Dobrý den, jak široké je těsnění do okna? Máme široké zdi a okno je zapuštěné cca 20cm takže mám obavu, aby bylo těsnění dost široké. Dá se případně koupit širší? Děkuji.
We use 8 categories of cookies on our website:
Technical cookies
These are strictly necessary for the functioning of the website and the features you choose to use. Without them, our website would not work; you wouldn't be able to log in to your user account, for example.Functionality cookies
These cookies allow us to remember your basic choices and improve the user experience. These include remembering your preferred language or allowing you to stay logged in permanently.Social media cookies
These cookies allow us to easily link you to your social media profile and, for example, allow you to share products and services with your friends and family.Content personalisation
These cookies allow us to show you content and ads according to the information we have about you to best meet your needs. This includes what content you have viewed, or on what device you are accessing our website.Non-personalised advertising
These cookies allow us to show you general ads for products and services.Personalised advertising
Thanks to these cookies, we and our partners can offer you relevant products and services based on your purchases, your shopping behaviour and your preferences.Audience metrics
These cookies allow us to optimise our site for your convenience based on how you use it. The aim is to remember or anticipate your choices. This includes, for example, the use of features, their location, or the behaviour on the page.Third party cookies
These cookies are third-party cookies (e.g. Google business safety & privacy and terms site). You can find more information about them and our partners here.By giving your consent to the processing of cookies, functionality and analytical cookies will be installed on the device you use to browse the website (click on the "I understand" button for both categories, or you can select only one of the categories by clicking on the "Settings" button). We always install technical cookies on your device, even without your explicit consent, because without them our website would simply not work.
You can revoke your consent to the processing of cookies. In connection with our company's cookie processing, you also have the following rights: the right to access cookies, delete, modify, supplement and correct them, restrict processing and the right to lodge a complaint with the Office for Personal Data Protection. Read more about your rights.
For even more detailed information about how we process cookies, please see our Personal Data Protection Policy.
Dobrý den, jak široké je těsnění do okna? Máme široké zdi a okno je zapuštěné cca 20cm takže mám obavu, aby bylo těsnění dost široké. Dá se případně koupit širší? Děkuji.
Dobrý den, jak široké je těsnění do okna? Máme široké zdi a okno je zapuštěné cca 20cm takže mám obavu, aby bylo těsnění dost široké. Dá se případně koupit širší? Děkuji.
Dobrý den, při používání klimatizace 3 měsíce v roce, za jak dlouho bude nutné doplnit chladivo? Je v ČR nějaký autorizpovaný servis, který chladivo doplní? Děkuji, R Pelc
Dobrý den, při používání klimatizace 3 měsíce v roce, za jak dlouho bude nutné doplnit chladivo? Je v ČR nějaký autorizpovaný servis, který chladivo doplní? Děkuji, R Pelc
dobrý den jde klimatizací napojit i na chytrou domácnost přes Smart home ,Google home?
dobrý den jde klimatizací napojit i na chytrou domácnost přes Smart home ,Google home?
Zdravím, bude někdy v blízké budoucnosti klimatizace dostupná? Díky
Zdravím, bude někdy v blízké budoucnosti klimatizace dostupná? Díky
Dobry den, prave zakupene zariadenie som zapojil, ale zistil som, ze po dosiahnuti nastavenej teploty sa automaticky NEVYPNE. Jediny sposob ako zariadenie vypnut je pomocou POWER tlacitka. To je v rozpore s navodom, kde sa hovori, ze "Mobilná klimatizácia sa automaticky vypne, hneď ako teplota v miestnosti klesne pod nastavenú teplotu. Ak teplota opäť stúpne, mobilná klimatizácia sa opäť uvedie do prevádzky."
Dobry den, prave zakupene zariadenie som zapojil, ale zistil som, ze po dosiahnuti nastavenej teploty sa automaticky NEVYPNE. Jediny sposob ako zariadenie vypnut je pomocou POWER tlacitka. To je v rozpore s navodom, kde sa hovori, ze "Mobilná klimatizácia sa automaticky vypne, hneď ako teplota v miestnosti klesne pod nastavenú teplotu. Ak teplota opäť stúpne, mobilná klimatizácia sa opäť uvedie do prevádzky."
Klima je nová a chladila 10min. (Na spodní straně je občas horká, občas studená, ale beru to jako běžný stav). Dle návodu mají být zezadu pod mřížkami 2 filtry, které tam nevidím. Něčím jestli reklamovat nebo dělám něco špatně, děkuji za odpověď.
Klima je nová a chladila 10min. (Na spodní straně je občas horká, občas studená, ale beru to jako běžný stav). Dle návodu mají být zezadu pod mřížkami 2 filtry, které tam nevidím. Něčím jestli reklamovat nebo dělám něco špatně, děkuji za odpověď.
Dobrý den,potebuji poradit s klimatizací. Vytekla mě voda a zničila podlahu co.je špatně,musí být hadička vzadu stále zapojena? Mohl by se mi někdo ozvat na @
Dobrý den,potebuji poradit s klimatizací. Vytekla mě voda a zničila podlahu co.je špatně,musí být hadička vzadu stále zapojena? Mohl by se mi někdo ozvat na @
Dobrý den, vzhledem k protichůdným recenzím bych se chtěl zeptat: je "sleep mode" znatelný? sníží se opravdu znatelně hlučnost stroje? Opravdu se ventilátor po dosažení požadované teploty nevypne? Je schopná klimatizace vychladit pokoj po velikosti 18 m2, alespoň o 5 stupňů? (z 28 na 23..). Děkuji
Dobrý den, vzhledem k protichůdným recenzím bych se chtěl zeptat: je "sleep mode" znatelný? sníží se opravdu znatelně hlučnost stroje? Opravdu se ventilátor po dosažení požadované teploty nevypne? Je schopná klimatizace vychladit pokoj po velikosti 18 m2, alespoň o 5 stupňů? (z 28 na 23..). Děkuji
Klimatizace je extremne hlucna. V mistnosti je 23st, nastavim chlazeni na 26st a jede naplno, pritom ma okamzite vypnout. Nastavim ji nocni mod a jede opet naplno. V navodu je, ze ma byt na nocni mod ticha. Jak je to mozne?
Klimatizace je extremne hlucna. V mistnosti je 23st, nastavim chlazeni na 26st a jede naplno, pritom ma okamzite vypnout. Nastavim ji nocni mod a jede opet naplno. V navodu je, ze ma byt na nocni mod ticha. Jak je to mozne?
dobrý den,do jak velkých dveří prosklených je možné těsnící sadu instalovat?Děkuji
dobrý den,do jak velkých dveří prosklených je možné těsnící sadu instalovat?Děkuji

