Alzákove TOPky MPLA264262

Stavte na istotu – kozmetika ako vianočný darček poteší zaručene každého

Zobraziť katalóg

Článok

Aktualizované

Tiež si tento rok lámete hlavu nad výberom vhodného darčeka na Vianoce? Máme pre vás tipy, ako vyriešiť vianočné darčeky naozaj rýchlo a k spokojnosti všetkých. Pokiaľ totiž stavíte na kozmetiku ako darček, nemôžete šliapnuť vedľa. Aby ste si vybrali tie najlepšie a najvhodnejšie kozmetické balíčky, prinášame vám zaujímavé nápady, inšpirácie a tipy, aby ste váš výber doviedli k dokonalosti a obdarovali vašich blízkych takými darčekmi, ktoré im skutočne urobia radosť.

Tipy na vianočné darčeky

Obsah článku: Stavte na istotu – kozmetika ako vianočný darček poteší zaručene každého

 1. Prečo staviť na kozmetiku na Vianoce
 2. Vianočné kozmetické balíčky pre ženy
 3. Vianočné kozmetické balíčky pre mužov
 4. Tipy, ako vybrať najlepšie vianočné kozmetické balíčky

Prečo staviť na kozmetiku na Vianoce

Niekto môže možno oponovať, že kozmetika ako darček nie je nič originálne a obdarovanému veľa radosti neprinesie. To však platí iba v prípade, že kozmetický balíček kúpite iba z povinnosti a ani na chvíľu sa nepozastavíte nad jeho výberom. Pri správnom rozhodovaní totiž zistíte, že kozmetika vôbec nie je nič opozerané, obzvlášť ak pravidelne sledujete aktuálne trendy a zaujímate sa o novinky v tejto oblasti. Kvalitná kozmetika prináša pôvab, zvýrazňuje prirodzenú krásu a dopraje nám pocit výnimočnosti, čo platí ako pre ženy, tak aj pre ich opačné pohlavie. Prečo ešte by kozmetický balíček nemal chýbať aj pod vašim vianočným stromčekom?

 • Poteší každého – obdarujete mužov aj ženy každého veku.
 • Praktické využitie - kozmetiku používame denne, takže nepôjde o darček, ktorý časom zapadne prachom.
 • Vytvára luxusný dojem – exkluzívne balenie kozmetických produktov nabáda k obdarovaniu tých najbližších.
 • Veľký výber – v telovej, dekoratívnej, ošetrujúcej, vlasovej, pleťovej kozmetike aj v mnohých vôňach pre mužov aj ženy si každý vyberie svojho favorita.
 • Darček mnohých tvárí – kozmetiku je možné použiť ako celkom osobný darček pre vašich najbližších, zároveň však ním neurazíte kolegu z práce alebo príbuzných vášho partnera.
 • Cenovo široké rozpätie - skvelý darček podľa momentálnej finančnej situácie si vyberú ako študenti, tak aj vyznávači luxusných značiek.

i

Obdarovať svojich blízkych môžete už pred Vianocami, horúcou novinkou posledných rokov sú adventné kalendáre zamerané ako na telovú, tak aj na dekoratívnu kozmetiku.

Kozmetické súpravy
Kozmetické súpravy sú pod vianočným stromčekom zárukou úspechu.

Vianočné kozmetické balíčky pre ženy

Dámu každého veku máte v oblasti kozmetiky a starostlivosti o telo rozhodne čím potešiť, iba treba zohľadniť jej záľuby a preferencie. Je skôr športového zamerania, alebo ide o romantickú dušu milujúcu vôňu ďalekých krajov? Potrebujete zohnať darček pre vyznávačku luxusu, alebo dotyčná zastáva ekologické myslenie a inú ako bio kozmetiku neuznáva? Podčiarknite jej výnimočnosť tým pravým vianočným darčekom!

Kozmetické súpravy
Luxusný parfém urobí radosť dáme v každom veku.

Kozmetické súpravy pre manželku/priateľku

Niet vhodnejšieho darčeka pre dámu vášho srdca, než exkluzívna parfumová vôňa ukrytá v nežnom flakóne. Ak stavíte na kozmetické kazety, v ktorých okrem klasickej vône nájde aj telový krém, sprchový gél alebo dezodorant, určite sa dočkáte pochvalného ocenenia.

Kozmetické súpravy pre mamičku

Pre mamičky vyberáme kozmetické súpravy určené na starostlivosť o zrelú pleť, prípadne špeciálne kozmetické rady telovej alebo vlasovej kozmetiky zamerané na doplnenie potrebných vitamínov a látok na regeneráciu a omladenie pokožky. Mamičky si zaslúžia naozaj výnimočnú starostlivosť, preto zvoľte kvalitné výberové kozmetické značky.

Kozmetické súpravy pre starú mamu

Krásne darčekové balenie klasického mydla, jemná vlasová starostlivosť alebo súprava kozmetiky z prírodných látok bude iste to pravé, čo vašu babičku poteší a vykúzli jej úsmev na perách. Tiež ju nezabudnite tento rok obdarovať nejakým voňavým darčekom, veď dáma sa o seba rada stará v každom veku.

Kozmetické súpravy
Bylinné mydlá sa javia ako skvelý darček pre babičku. Môže ich používať klasicky na umývanie rúk, alebo ako vôňu do bielizníka.

Kozmetické súpravy pre sestru

Je vaša setra divoška, bez ktorej sa nezaobíde žiadna poriadna party? V takom prípade ju určite poteší dekoratívna kozmetika na lesk a rozžiarenie jej tváre, vyplnenie pier aj zvýraznenie očí. Mačací pohľad zabezpečí tekutá očná linka spoločne s dymovými očnými tieňmi, červený rúž dodá celej tvári dramatický look.

Kozmetické súpravy pre kamarátku

Potešiť na Vianoce chceme aj naše kamarátky, a ako ideálny darček sa v tomto prípade javí UV lampa na nechty, pretože perfektne upravené nechtíky pristanú každej dáme. Vďaka domácemu setu na úpravu nechtov je možné ušetriť nemalé peniaze a zároveň tak docieliť dlhotrvajúci efekt krásne nalakovaných nechtov.

Kozmetické súpravy
Pre sestru aj kamarátku sa ponúka súprava dekoratívnej kozmetiky.

Kozmetické súpravy pre kolegyňu

S kolegyňou z práce nemusíte byť najlepšie kamarátky, napriek tomu si v rámci priateľských pracovných vzťahov odovzdávate pred Vianocami milú pozornosť. Ak máte strach, že sa jej výberom kozmetickej súpravy netrafíte do vkusu, kúpte jej luxusné balenie vonných sviečok alebo štýlový aróma difuzér s vonnými tyčinkami.

Vianočné kozmetické balíčky pre mužov

Vybrať ten pravý vianočný darček pre mužov býva často tvrdý oriešok, avšak vianočné kozmetické balíčky vždy splnia svoj účel. Našťastie sú už preč časy, kedy sa muži museli takmer nútiť na každodennú hygienu a použitie hrebeňa na vlasy pre nich bolo veľkou neznámou. Moderný muž často trávi v kúpeľni rovnaké množstvo času ako jeho nežná polovička a starostlivosť o jeho zovňajšok mu rozhodne nie je ľahostajná. Štýlový účes, hladko oholená tvár, prípadne trendy upravený plnofúz, ako aj ľahko výstredný parfum – to všetko dnes dotvára ich osobitosť a inšpiruje ženy k rozmanitým vianočným darčekom.

Kozmetické súpravy pre manžela/priateľa

Každý muž určite ocení kvalitnú pánsku vôňu, vodu po holení alebo sprchový gél, a ak bude všetko súčasťou kompletnej kozmetickej súpravy rovnakej značky, bude mať váš partner všetko skvele zladené. Navyše tu, dámy, máme tú výhodu, že niektoré vône sú vyrábané aj v štýle unisex, a tak ich môžeme v prípade potreby použiť tiež.

Kozmetické súpravy
Kozmetické balíčky pre mužov z vašich dlaní potešia aj toho najväčšieho drsniaka.

Kozmetické súpravy pre otecka

Oteckovi sa vždy kupovalo niečo na holenie, a tento trend stále trvá. Pánske holiace súpravy obsahujú ako kozmetiku vhodnú na holenie, tak aj strojček na úpravu alebo odstránenie fúzov, za čo vám iste poďakuje nielen obdarovaný tatko, ale aj potešená mamička, ktorá doma uvíta vyvoňaného a upraveného fešáka.

Kozmetické súpravy pre starého otca

Aj pre starého otca máme super tip, čo mu dopriať pod vianočný stromček. Namiesto nudného páru tradičných ponožiek ho obdarujte holiacim strojčekom z klasickej žiletky. Ten teraz zažíva renesanciu a väčšinou je súčasťou kozmetickej kazety, v ktorej nájdete aj štetku na holenie, misku a kovový stojan.

Kozmetické súpravy pre brata

Brat nevyjde von bez nagélovaných vlasov alebo je to cestovateľ, ktorý sa na jednom mieste príliš dlho neohreje? Potom mu darujte niektorý z prípravkov vlasovej starostlivosti, alebo sú k dispozícii aj kozmetické balíčky pre mužov v cestovnom variante, v ktorých brat nájde všetko potrebné pre svoje potulky.

Kozmetické súpravy pre kamaráta

Pre kamaráta to chce niečo špeciálne, čo tak napríklad zaobstarať mu súpravu kozmetiky určenú pre milovníkov piva? Originálna pivná kozmetika prekvapí každého vyznávača zlatistého moku, ktorému vykúzli aj doma vo vani atmosféru pivných kúpeľov a umožní mu príjemný a pohodový relax.

Kozmetické súpravy pre kolegu

Vzťahy na pracovisku treba stále budovať a posilňovať, tu sa preto ako ideálny darček javí fľaša kvalitného alkoholu. Ak je však váš kolega zaprisahaný abstinent, vianočné kozmetické balíčky môžu vhodne poslúžiť aj v tomto prípade. Len radšej zvoľte decentnejšiu vôňu kozmetickej súpravy, nech nemáte v práci veľmi veľkú divočinu.

Kozmetické súpravy
Rozmaznávajte si svojho milého a doprajte mu kvalitnú kozmetickú starostlivosť o jeho telo aj tvár.

Tipy, ako vybrať najlepšie vianočné kozmetické balíčky

Na záver vám prinášame niekoľko praktických rád a tipov, ako postupovať pri výbere vianočného kozmetického balíčka.

 • Ak máte možnosť, obhliadnite si poličku v kúpeľni obdarovávaného – spoznáte tak, aké kozmetické značky preferuje, čo vám v mnohom uľahčí váš nákup.
 • V priebehu celého roka si všímajte, nad čím sa dotyčný pozastavuje, čo si pochvaľuje, aký produkt má v obľube.
 • Pri výbere parfumu nemusíte tápať, väčšina žien aj mužov majú svoje obľúbené značky, takže ich pokojne obdarujte rovnakým typom vône, na ktorú sú zvyknutí.
 • Ak nechcete investovať do drahého parfumu, môžete sa poobzerať po cenovo dostupnejšom telovom mlieku alebo sprchovom géle rovnakej značky.
 • Obzvlášť páni by mali brať do úvahy vek dámy, pre ktorú kozmetiku kupujú. Pleťová voda proti akné asi babičku príliš nepoteší, rovnako tak vyzerá zvláštne, ak obdarujte svoju mladú priateľku krémom proti vráskam.
 • Skvelým tipom na darček sú UV lampy na nechty na dokonalú manikúru z pohodlia vlastného domova.

Voňavý darček pod stromčekom poteší a rozžiari alebo vašich blízkych, preto neváhajte a pustite sa s chuťou do výberu parfumov aj kozmetických darčekových súprav pre mužov a ženy každého veku.

Vytlačiť
P-DC1-WEB29
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií