Digitální žák Alza dni - Lenovo

Dyson Airwrap a Dyson Supersonic: revolučná dvojica, ktorá sa postará o perfektne upravené vlasy

Zobraziť katalóg

Sponzorovaný článok

Aktualizované

Dokonalého účesu môžete dosiahnuť aj bez extrémnych teplôt! Fén na vlasy Dyson Supersonic a styler Dyson Airwrap kombinujú silný prúd vzduchu s inteligentnou kontrolou teploty, takže vaše vlasy upravujú precízne, ale pritom šetrne. Technológia okamžitého schladenia, aerodynamické navíjanie vlasov pomocou Coanda efektu a riadené vysúšanie dokážu s vašimi vlasmi doslova divy. Zoznámte sa s dvojicou, ktorá pomáha chrániť zdravie, prirodzený lesk a vlhkosť vlasov a dodá im závideniahodný objem a tvar.

Dyson Airwrap Complete Long – styler pre účes ako od kaderníka

Už nemusíte navštevovať kadernícke salóny zakaždým, keď zatúžite po úchvatnom účese. Styler Dyson Airwrap vlasy upravuje a vysúša súčasne, takže vám stačí iba jediný prístroj, s ktorého pomocou si ich zvládnete natočiť aj vyhladiť kedykoľvek sami v pohodlí domova. Vďaka praktickému baleniu si styler môžete vziať tiež so sebou na cesty.

Dyson Airwrap v sebe kombinuje silný prúd vzduchu a mikročip, ktorý 40× za sekundu kontroluje teplotu vzduchu a vďaka tomu vaše vlasy navlní či vyhladí šetrne a pri takej teplote, ktorá ich zbytočne nevysušuje a zachováva ich zdravie. Airwrap upravuje vlasy za vlhka, vďaka čomu potrebuje na úpravu vlasov nižšiu teplotu a je k nim šetrnejší.

8 rôznych nadstavcov v balení vám pomôže vykúzliť presne taký účes, aký práve chcete: kučery, prirodzené vlny, podtočené alebo vyhladené vlasy. Vďaka šetrnému priľnutiu vlasov k povrchu kefy pomocou Coanda efektu vyvolanému silným prúdom vzduchu je fúkaná ako od stylistu!

i O spoločnosti Dyson
Zakladateľom tejto britskej technologickej spoločnosti je James Dyson, inovátor preslávený svojimi vynálezmi a praktickými riešeniami, ktorý vymyslel bezvreckový vysávač využívajúci cyklónovú technológiu. Pod značkou Dyson už ale vzniklo mnoho ďalších produktov, medzi ktoré patria čističky a zvlhčovače vzduchu alebo profesionálne sušiče vlasov, žehličky na vlasy a ďalšie stylingové produkty.

Technológie, ktoré robia zo Styleru Dyson Airwrap prvotriedny stylingový nástroj

 • Perličkový termistor: 40× za sekundu meria pomocou mikroprocesora vnútornú teplotu prúdu vzduchu a reguluje ju podľa aktuálnej potreby. Vďaka tomu sa teplota vzduchu nikdy neprehupne cez 150 °C, z vašich vlasov sa neodparí prirodzená vlhkosť a nedôjde k ich poškodeniu.
 • Cool shot: technológia na okamžité schladenie vzduchu a zafixovanie vĺn jednoduchým stlačením tlačidla.
 • Coanda efekt: aerodynamický jav, ktorý zakriví prúd prechádzajúceho vzduchu a vďaka ktorému styler vlasy šetrne zachytí a navinie na nadstavec. Tento navíjací mechanizmus vlasy rýchlo a pohodlne vysuší a bez mechanického či teplotného poškodenia vytvaruje do požadovaného účesu.
 • Motor Dyson V9: trinásťlopatková digitálne riadená turbína otáčajúca sa rýchlosťou až 110 000 otáčok za minútu a vytvárajúci tlak 3,2 kPa, ktorý je dostatočný na vznik Coanda efektu.

Toľko možností, ako sa starať o svoje vlasy!

 • Nadstavec na kučery a vlny s priemerom 30 mm so smerom natáčania doprava aj doľava na dosiahnutie symetricky natočeného účesu.
 • Nadstavec na bohaté kučery s priemerom 40 mm so smerom natáčania doprava aj doľava na dosiahnutie symetricky natočeného účesu.
 • Tuhá vyhladzujúca kefa na vyhladený účes s tuhými štetinami navrhnutými na kontrolu aj nad ťažko skrotiteľnými kučeravými vlasmi.
 • Mäkká vyhladzujúca kefa na uhladený fúkaný účes so štetinami zakončenými mäkkými guličkami, ktoré sú šetrné k pokožke hlavy.
 • Okrúhla kefa na objem, ktorá jemné vlasy bez objemu rovnomerne presuší a krásne ich prevzdušní.
 • Predsušiaci nadstavec, ktorý ľahko presuší mokré vlasy, aby si zachovali vlhkosť na následný styling.
Dyson Airwrap
Každý deň v týždni môžete byť úplne iná.

Dyson Airwrap má svoje vlastné vybavenie na ochranu a údržbu

Takáto starostlivosť o vlasy si zaslúži kvalitnú skrýšu. Styler Dyson AirWrap preto dostanete v luxusnom svetlo hnedom čalúnenom puzdre s magnetickým zapínaním. Všetky časti Styleru tak majú svoje presne dané miesto, kde sú dobre chránené.

Súčasťou balenia je aj oválny čistiaci krúžok s kefkou na jednoduché a rýchle čistenie filtra a protišmyková, voči teplu odolná podložka tiež v elegantnej svetlo hnedej farbe.

Dyson Airwrap
Praktické čalúnené puzdro na styler Dyson Airwrap.

i

Produkty Dyson sú vyrábané tak, aby šetrili prírodu. Všetky digitálne motory Dyson zostavujú roboti, takže je výroba rýchla a vďaka maximálnej presnosti výroby sa znižuje množstvo odpadu. Dyson navyše vyrába viac dielov v jednej forme, čím sa šetrí čas, materiál aj energia. Vedľa toho možno takmer všetky materiály v prístrojoch Dyson znovu použiť alebo recyklovať.

Dyson Supersonic HD03 – revolučný fén na vlasy

Šetrný k vlasom, bezpečný a dizajnový. Tak možno charakterizovať inovovaný fén Dyson Supersonic, ktorý má unikátny dizajn, disponuje inteligentnou reguláciou teploty a oproti klasickému fénu neobsahuje nebezpečné vrtule, ktoré veľmi rady vťahujú vlasy dovnútra.

Dyson Supersonic
Dyson Supersonic má elegantný vzhľad a ergonomické telo na ľahkú manipuláciu.

A rovnako ako styler Dyson Airwrap má v sebe aj fén Dyson Supersonic mikročip na pravidelnú kontrolu teploty 40× za sekundu a patentovaný digitálny motor Dyson V9 riadený mikroprocesorom, ktorý pri rýchlosti 10 000 otáčok za minútu umožňuje až 6× rýchlejšie vysúšanie vlasov. Tento motor je nielen najmenší, najľahší a najdokonalejší digitálne motor, ktorý kedy spoločnosť Dyson predstavila, ale tiež váži polovicu hmotnosti motorov v bežných fénoch.

Vďaka nízkej váhe a umiestneniu motora do rukoväte fénu (obvykle je motor umiestnený v hlave prístroja) sa Dyson Supersonic dobre drží a pri fénovaní toľko nenamáhate svoje svaly a šľachy. Gumová izolačná vložka okolo motora navyše potláča vibrácie vo vnútri rukoväte, takže vás ani pri dlhšom používaní nebudú bolieť ruky.

i Zaujímavosti z vývoja Dyson Supersonic
Spoločnosť Dyson vytvorila najmodernejšie laboratórium, kde sa venovala výskumu vlasov od korienkov až ku končekom. Cieľom bolo pochopiť, ako ľudské vlasy reagujú na napätie a ako ich aj pri úprave a stylingu udržať dlhodobo zdravé a krásne. Výskum trval štyri roky a bolo pri ňom použitých 1 630 km skutočných ľudských vlasov rôzneho typu. Vývoj sušiča vlasov Dyson Supersonic stál 50 miliónov libier a výsledkom je naozaj jedinečný prístroj šetrný k vlasom.

Magické schopnosti fénu Dyson Supersonic

 • Pomáha chrániť prirodzenú vlhkosť a lesk vlasov. Mikroprocesor vnútri fénu inteligentne riadi patentované dvojito skladané výhrevné teleso a stráži, aby vlasy neboli vystavené príliš vysokým teplotám. Vo vlasoch sa vďaka tomu uchová ich prirodzená vlhkosť a výsledkom sú hladké a lesklé pramene.
 • Vlasy suší veľmi rýchlo a mieri presne. Patentovaná technológia Dyson Air Mutliplier zaisťuje trojnásobne silnejší objem vzduchu nasatého do motora a produkuje vysoký tlak aj vysokú rýchlosť prúdu vzduchu. Na základe toho vytvára sústredený prúd vzduchu pod uhlom 20 stupňov na riadené a presné vysúšanie a styling vlasov.
 • 3 rýchlosti na docielenie najlepšieho výsledku: rýchle vysúšanie, rovnomerné vysúšanie a styling.
 • 4 teploty na starostlivosť, ktorú práve potrebujete: 100 °C – rýchle vysúšanie a styling, 80 °C – rovnomerné vysúšanie, 60 °C – jemné vysúšanie, 28 °C – studený vzduch (na okamžité ochladenie tvaru účesu).
 • Záporné ióny obmedzujú pôsobenie statickej elektriny. Nedočkáte sa preto žiadneho rozlietaného páperia, ale nádherne uhladeného účesu, ktorý má objem!
 • Štyri nadstavce na dokonalé vysúšanie vlasov s Dyson Supersonic

  Dyson Supersonic je vybavený magnetickými nadstavcami, takže ich medzi sebou môžete meniť veľmi ľahko a rýchlo. Navyše vďaka ochrannej technológii Heat Shield zostáva povrch nadstavcov chladný aj pri fúkaní z krátkej vzdialenosti.

  • Difuzér Dyson: rovnomerne rozptyľuje vzduch okolo kaderí bez toho, aby ich rozfúkaval do všetkých strán, a pomáha tak potlačiť ich krepovatenie. Výsledkom sú prirodzené a bohaté kučery, ktoré si zamilujú všetky majiteľky prirodzene kučeravých vlasov.
  • Nadstavec Dyson na jemné vysúšanie: špeciálne vytvorený na jemné vlasy a citlivú pokožku hlavy. Vlasy veľmi rýchlo a pritom nežne vysúša za pomoci chladného prúdu vzduchu rozptýleného okolo vlasov.
  • Smerová tryska Dyson: vďaka hladkému a širokému prúdu vzduchu vlasy vysúša jemne a zároveň ich schladzuje bez toho, aby stratili svoj objem. Na dokonale vyfúkané vlasy v tomto prípade nepotrebujete kefu!
  • Stylingový koncentrátor Dyson: s jeho pomocou prúdi vzduch presne tam, kde ho potrebujete a svoj účes tak môžete tvarovať po jednotlivých sekciách bez toho, aby ste sa museli báť, že ním porušíte zvyšok svojho účesu.

  V balení fénu Dyson Supersonic nájdete aj protišmykovú, voči teplu odolnú podložku v luxusnom tmavo sivom odtieni.

  Nadstavce Dyson Supersonic
  Nadstavce Dyson na nádherne vlny aj vyhladené vlasy.

  i

  Na oba prístroje – Dyson Airwrap Complet Long a Dyson Supersonic HD03 – sa vzťahuje 30-dňová záruka vrátenia peňazí, takže si ich môžete najprv s pokojným srdcom otestovať v praxi.

  Dyson Airwrap a Dyson Supersonic navrhli profesionáli v odbore po niekoľkých rokoch testovania. Môžete si tak byť istí, že bude o vaše vlasy dobre postarané. Do detailu premyslený ergonomický tvar aj funkcie ocenia najmä tí z vás, ktorí pri úprave vlasov nechcú robiť kompromisy. Krásne vlasy sú základom zdravého sebavedomia, tak im doprajte tú najlepšiu starostlivosť a vykúzlite si perfektný účes!

Vytlačiť
P-DC1-WEB20
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií