Dobrý den, mám nějaký nepovedený kus, jelikož má vzadu jiné rozmístění dírek pro šroubky než je standard ATX zdrojů. Vyřešil jsem vyvrtáním 2,5 mm dírek tam kde mají být, jsem jediný ? Předpokládám vadnou celou sérii.
Dobrý den, mám nějaký nepovedený kus, jelikož má vzadu jiné rozmístění dírek pro šroubky než je standard ATX zdrojů. Vyřešil jsem vyvrtáním 2,5 mm dírek tam kde mají být, jsem jediný ? Předpokládám vadnou celou sérii.