Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka
Black Friday leden Koniec podpory Windows 7

Fórum Xbox One S 1TB All-Digital + 3 hry (Fortnite, Minecraft, Sea of Thieves)

Zobraziť katalóg
Xbox One S 1TB All-Digital + 3 hry (Fortnite, Minecraft, Sea of Thieves)
Herná konzola – domáca, HDD 1024 GB, bez mechaniky (neprehráva fyzické disky), 1× herný ovládač, hra v balení (elektronický kľúč), farba biela, Sea of Thieves a Fortnite vyžadujú aktívne členstvo
Na sklade > 5 ks
a na 2 predajniach
Cena s DPH 232,90 €
Máte otázku? Vyhľadajte si odpoveď.

dobrý den čím myslíte fortnite? fortnite je zdarma,k tomu fortnitu je nějaký doplněk

Dobry den, bylo by možné tento komplet koupit na tretinky? Na splátky?

Přijde mi k tomu fifa 20?

Dobry den když koupím za tuto cenu (5990) dostanu xbox a 3 hry

Dobrý den, chci se zeptat, jestli se vztahuje záruka 14 na vrácení zboží (kterou alza dává,, na vše standartne,,) Jde mi o to, že si nejsem jistý touto konzolí, tak bych se chtěl zeptat, jestli kdybych ji jen opatrně rozbalí, otestoval, nepoužil přiložené CD klíče na 3 hry, mohl druhý den přinést zpět a vrátit. Jde mi o to že tato záruka se vztahuje na vše, ale s výjimkou DVD nosičů a el.licenci, v této krabici jsou totiž podle popisu přiložené 3 hry v nějaké formě (asi CD klíč) takže jsem trochu zmaten jak by se postupovalo, dekuji hezký večer

dobrý den, mohu se zeptat o jaký obsah do hry fortnite konkrétně jde? díky

Dobrý den, chci se zeptat, 3 hry jako bonus ke konzoli - jedna se o plne hry, nebo jsou to jen dema? Dekuji za odpoved.

Dá sa na tom hrať aj ket nemam 4k tv ale full hd?

Mám v pláne si to kúpiť až 2020 máji. Dalo bi sa to ešte? ??

Dobrý den, Je možné v minecraftu, který je součástí all-digital balení, nastavit češtinu? Děkuji

123...
Nenašli ste odpoveď na svoju otázku?
Položiť otázku
Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB11
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi