Alza Dny květen 2. týden BOOST JBL

MARKETINGOVÁ KAMPAŇ „DARČEKOVÝ KÔŠ“

Zobraziť katalóg
 1. ÚVODNÉ USTANOVENIE
  1. Obchodná spoločnosť Alza.cz a.s., IČ 27082440, DIČ CZ27082440, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1522/53, PSČ 170 00, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 8573, (ďalej len „Alza“) organizuje v termíne od 00:00 hodín dňa 1. 12. 2014 do 23:59 hodín dňa 24. 12. 2014 (ďalej len „Doba konania“) marketingovú kampaň nazvanú „Darčekový kôs“ (ďalej len „Kampaň“), a týmto stanoví pravidlá a podmienky Kampane, ktoré sú k dispozícii na internetovej stránke www.alza.sk/darkovykos.
  2. Alza upozorňuje na skutočnosť, že aj na túto Kampaň sa vzťahujú podmienky pre reklamné zdelenie, ktoré Alza uváddza na internetovej stránke www.alza.sk/reklama.
  3. Aktuálny sortiment elektronického obsahu ponúkaného v rámci Kampane je k dispozícii na internetovej stránke www.alza.sk/darkovykos.
 2. DEFINÍCIA
  1. Alza v Kampani používa termín „darčekový kôš plný rozprávok, hier, filmov a knižiek“, čo je označenie pre súbor elektronického obsahu, ktorý pozostáva zo sedmich filmových titulov, troch hudobných titulov, dvoch elektronických kníh, štyroch audio kníh, troch časopisov v elektronickej podobe a jednej hry, ktorý je ohodnotený na čiastku vo výške 115 eur vr. DPH, pokiaľ vychádzame z cien jednotlivých titulov před začiatkom Kampane (ďalej len „Darčekový kôš“).
  2. Alza neposkytuje žiadne peniaze účastníkom v Kampani a Darčekový kôš nemožno v Kampani ani po nej vymeniť za peniaze, Darčekový kôš je nemenný a nevratný, ani ho nemožno nahradiť iným darčekom, a zároveň nie je určený k ďalšiemu predaju.
 3. ZÁKLADNÉ PODMIENKY KAMPANE
  1. Vybraný zákazník zo Slovenskej republiky alebo Českej republiky (ďalej len „Účastník“), pokiaľ splní podmienky Kampane uvedené v týchto pravidlách v Dobe konania, môže získať Darčekový kôš, najmä však nie výlučne:
   1. Má kompletne a pravdivo vyplnenú registráciu na Alze (jej prevádzkovanom e-shope), tj. zdelí Alze svoje kontaktné údaje, predovšetkým svoje meno, priezvisko, adresu vrátane krajiny, e-mail (tj. e-mail, na ktorý pošleme informácie s inštrukciami pre využitie Darčekového koša) a mobilný telefón (ďalej len „Registrácia“);
   2. V Dobe konania nakúpi a uhradí akýkoľvek produkt alebo službu z e-shopu Alzy v minimálnej hodnote 40 EUR (slovami: štyridsať eur) vr. DPH (ďalej len „Nákup“).
   3. S jedným Nákupom na jeden daňový doklad má Účastník možnosť získať len jeden Darčekový kôš.
  2. Z Kampane budú vylúčení ti, ktorí:
   1. Nesplnia podmienky Kampane uvedené v týchto pravidlách;
   2. Budú chcieť uplatniť Kód pre získanie Darčekového koša po 31. 1. 2015;
   3. Budú jednať v rozpore so zákonom a/lebo s dobrými mravmi a/lebo sa dopustia podvodného jednania v súvislosti s Kampaňou;
   4. Uvedú v Kampani nepravdivé albo neúplné informácie.
  3. V prípade vylúčenia Účastníka nemá takýto Účastník právo na náhradu nákladov či škody, ktorá by mu mohla vzniknúť.
 4. DARČEKOVÝ KÔŠ
  1. Pri objednávaní tovaru je nevyhnutné postupovať v súlade s podmienkami e-shopu Alza.sk.
  2. V prípade, že Účastník neodstúpi od Nákupu, Účastník obdrží od Alzy e-mail s inštrukciami, ako získať Darčekový kôš, od kedy ho Účastník môže prvýkrát využiť.
  3. Darčekový kôš môže získať priamo Účastník, prípadne tento Darčekový kôš darovať tretej osobe, ktorá má na Alze kompletne vyplnenú Registráciu, a to prostredníctvom funkcie darovania v košíku na Alze (jej prevádzkovanom e-shope).
 5. ZÁVEREČNÉ USTANOVENIA
  1. Alza nenesie žiadnu zodpovednosť za rýchlosť ani prenos dát prostredníctvom siete Internet.
  2. Alza prehlasuje, že nie je zodpovedná za chyby spôsobené pri prenose elektronických správ.
  3. Alza si vyhradzuje právo meniť podmienky Kampane a prípadne Kampaň zrušiť.
  4. Účastník nemá právo na náhradu nákladov spojených s účasťou v Kampani.
  5. Tieto pravidlá Kampane nadobúdajú na účinnosti dňom ich vyhlásenia.

V Prahe, 28. 11. 2014

P-DC1-WEB06
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií