Osviežte sa letnou zľavou na všetko! 😎💥 Nakúpte nad 100 €, v košíku zadajte kód LETNADESINA a objednávku vám zlacníme o 10 €. Akcia platí len do nedele!

Nakupování budoucnosti HP + média Týždeň zľavnených tabletov

Média konvertory bazár

Rozbalené – nový tovar v perfektnom stave a v plnej záruke. Len bolo otvorené pôvodné balenie, má náhradný obal, alebo bol tovar vrátený inými zákazníkmi napríklad ako darček, ktorým sa darca netrafil do vkusu.

Použité – použitý či servisovaný tovar bez poruchy. Obsah balenia je kompletný a výrobok je pripravený na používanie, čo vám s pokojom garantujeme 12-mesačnou zárukou.

Zánovné – tovar, ktorý už bol krátko používaný a je plne funkčný. Nemusíte mať žiadnu obavu o jeho spoľahlivosť. Platí naň záruka 21 mesiacov. Viac informácií o bazárovom tovare tu.

Hľadáte skôr nebazárové produkty? Pozrite sa na lacné média konvertory.
11 položiek
TP-LINK TXM431-LR - Modul
-10%
TP-LINK TXM431-LR
Modul MiniGBIC / SFP + 10GB Base LR (LC), 1310nm Single-mode, 10km

-10% 72,90 €
65,74 € bez DPH 54,78 €
Kúpiť
Môžete mať v pondelok 21.6. od 8:00
Rozbalené
Objednávací kód: TP811d
TP-LINK MC111CS - Média konvertor
-18%
TP-LINK MC111CS
Média konvertor – 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45

-18% 31,90 €
26,20 € bez DPH 21,83 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:15
Rozbalené
Objednávací kód: TP607g
TP-LINK MC210CS - Média konvertor
-14%
TP-LINK MC210CS
Média konvertor – 1Gb/s SC na 1Gb/s RJ45, 15km

-14% 37,90 €
32,50 € bez DPH 27,08 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:15
Rozbalené
Objednávací kód: TP607i
TP-LINK TL-SM311LM - Modul
-33%
TP-LINK TL-SM311LM
Modul – MiniGBIC/SFP 1000Base MM (LC)

-33% 13,90 €
9,36 € bez DPH 7,80 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:15
Rozbalené
Objednávací kód: TP810b
TP-LINK TXM431-SR - Modul
-10%
TP-LINK TXM431-SR
Modul – MiniGBIC/SFP + 10GB Base SR (LC), 850nm Multi-mode, 300m

-10% 38,90 €
34,93 € bez DPH 29,11 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:15
Rozbalené
Objednávací kód: TP811c
TP-Link MC100CM - Média konvertor
-12%
TP-Link MC100CM
Média konvertor – 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 2km

-12% 29,90 €
26,20 € bez DPH 21,83 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:15
Rozbalené
Objednávací kód: TP607f3
TP-LINK MC112CS - Média konvertor
-12%
TP-LINK MC112CS
Média konvertor – 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 20km

-12% 29,90 €
26,20 € bez DPH 21,83 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:15
Rozbalené
Objednávací kód: TP607g3
TP-LINK MC200CM - Média konvertor
-9%
TP-LINK MC200CM
Média konvertor 1000Mb/s SC na 1000Mb/s RJ45, 0.55km

-9% 35,90 €
32,50 € bez DPH 27,08 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:15
Rozbalené
Objednávací kód: TP607h
TP-LINK MC220L - Média konvertor
-15%
TP-LINK MC220L
Média konvertor – 1Gb/s SFP na 1Gb/s RJ45, 0.55km multi-mode/10km single-mode

-15% 20,90 €
17,82 € bez DPH 14,85 €
Kúpiť
Môžete mať v pondelok 21.6. od 8:00
Rozbalené
Objednávací kód: TP607f
TP-LINK TL-SM321B - Modul
-15%
TP-LINK TL-SM321B
Modul – MiniGBIC/SFP 1000Base SM (LC), 10km

-15% 11,90 €
10,07 € bez DPH 8,39 €
Kúpiť
Môžete mať v pondelok 21.6. od 8:00
Rozbalené
Objednávací kód: TP811b
TP-LINK TL-SM311LS - Modul
-10%
TP-LINK TL-SM311LS
Modul – MiniGBIC/SFP 1000Base LX (LC)

-10% 13,90 €
12,55 € bez DPH 10,46 €
Kúpiť
Môžete mať v pondelok 21.6. od 8:00
Rozbalené
Objednávací kód: TP810
článokAko na zapojenie sieťových káblov? Krimpovacie kliešte, konektory RJ-45 alebo UTP kábel. Sú pre vás tieto slová španielska dedina? V tom...

Zadajte názov tovaru

Poznámka:


Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Pre organizácie Ako nakúpiť
P-DC1-WEB11
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi