Dobrý den, proč aplikace při vzdáleném přístupu hlásí "síť je nestabilní, prosím zkuste to znovu později" ??? Pokud chci zobrazit jen živý přenos tak to běží bez problému. Předem díky za radu.
Dobrý den, proč aplikace při vzdáleném přístupu hlásí "síť je nestabilní, prosím zkuste to znovu později" ??? Pokud chci zobrazit jen živý přenos tak to běží bez problému. Předem díky za radu.