli bojom v 1. svetovej vojne v rokoch 1915 až 1917. Na vrchol sa dostanete zaistenou výstupovou trasou obtiažnosti A/B, lanovkou alebo štôlňami, čo je zrejme najatraktívnejší variant.
 • Talianske Dolomity ocenia aj milovníci pešej turistiky bez horolezeckých úsekov. Veľmi krásnou trasou je výstup zo Santa Cristiny na vrchol Seceda do výšky 2 440 m n. m. Po ceste uvidíte malebné horské lúky, pasúce sa stáda kráv aj zaujímavé skalné útvary Piera Longia.

Tipy na výlety – pobrežie a pamiatky

Kam do Talianska k moru a za pamiatkami vám odpovie táto kapitola. Obľúbenou a najbližší lokalitou je Benátska riviéra s dlhými pieskovými plážami. Tu sa nachádzajú obľúbená a autom dostupná letoviska Bibione a Caorle. Pokiaľ máte radi výlety za pamiatkami, určite svoju cestu do Talianska môžete spojiť s pobytom pri mori a poznávaním.

benatky Miláno
V Benátkach sa rozhodne prejdite po moste Rialto (vľavo). V Miláne potom nezabudnite navštíviť kostol Santa Maria delle Grazie (vpravo).
 • Benátky bývali slávnym prístavom aj mestským štátom. Je to rodisko slávnych umelcov – Tiziana, Tintoretta aj Vivaldiho, a tiež architektonický skvost. Medzi najvýznamnejšie pamiatky patrí most Rialto a námestie sv. Marka. Neblahou spomienkou na bohatú, ale aj smutnú históriu mesta sú všadeprítomné morové masky. S touto tradičnou kultúrou súvisí každoročný karneval, ktorý prebieha zvyčajne desať dní pred Popolcovou stredou, teda tesne pred začiatkom 40-denného pôstu pred Veľkou nocou. Milovníci dobrého alkoholu si však celý rok môžu vychutnať nápoj Aperol Spritz. Práve Benátky sú totiž miestom jeho zrodenia.
 • Prekrásnym mestečkom je tiež Verona, známa zo Shakespearovej tragédie Romeo a Júlia. Hoci je príbeh vymyslený, aj sem prúdia turisti, aby sa pozreli na Júliin balkón a odfotili sa s jej bronzovou sochou. Navštíviť môžete aj miestny amfiteáter, v ktorom sa stále konajú mnohé kultúrne podujatia.
 • Úchvatným múzeom pod holým nebom je aj mesto Miláno. Pýši sa dychberúcou architektúrou aj slávnymi knižnicami a galériami, kde môžete uvidieť diela a rukopisy umelcov od Botticeliho cez Caravaggia až po Leonarda da Vinciho. Fanúšikovia motoristických športov sa môžu pozrieť na pretekársky okruh F1 – Monzu.
 • Caorle je zrejme Slovákmi najnavštevovanejšou prímorskou destináciou severného Talianska. Ocenia ju predovšetkým rodiny s deťmi, lebo sú tu obrovské piesočnaté pláže s plytkým šelfovým morom. „Po svojich s vodou do pásu“ tak môžete dôjsť až 200 metrov ďaleko do mora podobne ako v neďalekom letovisku Bibione.
 • Príjemný pobyt pri mori môžete stráviť aj južnejšie v okolí krásneho starobylého mesta Ravenna. Aj tu sa nachádzajú niekoľko kilometrov dlhé pláže. Táto lokalita je vhodná najmä pre turistov, ktorí chcú počas svojej dovolenky tiež poznávať históriu a architektúru. Ravenna je mesto s dlhou históriou a v 5. storočí bola dokonca hlavným mestom Západorímskej ríše.
 • Za návštevu stojí tiež kolíska renesancie – Florencia. Práve tu sa narodili významní umelci, ako Giovanni Boccaccio, Sandro Botticelli, Donatello a Michelangelo Buonarroti. Svoj príbeh sem okrem iného vo svojom diele Inferno zasadil aj súčasný spisovateľ mysterióznych thrillerov Dan Brown, autor Šifry majstra Leonarda.

Cestovné doklady na cestu do Talianska

Keďže Taliansko a všetky tranzitné krajiny sú súčasťou EÚ aj Schengenského priestoru, na cestu vám stačí platný občiansky preukaz. Ten musia mať aj deti do 15 rokov. Alternatívou je pas. Je potrebné, aby mal každý člen výpravy vlastný doklad, od roku 2012 už nie je možné, aby deti cestovali na doklady rodičov.

i Autom do Chorvátska
Okrem Talianska patrí medzi ďalšie obľúbené európske prímorské destinácie tiež Chorvátsko. Ako sa tam pohodlne dostať, vám prezradí článok Cesta autom do Chorvátska.

Roaming a volanie v Taliansku

Keďže boli poplatky za roaming zrušené, volanie aj SMS vás budú stáť rovnako ako v Slovenskej republike. Pozor si však dajte na to, že zrušenie roamingu sa vzťahuje iba na slovenské čísla, takže pokiaľ by ste chceli volať napríklad na recepciu vášho hotela, zaplatíte čiastku, ako by ste volali zo Slovenskej republiky do Talianska.

Taliansko je jedna z turisticky najzaujímavejších krajín sveta. Zdobí ju more, hory, jazerá, pamiatky či historické mestá. Autom ste tam o niekoľko hodín.

Autom do Talianska: Prehľad najdôležitejších odkazov a informácií

Kam do Talianska k moru autom?

Najrýchlejšie a najlacnejšie sa dostanete k Benátskej riviére, kde sú dlhé pláže s pozvoľným prístupom do mora.

Musím mať negatívny test na koronavírus pri ceste do Talianska?

Nie, aktuálne (v lete 2022) negatívny test na koronavírus mať nemusíte.

Musím udávať dôvod na cestu do Talianska?

Ak neplánujete byť v Taliansku dlhšie ako 3 mesiace, dôvod udávať nemusíte.

Musím v Taliansku nosiť rúško?

Aktuálne (leto 2022) platí povinnosť nosiť v hromadnej doprave respirátor triedy FFP2.

Aké sú poplatky za cestu autom do Talianska?

Diaľničnú známku musíte mať v Rakúsku, tá vás však nevyjde draho. Cena desaťdňovej známky je 9,4 EUR. V Taliansku sú diaľnice drahé a 100 km jazdy vás vyjde približne na 9 EUR Môžete sa im ale ľahko vyhnúť. Ak sa rozhodnete talianske diaľnice využiť, poplatok si môžete spočítať na stránkach prevádzkovateľa talianskej siete diaľnic.

Je možné ísť do Talianska autom lacno?

Áno je. Natankujte ešte v Rakúsku plnú nádrž, pretože v Taliansku sú pohonné hmoty drahé. V Taliansku nepoužívajte diaľnice, ale cestujte po kvalitných cestách prvej triedy.

Aké pamiatky navštíviť v Taliansku?

Ak cestujete autom, môžete navštíviť niektoré zaujímavé miesta na severe krajiny. Nevynechajte Benátky, ale lákavá je tiež Florencia alebo Ravenna.

4,3 37×
BACtrack Trace Pro
Alkohol tester – s elektrochemickým senzorom, rozsah merania 0–4 ‰, presnosť 0,05 ‰, na osobné a firemné použitie, meranie náustkom, kalibrovateľný senzor, počítadlo merania, pamäť merania, eliminácia falošných poplachov, napájanie cez batériu AAA

96,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: AUPR16473
4,6 55×
Riwall PRO REPW 120 SET
Vysokotlakový čistič elektrický, vyhotovenie: prenosné, výkon 1500 W, max. tlak 120 bar, prietok 432 l/h, dĺžka hadice 5 m, s kovovým čerpadlom, so samonasávaním, nádrž na saponát a rotačná dýza

Cenová bomba
82,90 € Ušetríte 9 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: GAR001d
4,1 287×
Mobilly OBD-II BT
Diagnostika – Android a Windows, Bluetooth

13,90 €
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: FIF301
4,9 54×
MOTUL 5100 10W40 4T 4 L
Motorový olej - 10W-40, syntetický, pre 4-taktný motor, API SH, CZ distribúcia, objem 4l - 9,98 €/1 l

39,90 €
Momentálne nedostupné
Objednávací kód: AUPR03711
5,0 105×
Castrol EDGE 5W-30 LL TITANIUM FTT 5 l
Motorový olej - 5W-30, syntetický, longlife, ACEA C3, VW 504.00 a VW 507.00, MB 229.51 a MB 229.31, Porsche C30, DE distribúcia, objem 5l - 10,18 €/1 l

50,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: AUPR989
4,7 39×
PERUZZO PURE INSTINCT pre 4 bicykle
Nosič bicyklov na ťažné zariadenie - pre 4 bicykle, sklopný, skladací, s odnímateľným ramenom, nosnosť 60kg, uzamknutie nosiča k autu, uzamknutie bicyklov k nosiču, 13-pinový konektor

335,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: AUPR00469
4,5 58×
AURILIS strešné nosiče 120 cm
Strešné nosiče – dĺžka 120 cm, nosnosť 90 kg, materiál hliník, uzamykateľné, upevnenie na hagusy, strieborná farba

66,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: AUPR1234a
4,2
HAPPY GREEN Slnečník plážový s kĺbom 180 cm, žlto-biely
Slnečník – kruhový tvar, priemer 1,8 m, výška 190 cm, stredové uchytenie, ohybný kĺb a výškové nastavenie, materiál kov

17,90 €
Momentálne nedostupné
Objednávací kód: VEPTR1d4
4,8 14×
Spokey Picnic Flannel
Pikniková deka – 180×150cm, s uchom na nosenie

Zľavnené -4 %
21,90 € 22,90 €
Na sklade 3 ks
Objednávací kód: SPTif2171
4,8 32×
G21 C & W 45 l, 12/240 V
Autochladnička – termoelektrická, napájacie napätie 12 V a 230 V, objem 45 l, ochladí až o 20 °C oproti okolitej teplote, vrátane ohrevu, s kolieskami, príkon 65 W, hmotnosť 9 kg, rozmery 44 × 57 × 40 cm (V׊×H), sivá farba, energetická trieda F

169,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: EAG090c
4,5 58×
COMPASS Chladiaci box BLUE displej s teplotou
Autochladnička – termoelektrická, napájacie napätie 12 V a 230 V, objem 25 l, ochladí až o 17 °C oproti okolitej teplote, vrátane ohrevu, s displejom, hmotnosť 4,1 kg, rozmery 43 × 38 × 25 cm (V׊×H), modrá farba

95,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: AUPR3137
Bestway Plameniak
Nafukovacie lehátko – do vody, pre 1 osobu, maximálna nosnosť 45 kg, vhodné od 12 rokov, pre dievčatá, vrátane opravnej súpravy, s držadlami, s opierkou, 2 komory, materiál vinyl, rozmery 127 × 127 cm (Š×D), priemer 127 cm

Cenová bomba
14,90 € Ušetríte 4,06 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HRAbz32919
4,2 123×
AlzaPower Holder ACS100 čierny
Držiak na mobil – mechanický, na palubnú dosku a na sklo, nastaviteľný jednou rukou, pre mobilné telefóny s uhlopriečkou 4 – 6.3"

Super cena
12,90 €
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: APWPH0640
4,5 23×
AlzaPower WF100 Wireless Car Charger 15 W čierna
Držiak na mobil – celkový výkon 15W, Automatická fixácia telefónu, možnosť uchytenia na sklo, alebo do ventilácie, vstup USB-C, podpäťová ochrana, prepäťová ochrana, indikácia nabíjania, súčasťou balenia 1m kábel so zakončením USB-C a USB-A

Super cena
33,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: APCC001
Vytlačiť
P-DC1-WEB29
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií