Dobrý den, mám tuto klimatizaci již nějakou dobu a po změření reálné spotřeby (při využití wattmetru Elektrobock EMF-1) jsem zjistil, že klimatizace má namísto uváděné spotřeby kolem 1kWh spíše 1,5 - 1,6kWh bez ohledu na to, jestli jede na nízkou nebo vysokou rychlost ventilátoru, při nastavené teplotě na 16°. Chtěl jsem se zeptat, jestli je to normální, nebo bych mohl mít vadný kus. Děkuji.
Dobrý den, mám tuto klimatizaci již nějakou dobu a po změření reálné spotřeby (při využití wattmetru Elektrobock EMF-1) jsem zjistil, že klimatizace má namísto uváděné spotřeby kolem 1kWh spíše 1,5 - 1,6kWh bez ohledu na to, jestli jede na nízkou nebo vysokou rychlost ventilátoru, při nastavené teplotě na 16°. Chtěl jsem se zeptat, jestli je to normální, nebo bych mohl mít vadný kus. Děkuji.