Honor Magic6 Lite (RECENZIA): Dva dni bez nabíjania, odolnosť proti pádu a vynikajúci fotoaparát

Zobraziť katalóg

Honor Magic6 Lite, úvod

Honor Magic6 Lite (RECENZIA): Dva dni bez nabíjania, odolnosť proti pádu a vynikajúci fotoaparát


Lite verzie radu Magic od Honoru sú vždy veľmi obľúbené telefóny. Výrobca sa do nich snaží vtesnať čo najviac výhod za čo najnižšiu cenu. V recenzii som sa presvedčil, či to platí aj o mobilnom telefóne Honor Magic6 Lite.Recenzia

Autor: Peter Vnuk

Honor Magic6 Lite (RECENZIA) – OBSAH

 1. Príjemný dizajn, ľahké telo a edge displej
 2. Parametre sú typické pre strednú triedu
 3. Fotoaparát má vysoké rozlíšenie a umelú inteligenciu
 4. Dvojdňová výdrž a umelá inteligencia
 5. Zvuk, nabíjanie a vyššia odolnosť, než je bežné
 6. Honor Magic6 Lite je zlatá stredná cesta
 7. Čo sme o telefóne Honor Magic6 Lite písali skôr

Príjemný dizajn, ľahké telo a edge displej

Keď vezmete mobilný telefón Magic6 Lite do ruky, pôsobí tenkým a ľahkým dojmom. Má totiž hrúbku tesne pod 8 milimetrov a hmotnosť 185 gramov, čo je jednoducho príjemné. Zadná strana telefónu mohla byť trochu drsnejšia, ale určite ho aj tak budete používať s ochranným obalom, takže je to asi jedno.

Na recenziu mi Honor Magi6 Lite prišiel v klasickom čiernom vyhotovení, ktoré svojou neutralitou sedí do akejkoľvek ruky. Pokiaľ však máte radi trochu dynamický a modernejší vzhľad svojho elektronického miláčika, je tu aj dynamická oranžová a príťažlivá zelená.

Honor Magic6 Lite dostal edge displej, čo nebudeme hodnotiť. Tento typ displejov je s nami už roky, niekomu vyhovuje, pretože maximalizuje využitie plochy displeja. Niekomu inému zase môže vadiť, že si občas klikne do obsahu na okraji displeja.

i

Xiaomi 14 Ultra (PREVIEW): Top výbava s 1-palcovým snímačom aj 16 GB RAM

Výrobcovia to síce spravidla majú vymyslené tak, aby sa tieto chyby minimalizovali, ale niekedy sa to stane. Je teda na vás, či to budete považovať za pozitívum. Konkrétny model Magic6 Lite má tento aspekt dobre zvládnutý a počas testovania sa mi žiadne nechcené stlačenie neprihodilo.

Honor Magic6 Lite, recenzia
Honor Magic6 Lite je ľahký a tenký mobil s edge displejom.

Displej musím postaviť do pozície najsilnejšej stránky modelu. Vynikajúci AMOLED panel s uhlopriečkou 6,78", frekvenciou 120 Hz a rozlíšením 1 200 × 2 652 bodov sa môže kvalitou zobrazenia merať aj s oveľa drahšími súpermi.

Podobne ako otázku zaobleného displeja nechám na vašom posúdení, či do dizajnu dobre zapadne veľký kruhový priestor v zadnej časti pre senzory a objektívy fotoaparátu. Subjektívne áno a pre Honor je to akýsi podpis značky, je to však veľmi individuálne a tento dizajnový prvok sa nemusí páčiť všetkým.

Honor Magic6 Lite, recenzia
Honor Magic6 Lite má vzadu výrazný kruhový priestor pre fotoaparát. Pre Honor je to už typické.

Parametre sú typické pre strednú triedu

Výrobca Honor sa pri stanovení parametrov modelu Magic6 Lite príliš nerozbehol a držal sa rozumného stredu. Operačná pamäť s kapacitou 8 GB aktuálne stačí na normálnu prevádzku Androidu 13, na ktorom telefón beží, a na spúšťanie viacerých aplikácií súčasne.

Keby vám to náhodou bolo málo, môžete si aktivovať Honor RAM Turbo, čo je funkcia, ktorá vezme z úložiska ďalších 8 GB a použije ich ako prídavok k fyzickej RAM. V praxi si ale neviem predstaviť, že by vám 8 GB nestačilo.

Honor Magic6 Lite, recenzia
V čiernej farbe je Honor Magic6 Lite elegantný a jeho jemné krivky splývajú. Ak chcete viac dynamiky, skúste oranžovú alebo zelenú verziu.

Úložisko má kapacitu 256 GB, čo bude stačiť väčšine používateľov. Video natočíte v 4K pri 30 fps. To kvôli nižšej frekvencii nie je extrémne kapacitne náročná záležitosť, na druhej strane to nie je ani málo a fotografie môžete vytvárať v masívnom rozlíšení 108 Mpx.

Podľa môjho názoru mohol výrobca zvážiť drahšiu 512 gigabajtovú verziu Magic6 Lite pre tých používateľov, ktorým sa nechce robiť poriadok vo fotografiách a videách. Takú kapacitu však doprial až výrazne drahšej verzii Magic6 Pro, ktorú tiež testujeme.

i

Zuby si brúsia na ešte viac zákazníkov. Asus ROG Phone 8 a 8 Pro majú nový dizajn aj čipset so špeciálnym režimom

Fotoaparát má vysoké rozlíšenie a umelú inteligenciu

Pri fotoaparáte musíme Honor Magic6 Lite pochváliť hlavne čo sa týka reálnosti farieb. Jeho umelá inteligencia ju zvláda na výbornú a rovnako dobre jej ide aj dodatočné automatické presvetlenie a vylepšenie vyfotografovanej scény.

Honor Magic6 Lite, recenzia
Na tomto zábere je vidieť perfektnú reálnosť farieb.

Z pohľadu používateľa stačí dobre zvoliť oblasť zaostrenia a dosiahnete skvelé fotografie. Prekvapilo ma, ako si dokáže hlavný fotoaparát Magic6 Lite poradiť s protisvetlom a v snímke vždy detailne vidíte aj objekt, ktorý je schovaný v tieni. Mierne nedostatky som objavil v otázke ostrosti záberov, ale nie je to nič vážne.

Skvele funguje aj makro, ktoré vám odfotografuje ostré detaily približne do vzdialenosti 4 cm od objektu, a 108 Mpx snímky sú na uspokojivej úrovni. Po maximálnom priblížení to nie je ako snímka v rovnakom rozlíšení od vlajkovej lode, ide však o strednú triedu a výrazne nižšiu cenu smartfónu, a tak som s kvalitou spokojný.

Honor Magic6 Lite, recenzia
Táto fotografia bola pôvodne nasnímaná v rozlíšení 108 Mpx. Aj po vysokej kompresii pre web má slušné detaily.

Zrejme ide tak trochu aj o úroveň kompresie, keď sú 108 Mpx fotografie bežne aj nad 50 MB, a v prípade modelu Honor Magic6 Lite treba počítať s menej ako polovičnou kapacitou. Menších fotografií sa vám do telefónu zmestí viac, takže je v tom výhoda.

Honor Magic6 Lite, recenzia
Na tomto niekoľkonásobne zväčšenom výreze 108 Mpx záberu je vidieť, že poznávacie značky vozidiel z diaľky neprečítate, ale úroveň detailov je aj tak dobrá.
Honor Magic6 Lite, recenzia
Pokiaľ nezaostríte manuálne, Honor Magic6 Lite zaostrí automaticky na stred a okraje záberu sú potom trochu rozmazané.

Dvojdňová výdrž a umelá inteligencia

Pretože žijeme v dobe umelej inteligencie, nájdete ju aj v telefónoch Honor. Dostala názov YOYO, a nie je to síce klasický generatívny druh, ale poslúži hlavne na spoznávanie zvykov svojho používateľa. Na ich základe totiž odporúča aplikácie, ktoré by mal mať používateľ záujem používať najviac.

Je na to určený widget na pracovnú plochu, kde sa takéto aplikácie ukazujú, a čím dlhšie mobilný telefón Magic6 Lite používate, tým viac vás a vaše zvyky YOYO začne spoznávať a presnejšie vám môže odporučiť vhodné aplikácie. Okrem selekcie aplikácií dokáže AI YOYO tiež extrahovať text z obrázkov a niekoľko ďalších funkcií.

Páčilo sa mi, že sa telefón Magic6 Lite drží trendu, ktorý sa ešte len objavuje na obzore, a to je dvojdňová výdrž batérie. Zrejme ide hlavne o kapacitu 5 300 mAh, ktorá to umožňuje a v spolupráci s procesorom Qualcomm Snapdragon 6 Gen 1 dokáže telefón zachovať energetickú efektivitu.

i

Samsung Galaxy S23 FE (RECENZIA): Dostupnejšie funkcie radu Galaxy S, avšak v tele Galaxy A

Po teste ma preto neprekvapilo, že za svoju výdrž batérie dostal mobilný telefón Honor Magic6 Lite ocenenie Gold Label od DxOMark. Pokiaľ ho budete využívať mierne, môže vydržať aj dlhšie ako dva dni, čo je skutočne hodné úcty.

Zvuk, nabíjanie a vyššia odolnosť, než je bežné

Spomeniem aj zvuk. Napriek tomu, že je monofónny, ide o slušnú kvalitu, a tak sa menej náročný používateľ, ktorý nerobí telefónom každodenné HiFi diskotéky pre široké okolie, zaobíde aj bez slúchadiel.

Nakoniec dodám, že sa Magic6 Lite drží aj ďalšieho trendu a súčasťou balenia nie je nabíjací adaptér, takže si ho budete musieť dokúpiť, keď žiadny nemáte, alebo ak vám nebude stačiť dodávaný kábel využiteľný na nabíjanie z počítača. A to asi nebude.

Honor Magic6 Lite, recenzia
Okrem selekcie aplikácií dokáže AI YOYO tiež extrahovať text z obrázkov.

Ak nepatríte medzi tých najšikovnejších používateľov smartfónov, asi vás poteší, že výrobca Honor myslel aj na vás. Mobilný telefón Magic6 Lite má Ultra-Bounce Anti-Drop displej, čo preložené do človeku zrozumiteľnej formy znamená, že celé telo telefónu je odolnejšie a počíta sa do toho aj displej.

Ten je chránený trojstupňovou ochranou spolu s rámom a vnútornými súčiastkami. Okrem toho materiál, z ktorého je telefón Magic6 Lite vyrobený, tvoria mikropóry, ktoré zvyšujú jeho schopnosť absorbovať energiu pádu. Má na to dokonca aj certifikát od švajčiarskej spoločnosti SGS.

Honor Magic6 Lite je zlatá stredná cesta

Mobilný telefón Honor Magic6 Lite predstavuje zlatú strednú cestu, nech už ide o akýkoľvek aspekt. Asi až na displej, ktorý nerobí žiadne kompromisy a je krásne ostrý s vysokým rozlíšením.

Honor Magic6 Lite, recenzia
Honor Magic6 Lite má displej na dobrej úrovni.

Ide o telefón, ktorý si dokážem predstaviť v ruke mladého človeka, ktorý možno siahne po dynamickej oranžovej verzii a pred kamarátmi bude rozprávať o 108 Mpx fotoaparáte a dlhej výdrži. Rovnako dobre sa však uplatní prakticky u akéhokoľvek používateľa, ktorý chce za férovú cenu dostať slušne vybavený mobil s elegantným štýlom.

i

Samsung Galaxy S24 Ultra (RECENZIA): Evolúciu strieda revolúcia umelej inteligencie

Ak premýšľate, aký model v rovnakej cenovej kategórii by mohol byť kandidátom vhodným do vašej ruky, môžete zvážiť aj mobilný telefón Samsung Galaxy A54 5G. Je o niečo ťažší, má však o niečo výkonnejší procesor a po príchode modelu Galaxy A55 sa stal cenovo zaujímavejší. Na druhej strane Magic6 Lite vedie v otázke lepšej výdrže batérie.

Do úvahy by mohol pripadať tiež mobilný telefón Poco X6 Pro, ktorý sa pýši aj 512 gigabajtovou verziou. Ak radi fotografujete alebo natáčate videá, môže to byť celkom výhoda. Tiež je o niečo lacnejší a má stereo zvuk, ale má tiež slabšiu odolnosť proti prachu a kvapalinám.

Parametre/ Model HONOR Magic6 Lite
Poco X6 Pro
Samsung Galaxy A54 5G
Displej 6,67"
6,67"
6,4"
2 652 × 1 200 px
2 712 × 1 220, HDR 10+
2 340 × 1 080 px
AMOLED, 120 Hz AMOLED, 120 Hz
AMOLED, 120 Hz
Zadné fotoaparáty 108 Mpx + 5 Mpx + 2 Mpx, 4K video / 30 fps
64 Mpx hlavný + 8 Mpx + 2 Mpx, 4K video / 30 fps, FHD/60 fps
50 Mpx + 12 Mpx + 5 Mpx, 4K video / 30 fps
f/1,75, f/2,2, f/2,4
f/1,7, f/2,2, f/2,4
f/1,8, f/2,2, f/2,4
Spomalené video: FHD 240 fps, 4K 120 fps
Spomalené video
Spomalené video: HD 240 fps
Predný fotoaparát 16 Mpx, f/2,45
16 Mpx, f/2,4, FHD/60 fps
32 Mpx, f/2,2
Čipset Qualcomm Snapdragon 6 Gen 1, 8-jadrový
MediaTek Dimensity 8300 Ultra, 8-jadrový
Exynos 1380, 8-jadrový
RAM 8 GB 8 / 12 GB 8 GB
Interné úložisko 256 GB 256 GB / 512 GB
128 GB / 256 GB, podpora microSD do 1 TB
Operačný systém Android 13, HyperOS Android 14, HyperOS Android 13 (upgrade na 14), One UI 6
Podpora sietí 5G
Akumulátor 5 300 mAh 5 000 mAh 5 000 mAh
Rýchlonabíjanie: 35 W Rýchlonabíjanie: 67 W
Rýchlonabíjanie: 25 W
USB-C
Stupeň krytia IP68, zvýšená odolnosť proti pádu IP54 IP67
Audio mono stereo, Dolby Atmos / Xiaomi zvuk stereo, Dolby Atmos
Rozmery 163,6 × 75,5 × 7.98 mm
160,5 × 74,3 × 8,3 mm
158,2 × 76,7 × 8,2 mm
Hmotnosť 185 g 186 g (plast) / 190 g (veganská koža)
202 g
Cena od 329 € od 399 € od 449 €
Ceny sú platné k 20. 3. 2024

Verdikt: Honor Magic6 Lite očarí skvelým displejom a dvojdňovou výdržou

Honor Magic6 Lite, recenzia

Honor Magic6 Lite

Mobily

Honor Magic6 Lite je skvelou voľbou v strednej triede hlavne pre tých, čo hľadajú vynikajúci displej, dobrý 108 Mpx fotoaparát a neradi často nabíjajú. Jeho výdrž do dvoch dní pri normálnom využití je zatiaľ vzácny jav aj pri oveľa drahších modeloch. Pripočítajte si k tomu parametre na úrovni, nízku hmotnosť, vysokú odolnosť, dobrú cenu a dostanete skvelý výsledok. Pokiaľ prahnete po modernej umelej inteligencii, YOYO nie je natoľko sofistikovaný asistent ako AI vo vlajkových lodiach, ale svoje výhody má. Ak vám ide o cenu, môžete siahnuť aj po modeli Honor Magic5 Lite, ktorý nepredstavuje výraznejší kompromis, čo sa parametrov týka.

Klady Honor Magic6 Lite

 • Impozantne dlhá výdrž batérie
 • Štíhle ľahké telo
 • Slušné parametre strednej triedy
 • Vynikajúci AMOLED 120 Hz edge displej
 • AI YOYO
 • Dobrý pomer cena / výbava
 • Kvalitný 108 Mpx fotoaparát
 • Zvýšená odolnosť proti pádu a nárazu

Zápory Honor Magic6 Lite

 • Mono zvuk
 • Nutnosť dokúpiť nabíjací adaptér
i Mohlo by vás zaujímať

Pokiaľ sa rozhodujete, aký inteligentný telefón v strednej triede bude ideálnou voľbou do vašej ruky, tak mobilný telefón Honor Magic6 Lite budete chcieť hlavne pre skvelý displej a dvojdňovú výdrž batérie.

Čo sme o telefóne Honor Magic6 Lite písali skôr

Aktualizované • Autor: Ondřej Chabr

Výrobca ako je Honor si neberie servítky a so svojimi smartfónmi sa snaží uchvátiť nielen po stránke dobrej výbavy. Jeho telefóny patria medzi tie najpríťažlivejšie. K nám sa zo začiatku roka dostáva lacnejší variant vlajkovej lode, ktorá od vlaňajška povyšuje číselné označenie na Honor Magic6 Lite. V článku si zhrnieme, akú výbavu dostal tentoraz.

Honor Magic6 Lite, úvod

Honor Magic6 Lite – OBSAH

 1. Honor Magic6 Lite bezpečne spoznáte, elegancia mu nechýba
 2. Obraz bude opäť o kúsok väčší, AMOLED navyše sľubuje len to najlepšie
 3. Úsporný procesor pomôže Honoru Magic6 Lite k lepšej výdrži
 4. Honor naskakuje s modelom Lite na trend mnohých megapixelov
 5. Lepšia výbava Honoru Magic6 Lite je spojená s nárastom ceny

Honor Magic6 Lite bezpečne spoznáte, elegancia mu nechýba

Nový Honor Magic6 Lite veľmi ľahko rozpoznáme. Oproti predošlému Honoru Magic5 Lite sa moc nemení a modely sú si podobné ako vajce vajcu. Boky a hrany sa zaobľujú tak, že vpredu sa zahnutie týka aj obrovského displeja. Výrobca sa chváli 360-stupňovou ochranou displeja a rámu, ktorá aspoň čiastočne kompenzuje stále chýbajúce oficiálne IP rating vodeodolnosti. Konštrukcia používa ako materiál plast a drží si tenký profil, necelých 8 mm.

Honor Magic6 Lite, čierna Honor Magic6 Lite, oranžová Honor Magic6 Lite, zelená
V týchto farbách je Honor Magic6 Lite dostupný. Oranžová má navrchu umelú kožu. Zdroj: Honor

Zadná strana je tým miestom, vďaka ktorému najlepšie spoznáme nový model. Čierny krúžok s fotoaparátmi a prisvetľovacou diódou zaznamenal širší obrys. Je to samozrejme na zvážení každého, ale za nás toto riešenie vyzerá o niečo lepšie. Honor Magic6 Lite si je možné vybrať v 3 farebných vyhotoveniach. Čiernu a zelenú dopĺňa oranžová oblečená do umelej kože.

Honor Magic6 Lite, predchádzajúci Honor Magic5 Lite
Pre porovnanie - toto je predchádzajúci model Honor Magic5 Lite. Zdroj: hihonor.com

Obraz bude opäť o kúsok väčší, AMOLED navyše sľubuje len to najlepšie

Podľa všetkého veľmi kvalitný AMOLED displej opäť narastá na 6,78". Predchádzajúci Honor mal uhlopriečku o desatinu palca menšiu. Rohy displeja sú zaoblené, hrany sa zvažujú k bokom. V hornej časti preráža panel selfie fotoaparát, inak sa zobrazenie rozprestiera na viac ako 92 % prednej strany. Výborné detaily sľubuje vysoké rozlíšenie dosahujúce jemnosť 429 ppi.

Honor Magic6 Lite, AMOLED displej
Zaoblený displej nie je každému po chuti, výrobca sa ho však nevzdáva. Zdroj: Honor

Nesmú chýbať presne kalibrované farby. Zo 100 % je pokrytá farebná paleta DCI-P3. Plynulosť obrazu potom Honor Magic6 Lite dosahuje maximálnou 120 Hz frekvenciou. Okrem toho je novinkou vysoký jas, ktorý v maxime zvládne 1 200 nitov. Konkurencia vie viac, ale nie je to vôbec zlé. Pre zaistenie príjemnejšieho sledovania obrazu je displej vybavený aj redukciou modrého svetla či funkciou rýchleho stmievania.

i

Honor Magic5 Pro (RECENZIA): Vlajková loď, ktorá ale zostala tesne pod vrcholom

Úsporný procesor pomôže Honoru Magic6 Lite k lepšej výdrži

S novým rokom prichádza na rad obmena procesora. Honor Magic6 Lite sa môže pasovať do kategórie telefónov, po ktorých pokukujú napríklad aj mobilní hráči. Výrobca sa preto ponáhľal s novým a moderným čipom Snapdragon 6 Gen 1. Ten zaujme už tým, že ide o 4 nm procesor. Relatívne dosť výkonu sa zmestilo do menšej plochy, navyše sa zmena môže pozitívne prejaviť vo výdrži batérie. Štandardne je v mobile 8 GB RAM, virtuálne sa dá rozšíriť na dvojnásobok.

Honor Magic6 Lite, kapacita batérie
Už tak vysokokapacitná baterka povyšuje kapacitu na 5 300 mAh a v spojení s energeticky úspornejšími komponentmi sľubuje dlhú výdrž. Zdroj: Honor

Späť k batérii. Vlani bol Honor Magic5 Lite ocenený spoločnosťou DxOMark práve v oblasti solídnej výdrže. Novinka podľa informácií výrobcu v nastolenom trende pokračuje, opäť je na ňu kladený vysoký dôraz a je ohodnotená zlatým štítkom DxOMark. Kapacita nepatrne poskočila na 5 300 mAh. Podľa všetkého sa však maximálny výkon drží stále pri zemi a dosahuje nijako závratných 30 W. Inak kapacita úložiska dosahuje iba jedinú možnosť, a to 256 GB.

Honor naskakuje s modelom Lite na trend mnohých megapixelov

Viac pixelov sa skrátka dá lepšie využiť. Tohto sa Honor držal a pre Magic6 Lite si pripravil celých 108 Mpx pre hlavný snímač. Vďaka tomu sa hlavný fotoaparát môže pýšiť aj zachytením priblíženej scény bez viditeľnej straty kvality. Podobne to zvláda napríklad aj nový iPhone 15. Očakávame, že snímky budú štandardne zhotovované v rozlíšení 12 Mpx. Honor ďalej propaguje, že zachytenie okamihu prebieha rádovo v milisekundách, kedy nie je problém zachytiť ostro aj rýchly pohyb.

Honor Magic6 Lite, fotoaparáty
Veľkých zmien v oblasti fotografií sme sa nedočkali. Viac detailov hlavného foťáka ale umožní lepšie hry s priblížením a následnou editáciou. Zdroj: Honor

K vysoko detailnému hlavnému fotoaparátu sa tu pridávajú už dobre známy ultraširokouhlý fotoaparát s rozlíšením 5 Mpx a 2 Mpx makro schopné ostriť od 4 cm. Honor Magic6 Lite točí videá v rozlíšení maximálne 4K a 30 snímkach za sekundu. Integrovaný nočný režim sľubuje dlhší čas expozície snímky pre minimalizáciu šumu. Na vrcholné modely Honor Magic6 a Magic6 Pro to stačiť nebude, tam na tom však cenovo budeme o poznanie inde.

Lepšia výbava Honoru Magic6 Lite je spojená s nárastom ceny

Keď už sme sa dostali k cene, tú výrobca stanovil na 399 €. V predaji je iba jediný variant, našťastie štedrý, a to 8 GB RAM s úložiskom 256 GB. Väčší displej, kvalitnejší fotoaparát a vyšší výkon procesora sa skrátka v cene odráža.

Parametre/Model Honor Magic6 Lite Honor Magic5 Lite
Displej 6,78" (19,5 : 9) 6,67" (20 : 9)
2 652 × 1 200 px, 429 ppi 2 400 × 1 080 px, 395 ppi
AMOLED, 120 Hz AMOLED, 120 Hz
Zadné fotoaparáty hlavný: 108 Mpx, f/1,8, 4K video s 30 fps
hlavný: 64 Mpx, f/1,8, Full HD s 30 fps
širokouhlý: 5 Mpx, f/2,2
širokouhlý: 5 Mpx, f/2,2
makro: 2 Mpx, f/2,4
makro: 2 Mpx, f/2,4
Predný fotoaparát 16 Mpx, f/2,5, Full HD video s 30 fps
16 Mpx, f/2,5, Full HD video s 30 fps
Čipset Qualcomm Snapdragon 6 Gen 1, 8-jadrový Qualcomm Snapdragon 695 5G, 8-jadrový
GPU Adreno 710 Adreno 619
RAM 8 GB 6/8 GB
Interné úložisko 256 GB 128/256 GB
Operačný systém Android 13 Android 12
Podpora siete 5G
Akumulátor 5 300 mAh 5 100 mAh
rýchlonabíjanie/bezdr. nabíjanie: 30 W/- rýchlonabíjanie/bezdr. nabíjanie: 40 W/-
USB-C
3,5mm jack
Stupeň krytia
Audio stereo, Dolby stereo, Dolby
Rozmery 163,6 × 75,5 × 8 mm 161,6 × 73,9 × 7,9 mm
Hmotnosť 185 g 175 g
Cena 399 €* 249 €*
*Ceny sú platné k 8. januáru 2024.
i Mohlo by vás zaujímať

V novinke Honor Magic6 Lite je toho nového k videniu pomerne dosť. Používateľom nezostáva iné než sa rozhodnúť, či sa rozdiel v cene oplatí obetovať lepšie vybavenému zariadeniu. Úspornejší procesor a detailnejšie snímky pre lepšiu editáciu priťahujú pozornosť. S oficiálnou podporou odolnosti či integráciou bezdrôtového nabíjania by však rozhodovanie mohlo byť jednoduchšie. Tak možno nabudúce.

4,9 14×
HONOR Magic6 Lite 5G 8 GB / 256 GB čierny
Mobilný telefón – 6,78" AMOLED 2652 × 1200 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 256 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 6 Gen 1, fotoaparát: 108Mpx (f/1,75) hlavný + 5Mpx širokouhlý + 2Mpx makro, predná kamera 16Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, rýchle nabíjanie, batéria 5300 mAh, model 2024, Android
+2 darčeky v hodnote 24,90 €
299 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: UM327b1
4,9 14×
HONOR Magic6 Lite 5G 8 GB / 256 GB zelený
Mobilný telefón – 6,78" AMOLED 2652 × 1200 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 256 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 6 Gen 1, fotoaparát: 108Mpx (f/1,75) hlavný + 5Mpx širokouhlý + 2Mpx makro, predná kamera 16Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, rýchle nabíjanie, batéria 5300 mAh, model 2024, Android
+2 darčeky v hodnote 24,90 €
299 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: UM327b2
4,9 14×
HONOR Magic6 Lite 5G 8 GB / 256 GB oranžový
Mobilný telefón – 6,78" AMOLED 2652 × 1200 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 256 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 6 Gen 1, fotoaparát: 108Mpx (f/1,75) hlavný + 5Mpx širokouhlý + 2Mpx makro, predná kamera 16Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, rýchle nabíjanie, batéria 5300 mAh, model 2024, Android
+2 darčeky v hodnote 24,90 €
299 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: UM327b3
4,7 91×
HONOR Magic5 Lite 5G 8 GB / 256 GB zelená
Mobilný telefón – 6,67" AMOLED 2400 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 256 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 695, fotoaparát: 64Mpx (f/1,8) hlavný + 5Mpx širokouhlý + 2Mpx makro, predná kamera 16Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, LTE, 5G, USB-C, rýchle nabíjanie 40W, batéria 5100 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
Zľavnené -16 %
209 € 249 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: UM321c2
4,7 91×
HONOR Magic5 Lite 5G 8 GB / 256 GB čierna
Mobilný telefón – 6,67" AMOLED 2400 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 256 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 695, fotoaparát: 64Mpx (f/1,8) hlavný + 5Mpx širokouhlý + 2Mpx makro, predná kamera 16Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, LTE, 5G, USB-C, rýchle nabíjanie 40W, batéria 5100 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
Zľavnené -16 %
209 € 249 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: UM321c1
Motorola Moto G84 5G 12 GB / 256 GB čierny - Mobilný telefón Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,5 91×
Motorola Moto G84 5G 12 GB / 256 GB čierny
Mobilný telefón – 6,55" P-OLED 2400 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 695, fotoaparát: 50Mpx (f/1,88) hlavný + 8Mpx širokouhlý, predná kamera 16Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5 mm) a USB-C, rýchle nabíjanie 30W, batéria 5000 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
239,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SMTR529b1
4,3
Blackview A200 Pro fialový
Mobilný telefón – 6,67" AMOLED 2400 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, hybridný slot, procesor MediaTek Helio G99, fotoaparát: 108Mpx (f/1,8) hlavný + 8Mpx širokouhlý + 2Mpx makro, predná kamera 16Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, USB-C, rýchle nabíjanie 66W, batéria 5050 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
320,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: IG1095b3
4,3
Blackview A200 Pro modrý
Mobilný telefón – 6,67" AMOLED 2400 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, hybridný slot, procesor MediaTek Helio G99, fotoaparát: 108Mpx (f/1,8) hlavný + 8Mpx širokouhlý + 2Mpx makro, predná kamera 16Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, USB-C, rýchle nabíjanie 66W, batéria 5050 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
320,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: IG1095b2
4,3
Blackview A200 Pro čierny
Mobilný telefón – 6,67" AMOLED 2400 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, hybridný slot, procesor MediaTek Helio G99, fotoaparát: 108Mpx (f/1,8) hlavný + 8Mpx širokouhlý + 2Mpx makro, predná kamera 16Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, USB-C, rýchle nabíjanie 66W, batéria 5050 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
313,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: IG1095b1
Infinix Note 30 5G 8 GB/128 GB čierny - Mobilný telefón Doprava
zadarmo
4,6
Infinix Note 30 5G 8 GB/128 GB čierny
Mobilný telefón – 6,78" IPS 2400 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 128 GB, dual SIM + pamäťová karta, procesor MediaTek Dimensity 6080, fotoaparát: 108Mpx (f/1,75) hlavný, predná kamera 16Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5 mm) a USB-C, vodoodolný podľa IP53, rýchle nabíjanie 45W, batéria 5000 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
247,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: INFI1013b2
Infinix Note 30 5G 8 GB/128 GB zlatý - Mobilný telefón Doprava
zadarmo
4,6
Infinix Note 30 5G 8 GB/128 GB zlatý
Mobilný telefón – 6,78" IPS 2400 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 128 GB, dual SIM + pamäťová karta, procesor MediaTek Dimensity 6080, fotoaparát: 108Mpx (f/1,75) hlavný, predná kamera 16Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5 mm) a USB-C, vodoodolný podľa IP53, rýchle nabíjanie 45W, batéria 5000 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
247,90 €
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: INFI1013b3
Vytlačiť
P-DC1-WEB07
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií