Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka
Na vyzdvihnutie Vami objednaného tovaru sú naše pobočky otvorené podľa otváracej doby pobočky.
Mimoriadna situácia môže ovplyvniť čas doručenia. Na doručení všetkých objednávok intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.
Levé ucho - bezpečné a spoľahlivé nákupy Čistý vzduchu bez virů

Poznáte Grundig? Zoznámte sa s prvotriednymi domácimi spotrebičmi

Zobraziť katalóg

Sponzorovaný článok

Aktualizované

Inovatívna, zásadová, mladistvá a s úctou k tradícii – tak možno v krátkosti opísať značku Grundig, ktorá už 70 rokov ponúka celej Európe spotrebnú elektroniku a domáce spotrebiče tej najvyššej kvality. Kde sa táto značka vzala a v čom spočíva mimoriadnosť jej produktov? Pozrite sa spolu s nami kúsok do histórie a objavte značku Grundig v celej svojej kráse spolu s jej veľkými domácimi spotrebičmi, ktoré sú tu pre vaše pohodové chvíle v domácnosti.

Spotrebiče Grundig

História značky Grundig

Značka Grundig sa objavila v roku 1945. Vtedy Max Grundig, po ktorom je celá spoločnosť pomenovaná, skonštruoval krátko po druhej svetovej vojne rádioprijímač. Ten mal obrovský úspech, a preto otvorenie továrne na seba nenechalo dlho čakať. Čoskoro nato vyrobil televízor, potom prenosný magnetofón a vo výrobe sa už nezastavil. Odvtedy uplynul už nejaký čas a Grundig si vybudovala veľmi silnú pozíciu na trhu. Jej meno je známe po celej Európe a len v samotnom Nemecku má o nej povedomie 98 % ľudí.

V roku 2007 sa firma stala súčasťou spoločnosti Arcelik A.Ş. a rozšírila sa tak do viac ako 130 krajín sveta. V súčasnosti jej portfólio zahŕňajú nielen televízory, ale aj americké chladničky, práčky, sušičky, umývačky, ale aj prístroje na úpravu vlasov či vysávače. Tieto zmeny však nijako nezmenili jej poslanie, ktoré má od onoho roku 1945: Grundig – vyrobené pre vás“. Stále s rovnakým nadšením rešpektuje požiadavky a priania svojich zákazníkov a prináša špičkové, nadčasové a maximálne funkčné vybavenie do domácnosti.

Značka Grundig

Grundig vie, čo vaša domácnosť potrebuje

Veľké domáce spotrebiče značky Grundig

Sú tu pre vás. Pomáhajú vám v kúpeľni aj v kuchyni a vždy, keď potrebujete. Vyperú a usušia špinavú bielizeň, umyjú použitý riad a vaše potraviny zamrazia či uchovajú úžasne čerstvé. Práčky, umývačky, sušičky aj chladničky Grundig nájdete v domácnostiach po celej Európe, možno aj vo svete, a novo sa objavili aj v Slovenskej republike. Už aj my si tak môžeme vychutnať tú pohodu, kedy sa práve Grundig stará o naše veci.

Aké sú prednosti veľkých domácich spotrebičov Grundig?

 • Plná záruka po dobu 5 rokov na prácu i diely. K tomu navyše aj záruka funkčnosti – v prípade neočakávaných udalostí je záručná oprava vyriešená do dvoch pracovných dní. Pokiaľ si oprava vyžaduje viac času, dostanete spotrebič nový. Výmenou.
 • Modely EcoMotor a EcoKompresor majú záruku dokonca 10 rokov. Za kvalitou súčiastok svojich spotrebičov si značka Grundig skutočne stojí.
 • Od nákupu spotrebičov nemusíte schovávať účtenky. Stačí sa registrovať na grundig.sk, kde je všetko prehľadne uložené.
 • Veľké spotrebiče Grundig majú vycibrený dizajn, kvalitné spracovanie a je na ne spoľahnúť. Disponujú najnovšími technológiami a maximálne vám tak uľahčujú prácu v domácnosti.
 • Myslí na prírodu i na vás. S najnovšími technológiami pracuje Grundig nielen preto, aby vám dopriala čo najvyšší komfort, ale tiež aby vyvinula udržateľné spotrebiče, ktoré dodržiavajú najvyššie štandardy úspory energie a spotrebu energie a vody znižujú na minimum.

Pripravili sme pre vás výber toho najzaujímavejšieho, čo o veľkých domácich spotrebičoch značky Grundig vieme. Pozrite sa, v čom sú výnimočné a ako sa o vašu domácnosť postarajú.

Velké spotřebiče Grundig

Grundig sa postará o perfektne vyprané prádlo a dokonale čistý riad

Chladničky a mrazničky Grundig

Potraviny i nápoje pradie v chladničkách a mrazničkách Grundig blahom. Niektoré z nich totiž disponujú špeciálne priehradkou VitaminCare, ktorá sa stará o ovocie a zeleninu tak, že zásluhou modrého svetla umožňuje pokračovanie fotosyntézy. Tým si potraviny uchovávajú vitamíny, nutričné hodnoty a celkovú čerstvosť. A navyše vďaka tomu klesá riziko vzniku baktérií a plesní! Proti baktériám a nevábnému zápachu bojuje ešte technológie IonFresh. A ako? Uvoľňuje negatívne ióny, ktoré na seba viažu zápach a baktérie.

Ďalšie špeciálne funkcie a technológie chladničiek Grundig

 • Protinámrazový systém DuoCooling No Frost – oddeľuje Cirkulovaný vzduch zvlášť pre chladničku a zvlášť pre mrazničku. Vďaka tejto technológii sa spotreba chladničky zníži až o 25%.
 • Invertorový ECO kompresor zabezpečujúce nízku prevádzkovú hlučnosť.
 • Super Fresh zóna a úsporné LED osvetlenie.

Chladničky a mrazničky Grundig toho pojmú veľa, takže budete mať istotu, že bez problémov zoženiete celú veľkú rodinu aj oslavu o mnohých hosťoch a chodoch. A nič sa nepokazí! Všetky potraviny krásne rozčleníte do přehledých priehradiek, a tak vždy všetko ľahko nájdete.

Ktoré chladničky a mrazničky Grundig odporúčame?

 1. Americká chladnička GRUNDIG GQN1232X
 2. Chladničky s mrazničkou GRUNDIG GKN16835
 3. Chladničky s mrazničkou GRUNDIG GKN17930FX
 4. Americká chladnička Grundig GWN21210X
 5. Šuplíková mraznička GRUNDIG GFN13720
Chladničky Grundig

Nie je to len o tom schladiť. Chladničky a mrazničky Grundig vie oveľa viac!

umývačky Grundig

S umývačkou Grundig môže byť umývanie riadu neskutočne rýchle. Nielen, že vy si pri tom nesmočíte ani prstík, ale vďaka technológii Express pracujúce s vyšším tlakom vody je umývací čas o 50% nižšia. Ďalej umývačky Grundig disponujú programom All-In-Wash, kedy sa sofistikované využívaní rôznych tlakov vody stará o naozaj dôkladné odstránenie aj zaschnutých nečistôt. Stačí len riad dobre rozčleniť do horného a spodného koša umývačky.

Ďalšie špeciálne funkcie a technológie umývačiek Grundig

 • Pokročilá ochrana pred únikom vody WaterProtect +
 • Automatické rozpoznanie tablet
 • Automatické otvorenie dvierok po ukončení umývacieho cyklu
 • Antibakteriálne technológie IonFresh

Umývačky Grundig vám ušetrí veľa času, ktorý by ste museli tráviť nad kuchynským drezom. A o riad sa vždy náležite postarajú. Vďaka technológii IonFresh neutralizujú nepríjemné pachy a vaše príbory, taniere i hrnce vyčistí do poslednej nečistoty. Naviac sú veľmi tiché vďaka invertovanému Ecomotoru s premennými otáčkami.

Ktoré umývačky Grundig odporúčame?

 1. Umývačka 14 súprav riadu GRUNDIG GNF41833X
Myčky Grundig

Keď zveríte svoje riadu umývačkám Grundig, nebudete ľutovať

práčky Grundig

Čo dokáže práčky Grundig? Samozrejme prať. Ale ako! Objemný bubon pojme 6 – 7 kg bielizne, ktoré potom vyperie nežne, ale zato dôkladne. Práčky Grundig majú mimoriadne nízku spotrebu, tichý nočný režim i detský zámok. Tiež disponujú odloženým štartom, aby začali prať presne v čase, keď potrebujete, ao vaša bielizeň stará 16 programov, ktoré zaručujú najlepšie výsledky prania podľa druhu bielizne.

Ďalšie špeciálne funkcie a technológie práčok Grundig

 • Technológia Multisense pre výborné výsledky prania
 • Automatické rozpoznanie tablet
 • Automatické otvorenie dvierok po ukončení umývacieho cyklu
 • Parné osvieženie pre odstránenie pachov
 • Invertorový ECO kompresor zabezpečujúce nízku prevádzkovú hlučnosť.
 • Špeciálna štruktúra bubna

Práčky Grundig patrí medzi cenovo dostupné práčky, ktoré však disponujú celým radom vychytávok. Vaša špinavé prádlo sa bude mať v jej útrobách ako v bavlnke az práčky vytiahnete už len dokonale čistá tričká, nohavice a ďalšie druhy oblečenia. Zásluhu má na tom aj technológie Multisense, ktorá vie rozpoznať stupeň zašpinenia bielizne. Podľa toho vždy vyberie najvhodnejší prací program a určí množstvo potrebnej vody.

Ktoré práčky Grundig odporúčame?

 1. Práčka s predným plnením GRUNDIG GWN47430CS
 2. Práčka s predným plnením GRUNDIG GWN37430CS
 3. Práčka s predným plnením GRUNDIG GWN36230CS
Pračky Grundig

Práčky Grunding vie viac, než len prať. O vaše bielizeň starajú.

sušičky Grundig

Do domácnosti sa veľmi hodí. Vypraná bielizeň rýchlo usušia, a vy si tak na dôležitú schôdzku môžete vziať vašu obľúbenú košeľu. Oceníte na nich nerezový bubon AquaWave s osvetlením, pretože vďaka tomu krásne uvidíte, čo sa s vaším oblečením deje. Sušičky Grundig nedajú šancu zápachu spôsobenému baktériami a ochráni vaše bielizeň pred nevzhľadným pokrčením. To všetko vďaka špeciálnej funkcii Steam Refresh.

Ďalšie špeciálne funkcie a technológie sušičiek Grundig

 • Automatické senzorové sušenie
 • Odložený štart až o 24 hodín
 • Detská poistka

Sušičky Grundig majú navyše rekordne nízku spotrebu energie. Využívajú Ecomotor, ktorý znižuje celkovú spotrebu o ďalších 10%. Ich hlučnosť je tiež veľmi príjemná. Pohybuje sa na krásnych 66 dB.

Ktoré sušičky Grundig odporúčame?

 1. Sušička bielizne GRUNDIG GTN38267GC
 2. Sušička bielizne GRUNDIG GTN38252HGP

Sušičky Grundig

Objavte kúzlo sušenie bielizne s Grundig. Je rýchle, účinné a výsledok vás milo poteší

Ak hľadáte spoľahlivosť a citlivé vnímanie vašich potrieb, ste správne u veľkých domácich spotrebičov Grundig. O vašu bielizeň, riad i potraviny sa postarajú ako starostlivé mamičky. Nenechajú je ušpinené, mokré ani bez láskyplného objatia. Vyskúšajte ich starostlivosť s päťročnou rozšírenú zárukou. Mať je doma sa vám skrátka oplatí.

0
Vytlačiť
Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB1
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi