DS LABORATORIES

DS Laboratories

DS Laboratories: Pre zdravé vlasy a dokonalú pleť

DS Laboratories je svetovo známa americká firma, ktorá ponúka inovatívne prípravky proti vypadávaniu vlasov a pre vlasovú starostlivosť. Tie najefektívnejšie a najsilnejšie účinné látky, ktoré zaraďuje do svojich produktov, vyvíja, skúma a testuje vo vlastných laboratóriách v americkom štáte Miami. Jej najzásadnejšou inováciou je patentovaná metóda prenosu účinných látok priamo do vlasových korienkov. Výsledkom sú až o 50 % rýchlejšie rastúce a silnejšie vlasy v porovnaní s konkurenčnými aktivátormi vlasového rastu. DS Laboratories žnú pozitívne ohlasy aj u odborníkov a okrem špičkovej kvality ponúkajú aj nové technologické postupy.

DS Laboratories Revita

Vlasová kozmetika proti vypadávaniu vlasov

DS Laboratories ako jedna z mála firiem uviedla na trh prípravky proti vypadávaniu vlasov. Vo svojom laboratóriu prišla na účinnú metódu takzvaných nanosómov, mikroskopických častíc, ktoré ľahšie prenikajú do pokožky, a tým efektívnejšie prenášajú aktívnu látku do vlasových korienkov. Táto metóda má až o 50 % lepšie účinky. Okrem šampónov proti vypadávaniu vlasov nájdete v portfóliu tejto značky aj vitamíny, séra alebo kondicionéry.

Vlasová kozmetika pre regeneráciu

DS Laboratories ponúka okrem prípravkov proti vypadávaniu vlasov aj produkty pre vlasovú regeneráciu. Prípravky sú určené na poškodené vlasy, na citlivú pokožku či proti lupinám. Neobsahujú žiadne sulfáty ani parabény a pomocou patentovanej technológie nanosomov efektívne prenášajú aktívne látky priamo ku korienkom. Výsledkom je lepší a rýchlejší účinok.

DS Laboratories Revita
DS Laboratories Spectral

Starostlivosť o pleť

V DS Laboratories vyvinuli aj rad pre starostlivosť o pleť, ktorá zahŕňa krémy proti vráskam, séra pre rast obočia aj rias, gély proti celulitíde, krémy proti rastu chĺpkov na tvári či séra na podporu rastu fúzov pre mužov. Všetky pleťové prípravky sú dermatologicky testované a obsahujú vysokokvalitné ingrediencie. Rovnako ako vlasové prípravky využívajú aj produkty na starostlivosť o pleť technológiu nanosomov.

20 položiek
4,4 28×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
DS LABORATORIES Spectral DNC-N Anti-hair Loss Treatment 60 ml
Sérum na vlasy – účinok: vyživujúci a podporujúci rast, dermo, profesionálne, na všetky typy vlasov, chráni vlasy pred vypadávaním, aktívna zložka nanoxidil, objem 60 ml - 64,83 €/100 ml
  38,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: KSVL4404
4,4 44×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
DS LABORATORIES REVITA Hair Stimulating Shampoo 205 ml
Šampón – tekutý, na všetky typy vlasov, zloženie bez parabénu, bez silikónu a bez sulfátu, objem 205 ml, dermo, profesionálny - 13,12 €/100 ml
  26,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: KSVL4395
4,6 38×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
DS LABORATORIES Stimuroller na rast vlasov (0,5 mm)
Masážny prístroj – na hlavu, aj na podporu rastu vlasov, valčeková masáž, 1 program, cestovný, umývateľný povrch, biela farba
  17,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: KSVL9172
4,6 8×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
DS LABORATORIES, sérum s nanoxidilom Cpectral CBD, 60 ml
Sérum na vlasy – účinok: vyživujúci a podporujúci rast, dermo, profesionálne, na slabé a rednúce vlasy, chráni vlasy pred vypadávaním, aktívna zložka kofeín a nanoxidil, objem 60 ml - 96,50 €/100 ml
  57,90 €
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: KSVL9178
4,7 10×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
DS LABORATORIES REVITA Hair Stimulating Conditioner 205 ml
Kondicionér – oplachový, na jemné, slabé a rednúce vlasy, určený na vypadávanie, regeneráciu a výživu, zloženie s vitamínmi a s kofeínom, vyhotovenie: dermo a profesionálne, objem 205 ml - 15,49 €/100 ml
  31,75 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: KSVL4398
4,7 3×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
DS LABORATORIES, šampón Revita, 925 ml
Šampón – tekutý, na všetky typy vlasov, objem 925 ml, dermo, profesionálny - 8,21 €/100 ml
  75,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: KSVL9175
4,2 5×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
DS LABORATORIES sérum Spectral DNC-S 60 ml
Sérum na vlasy – účinok: hydratačný, vyživujúci, pre lesk a podporujúci rast, dermo, profesionálne, na všetky typy vlasov, chráni vlasy pred vypadávaním, aktívna zložka nanoxidil, objem 60 ml - 58,17 €/100 ml
  34,90 €
Na sklade 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: KSVL4405
5,0 2×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
DS LABORATORIES Revita Extra Strenght 205 ml
Šampón – tekutý, na slabé a rednúce vlasy, zloženie bez parabénu, objem 205 ml, dermo - 11,66 €/100 ml
Super cena 23,90 € Ušetríte 0,79 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: KSVL10706
4,4 6×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
DS LABORATORIES Spectral Eyelash Stimulater 2,4 ml
Sérum na mihalnice – na dlhé a husté mihalnice - 2 370,83 €/100 ml
Cenová bomba 56,90 € Ušetríte 11,09 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: KSPL2657
4,6 7×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
DS LABORATORIES, antioxidačný šampón Revita CBD, 205 ml
Šampón – tekutý, na slabé a rednúce vlasy, objem 205 ml, dermo, profesionálny - 13,61 €/100 ml
  27,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: KSVL9173
4,5 4×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
DS LABORATORIES Spectral F7 Anti-hair Loss Treatment 60 ml
Sérum na vlasy – účinok: vyživujúci a podporujúci rast, dermo, profesionálne, na všetky typy vlasov, chráni vlasy pred vypadávaním, objem 60 ml - 61,50 €/100 ml
  36,90 €
Na sklade 1 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: KSVL4406
5,0 1×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
DS LABORATORIES DANDRENE Shampoo 205 ml
Šampón – tekutý, na všetky typy vlasov, zloženie bez parabénu, bez silikónu a bez sulfátu, objem 200 ml, dermo, profesionálny - 13,45 €/100 ml
  26,90 €
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: KSVL4396
5,0 3×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
DS LABORATORIES NIA Restructuring Shampoo 205 ml
Šampón – tekutý, na všetky typy vlasov, zloženie bez parabénu, bez silikónu a bez sulfátu, objem 205 ml, dermo, profesionálny - 11,17 €/100 ml
  22,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: KSVL4394
2,7 3×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
DS LABORATORIES Spectral RS 60 ml
Sérum na vlasy – účinok: vyživujúci a podporujúci rast, dermo, profesionálne, na všetky typy vlasov, chráni vlasy pred vypadávaním, objem 60 ml - 68,17 €/100 ml
  40,90 €
Na sklade 1 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: KSVL4407
Sledovať dostupnosť alebo cenu
DS LABORATORIES antioxidačné tablety Revita 30 ks
Doplnok stravy – 12 biologicky aktívnych zložiek – biotín, melatonín, zinok, železo, vitamín D, rastlinné extrakty a vitamíny, 30 tabliet
  31,90 €
Na sklade 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SPT4638
5,0 1×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
DS LABORATORIES vitamíny na vlasy Revita 90 ks
Doplnok stravy – 12 biologicky aktívnych zložiek – biotín, melatonín, vitamín D, rastlinné extrakty a vitamíny, 90 tabliet
Zľavnené -15 % 67,90 € 79,90 €
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: SPT4637
2,7 3×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
DS LABORATORIES Spectral Brow Wywbrow Revitalizing Serum 4 ml
Sérum na mihalnice – denný a nočný variant, účinok revitalizácia, s kyselinou hyalurónovou a s retinolom (vitamín A), na normálnu pleť, objem 4 ml - 1 572,50 €/100 ml
  62,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: KSPL761
3,9 6×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
DS LABORATORIES Spectral CSF Anti-hair Loss Treatment 60 ml
Sérum na vlasy – účinok: posilňujúci, podporujúci rast a na objem, dermo, na jemné, slabé a rednúce vlasy, aktívna zložka nanoxidil, objem 60 ml - 88,23 €/100 ml
  52,94 €
Na sklade > 5 ks u dodávateľa
Objednávací kód: KSVL4403
4,5 4×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
DS LABORATORIES VEXUM SL
Krém na tvár – vhodný na normálnu pleť, vyhotovenie: dermo, spevňujúci (lifting), pre vekovú skupinu 35+ - 87,80 €/100 ml
  43,90 €
Na sklade 4 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: KSPL2656
4,2 14×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
DS LABORATORIES REVITA Tablety 30 ks
Doplnok stravy – 12 biologicky aktívnych zložiek – biotín, melatonín, zinok, rastlinné extrakty a vitamíny, 30 tablet
  27,90 €
Momentálne nedostupné
Objednávací kód: KSVL4408

DS LABORATORIES - články

SamsungSamsung Galaxy A27 5G (RECENZIA): Vyzerá ako víťaz strednej triedy, realita je však zložitejšia Samsung Galaxy A27 5G patrí medzi telefóny, ktoré sa snažia ponúknuť vyváženú kombináciu funkcií, výkonu a príjemného používateľského zážitku. Zaujme najmä kvalitným AMOLED displejom, vydareným dizajnom a dlhou softvérovou podporou. Počas testovania sme však zaznamenali...