Osviežte sa letnou zľavou na všetko! 😎💥 Nakúpte nad 100 €, v košíku zadajte kód LETNADESINA a objednávku vám zlacníme o 10 €. Akcia platí len do nedele!

Nakupování budoucnosti HP + média Týždeň zľavnených tabletov

Canon EOS 250D (RECENZIA) – digitálna zrkadlovka (nielen) pre začiatočníkov

Zobraziť katalóg

Recenzia

Aktualizované

Súčasný najnižší modelový rad digitálnych zrkadloviek značky Canon samotný výrobca určuje pre začiatočníkov a aktuálne (10/2019) sa skladá zo štyroch modelov, zoradené od najnižších po najvyššie: Canon EOS 2000D, Canon EOS 4000D, Canon EOS 250D a Canon EOS 800D. To, že je celá táto séria najnižšia, teda najlacnejšia, neznamená len samé nevýhody, ale prekvapivo má oproti drahším modelom aj niekoľko pomerne zásadných výhod – a nie je to len nižšia cena. V nasledujúcom článku si predstavíme druhý najvyšší model tohto radu, a síce Canon EOS 250D, ktorý môže byť veľmi zaujímavou voľbou nielen pre začínajúcich fotografov, pretože výstupná kvalita fotografií je bez problémov dostatočná aj pre náročnejšie praktické použitie.

Mechanické vyhotovenie Cannon EOS 250D – ako si vedie v porovnaní s bezzrkadlovkami?

Po mechanickej stránke vychádza nový Canon EOS 250D zo svojho predchodcu, ktorým bol model Canon EOS 200D a s ktorým má, ako už to tak dnes často býva, zhodné rozmery a v podstate aj dizajn a hmotnosť. Jediný drobný rozdiel je v tom, že novinka je nepatrne ľahšia a tiež že na hornej strane fotoaparátu chýba samostatné tlačidlo na ovládanie bezdrôtového pripojenia. Fotoaparát je v predaji v tradičnom klasickom čiernom vyhotovení, ale aj v striebornej a málo obvyklej bielej farbe. Ako je v tejto kategórii obvyklé, je telo fotoaparátu v podstate kompletne plastové, ale použité plasty sú kvalitné a na dotyk príjemné. Najviac namáhané časti, ako je bajonet na uchytenie objektívu, sánky na externý blesk, statívový závit na spodnej strane fotoaparátu a očká na uchytenie popruhu, sú ale kovové.

Cannon EOS 250D; digitálna zrkadlovka; recenzia Cannon EOS 250D; digitálna zrkadlovka; recenzia Cannon EOS 250D; digitálna zrkadlovka; recenzia
Netradične môžete vyberať tiež biely dizajnový variant fotoaparátu Canon EOS 250D.

Rozmerovo aj váhovo ide o veľmi malú a ľahkú zrkadlovku. Priaznivci bezzrkadloviek budú samozrejme namietať, že súčasné bezzrkadlovky sú ešte menšie a budú mať samozrejme pravdu. Faktom však tiež je, že väčšina bezzrkadloviek tejto triedy (teda s čipom formátu APS-C) si môže nechať o ergonómii, akou disponuje Canon EOS 250D, len snívať. Je to jednoducho niečo za niečo – ak preferujete za každú cenu minimálne rozmery, bola by asi bezzrkadlovka lepšou voľbou, ale ak je pre vás dôležitejšie komfortné a bezpečné držanie, zrkadlovky majú stále ešte výrazne navrch. To platí aj v tomto prípade, pretože napriek (na zrkadlovku) malým rozmerom má Canon EOS 250D priamo skvelú ergonómiu, dobre sa drží aj ovláda, a to aj používateľom s väčšou rukou.

Hodnotíme ergonómiu a ovládanie Canon EOS 250D

Ergonómia ako celok vychádza z dizajnu v podstate všetkých zrkadloviek značky Canon, ktorý je rokmi preverený a osvedčený. Rozdelenie a rozmiestnenie ovládacích prvkov má poriadok aj logiku – aj pre fotografov, pre ktorých to bude prvá zrkadlovka, bude ľahké si na ovládanie zvyknúť. Skvelý je polohovateľný LCD monitor na otočnom kĺbe (nie príliš obvyklý v tejto cenovej kategórii), ktorý možno natočiť do takmer ľubovoľnej polohy a dá sa otočiť aj dopredu, čo poteší milovníkov stále populárnych selfíčiek. Rozmery sa podarilo zmenšiť aj vďaka slotu na pamäťovú kartu, ktorý je umiestnený na spodnej strane fotoaparátu pod dvierkami, ktoré sú spoločné aj na batériu.

Cannon EOS 250D; digitálna zrkadlovka; recenzia Cannon EOS 250D; digitálna zrkadlovka; recenzia Cannon EOS 250D; digitálna zrkadlovka; recenzia
Canon EOS 250D ponúkne preverený, pohodlný a dlhodobo spoľahlivý systém ovládania.

Tiež očnica hľadáčika je príjemne veľká a slušne tieni aj pri fotografovaní na prudkom dennom svetle. Jediné, čo mi s ohľadom na ergonómiu a ovládanie vyslovene vadí, je umiestnenie hlavného vypínača fotoaparátu, ktoré mi príde nepraktické. Napríklad sa mi stávalo, že keď som fotoaparát vkladal alebo vyťahoval z brašne, nechtiac som zmenil jeho polohu. Z môjho pohľadu je to tradičná (drobná) nevýhoda všetkých zrkadloviek Canon, ale na druhej strane je to možno len otázka zvyku.

Cannon EOS 250D; digitálna zrkadlovka; recenzia Cannon EOS 250D; digitálna zrkadlovka; recenzia Cannon EOS 250D; digitálna zrkadlovka; recenzia
Ako už je zvykom, ovládacie menu fotoaparátu Canon EOS 250D neprešlo v porovnaní so staršími modelmi žiadnou zmenou.

S ovládaním a ergonómiou však súvisí aj menu fotoaparátu, ktoré je pri Canone roky nemenné, čo ale neznamená, že zlé – skôr naopak. Osobne zaraďujem Canon k značkám, ktoré majú dizajn a logiku ovládacieho menu najlepšie vyriešenú a najľahšie pochopiteľnú. Menu je prehľadné, logické a farebne rozlíšené podľa jednotlivých tém. Skvelá je potom aj kontextová pomoc, kedy pri každej položke menu dole vyskočí okno so stručným vysvetlením danej funkcie. Pre začiatočníkov je veľmi užitočné tiež grafické zobrazenie obrazovky s pokynmi, ktoré mnohokrát dobre napovedia. Displej je navyše dotykový, takže kto namiesto čudlíka radšej používa dotykovú obrazovku, bude tiež spokojný.

Hlavné technické špecifikácie digitálnej zrkadlovky Canon EOS 250D

Parametre Canon EOS 250D
Snímací čip APS-C, CMOS 24 Mpix
Pomer strán 3 : 2
Bajonet Canon EF (EF-S)
Obrazový procesor DIGIC 8
Rozsah citlivosti ISO ISO 100 – 25 600 (51 200)
Automatické čistenie čipu
Stabilizácia na čipe
Automatické zaostrovanie (LCD) Dual Pixel CMOS AF/3 975 bodov
Automatické zaostrovanie (hľadáčik) 9 bodov
Citlivosť AF až −4 EV
Rýchlosť sériového snímania 5 snímok za sekundu
Video 4K – 30p / Full HD – 60p
LCD monitor dotykový, 3", cca 1 Mpx
Hľadáčik optický, zväčšenie 0,87×, pokrytie 95 %
Vstavaný blesk
Odolnosť voči vlhkosti a prachu
Bezdrôtové rozhranie WiFi, Bluetooth
Káblové rozhranie USB, HDMI, vstup na mikrofón a diaľkové ovládanie
Pamäťové karty 1× SD/SDHC/SDXC (UHS-I)
Rozmery 122 × 93 × 70 mm
Hmotnosť 450 gramov (vrátane batérie a karty)

Recenzia Canon EOS 250D – čip, obrazová kvalita a funkcie

Snímacím čipom je obvyklý senzor typu CMOS, formátu APS-C s rozlíšením 24 Mpx, ktorý je navyše vybavený systémom automatického čistenia, čo v tejto cenovej relácii tiež nie je úplne obvyklé. Citlivosť čipu je možné nastaviť v rozmedzí ISO 100 až ISO 25 600 a používateľsky možno povoliť aj ISO 51 200, čo ale neodporúčam, pretože v podstate ide už len o „papierovú“ alebo „marketingovú“ hodnotu. Citlivosť ISO má navyše samostatný páčku na hornej strane fotoaparátu, čo je tiež super. V prípade potreby možno prenechať voľbu citlivosti na automatike, ktorá funguje až prekvapivo dobre. Hlavné sú ale samozrejme samotné praktické výsledky.

Canon EOS 250D; fotografia; recenzia Canon EOS 250D; fotografia; recenze Canon EOS 250D; fotografia; recenzia Canon EOS 250D; fotografia; recenzia Canon EOS 250D; fotografia; recenzia Canon EOS 250D; fotografia; recenzia Canon EOS 250D; fotografia; recenzia Canon EOS 250D; fotografia; recenzia
Zachytenie nočnej scény s Canon EOS 250D pri 8 citlivostiach ISO (z dostupných citlivostí ISO chýba iba 25 600).

Na ukážku kvality výstupu som použil obvyklú skúšobnú nočnú scénu, kde som vydal sériu fotografií pri všetkých dostupných citlivostiach ISO. V ukážkach sú ako zmenšené fotografie pre web, tak aj 100 % výrezy – v oboch prípadoch sú fotografie úplne bez úprav. Pokiaľ si ich chcete prezrieť v plnom rozlíšení, nájdete ich k stiahnutiu na konci článku. To isté platí aj pre ostatné ukážky – sú len zmenšené, ale inak úplne bez úprav. Z výsledkov je zrejmé, že kvalita samotných fotografií je veľmi vysoká a znesie porovnanie aj s oveľa drahšími modelmi. Pre istotu ešte dodávam, že v prípade, že by boli fotografie nasnímané vo formáte RAW a starostlivo spracované, dalo by sa dosiahnuť ešte výrazne lepších výsledkov. Vysoká kvalita fotografií je tak jednou z najsilnejších stránok digitálnej zrkadlovky Canon EOS 250D. Kvalitný je tiež záznam videa, a to až v 4K rozlíšení, ale osobne si myslím, že drvivá väčšina používateľov si stále ešte vystačí s Full HD.

Canon EOS 250D; fotografia; recenzia Canon EOS 250D; fotografia; recenzia Canon EOS 250D; fotografia; recenzia Canon EOS 250D; fotografia; recenzia Canon EOS 250D; fotografia; recenzia Canon EOS 250D; fotografia; recenzia Canon EOS 250D; fotografia; recenzia Canon EOS 250D; fotografia; recenzia
Vo svojej cenovej kategórii si nový Canon EOS 250D vedie viac než slušne.

Veľmi dôležité je tiež automatické zaostrovanie. Pokiaľ budete fotografovať cez hľadáčik, je k dispozícii 9 ostriacich bodov, pričom stredový je zdvojený, krížový. Deväť bodov sa síce v dnešnej dobe môže zdať málo, ale na bežné fotografovanie je to väčšinou úplne dostačujúce. Ak však budete v tomto smere náročnejší, bude lepšie, keď siahnete po fotografovaní v živom náhľade cez LCD monitor, kde je k dispozícii ostriaci systém Dual Pixel AF, kde automatika pracuje so 143 ostriacim bodmi alebo manuálne s 3 975 bodmi. Nechýba ani automatické rozpoznávanie a zaostrovanie na tvár a oko fotografovanej osoby aj sledovanie objektu. Systém síce nie je tak rýchly a dokonalý ako pri drahších modeloch, napriek tomu je to na fotoaparát tejto cenovej kategórie veľmi slušná výbava.

Rýchlosť a presnosť ostrenia, rovnako ako kvalita fotografií, pritom samozrejme záleží aj na použitom objektíve. V základe rozhodne odporúčam siahnuť po najnovšom základnom objektíve Canon EF-S 18-55mm f/4-5,6 IS STM, ktorý je vybavený výkonným optickým stabilizátorom a tiež veľmi rýchlym, tichým a presným motorčekom ostrenia STM. Naviac je aj o niečo menší ako o generáciu starší objektív podobných parametrov. To isté ale platí aj pre voľbu prípadných ďalších objektívov – teda ideálne voliť ich najnovšie verzie vybavené stabilizáciou a krokovým motorčekom (označenie IS a STM).

Canon EOS 250D; fotografia; recenzia Canon EOS 250D; fotografia; recenzia Canon EOS 250D; fotografia; recenzia Canon EOS 250D; fotografia; recenzia Canon EOS 250D; fotografia; recenzia Canon EOS 250D; fotografia; recenzia Canon EOS 250D; fotografia; recenzia Canon EOS 250D; fotografia; recenzia
Kvalita fotografií vytvorených digitálnou zrkadlovkou Canon EOS 250D ma pri recenzii naozaj milo prekvapila!

Inak je fotoaparát Canon EOS 250D vybavený obvyklou ponukou funkcií a snímacích režimov, od plnej automatiky cez predvoľbu clony alebo času až po plný manuál. Začínajúci fotografi tiež určite ocenia celý rad prednastavených režimov na fotografovanie krajiny, portrétov, športu a podobne. Ďalej je potom možné zvoliť niektorý z kreatívnych filtrov, od čiernobielej fotografie cez HDR až po efekt miniatúry. Celkovo potom možno povedať, že v rámci danej kategórie je fotoaparát veľmi dobre vybavený a poskytuje vysokú kvalitu vyhotovených fotografií.

Canon EOS 250D a široká ponuka fotopríslušenstva

Pokiaľ ide o príslušenstvo, hlavná je samozrejme ponuka objektívov a tu snáď ďalej nie je čo rozoberať, pretože väčšiu ponuku než Canon nemá dnes asi nikto a vyberie si doslova každý. Osobne by som spomenul napríklad širokouhlý objektív EF-S Canon 10-18mm f/4,5-5,6 IS STM, skvelý na interiéry či krajinu, ktorý je cenovo v podstate bezkonkurenčný, a pritom malý a ľahký. V prípade, že potrebujete základné pevné ohnisko s vysokou svetelnosťou, potom stojí za úvahu tiež Canon EF 50mm f/1,8 STM, ktorý tiež vyniká priaznivou cenou, nízkou hmotnosťou a malými rozmermi. Podobných zaujímavých objektívov by sa samozrejme našlo oveľa viac. Nehovoriac o ďalšom príslušenstve, ako sú externé blesky, fotografické filtre, pamäťové karty a podobne.

Ďalšie príslušenstvo potom možno pripojiť pomocou konektorov po stranách fotoaparátu. Na pravej strane je to mini-HDMI a Micro-USB konektor, kde musím spomenúť ďalší drobný nedostatok. Tým je fakt, že batériu fotoaparátu nemožno nabíjať cez tento USB konektor. Na opačnej strane potom nájdeme dvojicu konektorov na pripojenie externého mikrofónu a káblovej spúšte, tu zase stojí za zmienku, že pri využití niektorého z týchto konektorov nebudete súčasne môcť využiť vyklápanie LCD naplno, pretože vám tam budú tieto káble prekážať.

i Mohlo by vás zaujímať

Ďalším voliteľným príslušenstvom sú potom mobilné telefóny a tablety, pretože fotoaparátu samozrejme nechýba ani bezdrôtová konektivita, a to ako Bluetooth, tak aj WiFi. Pomocou originálnej aplikácie Canon je spárovanie prístrojov doslova hračka a otvára vám ďalšie možnosti využitia, od prenášania či okamžitého zdieľania fotografií až po diaľkové ovládanie a podobne. Aplikácia sa stále vyvíja a aktualizuje, takže možnosti sa vylepšujú a rozširujú. Ako firemné príslušenstvo potom musím spomenúť aj fakt, že pokiaľ chcete vidieť svoje fotografie aj na papieri, Canon má rozsiahlu ponuku špecializovaných fototlačiarní, ktoré vám vaše fotografie vytlačia v rovnakej kvalite ako minilaby, a pritom ich súčasne môžete využiť aj na bežnú tlač napríklad kancelárskych dokumentov.

Záverečné hodnotenie digitálnej zrkadlovky Canon EOS 250D

Canon EOS 250D

Canon EOS 250D

Digitálne zrkadlovky

Aktuálna (10/2019) predajná cena digitálnej zrkadlovky Canon EOS 250D v sete so základným objektívom Canon EF-S 18-55mm f/4-5,6 IS STM je 659 € vrátane DPH. Za túto cenu získate malú a veľmi ľahkú, pritom však plnohodnotnú digitálnu zrkadlovku so špičkovou kvalitou fotografií a veľmi dobrou výbavou aj jednoduchým ovládaním, ideálnu nielen pre začiatočníkov, ale napríklad aj na cestovanie do vzdialenejších končín, kde so sebou nechcete vláčiť veľkú, ťažkú a drahú výbavu. Hoci „papierovo“ ide o začiatočnícky model, je pomer cena a výkon naozaj mimoriadny.

Klady

 • Veľmi vysoká kvalita fotografií
 • Vybavenie najmodernejšími technológiami
 • Bohatá ponuka funkcií
 • Skvelá ergonómia aj ovládanie
 • Veľká výdrž batérie
 • Vynikajúci pomer cena a výkon
 • Nízka hmotnosť a malé rozmery
 • Veľmi bohatá ponuka možného príslušenstva

Zápory

 • Vyhotovenie hlavného vypínača
 • LCD sa pri vyklopení môže prekrývať s konektormi
 • Nemožno nabíjať cez USB
Michal Kupsa

Michal Kupsa

Michal Kupsa sa narodil v roku 1970 v Brne. Fotografovať začal už vo svojich 15 rokoch a novinárskej činnosti prepadol už o tri roky neskôr. Na svojom konte má spoluprácu s radom prestížnych českých i zahraničných médií, vrátane Českej televízie, Českého rozhlasu, National Geographic, Národnej knižnice Kongresu USA, iDNES, nadácie Človek v tiesni a väčšiny českých magazínov o fotografii a fotografovaní. Zameriava sa predovšetkým na cestopisné články, recenzie fototechniky a vedenie fotografických kurzov.


Vzorové zábery nasnímané digitálnou zrkadlovkou Canon EOS 250D

Canon EOS 250D čierny + EF-S 18–55 mm IS STM + LP-E17
Digitálny fotoaparát – zrkadlovka, APS-C, CMOS 24.1Mpx, Dual Pixel CMOS AF, bajonet Canon EF, 3" TFT otočný dotykový displej, 4K video, HDR, SD/SDHC/SDXC, optický hľadáčik, WiFi, Bluetooth, HDMI, USB, sekvenčné snímanie 5 sn./s + objektív 18 – 135mm (f/3.5 –5.6) IS STM + LP-E17

677,90 € Cena s CashBack  Podrobnosti
737,90 € bez DPH 614,92 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 8:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: OC102b10
Canon EOS 250D telo čierny
Digitálny fotoaparát – zrkadlovka, APS-C, CMOS 24.1Mpx, Dual Pixel CMOS AF, bajonet Canon EF, 3" TFT otočný dotykový displej, 4K video, HDR, SD/SDHC/SDXC, optický hľadáčik, WiFi, Bluetooth, HDMI, USB, sekvenčné snímanie 5 sn./s

489 € Cena s CashBack  Podrobnosti
549 € bez DPH 457,50 €
Kúpiť
Akciová cena
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: OC102b1
Canon EOS 250D čierny + 18–55 mm EF-S + fototaška SB130 + 16GB pamäťová karta
Digitálny fotoaparát – zrkadlovka, APS-C, CMOS 24.1Mpx, Dual Pixel CMOS AF, bajonet Canon EF, 3" TFT otočný dotykový displej, 4K video, HDR, SD/SDHC/SDXC, optický hľadáčik, WiFi, Bluetooth, HDMI, USB, sekvenčné snímanie 5 sn./s + objektív 18 – 55mm EF-S (f/3.5 – 5.6 III) + fototaška SB130 + 16GB pamäťová karta

659 € bez DPH 549,17 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 8:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: OC102b8
Canon EOS 250D biely + 18–55 mm IS STM
Digitálny fotoaparát – zrkadlovka, APS-C, CMOS 24.1Mpx, Dual Pixel CMOS AF, bajonet Canon EF, 3" TFT otočný dotykový displej, 4K video, HDR, SD/SDHC/SDXC, optický hľadáčik, WiFi, Bluetooth, HDMI, USB, sekvenčné snímanie 5 sn./s + objektív 18 – 55mm (f/4.0 – 5.6) IS STM

599 € Cena s CashBack  Podrobnosti
659 € bez DPH 549,17 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: OC102b5
Canon EOS 250D čierny + 18–55 mm DC III + 75–300 mm DC III + Canon Starter Kit 58mm – 32GB
Digitálny fotoaparát - zrcadlovka, APS-C CMOS 24.1 Mpx, bajonet Canon EF, 3" displej, 4K video, SD/SDHC/SDXC, optický hledáček, USB, WiFi, Bluetooth, miniHDMI, sekvenční snímání 5 sn./s + objektiv (ekv. 29-88mm ), f/3,5-5,6 + objektiv (ekv. 120-480mm), f/4-5,6 + Canon Starter Kit 58mm - 32GB

969 € bez DPH 807,50 €
Kúpiť
Môžete mať v pondelok 21.6. od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: OC102b7B1
Canon EOS 250D čierny + 18–55 mm IS STM + Canon Starter Kit 58 mm – 32GB
Digitálny fotoaparát - zrcadlovka, APS-C, CMOS 24.1 Mpx, Dual Pixel CMOS AF, bajonet Canon EF, 3" TFT otočný dotykový displej, 4K video, HDR, SD/ SDHC/ SDXC, optický hledáček, WiFi, Bluetooth, HDMI, USB, sekvenční snímání 5 sn/s. + objektiv 18-55mm (f/4.0-5.6) IS STM + Canon Starter Kit 58mm - 32GB

639 € Cena s CashBack  Podrobnosti
699 € bez DPH 582,50 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: OC102b3B1
Canon EOS 250D čierny + EF-S 18–55 mm IS STM + LP-E17 + Canon Starter Kit 58 mm – 32GB
Digitálny fotoaparát zrcadlovka, APS-C, CMOS 24.1 Mpx, Dual Pixel CMOS AF, bajonet Canon EF, 3" TFT otočný dotykový displej, 4K video, HDR, SD/ SDHC/ SDXC, optický hledáček, WiFi, Bluetooth, HDMI, USB, sekvenční snímání 5 sn/s. + objektiv 18-55mm (f/3.5-5.6) IS STM + LP-E17 + Canon Starter Kit 58mm - 32GB

677,90 € Cena s CashBack  Podrobnosti
737,90 € bez DPH 614,92 €
Kúpiť
Môžete mať v pondelok 21.6. od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: OC102b10B1
Canon EOS 250D čierny + 18–55 mm DC III + 75–300 mm DC III - Digitálny fotoaparát
-5%
Canon EOS 250D čierny + 18–55 mm DC III + 75–300 mm DC III
Digitálny fotoaparát – zrkadlovka, APS-C, CMOS 24.1Mpx, Dual Pixel CMOS AF, bajonet Canon EF, 3" TFT otočný dotykový displej, 4K video, HDR, SD/SDHC/SDXC, optický hľadáčik, WiFi, Bluetooth, HDMI, USB, sekvenčné snímanie 5 sn./s + objektív 18 – 55mm + 75 – 300mm

829 € Cena s CashBack  Podrobnosti
889 € bez DPH 740,83 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 8:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: OC102b7
Canon EOS 250D čierny + 18 – 55 mm IS STM + 50 mm
Digitálny fotoaparát – zrkadlovka, APS-C, CMOS 24.1 Mpx, Dual Pixel CMOS AF, bajonet Canon EF, 3" TFT otočný dotykový displej, 4K video, HDR, SD/SDHC/SDXC, optický hľadáčik, Wi-Fi, Bluetooth, HDMI, USB, sekvenčné snímanie 5 sn/s. + objektiv 18 – 55mm IS STM + 50mm (f/1.8)

739 € Cena s CashBack  Podrobnosti
799 € bez DPH 665,83 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: OC102b6
Canon EOS 250D strieborný + 18–55 mm IS STM - Digitálny fotoaparát
Canon EOS 250D strieborný + 18–55 mm IS STM
Digitálny fotoaparát – zrkadlovka, APS-C, CMOS 24.1Mpx, Dual Pixel CMOS AF, bajonet Canon EF, 3" TFT otočný dotykový displej, 4K video, HDR, SD/SDHC/SDXC, optický hľadáčik, WiFi, Bluetooth, HDMI, USB, sekvenčné snímanie 5 sn./s + objektív 18 – 55mm (f/4.0 – 5.6) IS STM

599 € Cena s CashBack  Podrobnosti
659 € bez DPH 549,17 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: OC102b4
Canon EOS 250D čierny + 18–55 mm IS STM - Digitálny fotoaparát
Canon EOS 250D čierny + 18–55 mm IS STM
Digitálny fotoaparát – zrkadlovka, APS-C, CMOS 24.1Mpx, Dual Pixel CMOS AF, bajonet Canon EF, 3" TFT otočný dotykový displej, 4K video, HDR, SD/SDHC/SDXC, optický hľadáčik, WiFi, Bluetooth, HDMI, USB, sekvenčné snímanie 5 sn./s + objektív 18 – 55mm (f/4.0 – 5.6) IS STM

599 € Cena s CashBack  Podrobnosti
659 € bez DPH 549,17 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: OC102b3
Canon EOS 250D čierny + 18–55 mm DC III
Digitálny fotoaparát – zrkadlovka, APS-C, CMOS 24.1Mpx, Dual Pixel CMOS AF, bajonet Canon EF, 3" TFT otočný dotykový displej, 4K video, HDR, SD/SDHC/SDXC, optický hľadáčik, WiFi, Bluetooth, HDMI, USB, sekvenčné snímanie 5 sn./s + objektív 18 – 55mm (f/3.5 – 5.6) DC III

569 € Cena s CashBack  Podrobnosti
629 € bez DPH 524,17 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 8:15
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: OC102b2
Canon EOS 250D čierny + 18–55 mm DC III + Canon Starter Kit 58 mm – 32GB
Digitálny fotoaparát - zrcadlovka, APS-C, CMOS 24.1 Mpx, Dual Pixel CMOS AF, bajonet Canon EF, 3" TFT otočný dotykový displej, 4K video, HDR, SD/ SDHC/ SDXC, optický hledáček, WiFi, Bluetooth, HDMI, USB, sekvenční snímání 5 sn/s. + objektiv 18-55mm (f/3.5-5.6) DC III + Canon Starter Kit 58mm - 32GB

599 € Cena s CashBack  Podrobnosti
659 € bez DPH 549,17 €
Kúpiť
Môžete mať v pondelok 21.6. od 8:00
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: OC102b2B1
0
Vytlačiť
Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Pre organizácie Ako nakúpiť
P-DC1-WEB16
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi