Dobrý den, chci se zeptat ohledně toho nahrávání a time shiftu, Zde píšete, že to lze, ale na stránkách Hisense (External Link píší, že pro region ČR/SR tato funkce není dostupná.
Děkuji za odpověď.
Zdeněk
Dobrý den, chci se zeptat ohledně toho nahrávání a time shiftu, Zde píšete, že to lze, ale na stránkách Hisense (External Link píší, že pro region ČR/SR tato funkce není dostupná.
Děkuji za odpověď.
Zdeněk