Ako vybrať darček pre dedka

Zobraziť katalóg

Väčšina ľudí vyrieši darček pre dedka jednoducho. Skrátka sa zamyslí nad tým, čo rád je, pije alebo maškrtí, a kúpi to v najbližšom supermarkete. Dedovia sú však svetaznalí a skúsení, a preto vedia úplne presne, koľko práce vám vyberanie darčeka dalo. A to sa veľakrát cení viac ako darček samotný. Nie je teda nutné investovať veľkú sumu. Dôležité je sa zamyslieť, čo dedo rád robí, zistiť, čo všetko už má, čo mu naopak chýba alebo čo sa mu nedávno rozbilo.

Trávi dedo veľa času na záhradke alebo v dielni?

Vídate svojho dedka výhradne na záhrade? Ak áno, potom by možno ocenil kvalitné záhradné náradie od osvedčených firiem, ako sú Fiskars, Bosch alebo Fieldmann. Zo záhrady to tiež nebýva ďaleko do pomyselnej svätyne snáď každého dedka – do dielne. Poriadne náradie v podobe novej vŕtačky alebo multifunkčného nástroja mu urobí radosť. Zaručene!

darček pre dedka – Bosch PSB 1440 Li-2, Fiskars Solid 131413, Fiskars Solid univerzálne S 121220

Darčeky pre veľkých cestovateľov

Veľa seniorov vyráža na pravidelné výlety po svojej vlasti alebo blízkom okolí. Niektorí radi spoznávajú nové miesta, iní navštevujú tie, kde už niekedy boli, a tým si pripomínajú krásne životné momenty. Dedo, hoci aj s babičkou, ktorý rád brázdi slovenské lesy a hory, by mohol oceniť kvalitný kompaktný fotoaparát so slušným rozlíšením a zoomom (skúste siahnuť napríklad po osvedčených značkách Sony či Canon) alebo napríklad ďalekohľad, trekingové palice či krokomer.

darček pre dedka – Sony CyberShot DSC-HX90V GPS, Calter Hema, Celestron UpClose G2 Roof Binocular

Nahoďte prút

Visí prarodičom v obývačke preparovaný ostriež a fotografia deda s dvojmetrovým sumcom v náručí? Tak to asi bude vášnivý rybár. Nový prút, súprava návnad, navijak alebo jednoducho skladacia stolička by ho mohli skutočne potešiť.

darček pro dedka – Mivardi Comfort Quattro, Savage Gear Black Savage Spin

Sedí dedo zo všetkého najradšej doma?

No, a ak váš dedko zo všetkého najradšej trávi čas doma v obývacej izbe, mohla by mu prísť vhod vyhrievaná deka, ohrievač alebo napríklad elektronická čítačka s knihou od jeho obľúbeného autora. Kedykoľvek bude dedo darček používať, spomenie si aj na vás a na to, že ste mu ho dali s láskou. A to mu urobí ešte väčšiu radosť ako darček samotný.

0
Vytlačiť
Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB16