Dobrý den, rád bych se zeptal. Píšete tu, že odezva je 1ms ale při hraní mám kolem 40 ms tak bych se rád zeptal čím je to způsobeno a zda li to jde nějak nastavit?
Týká se to herní myši Razer Abyssus essential.
Děkuji
Dobrý den, rád bych se zeptal. Píšete tu, že odezva je 1ms ale při hraní mám kolem 40 ms tak bych se rád zeptal čím je to způsobeno a zda li to jde nějak nastavit?
Týká se to herní myši Razer Abyssus essential.
Děkuji