Nakupování budoucnosti HP + média 15 % zľava SONY

MARKETINGOVÁ KAMPAŇ DETERGENTY K PRÁČKAM A UMÝVAČKÁM RIADU NA POL ROKA ZADARMO

Zobraziť katalóg
 1. ÚVODNÉ USTANOVENIE
  1. Obchodná spoločnosť Alza.cz a.s., IČ 27082440, DIČ CZ27082440, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1522/53, PSČ 170 00, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, sp. zn. B 8573, (ďalej len „Alza“) organizuje v termíne od 00:01 hodín dňa 3. 8. 2015 do 23:59 hodín dňa 16. 8. 2015, alebo do využitia poskytnutých Produktov (ďalej len „Doba konania“) marketingovú kampaň s názvom „DETERGENTY K PRÁČKAM A UMÝVAČKÁM RIADU NA POL ROKA ZADARMO“ (ďalej len „Kampaň“), a týmto stanoví pravidlá a podmienky Kampane, ktoré sú k dispozícii na internetovej stránke www.alza.sk/cistotazadarmo
 2. ZÁKLADNÉ PODMIENKY KAMPANE
  1. Každá fyzická osoba staršia osemnástich (18) rokov (ďalej len „Účastník“), pokiaľ splní podmienky Kampane uvedené v týchto pravidlách, môže získať zadarmo detergenty špecifikované nižšie, najmä nie však výlučne:
   1. Má kompletne a pravdivo vyplnenú registráciu na Alze (jej prevádzkovanom e-shope), tj. oznámi Alze svoje kontaktné údaje, najmä svoje meno, prievisko, dátum narodenia, adresu vrátane krajiny, e-mail a mobilný telefón;
   2. Nie je v pracovnom alebo obdobnom pomere vo vzťahu k Alze ani k osobám s Alzou personálne a majetkovo spätými, vrátane ich príbuzných a osôb im blízkym;
   3. Nakúpi v Dobe konania u Alzy akúkoľvek práčku a/lebo umývačku riadu, ktorú má Alza v ponuke na jej prevádzkovanom e-shope, s výnimkou produktov značky Miele.
  2. Z Kampane budú vylúčení tí, ktorí:
   1. Nesplnia podmienky Kampane uvedené v týchto pravidlách;
   2. Budú konať v rozpore so zákonom a/lebo dobrými mravmi, a/lebo sa dopustia podvodného konania v súvislosti s Kampaňou;
   3. Uvedú v Kampani nepravdivé alebo neúplné informácie.
  3. V prípade vylúčenia Účastníka nemá takýto Účastník právo na náhradu nákladov či škody, ktorá by mu mohla vzniknúť.
 3. ODMENA V KAMPANI
  1. Účastníci Kampane môžu pri splnení podmienok v týchto pravidlách získať pri kúpe akejkoľvek práčky z ponuky na Alzou prevádzkovanom e-shope (okrem pračiek zn. Miele) prací prášok LANZA Special Compact 7,5 kg a/lebo pri kúpe akejkoľvek umývačky riadu (okrem umývačiek riadu zn. Miele) z ponuky na Alzou prevádzkovanm e-shope 3× tablety do umývačky riadu FINISH Power ball Tabs All-in-1 Regular 56 ks (ďalej len „Produkt“) zadarmo. Množstvo daného Produktu je stanovené na základe výšky spotreby priemernej domácnosti za pol roka, ktoré pre potreby tejto Kampane činí pri umývačkách riadu práve 168 ks tabliet na umývanie riadu a pri práčkach 100 dávok pracieho prášku (7,5 kg prášku).
  2. Produkt získava Účastník pri splnení podmienok tejto Kampane automaticky so zakúpeným spotrebičom.
  3. Alza neposkytuje na Produkt žiadnu záruku.
  4. V prípade, že bude z akéhokoľvek dôvodu zrušená kúpna zmluva na uvedený spotrebič, na základe ktorej Účastník získal Produkt, bude Účastník povinný obratom Produkt vrátiť nerozbalený a nepoužitý Alze.
  5. Do Kampane budú zaradené len objednávky spotrebičov prijaté a vyfaktúrované informačným systémom Alzy v Dobe konania Kampane.
 4. OSOBNÉ ÚDAJE
  1. Uskutočnením plnenia od Alzy v Dobe konania a vyplnením registrácie v profile Moja Alza dáva Účastník Alze v zmysle zákona o ochrane osobných údajov a o zmene niektorých zákonov, v platnom a účinnom znení (ďalej len „Zákon“), súhlas so spracovaním svojich osobných údajov, v rozsahu najmä meno, priezvisko, dátum narodenia, adresa a kontaktný telefón za účelom preverenia jeho účasti v Kampani a predania Produktu. Tento súhlas so spracovaním osobných údajov je dobrovoľný. Odvolanie súhlasu je účinné okamihom doručenia Alze a má za následok vylúčenie Účastníka z ďalšej účasti v Kampani vrátane straty nároku na predanie Produktu, ak sa tak stane ešte pred jeho stiahnutím. Účastník má zároveň podľa ust. § 12 Zákona právo prístupu k týmto svojím osobným údajom a podľa ust. § 21 tiež právo na vysvetlenie, právo ich opraviť, zablokovať alebo požadovať ich doplnenie, či likvidáciu.
  2. Účasťou v Kampani dáva Účastník súhlas s tým, že jeho meno, priezvisko a kontaktné mesto môžu byť použité pre účely propagácie Alzy vrátane zasielania obchodných oznámení, a to na obdobie troch (3) rokoch od začiatku Kampane.
  3. Účastník berie na vedomie, že mu Alza môže zasielať informačné e-maily o tom, že mu vyprší lehota na aktiváciu Produktu.
 5. ZÁVEREČNÉ USTANOVENIA
  1. Alza prehlasuje, že nie je zodpovedná za chyby spôsobené pri prenose elektronických správ.
  2. Alza si vyhrazuje právo meniť podmienky Kampane a nahradiť Produkty v Kampani za produkty podobného typu alebo v odpovedajúcej rovnakej hodnote, prípadne Kampaň zrušiť.
  3. Účastník nemá právo na náhradu nákladov spojených s účasťou v Kampani.
  4. Tieto pravidlá Kampane nadobúdajú na účinnosti dňom ich vyhlásenia.

V Prahe, dne 30. 7. 2015

0
Vytlačiť
Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Pre organizácie Ako nakúpiť
P-DC1-WEB06
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi