Infinix Zero 30 5G (RECENZIA): Umelá inteligencia v extravagantnom balení

Zobraziť katalóg
Infinix Zero 30, úvod

Infinix Zero 30 5G (RECENZIA):
Umelá inteligencia v extravagantnom balení

Recenzia

Aktualizované  • Autor: Ondřej Chabr

Značka Infinix nie je na našom trhu príliš známa. Vo svojom portfóliu totiž zatiaľ nemá veľa telefónov, ktoré by mohla ponúknuť. Napriek tomu by bola veľká škoda nezamerať sa práve na jej mobilné telefóny. Jedným z nich je veľmi sľubne vyzerajúci Infinix Zero 30 5G. Ten práve prešiel našou recenziou a my vám o ňom povieme viac.

Recenzia Infinix Zero 30 5G – OBSAH

 1. Infinix Zero 30 oslňuje štýlovými a elegantnými detailmi
 2. Zahnutý displej sa v jednej veci inšpiroval značkou iPhone
 3. Telefón Infinix Zero 30 sa spolieha na dostatok pamäte a na umelú inteligenciu
 4. Mnoho režimov fotoaparátu dopĺňa kvalitné selfie video
 5. Porovnateľná konkurencia ohuruje dizajnom aj skvelým pomerom cena / výkon
 6. Smartfón Infinix Zero 30 sa vo svojej kategórii nestratí, dokáže toho dosť
 7. Čo sme o mobilnom telefóne Infinix Zero 30 5G písali skôr

Infinix Zero 30 oslňuje štýlovými a elegantnými detailmi

Infinix Zero 30 5G rozhodne pôsobí ako elegán. Tak zaujímavé konštrukčné prvky telefónu som už dlho nevidel. Skutočne je čo spoznávať. Hoci je Infinix pomerne vysoký telefón, veľmi dobre pôsobí jeho tenký profil, necelých 8 mm. 

Úchop výrazne ovplyvňuje zaoblenie prednej aj zadnej strany smerom k okrajom. Prstami sa teda primárne dotýkate úzkych lesklých bokov. Na ľavom z nich nie je žiadny prvok, ktorý by prst zarazil. 

Infinix Zero 30, recenzia, predná strana Infinix Zero 30, zrecenzia, adná strana Infinix Zero 30, recenzia, vrchná hrana
Tenké telo Infinix Zero 30 5G skrýva niekoľko detailov, ktoré stoja za zmienku. Dodávaný obal sedí veľmi dobre.

Pravý bok je domovom podlhovastého tlačidla hlasitosti a zapínacieho tlačidla, ich nahmatanie však vyžaduje nejaký čas. Rozhodne si nemyslím, že sú tak výrazné, že by ste ich boli schopní ihneď intuitívne používať. Vpredu sa cez boky ohýba displej, čo ma osobne baví. O jeho kvalitách neskôr.

Zatiaľ čo je bočný rám Infinix Zero 30 5G po stranách zaoblený a lesklý, spodná časť sa už viac zarovnáva. Vršok potom výrobca úplne usekol a do vzniknutej priehlbiny dosadil matnú plôšku sfarbenú rovnako ako zadná strana.

Infinix Zero 30, recenzia, foto výstupok Infinix Zero 30, recenzia, obsah balenia
Obsah balenia telefónu Infinix Zero 30 5G pripomína časy dávno minulé, dostanete toho naozaj dosť. Okrem priehľadného obalu aj USB-C slúchadlá, kábel a napájací 68 W adaptér.

Tá má v nami testovanom zlatom vyhotovení na dotyk matnú vrstvu, na ktorej sa nedržia odtlačky prstov. V hornej časti Zero 30 5G sa potom usadil mierne vyvýšený obdĺžnik, ktorý má vľavo dvojicu vystupujúcich kruhov s fotoaparátmi. Od nich smerom k stredu sú umiestnené ďalšie dva pod sebou zarovnané menšie krúžky. Jeden s tretím fotoaparátom a blesk. Tieto dva menšie krúžky vizuálne prepája prúžok s viditeľne iným odtieňom. Pohyby telefónu na svetle spôsobia zaujímavú hru farieb.

Infinix Zero 30, spodná hrana
Ľahko zaoblená spodná hrana kombinuje USB-C port na nabíjanie, prenos dát aj na slúchadlá, zásuvku na nanoSIM a reproduktor. 

Bohužiaľ, Infinix Zero 30 5G si neprisvojil maximálnu možnú odolnosť, a to najmä proti vode. Spolieha aspoň na IP53. Predok a chrbát potom chráni Gorilla Glass bez špecifikácie konkrétnej generácie. Telefón sa predáva ešte vo fialovej a zelenej, pričom druhá menovaná farba má zadný výstupok tiež sfarbený dozlata.

Zahnutý displej sa v jednej veci inšpiroval značkou iPhone

Už spomínané zakrivenie displeja po stranách si pripisuje zásluhu na šírke mobilného telefónu. Aj keď rozhodne nejde o najužší telefón na trhu, zakrivenie dovoľuje uhlopriečke narásť až do necelých 6,8". Rohy má Infinix Zero 30 5G zaguľatené, nie je to teda maximálne využitá plocha podobne ako v prípade mobilného telefónu Samsung Galaxy S23 Ultra. Vpredu panel AMOLED s rozlíšením Full HD+ rozráža selfie fotoaparát. Vrchnú a spodnú časť lemuje rámček, aj tak displej ovláda takmer 93 % prednej strany.

Infinix Zero 30, recenzia, displej Infinix Zero 30, recenzia, výrez selfie
Zaoblenie displeja je výrazné, k nechceným dotykom ale v mojom prípade nedochádzalo. V ľavej časti horného rámčeka je slabo vidieť prísvit selfie. 

K nemu by som rád spomenul jeho transformáciu. Nechcem tvrdiť, že sa Infinix snažil zviezť na vlne dynamického ostrovčeka známeho z nových iPhonov, ale minimálne inšpirácia tu zrejme bola. Než totiž telefón odomknete na obrazovku menu, okolie selfie kamerky je v tvare obdĺžnika sfarbené načierno. Až po odomknutí sa všetky pixely rozsvietia a „prekáža“ už len kruhový fotoaparát. 

i

Realme GT5 Pro dostáva špičkovú výbavu a trúfa si aj na tie najlepšie

Zobrazeniu napomáha veľmi rýchla 144 Hz obnovovacia frekvencia. Fólia nalepená už z výroby je na displeji poznať. Pomerne ľahko sa na nej vytvárajú viditeľné vrypy nechtom. Infinix zvládne 10-bitové farebné podanie a má TÜV certifikáciu rýchleho stmievania. V jeho špecifikáciách chýba iba HDR. Musím uznať, že bez problémov stačí aj maximálny jas, ktorého hodnota však neprevyšuje 950 nitov. V spodnej časti displeja je prítomná ešte rýchla čítačka odtlačkov prstov

Telefón Infinix Zero 30 sa spolieha na dostatok pamäte a na umelú inteligenciu

Na nižšiu strednú triedu si Infinix Zero 30 5G našliapol zodpovedajúcou hardvérovou výbavou. Aspoň ak by som mal spomenúť procesor. Tým sa celkom vhodne stal MediaTek Dimensity 8020 so 6 nm výrobným procesom, hoci sa s podobne starým modelom Snadragon 7+ Gen 2 nemôže porovnávať čo do energetickej úspornosti (6 nm vs. 4 nm). 

Infinix Zero 30, procesor MediaTek
Procesor MediaTek Dimensity 8020 s podporou 5G sietí si s plynulou prevádzkou systému poradí. Veľmi mu pomáha 12 GB RAM.

V každom prípade sa Infinix pri používaní nezadýchaval. Systém promptne reaguje na požiadavky používateľa a programy si držia svoje dáta aj po prepínaní z multitaskingu vďaka rozsiahlej 12 GB operačnej pamäte. Tú je možné navýšiť o ďalších 9 GB, keby na to bol nejaký dôvod. 

Android nadstavba XOS sa na jednej strane vyznačuje pomerne prehľadným používateľským rozhraním, avšak za zmätočné považujem väčšie množstvo predinštalovaných aplikácií, z ktorých niektoré dupľujú tie štandardné. Napríklad obchod s aplikáciami Palm Store a XTheme. Samozrejme ich možno zmazať alebo presunúť do zložky a odpratať na inú obrazovku. Príliš miesta v 256 GB úložisku našťastie nezaberú. 

Infinix Zero 30, systém XOS
Operačný systém je v základe Android 13 prispôsobený značkou Infinix do podoby nazvanej ako XOS. Testovaný Infinix Zero 30 5G bežal na verzii 13.1.0.

Systémom je pretkaná umelá inteligencia. Fotoaparát má hlavný režim označený ako „AI CAM“, aj galéria fotografií má AI v názve. Zaujímavou možnosťou je generovanie tapiet podľa anglického popisu scény a výberu štýlu. Osvedčilo sa mi generovanie z predpripravených textov, tapety boli v tomto prípade dobre použiteľné. Každý deň je možné generovať 5 tapiet. V systéme je tiež hlasový asistent a prekladač Folax na preklad textu na fotografii. 

Infinix Zero 30, recenzia, menu Infinix Zero 30, recenzia, ovládacie centrum Infinix Zero 30, recenzia, generátor tapiet Infinix Zero 30, recenzia, generátor tapiet - galéria Infinix Zero 30, recenzia, Geekbench
Základné menu Zero 30 5G s widgetmi. Ovládací panel stiahnutý zhora obrazovky. Generátor tapiet v nastavení a ich galéria podľa historického hľadania. Výsledky Geekbench nevykazujú odchýlku z priemeru telefónov nižšej strednej triedy. 

Infinix Zero 30 5G má kapacitu batérie 5 000 mAh. Tá sa nám v poslednom čase objavuje v skutočne veľkom množstve telefónov, napriek tomu ju možno stále považovať za nadštandard. Vďaka nej si môžete užívať, samozrejme podľa miery používania, deň a pol až 2-dňovú výdrž. Samotné nabíjanie sa vďaka výkonu 68 W dá považovať za jedno z rýchlejších. Z vybitého stavu do plných 100 % sa Infinix Zero 30 5G s dodávaným adaptérom dostane v priebehu necelej hodiny. 

Mnoho režimov fotoaparátu dopĺňa kvalitné selfie video

Hlavný fotoaparát mobilu Infinix môže, minimálne z pohľadu rozlíšenia, toho veľa ponúknuť. Z maximálnych 108 Mpx totiž dokáže vykresať dostatok obrazových informácií, a zložiť tak dokopy niekoľko bodov na celkových 12 Mpx. Ako už nápis na tele napovedá, dopomáha tu aj optická stabilizácia. Okrem toho model Zero 30 fotografuje 13 Mpx širokouhlé fotografie a do počtu sa pridáva 2 Mpx senzor hĺbky ostrosti. Mobil štandardne fotografuje s pomocou AI kontrolujúcej scénu. 

Infinix Zero 30, recenzia, foto cez deň Infinix Zero 30, recenzia, foto širokouhlé
Snímky v dennom svetle patria k tomu lepšiemu. Širokouhlý Zero 30 5G fotoaparát má veľký uhol záberu a farebne korešponduje s realitou.

Opäť sa vyskytuje pomerne často viditeľný neduh Android smartfónov, kedy v náhľade vyzerá scéna horšie ako na finálnej snímke. Telefón kvalitou nemôže uraziť. V dostatočnom prirodzenom svetle si nejaký šum takmer nevšimnete, farby sú aj bez aplikácie filtra jasne viditeľné, nie však prehnane saturované. To isté platí pre širokouhlý fotoaparát. Režim makro nie je k dispozícii. Z ďalších možností je režim portrét nazvaný ako „Na výšku“, panoráma či časozber. 

i

Xiaomi Redmi Note 13 (PREVIEW): trojica modelov chce zabodovať fotoaparátmi aj ďalšou výbavou

Za prekvapivo funkčné považujem 3-násobné priblíženie. Dedikovaný teleobjektív chýba, telefón čerpá z vysokého rozlíšenia. Priamym porovnaním fotografie zhotovenej týmto režimom a výrezu rovnakého miesta zhotoveného maximálnymi 108 Mpx má aspoň pri nepriaznivom počasí priblížený snímok príjemnejšie a menej kontrastné vyznenie. Pokiaľ však stojíte o lepší záznam drobnejších detailov, môže sa vyplatiť prepnúť na 108 Mpx. 

Infinix Zero 30, recenzia, foto 3-násobný zoom Infinix Zero 30, recenzia, foto výrez zo 108 Mpx
Snímka vľavo je zachytená 3-násobným priblížením, vpravo potom výrez rovnakého miesta z fotografie s maximálnym 108 Mpx rozlíšením. Tá prvá oku lahodí viac, pravá má zase vyšší kontrast. 

Ďalším režimom je Super noc, ktorý sa v prípade potreby aktivuje automaticky. Obraz je vylepšený, ale na displeji telefónu to nie je až tak viditeľný skok. Rozhodne sa ale o dve sekundy dlhšia expozícia oplatí, na snímke výrazne ubudlo šumu a celkovo fotografiu rozjasní. 

Infinix Zero 30, recenzia, foto v šere Infinix Zero 30, recenzia, nočný režim
Pri použití režimu Super noc má snímka vpravo viditeľne vyšší celkový jas a ubudlo šumu. Všimnite si modré osvetlenie vpravo.

Výrobca Infinix sa v propagácii modelu Zero 30 veľmi zameriava na natáčanie videí. Cieli predovšetkým na tvorcov vlogov, ktorým na prednej selfie kamerke ponúka 4K rozlíšenie a 60 fps. Je pravda, že podobnú kvalitu v tomto cenovom segmente len tak neuvidíme. Zaujímavý je režim záznamu z prednej aj zadnej kamery zároveň. Infinix myslel aj na natáčanie v tme. Vpredu blízko ľavého horného rohu je takmer neviditeľný prúžok, ktorý slúži v tmavých scénach ako prísvit. 

Porovnateľná konkurencia ohuruje dizajnom aj skvelým pomerom cena / výkon

V podobnej pozícii ako Infinix Zero 30 5G sa za cenu okolo 400 € nachádza niekoľko ďalších smartfónov. Tie je možné zaradiť po boku nášho výberu najlepších telefónov v pomere ceny a výkonu. 

Skúsene si v danom segmente počína POCO F5 od Xiaomi. Telefón si pripisuje pôsobivé parametre. Displej je čo do veľkosti takmer totožný s tým z Infinix Zero 30 5G. Nie je síce zaoblený, obratnosť ani jemnosť mu však nechýba. POCO sa však spolieha na modernejší čip Snapdragon 7+ Gen 2, ktorý je energeticky úspornejší vďaka 4 nm procesu. 

Infinix má väčšie rozlíšenie fotoaparátu, môžeme ho však hodnotiť ako veľmi podobné. Ako cez kopirák sú pamäťové varianty, batérie aj ich napájanie. Viac v článku Poco F5 a F5 Pro (PREVIEW): svieže novinky so skvelými parametrami

Infinix Zero 30, konkurencia, POCO F5
Mobilný telefón POCO nie je zahnutý, jeho displej však na prednej strane úplne prevláda. Jeho výhodou je nový procesor Snapdragon 7+ Gen 2. Zdroj: mi.com 

Vzhľadom sa veľmi podobne javí drahší mobilný telefón Vivo V29 5G. Jemnejší panel aj tu dosahuje 6,78" a je zaoblený po stranách. Konštrukcia však znesie plnú vodoodolnosť IP68. Výkonnostne je na tom obdobne tiež čip Snapdragon 778G. Aj tu je možné zaobstarať až 12 GB verziu. 

Ani Vivo nemá teleobjektív, hlavný fotoaparát má polovičných 50 Mpx. Zvládne ale konkurovať 50 Mpx selfie. Batéria má nižšiu kapacitu, zato ju dobijete 80 W. Viac v článku Vivo V29 5G (PREVIEW): vybavený telefón strednej triedy s neobvyklým prvkom na chrbte

Infinix Zero 30, konkurencia, Vivo V29 5G
Vivo V29 5G exceluje svojou tenkosťou. Vo výbave má štýlový, a pritom praktický prvok v podobe štúdiového kruhového osvetlenia. Zdroj: vivo.com
Parametre/Model Infinix Zero 30 5G POCO F5 Vivo V29 5G
Displej 6,78" (20 : 9) 6,67" (20 : 9) 6,78" (20 : 9)
2 400 × 1 080 px, 388 ppi 2 400 × 1 080 px, 395 ppi 2 800 × 1 260 px, 453 ppi
AMOLED, 144 Hz AMOLED, 120 Hz AMOLED, 120 Hz
Zadné fotoaparáty hlavný: 108 Mpx, f/1,7, OIS, 4K video s 60 fps
hlavný: 64 Mpx, f/1,8, OIS, 4K video s 30 fps
hlavný: 50 Mpx, f/1,9, OIS, 4K video s 30 fps
širokouhlý: 13 Mpx, f/2,2,
120 °
širokouhlý: 8 Mpx, f/2,2,
120 °
širokouhlý: 8 Mpx, f/2,2
portrétny: 2 Mpx, f/2,4
makro: 2 Mpx, f/2,4
portrétny: 2 Mpx, f/2,4
Predný fotoaparát 50 Mpx, f/2,5, 4K video
s 60 fps
16 Mpx, f/2,5, Full HD video
s 60 fps
50 Mpx, f/2,0, Full HD video s 30 fps
Čipset MediaTek Dimensity 8020
(6 nm)
Qualcomm Snapdragon 7+ Gen 2, 8-jadrový Qualcomm Snapdragon 778G 5G, 8-jadrový
GPU Mali-G77 Adreno 725 Adreno 642L
RAM 8 / 12 GB 8 / 12 GB 8 / 12 GB
Interné úložisko 256 GB 256 GB 128 / 256 / 512 GB
Operačný systém Android 13 Android 13 Android 13
Podpora sietí 5G
Akumulátor 5 000 mAh 5 000 mAh 4 600 mAh
rýchlonabíjanie / bezdr. nabíjanie: 68 W / - rýchlonabíjanie / bezdr. nabíjanie: 67 W / -
rýchlonabíjanie / bezdr. nabíjanie: 80 W / -
USB-C
3,5 mm jack
Stupeň krytia IP53 IP53 IP68
Audio stereo, Dolby stereo, Dolby stereo, Dolby
Rozmery 164,5 × 75 × 7,9 mm 161,1 × 75 × 7,9 mm 164,2 × 74,4 × 7,5 mm
Hmotnosť 185 g 181 g 186 g
Cena 379 €* 499 €* 404 €*
*Ceny sú platné k 17. 12. 2023.

Smartfón Infinix Zero 30 sa vo svojej kategórii nestratí, dokáže toho dosť

Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G; recenzia

Infinix Zero 30 5G

Mobily

Aj keby som chcel byť veľmi prísny, za celý čas testovania som na telefóne Infinix Zero 30 5G neobjavil nič, čo by ma od neho vyložene odradilo. Bolo by pekné mať tu ďalší benefit vo forme bezdrôtového nabíjania, to však pravdepodobne nie je prekážkou. Rád by som naopak vyzdvihol vydarený vzhľad, ktorý má skutočne nápad a len tak sa neopozerá. Pokiaľ by mal Zero 30 5G rovný displej, nepôsobil by už tak luxusne. Ľahko nadpriemerná operačná pamäť, takmer 2-denná výdrž batérie a skutočne bohatý obsah balenia vrátane slúchadiel sú veľkými plusmi tohto smartfónu. 

Klady

 • Neopozeraný dizajn, pôsobí ako drahší telefón
 • Plynulý systém a pomocná AI
 • Fotoaparáty fotografujú veľmi dobre cez deň aj v noci
 • Bohatý obsah balenia (slúchadlá, obal)

Zápory

 • Bezdrôtové nabíjanie by mu pristalo
 • Predinštalovaných aplikácií je viac
i Mohlo by vás zaujímať

Možno trochu nečakane sa z Infinix Zero 30 vykľul ideálny telefón, ktorému okrem dobrej ceny do 400 € skoro nič nechýba. Ak už niekoho nudia zabehnuté nadstavby Androidu, môže vyskúšať úplne novú, navyše doplnenú umelou inteligenciou. Infinix v teste obstál a je veľmi dobrou voľbou. 

Čo sme o mobilnom telefóne Infinix Zero 30 5G písali skôr

Článok

• Autor: Karolína Vlčková

Na slovenský trh prichádza pomerne zaujímavá novinka strednej triedy, mobilný telefón Infinix Zero 30 5G. Zákazníkov chce nalákať na svoj predný 50 Mpx fotoaparát určený na videovlogy, ale aj na selfíčka. Na prvý pohľad sa zdá, že sa podaril aj dizajn, a ďalším pozitívom bude rozhodne veľká operačná pamäť či proklamovaná umelá inteligencia. S čím ďalším novinka prichádza? 

Infinix Zero 30 5G

Infinix Zero 30 5G – OBSAH

 1. Infinix Zero 30 5G chce zaujať dizajnom
 2. 108 Mpx predný fotoaparát aj 50 Mpx selfie kamera na vlogovanie
 3. Výkon smartfónu Infinix Zero 30 5G je nadštandardný
 4. Rýchle nabíjanie aj umelá inteligencia
 5. Infinix Zero 30 5G – parametre
 6. Infinix Zero 30 5G – cena a dostupnosť

Infinix Zero 30 5G chce zaujať dizajnom aj AMOLED displejom

Značka Infinix sa zameriava na dnešnú generáciu mladých ľudí, a ukazuje to napríklad na dizajne Infinix Zero 30 5G. Smartfón pôsobí moderne hlavne svojim 2,8 mm tenkým rámčekom okolo displeja, jeho zahnutými okrajmi alebo dizajnovým fotomodulom na zadnej strane. Ten tvorí veľká plocha pre tri fotoaparáty a zaberá takmer celú šírku mobilného telefónu. 

Infinix Zero 30 5G si možno vybrať v matných farbách zelenej, zlatej alebo fialovej. Celkovo Zero 30 5G pôsobí svojim dizajnom decentne a moderne.

Infinix Zero 30 5G
Farby mobilných telefónov Infinix Zero 30 5G, našťastie, nie sú krikľavé. 

Samotný displej je technológia AMOLED a predvádza 144 Hz obnovovaciu frekvenciu. To všetko v medziach uhlopriečky 6,78", pričom rozlíšenie zostalo na štandardných Full HD+. Chráni ho moderný Corning Gorilla Glass 5 sklo. Jas displeja dosahuje až 950 nitov.

i

Veľmi solídne parametre za málo peňazí. Telefóny Infinix Note 30 chcú zaútočiť na naše peňaženky

108 Mpx predný fotoaparát aj 50 Mpx selfie kamera na vlogovanie

Spoločnosť v mobilných telefónoch Infinix Zero 30 5G stavila na trojitý zadný fotoaparát. Použila hlavný širokouhlý fotoaparát s rozlíšením 108 Mpx (f/1,7), ktorý je tiež opticky stabilizovaný. Ďalej sa tu nachádza 12 Mpx ultra širokouhlý fotoaparát a 2 Mpx senzor na tvorbu bokeh efektov.

Za zmienku určite stojí aj predná kamera s nadpriemerne vysokým rozlíšením 50 Mpx určená na vlogovanie. Jej obraz dosahuje až 4K rozlíšenie so 60 fps. 

Infinix Zero 30 5G
Fotoaparát mobilného telefónu Infinix Zero 30 5G.

Výkon smartfónu Infinix Zero 30 5G je nadštandardný

Vybavenie Infinix Zero 30 5G zodpovedá strednej triede. Základom je osemjadrový procesor a nadštandardný RAM 12 GB. To je pekná hodnota, priemer je za cenu okolo 370 EUR skôr 8 GB. Operačnú pamäť je možné navyše softvérovo rozšíriť až na 21 GB. Vnútorná pamäť smartfónu je 256 GB. 

i

Vivo X100 Pro sa do Európy pozrie s najvýkonnejším čipom a extravagantným dizajnom

Rýchle nabíjanie aj umelá inteligencia

Plusom pre používateľov smartfónu Infinix Zero 30 5G má byť aj batéria s kapacitou 5 000 mAh. To by malo stačiť na solídnu výdrž, potom sa nabije s výkonom až 68 W. Doplniť energiu smartfónu z 1 % na 80 % dokáže do pol hodiny. 

Infinix Zero 30 5G
Takto výrobca zhrnul hlavné výhody smartfónu Infinix Zero 30 5G. 

Výrobca Infinix stavil aj na umelú inteligenciu, ktorá v tomto prípade chce pomáhať vo viacerých sférach. Volá sa Folax a má ísť o virtuálneho asistenta, ktorý funguje aj bez pripojenia na internet. Jeho novšia verzia je prepojená so všetkými známou službou ChatGPT. Výrobca tvrdí, že Folax AI je možné využiť v rámci volania, prehrávania hudby, plánovania alebo fotografovania. Zvláda napríklad vygenerovať vlastnú tapetu. 

i

Telefón za pár eur. Poco C65 láka na obrí displej, 50 Mpx fotoaparát a nízku cenu

Infinix Zero 30 5G – parametre

V nasledujúcej tabuľke nájdete všetky podstatné parametre Infinix Zero 30 5G.

Parametre/Model Infinix Zero 30 5G
Displej 6.78" (20 : 9)
1 080 x 2 400 px, 388 ppi
AMOLED, 144 Hz
Zadné fotoaparáty hlavný: 108 Mpx, (f/1,7), 4K video s 60 fps, Full HD s 60 fps
širokouhlý: 13 Mpx, f/2,2, 120 °, Full HD video s 30 fps
ultraširokouhlý: 2 Mpx, f/2.4
Predný fotoaparát 50 Mpx, f/2,5, Full HD video s 30 fps
Čipset MediaTek Dimensity 8 020, 8-jadrový
GPU ARM Mali-G77 MC9
RAM 12 GB
Interné úložisko 256 GB
Operačný systém Android 13
Podpora sietí 5G
Akumulátor 5 000 mAh
rýchlonabíjanie / nabíjanie: 68 W / -
USB-C
3,5 mm jack
Stupeň krytia IP53
Audio stereo, Dolby
Rozmery 164,5 × 75 × 7,9 mm
Hmotnosť 185 g
Cena 369 €
Ceny sú platné k 16. 11. 2023

Infinix Zero 30 5G – dostupnosť a cena

Inteligentný telefón Infinix Zero 30 5G je vhodný pre používateľov, ktorí ocenia výborný pomer cena/výkon. Jeho cena je 369 EUR a počas novembra 2023 sa objaví v našich skladoch. Už si ho ale môžete objednať. 

i Mohlo by vás zaujímať

Mobilný telefón Infinix Zero 30 5G zapadá do strednej triedy s prijateľnou cenou. Infinix sa snaží zaujať primárne mladú generáciu. Smartfón s pomerne nadštandardným výkonom vyniká napríklad svojou selfie kamerou. 

Infinix Zero 30 5G 12 GB / 256 GB zlatý - Mobilný telefón Doprava
zadarmo
4,3
Infinix Zero 30 5G 12 GB / 256 GB zlatý
Mobilný telefón – 6,78" AMOLED 2400 × 1080 (144Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, dual SIM, procesor MediaTek Dimensity 8020, fotoaparát: 108Mpx (f/1,7) hlavný + 13Mpx širokouhlý, predná kamera 50Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, rýchle nabíjanie 68W, batéria 5000 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
319 €
Na sklade 4 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: INFI1018b2
Infinix Zero 30 5G 12 GB / 256 GB zelený - Mobilný telefón Doprava
zadarmo
4,3
Infinix Zero 30 5G 12 GB / 256 GB zelený
Mobilný telefón – 6,78" AMOLED 2400 × 1080 (144Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, dual SIM, procesor MediaTek Dimensity 8020, fotoaparát: 108Mpx (f/1,7) hlavný + 13Mpx širokouhlý, predná kamera 50Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, rýchle nabíjanie 68W, batéria 5000 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
319 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: INFI1018b1
Infinix Zero 30 5G 12 GB / 256 GB fialový - Mobilný telefón Doprava
zadarmo
4,3
Infinix Zero 30 5G 12 GB / 256 GB fialový
Mobilný telefón – 6,78" AMOLED 2400 × 1080 (144Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, dual SIM, procesor MediaTek Dimensity 8020, fotoaparát: 108Mpx (f/1,7) hlavný + 13Mpx širokouhlý, predná kamera 50Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, rýchle nabíjanie 68W, batéria 5000 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
319 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: INFI1018b3
4,8 191×
Samsung Galaxy A34 5G 6 GB/128 GB grafitová
Mobilný telefón – 6,6" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 6 GB, vnútorná pamäť 128 GB, hybridný slot, procesor MediaTek Dimensity 1080, fotoaparát: 48Mpx (f/1,8) hlavný + 8Mpx širokouhlý + 5Mpx makro, predná kamera 13Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP67, rýchle nabíjanie 25W, batéria 5000 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
304,90 €
Na sklade 1 ks
Objednávací kód: SAMO0249b3
iPhone 15 128 GB čierny - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 243×
iPhone 15 128 GB čierny
Mobilný telefón – 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179, operačná pamäť 6 GB, vnútorná pamäť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 20W, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
828,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI045b1
iPhone 15 128 GB modrý - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 243×
iPhone 15 128 GB modrý
Mobilný telefón – 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179, operačná pamäť 6 GB, vnútorná pamäť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 20W, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
818,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI045b2
4,9 243×
iPhone 15 128 GB zelená
Mobilný telefón – 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179, operačná pamäť 6 GB, vnútorná pamäť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 20W, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
798,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI045b3
Vytlačiť
P-DC1-WEB08
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií