Dobrý den!
Hodně z inzerovaných lednic má energetický štítek.
Tato má "podivný údaj: 0,02kWh/annum"
S takovou spotřebou by neměla jen A+++ ale nejmíň A++++++++++++++. Není údaj 175kWh/annum přesnější?
Děkuji , J.Starkbaum
Dobrý den!
Hodně z inzerovaných lednic má energetický štítek.
Tato má "podivný údaj: 0,02kWh/annum"
S takovou spotřebou by neměla jen A+++ ale nejmíň A++++++++++++++. Není údaj 175kWh/annum přesnější?
Děkuji , J.Starkbaum