Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka

Doprava zadarmo práve teraz! Nepremeškajte šancu ušetriť na vianočných darčekoch.

Audioknihy pre deti a mládež

0

Najpredávanejšie

1.
Půlnoční gang Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Audiokniha MP3 - Půlnoc je doba, kdy všechny děti tvrdě spí, samozřejmě až na... Půlnoční gang! - David Walliams, čte Jiří Lábus
€7,74

2.
Audiokniha MP3 Pavol Dobšinský, čte Dušan Jamrich
€6,58

3.
Bratrstvo křišťálu Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Audiokniha MP3 - Dobrodružný historický román s detektivní zápletkou. - Vlastimil Vondruška, čte Eva Josefíková
€10,46

Ďalšie najpredávanejšie
288 položiek
Značky a parametre
ALBATROS (45)
ALI (11)
Audioberg (2)
AUDIOS.CZ (6)
Audiostory (22)
AVIK (7)
BiografJanSverak (1)
CooBoo (2)
CPress (1)
Creatio (4)
Eddica (7)
Edice České televize (1)
EDICECT (1)
Edika (1)
Epocha (1)
Fragment (9)
Kristian (1)
Mediaplex (3)
Mladá fronta (2)
MladaFronta (4)
Motto (2)
NeedlesAudiobooks (1)
NuArt (1)
OneHotBook (25)
Paseka (1)
Paulinky (2)
Progresguru (2)
Radioservis (43)
Supraphon (16)
Synergie (2)
Tebenas (2)
T-SoftEternity (3)
Tympanum (48)
VIAProductions (6)
XYZ (3)
Autor
Jiří Žáček (11)
Martina Drijverová (10)
Astrid Lindgrenová (9)
David Walliams (7)
Roald Dahl (6)
Kolektív autorov (6)
Rôzni autori (6)
Cressida Cowellová (5)
David Haták (5)
Ivana Peroutková (5)
Jeff Kinney (5)
Jo Nesbo (5)
* 29. marca 1960, Oslo – „Jo Nesbo sa môže stať ďalším Munchom alebo Ibsenom... a či existuje na svete spravodlivosť, bude raz Harry Hole rovnako slávny ako Harry Potter...“ hovorí CNN. Jo Nesbo, kráľ severskej krimi, je súčasný nórsky spisovateľ a hudobník. Za svoje romány získal množstvo literárnych ocenení, jeho knihy boli preložené do 35 jazykov a vyšli v 140 krajinách. Narodil sa do rodiny knihovníčky a vášnivého čitateľa. Od detstva ho okrem futbalu zaujímala aj hra na gitaru a rocková hudba. Spoločne s mladším bratom založili kapelu Di Derry a dobyli nórsku rockovú scénu s rekordným počtom predaných albumov a až 180 odohranými koncertami ročne. Písaniu sa začal naplno venovať až v roku 1997, kedy mu vyšiel prvý detektívny román Netopier (Flaggermusmannen), v ktorom prvýkrát predstavil postavu veľmi osobitého a svojrázneho kriminalistu Harryho Hola. Kniha okamžite zožala obrovský úspech a jej autor za ňu dostal cenu Rivertonprisen za najlepší literárny počin s kriminálnou tematikou. Ohlas vzbudili aj ďalšie knihy zo série s detektívom Harrym Holom – Šváby (Kakerlakkene), Červenka (Rodstrupe), Nemesis (Sorgenfri), Pentagram ( Marekors), Spasiteľ (Frelseren), Snehuliak (Snomannen), Leopard (Panserhjerte), Prízrak (Gjenferd) a Polícia (2013). Mladších čitateľov si získal humornou sériou kníh s hlavným hrdinom doktorom Proktorom: Doktor Proktor a prdiaci prášok (2007). Originálne a vtipne ilustrované príbehy sú plné humoru, fantázie a bláznivých situácií, ktoré zaujali deti a mládež na celom svete.
Karel Čapek (5)

Nová hodnota

Miloš Kratochvíl (5)
Pavol Dobšinský (5)
David Laňka (4)
Renata Fučíková (4)
Markéta Čekanová (4)
Michal Gulyáš (4)
Ladislav Špaček (3)
Miloš Kirschner (3)
Vladimír Straka (3)
Arnošt Goldflam (3)
Jules Verne (3)
Luboš Pavel (3)
Michal Vaněček (3)
Petra Soukupová (3)
(* 1982, Československo) Petra Soukupová je českou spisovateľkou, scenáristkou a dramaturgičkou. Na filmovej a televíznej fakulte Akadémie múzických umení v Prahe úspešne absolvovala scenáristiku a dramaturgiu. Potom sa stala scenáristkou divácky populárneho sitcomu Comeback (2008 – 2010) a od roku 2011 pôsobí ako dramaturgička v seriáli Ulice. Do literatúry vstúpila prvou knihou s názvom K moři (2007), za ktorú dostala Cenu Jiřího Ortena 2008 pre mladých literátov. Ďalším úspešným počinom sa stal triptych rozsiahlych poviedok Zmizet (2009), ktorý bol následne ocenený prestížnou Magnesia litera za rok 2010. K poviedke Na nakrátko vytvorila aj úspešný scenár, ktorý získal Cenu Sazky za nerealizovaný scenár. Na pultoch českých kníhkupectiev sa ďalej objavil titul Marta v roce vetřelce (2011) a prvá próza určená mladším čitateľom – Bertík a čmuchadlo (2014). Na konci marca 2015 sa pripravuje vydanie ďalšieho románu s názvom Pod sněhem.
Veronika Hrachovcová (3)
Vladimír Hulpach (3)
Zdeněk Zajíček (3)
Antoine de Saint-Exupéry (2)
Daniel Defoe (2)
Daniela Krolupperová (2)
Josef Štefan Kubín (2)
Rudolf Těsnohlídek (2)
Božena Čahojová (2)
David Zonyga (2)
Dušan Brindza (2)
František Nepil (2)
J. R. R. Tolkien (2)
(* 3. januára 1892 - 2. septembra 1973) John Ronald Reuel Tolkien je považovaný za zakladateľa žánru modernej fantasy. Kultový anglický spisovateľ bol významným jazykovedcom, znalcom starej angličtiny, severštiny a zároveň profesorom na Univerzite v Oxforde. V roku 1972 získal od kráľovnej Alžbety II. Rád britského impéria. Od roku 1916 pracoval na svojom celoživotnom diele, mytologickom cykle Kniha stratených príbehov, neskôr nazvanom Silmarillion (česky 2012). Syn Christopher Tolkien ho vydal až po smrti svojho otca. Knižný debut o mýtickej krajine uviedol v roku 1937 pod názvom Hobit aneb cesta tam a zase zpátky (česky 1978). Čitatelia boli prvýkrát oboznámení s úplne svojbytným fantazijným svetom, ktorý mal vybudovaný vlastnú históriu, mytológiu, jazyk aj hierarchiu jednotlivých ríš. Na nebývalý úspech naviazal trilógiou Pán prsteňov, ktorá sa skladá z dielov - Spoločenstvo Prsteňa, Dve veže a Návrat kráľa. Syn Christopher Tolkien sa ďalej podieľal na vydaní tragických povestí z pera jeho otca, ktoré nesú názov Húrinovy děti. Tolkienove knihy sa dočkali aj sfilmovania, na ktorom sa podieľal novozélandský režisér Peter Jackson. Dva z týchto titulov ponúkame aj ako audioknihy - Pán prsteňov: Spoločenstvo Prsteňa a Hobit: Neočakávaná cesta.
Jitka Škápíková (2)
Ľuba Vančíková (2)
Ludvík Aškenazy (2)
Maja Glasnerová (2)
Oscar Wilde (2)
Renata Petříčková (2)
Robert Drozda (2)
Rudyard Kipling (2)
Václav Vydra (2)
Ivona Březinová (2)
Astrid Lingrenová (2)
Sandra Vebrová (2)
Astrid Lindgren (2)
Agnes Martin-Lugand (1)
Arnošt Lustig (1)
Božena Němcová (1)
Eva Košlerová (1)
Eva Spoustová (1)
František Hrubín (1)
František Kotleta (1)
(* 1981, Bruntál) František Kotleta je súčasný český spisovateľ a predstaviteľ sci-fi literatúry. O jeho skutočnej existencii sa však vedú najrôznejšie teórie a spory. Kotletov autorský štýl je veľmi podobný tvorbe Jiřího Kulhánka, ku ktorému je často prirovnávaný. Svojich čitateľov si získal trilógiou s názvom Bratstvo krvi o upírovi Janovi Bezzemkovi. Ten musí čeliť invázii z vesmíru a postaviť sa Kartanom, ktorí sa rozhodli ovládnuť planétu Zem a jej obyvateľov zotročiť. Priaznivcov kontroverznej fantastiky zaujme aj dvojdielnym románom Perunova krev 1 a Perunova krev 2. Knihy sú plné napätia, zbraní, kontaktných súbojov a nechýba v nich ani erotika a vytie vlkolakov.
František Zacharník (1)
Franz-Olivier Giesbert (1)
Helena Beránková (1)
Chloe Benjaminová (1)
Ilja Kučera ml. (1)
Ivan Martin Jirous (1)
James M. Barrie (1)
Jan Onder (1)
Jaroslav Foglar (1)
Jiří Tušl (1)
Josef Čapek (1)
Karel Fridrich (1)
Koutná Libuše (1)
Lamka Josef (1)
Lamková Hana (1)
Miroslav Adamec (1)
Ota Ksándr (1)
Paulo Coelho (1)
(* 24. augusta 1947, Rio de Janeiro) Paulo Coelho je známy brazílsky autor psychologických románov a zároveň jeden z najčítanejších spisovateľov posledných desaťročí. V roku 2002 sa stal členom Brazílskej literárnej akadémie. Jeho knihy krajinách v 168 krajinách sveta a je možné si ich prečítať až v 73 jazykoch. Skôr než sa stal spisovateľom, pracoval ako dramatik, novinár, televízny scenárista a piesňový textár brazílskych spevákov. Ako mladý musel čeliť ťažkému životnému osudu a svoju cestu za úspechom potom včlenil aj do niektorých svojich príbehov. Najúspešnejším knižnom bestsellerom Paula Coelha je bezpochyby román Alchymista (1998, česky 1999), vďaka ktorému bol Coelho zapísaný do Guinnessovej knihy rekordov ako autor najprekladanejšej knihy. Významným dielom je aj autobiografický príbeh o neobyčajnej ceste katolíckeho pútnika do Santiaga de Compostela s názvom Pútnik - Mágov denník (1987, česky 2002), kde sa Coelho inšpiroval vlastnými zážitkami z duchovnej púti. V súčasnosti vychádza román Nevera (česky 2014) o mladej redaktorke Linde, ktorá sa pod vplyvom sexuálneho žiadostivosti odhodlá k manželskej zrade.
Václav Hons (1)
Vlastimil Třešňák (1)
Vlastimil Vondruška (1)
* 9. mája 1955, Kladno – PhDr. Vlastimil Vondruška, CSc. je český historik, publicista a autor historických detektívnych príbehov. Za literárnu činnosť získal v roku 1987 Cenu literárneho fondu, roku 2005 bol ocenený Zlatou stuhou v kategórii Literatúra faktu a populárno-náučná literatúra pre mládež a v rokoch 2006 a 2007 dostal aj Cenu čitateľov nakladateľstvo MOBA. Roku 1979 úspešne zakončil štúdium histórie a národopisu na Filozofickej fakulte Univerzity Karlovej v Prahe a potom sa niekoľko rokov venoval vedeckej práci v Československej akadémii vied, kde spolupracoval s Ústavom pre etnografiu a folkloristiku. V 80. rokoch bol riaditeľom historickej časti Národného múzea a od 90. rokov začal spoločne so svojou ženou podnikať v oblasti výroby kópií historického skla. Obľubu písať získal už v mladosti, teraz je autorom viac ako 50 vedeckých štúdií, mnohých historických románov pre dospelých a niekoľkých populárnych a oceňovaných knižiek pre deti a mládež. Spolupracuje s Českým rozhlasom, v ktorom pravidelne vystupuje a predstavuje poslucháčom zaujímavé udalosti z českých dejín a života ľudí v stredoveku. Svojich čitateľov si v súčasnosti získal najmä historickou ságou z doby vlády Přemyslovcov: Přemyslovská epopej I – Velký král Přemysl I. Otakar, Přemyslovská epopej II – Jednooký král Václav I.,Přemyslovská epopej III – Král rytíř Přemysl II. Otakar a Přemyslovská epopej IV. – Král básník Václav II. Veľmi populárne sú aj cykly historických detektívok z dávnych čias minulých (Hříšní lidé Království českého, 1995), ďalej napínavé prózy z 16. storočia (Letopisy královské komory I – VIII, 2006 – 2013) a od roku 2002 pravidelne vychádza čitateľsky pútavý cyklus s kráľovským prokurátorom Oldřichom z Chlumu z doby vlády kráľa Přemysla Otakara II.
Wilkie Collins (1)
Zdeněk Řezníček (1)
Zdeněk Zelenka (1)
Zuzana Onderová (1)
Adolf Branald (1)
Alena Kastnerová (1)
Alfred Strejček (1)
Bára Stluková (1)
Betty MacDonaldová (1)
Bořivoj Navrátil (1)
Carlo Collodi (1)
Eduard Petiška (1)
Eva Hudečková (1)
Eva Mastníková (1)
Forrest Carter (1)
Galina Miklínová (1)
George R. R. Martin (1)
(* 20. september 1948 v Bayonne, New Jersey) George Raymond Richard Martin je známy americký spisovateľ čitateľsky úspešných románových sérií a noviel, ktoré patria do žánru sci-fi a fantasy. Za svoje knihy získal spisovateľské ocenenia Hugo a Nebula, cenu Brama Stokera či World Fantasy Award. Kult priaznivcov okolo spisovateľa Georgea RR Martina sa utvoril predovšetkým po vydaní prvých dielov epickej ságy Pieseň ľadu a ohňa (A Song of Ice and Fire), podľa ktorej bol následne natočený divácky populárny seriál káblovej televízie HBO. Sám autor sa podieľa aj na scenároch. Doposiaľ nedokončená sága zahŕňa diely - Hra o tróny, 2000 (A Game of Thrones, 1996), Stret kráľov, 2001 (A Clash of Kings, 1999), Búrka mečov, 2002 (A Storm of Swords , 2000), Hostina pre vrany, 2006 (a Feast for Crows, 2005) a Tanec s drakmi, 2012 (a Dance with Dragons, 2011). Nový diel ponesie názov Víchry zimy (The Winds of Winter), ale zatiaľ je uverejnených len niekoľko kapitol. Napínavá sága si získava čitateľov aj divákov na celom svete. Podobne ako v prípade slávnych drám Williama Shakespeara tu figurujú hlavní hrdinovia s tragickými osudmi, láska je vždy vopred odsúdená na zánik a do rozporu sa dostáva tvrdá pravda a milosrdné klamstvo. Je tiež autorom noviel o rytieroch a obľúbených poviedkových zbierok, ako napríklad Pieseň pre Lyu , 2002 (a Song for Lya, 1976), Spevy hviezd a tieňov, 2006 (Songs of Stars and Shadows, 1977), Rytier Siedmich kráľovstiev (a Knight of the Seven Kingdoms, 2014) a mnohých ďalších.
Hans Christian Andersen (1)
Charles Dickens (1)
Jack Kerouac (1)
Jack London (1)
Jan Karafiát (1)
Jan Navrátil (1)
Jana Germachová (1)
Jaroslav Pejčoch (1)
Jaroslava Adamová (1)
Jindřich Plachta (1)
Jiří W. Procházka (1)
John Green (1)
John Ronald Reuel Tolkien (1)
Johnny Gruelle (1)
Josef Věromír Pleva (1)
Klára Smolíková (1)
Kolektív (1)
Ladislav Mikeš Pařízek (1)
Ladislav Mrkvička (1)
Lewis Carroll (1)
Lou Kuenzler (1)
Mark Twain (1)
Markéta Baňková (1)
Markéta Zinnerová (1)
Máša Orogváni (1)
Michael Bond (1)
Miloš Hlavica (1)
Miroslav Bobek (1)
Miroslav Moravec (1)
Miroslav Oplt (1)
Oľga Janíková (1)
Ondřej Neff (1)
(* 26. apríla 1945, Praha) Ondřej Neff je český spisovateľ science-fiction, novinár a vydavateľ internetového denníka Neviditeľný pes a Webzine venovaného digitálnej fotografii DigiNeff. Je synom spisovateľa Vladimíra Neffa. Vyštudoval Fakultu sociálnych vied Univerzity Karlovej, kde získal titul PhDr. Pôsobil v Československom rozhlase a na rôznych miestach aj ako fotograf, šéfredaktor (časopis Ikarie) alebo napríklad redaktor denníka Mladá fronta DNES. Ondřej Neff je všestranný autor v oblasti publicistiky a kultúry a jednou z najvýraznejších osobností českej science-fiction. Jeho prvé knihy boli venované najmä mládeži. K žánru sci-fi sa dostal cez svojho obľúbeného autora Julesa Verna, o ktorom napísal aj monografiu Podivuhodný svět Julesa Vernea. Najúspešnejším Neffovým románom je Tma, katastrofická fantázia, ktorá získala v roku 1998 ocenenie Akadémie science fiction, fantasy a hororu. Autor v nej vykresľuje spoločenské katastrofy, ktoré by nastali, keby v jednom okamihu na celom svete prestal fungovať elektrický prúd. Z ďalších jeho sci-fi menujme napríklad Jádro pudla, Čtvrtý den až na věky, trilogie Milénium (Milénium – Země ohrožená, 1. díl), Zepelín na Měsíci, Bůh, s. r. o., Hvězda mého života alebo napríklad Rekvalifikační kurz.
Otakar Brousek st. (1)
Otfried Preussler (1)
Pavel Pavlovský (1)
Pavel Šrut (1)
Peter Kopa (1)
Petr Jánský (1)
Petr Šabach (1)
Rastislav Dubovský (1)
Rudolf Mertlík (1)
Rudolf Pellar (1)
Růžena Merunková (1)
Tom Robbins (1)
Václav Čtvrtek (1)
Věroslav Parkan (1)
Viola Fischerová (1)
Vladimír Šoltys (1)
Vojtěch Steklač (1)
William Saroyan (1)
Zbyněk Malinský (1)
Zbyněk Ungr (1)
Zdeněk Karel Slabý (1)
Zdeněk Svěrák (1)
(* 28. marca 1936, Praha) Zdeněk Svěrák je popredný český dramatik, scenárista, herec a autor piesňových textov. Napísal aj niekoľko knižiek pre deti a humorných poviedok pre dospelých. Po štúdiách na Vysokej škole pedagogickej sa venoval práci v Československom rozhlase, kde vznikla postava Járy Cimrmana a kde tiež prvýkrát stretol Jaroslava Uhlířa, s ktorým dodnes spolupracuje. V roku 1967 vzniklo Divadlo Járy Cimrmana, pre ktoré Svěrák napísal prvú hru s názvom Akt, a potom vytvoril autorskú dvojicu s Ladislavom Smoljakom. Okrem hier, napísali aj niekoľko filmových scenárov, napríklad pre filmy Vrchní, prchni!, Tři veteráni a iné. V niektorých filmových záberoch sa objavovali aj ako herci. V 80. rokoch Svěrák spolupracoval s režisérom Vítom Olmerom. Na začiatku 90. rokov vytváral scenáre pre svojho syna, režiséra Jana Svěráka. Vznikli tak veľmi známe a populárne snímky ako Obecná škola, Tmavomodrý svět, Vratné láhve či slávny film Kolja, ktorý okrem iných ocenení získal Oscara za najlepší neanglicky hovorený film roka 1996. Okrem scenárov je autorom textov mnohých obľúbených a preslávených piesní, v ktorých tiež spieva. Oceňovaná je aj jeho tvorba pre deti a mládež. Napísal niekoľko rozprávok a podieľal sa na vzniku večerníčka Radovany a radovánky. Pre dospelých napísal niekoľko kníh drobné prózy s názvami Povídky (2009), Nové povídky (2012) a Po strništi bos (2014), ktoré sú plné jemného a inteligentného humoru.
Zdeněk Zajiček (1)
Thomas Brezina (1)
Chris Priestley (1)
Zuzana Holasová (1)
Jarmila Pechová (1)
Ingela Korsell (1)
Léopold Chauveau (1)
Bohuslav Martinů (1)
Šárka Kavanová (1)
Asa Larsson (1)
Irina Badaeva (1)
Jan Poláček (1)
Bára Nesvadbová (1)
Luis Sepúlveda (1)
Markéta Vydrová (1)
Karen Wallace (1)
Patrick Ness (1)
Zuzana Kovaříková (1)
René Goscinny (1)
Milena Durková (1)
Jacob a Wilhelm Grimmoví (1)
Herman Melville (1)
Maria Grace Dateno (1)
Kate Petty (1)
Joyce Dunbar (1)
Louisa Somerville (1)
Jan Budař (1)
Terry Jones (1)
Michael Ende (1)
Stanislav Chromčák (1)
Kateřina Maďarková (1)
Barbora Hu (1)
Jacqueline Wilsonová (1)
Erich Maria Remarque (1)
Alena Mornštajnová (1)
Tanya Stewnerová (1)
Renáta Fučíková (1)
Tove Janssonová (1)
Vojtěch Matocha (1)
Interpret
Rôzni interpréti (18)
David Novotný (15)
Arnošt Goldflam (14)
Jiří Lábus (13)
Josef Somr (10)
Lukáš Hlavica (10)
Jiří Dvořák (9)
Jitka Molavcová (7)
Martha Issová (7)
Martin Stránský (7)
Libuše Šafránková (6)
Dušan Jamrich (6)
Helena Štáchová (5)
Ivan Trojan (5)
Karel Höger (5)
Miloš Kirschner (5)
Oldřich Kaiser (5)
Václav Vydra (5)
Helena Dvořáková (5)
Ilja Racek (5)
Václav Kopta (5)
Aleš Procházka (4)
Barbora Hrzánová (4)
Luboš Pavel (4)
Filip Sychra (4)
Jan Vondráček (4)
Ludvíci (4)
Michal Gulyáš (4)
Tomáš Šolc (4)
Dana Syslová (3)
Matěj Převrátil (3)
Petr Kostka (3)
Růžena Merunková (3)
Viktor Preiss (3)
Zbyšek Horák (3)
Jan Vlasák (3)
Jiří Ornest (3)
Jiří Pomeje (3)
Linda Rybová (3)
Martin Dejdar (3)
Matouš Ruml (3)
Michal Pavlata (3)
Petra Jarošová (3)
Věra Slunéčková (3)
Vlastimil Brodský (3)
Ilona Csáková (3)
Andrea Elsnerová (2)
Dana Batulková (2)
Eva Josefíková (2)
Hana Maciuchová (2)
Hynek Čermák (2)
Igor Bareš (2)
Ilona Czsáková (2)
Jan Hartl (2)
Jan Přeučil (2)
Jaroslav Plesl (2)
Kryštof Hádek (2)
Ladislav Špaček (2)
Luděk Munzar (2)
Martin Myšička (2)
Miroslav Černý (2)
Miroslav Táborský (2)
Pavel Pavlovský (2)
Pavel Soukup (2)
Pavel Tesař (2)
Václav Neužil (2)
Alfréd Strejček (2)
David Prachař (2)
Démophobia (2)
František Němec (2)
Gabriela Vránová (2)
Gustav Bubník (2)
Jiří Klem (2)
Jiří Knot (2)
Jiří Schmitzer (2)
Josef Abrhám (2)
Julie Goetzová (2)
Lenka Vlasáková (2)
Martin Hruška (2)
Milena Steinmasslová (2)
Miloslav Mejzlík (2)
Pavel Nový (2)
réžia Zdeněk Troška (2)
Simona Babčáková (2)
Veronika Kubařová (2)
Zdeněk Svěrák (2)
Alena Vránová (1)
Antonie Talacková (1)
Antonín Holoubek (1)
Arnošt Kalous (1)
Barbora Sadílková (1)
Dana Černá (1)
Dismanov rozhlasový detský súbor (1)
Eduard Cupák (1)
Hana Hegerová (1)
Hana Houbová (1)
Jan Kanyza (1)
Jan Meduna (1)
Jan Onder (1)
Jan Pivec (1)
Jana Hermachová (1)
Jana Hlaváčová (1)
Jana Štvrtecká (1)
Jaroslava Adamová (1)
Jiří Samek (1)
Jiří Šašek (1)
Jiří Zavřel (1)
Jiřina Bohdalová (1)
Jiřina Jirásková (1)
Jitka Ježková (1)
Josef Beyvl (1)
Josef Haukvic (1)
Josef Kaluža (1)
Josef Větrovec (1)
Klára Suchá (1)
Ladislav Frej (1)
Lenka Krobotová (1)
Leoš Jirsák (1)
Lucie Pernetová (1)
Lukáš Pavlásek (1)
Lumíra Přichystalová (1)
Marek Holý (1)
Marta Issová (1)
Martina Krátká (1)
Matěj Havelka (1)
Matěj Viták (1)
Michaela Baladová (1)
Miloš Hlavica (1)
Miroslav Krobot (1)
Miroslav Středa (1)
Monika Švábová (1)
Naďa Konvalinková (1)
Norbert Lichý (1)
Otakar Brousek (1)
Otakar Brousek ml. (1)
Otakar Brousek st. (1)
Pavel Rímský (1)
Pavla Maršálková (1)
Petr Ctvrtnícek (1)
Petr Haničinec (1)
Petr Nárožný (1)
Radek Banga (1)
Radek Holub (1)
René Hájek (1)
Sandra Nováková (1)
Sylva Talpová (1)
Tereza Bebarová (1)
Tereza Dočkalová (1)
Václav Vondráček (1)
Vanda Švarcová (1)
Věra Vlčková (1)
Veronika Khek Kubařová (1)
Viktorie Hrachovcová (1)
Zdeněk Hodr (1)
Zdeněk Junák (1)
Zdeňka Žádníková Volencová (1)
Zuzana Onderová (1)
Neuvedené (1)
A. Strejček (1)
Alois Švehlík (1)
Anna Kratochvílová (1)
Antonín Hardt (1)
Artur Šviha (1)
B.Hrzánová (1)
Bára Hrzánová (1)
Barbora Munzarová (1)
Bohdan Tůma (1)
Boris Farkaš (1)
Boris Rösner (1)
Carmen Mayerová (1)
Ctirad Götz (1)
Daniel Rous (1)
Daniel Šváb (1)
Dolanský Jan (1)
Emília Vašáryová a ďalší (1)
Eva Hrušková (1)
Filip Svoboda (1)
František Dočkal (1)
František Filipovský (1)
H.Vagnerová (1)
I.Máchová (1)
Irena Jeřábková (1)
Ivan Gübel (1)
Ivan Martin Jirous (1)
Ivan Řezáč (1)
Ivana Jirešová (1)
Iveta Dušková (1)
J.Doležalová (1)
J.Köhler (1)
J.Lábus (1)
J.Paulová (1)
Jakub Dvořák (1)
Jan Budař (1)
Jan Dolanský (1)
Jan Rosák (1)
Jan Zadražil (1)
Jana Ondrušková (1)
Jana Plodková (1)
Jana Preissová (1)
Jana Stryková (1)
Jaroslav Konečný (1)
Jaroslav Satoranský (1)
Jaroslava Kretschmerová (1)
Jiří Bartoška (1)
Jiří Lábus a Jaroslava Kretschmerová (1)
Jiří Luhan (1)
Jiří Plachý (1)
Jiří Štěpnička (1)
Jitka Škápíková (1)
Josef Gloser (1)
Josef Nechutný (1)
Josef Polášek (1)
Kamila Kikinčuková (1)
Karel Kratochvíl (1)
Klára Sedláčková Oltová (1)
Klára Sedláčková-Oltová (1)
Lenka Veliká (1)
Ljuba Krbová (1)
Luba Skořepová (1)
Luboš Šplíchal a ďalší. (1)
Lucie Bílá (1)
Lucie Cerníková (1)
Lucie Moučková (1)
Ludvíci a ďalší (1)
Magda Hauserová (1)
Martin Bohadlo (1)
Martin Sobotka (1)
Martin Štěpánek (1)
Martina Drijverová (1)
Matěj Hádek (1)
Michal Jagelka (1)
Michal Malátný (1)
Mikuláš Čížek (1)
Miloň Čepelka (1)
Miloš Vávra (1)
Mimi Irena Goldflamová (1)
Ondřej Vetchý (1)
Ota Jirák (1)
Otto-Antonín Goldflam (1)
Pavel Trávníček (1)
Pet Hotmar (1)
Petr Březina (1)
Petr Hotmar (1)
Petr Jánský (1)
Petr Šabach (1)
Petr Šplíchal (1)
Petr Vacek (1)
R.Holub (1)
R.Visnerová (1)
Radovan Lukavský (1)
Rozita Erbanová (1)
Simona Vrbická (1)
Stanislav Zindulka (1)
Šárka Vaculíková (1)
Tatiana Vilhelmová (1)
Tomáš Juřička (1)
Tomáš Kobr (1)
Tomáš Longa (1)
Tomáš Pergl (1)
Tomáš Petřík (1)
Tomáš Töpfer a ďalší (1)
Tomáš Verner (1)
Veronika Gajerová (1)
Vladimír Brabec (1)
Vladimír Javorský (1)
Vlasáková Lenka (1)
Vojta Dyk (1)
Vojtěch Dyk (1)
Zdena Hadrbolcová (1)
Zdeněk Maryška (1)
Zdeněk Polák (1)
Zdeňka Tichá (1)
Zorka Kostková (1)
Zuzana Nováková (1)
Bratři Lví srdce (1)
Ivana Jirešová s dcérou Sofiou (1)
Marek Lambora (1)
Jaromír Nosek (1)
Jaroslav Pejčoch (1)
Maria Grace Dateno (1)
Kryštof Nohýnek (1)
Klára Oltová Sedláčková (1)
Filip Kubíček (1)
Jan Köhler (1)
Luboš Veselý (1)
Kateřina Jebavá (1)
Martin Písařík (1)
Jan Cina (1)
Dĺžka
1 h
25 h

Kategórie
Audioknihy (267)
Nová hodnota (180)
Pro děti (113)
Česká literatura (94)
Zahraničná literatúra (59)
Pre mládež (53)
Dobrodružné romány (35)
Fantasy a sci-fi (10)
Spoločenská próza (9)
Humor, satira a komédia (7)
Klasické diela (7)
Populárne náučná (7)
Dejiny a história (5)
Poviedky (5)
Horory a mystika (4)
Životná filozofia, náboženstvo (4)
Detektívky, thrillery (3)
Školská a predškolská výuka (2)
Vianoce (1)
Séria
Doktor Proktor audio (2)
O Aničke (audio) (5)
Škyťák Šelmovská Štika III (audio) (1)
Jazyk
česky (269)
slovensky (18)
česky (1)
Zobraziť položky
Prašina
Audiokniha MP3 - Foglarovsky laděný a mimořádně napínavý příběh. - Vojtěch Matocha, čte Matouš Ruml, 8 hod. 8min.

Tento tovar si práve prezerá 43 zákazníkov
Prašina
-50%
-50% €7,74
€3,88
Kúpiť
Black Friday
Posledných 30 ks
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A919
Slovenské prostonárodné povesti dľa P. E. Dobšinského (prvá séria)
Audiokniha MP3 Pavol Dobšinský, čte Dušan Jamrich, 5 hod. 33min.

€6,58
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKZ561
Doktor Proktor a vana času
Audiokniha MP3 Jo Nesbo, čte David Novotný, 7 hod. 13min.

€10,43
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKZ599
Babička drsňačka
Audiokniha MP3 - Zábavná a dojemná audiokniha pro děti. Seznamte se s Benovou babičkou. Je jako každá jiná. Až na to, že je mezinárodní lupičkou klenotů. - David Walliams, čte Jiří Lábus, 3 hod. 38min.

Tento tovar si práve prezerá 17 zákazníkov
€7,74
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKZ574
Malý princ
Audiokniha MP3 Antoine de Saint-Exupéry, čte Eduard Cupák, 1 hod. 48min.

€6,96
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKZ418
Pán prsteňov: Spoločenstvo Prsteňa
Audiokniha MP3 – prvá časť kultovej fantasy trilógie, autor: John R.R. Tolkien, číta: Aleš Procházka, 21 hod. 24min.

€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKZ254
Pán prstenů: Návrat krále
Audiokniha MP3 John Ronald Reuel Tolkien, čte Aleš Procházka, 17 hod. 44min.

€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKZ421
Dědečkův velký útěk
Audiokniha MP3 - Nový humorný příběh od autora Babičky drsňačky a Pana Smraďocha. - David Walliams, čte Jiří Lábus, 5 hod. 2min.

€7,74
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A445
Pán prstenů: Dvě věže
Audiokniha MP3 John R. R. Tolkien, čte Aleš Procházka, 20 hod. 4min.

€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKZ339
Pan Smraďoch
Audiokniha MP3 - Humorný příběh pro mladé posluchače od autora veleoblíbené knihy Babička drsňačka. - David Walliams, čte Jiří Lábus, 3 hod. 24min.

€7,74
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A157
Doktor Proktor a konec světa. Možná…
Audiokniha MP3 Jo Nesbo, čte David Novotný, 8 hod. 12min.

€10,43
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A139
Paní Láryfáry
Audiokniha MP3 - Koho by občas nepotrápila nimravka nebo mlátilka, že? Naštěstí je tu kouzelná přítelkyně všech rošťáků! - Betty MacDonaldová, čte Dana Syslová, 2 hod. 51min.

€7,74
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A784
Malý miliardář
Audiokniha MP3 - Joe je nejbohatší dvanáctiletý kluk v celé Británii. A přece mu něco důležitého chybí: kamarád… - David Walliams, čte Jiří Lábus, 3 hod. 16min.

Malý miliardář
Nové
€9,68
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B123
Jak vycvičit draka
Audiokniha MP3 - Jak se stát největším vikingským hrdinou všech dob? - Cressida Cowell, čte David Novotný, 4 hod. 15min.

€9,68
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A519
Chytré pohádky
Audiokniha MP3 - K vítězství nad lží a nelidskostí nepotřebujeme čaromocný meč ani pohádkového dědečka, stačí mít kuráž, bystrý rozum a dobré srdce. - Jiří Žáček, čte Oldřich Kaiser, 2 hod. 16min.

€7,74
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKZ912
Robinson Crusoe
Audiokniha MP3 Daniel Defoe, Josef Věromír Pleva, čte Miloslav Mejzlík, 5 hod. 46min.

Robinson Crusoe
-45%
-45% €10,56
€5,80
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKA117
Půlnoční gang
Audiokniha MP3 - Půlnoc je doba, kdy všechny děti tvrdě spí, samozřejmě až na... Půlnoční gang! - David Walliams, čte Jiří Lábus, 5 hod. 10min.

€7,74
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B047
Robinson Crusoe
Audiokniha MP3 - Audioverze slavného románu upravená pro současné dětské publikum. - Daniel Defoe, čte Zbyšek Horák, 9 hod. 53min.

€3,85
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B008
Lichožrouti navždy
Audiokniha MP3 Pavel Šrut, Galina Miklínová, čte Barbora Hrzánová, 6 hod. 59min.

€6,58
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKZ828
Děti z Bullerbynu
Audiokniha MP3 - Světová klasika, která stále nepřestává slavit u dětí úspěch. - Astrid Lindgrenová, čte Libuše Šafránková, 1 hod. 2min.

€7,74
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKZ602
Bílá velryba
Audiokniha MP3 Herman Melville, čte Miroslav Středa, 6 hod. 52min.

€9,68
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A614
Doktor Proktor a prdící prášek
Audiokniha MP3 - Originální příběh nejen pro děti plný humoru, fantazie, slovních hříček a ztřeštěných situací. - Jo Nesbo, čte David Novotný, 4 hod. 35min.

€9,68
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKZ265
Vánoce v Bullerbynu
Audiokniha MP3 Astrid Lindgrenová, čte Libuše Šafránková, 56min.

€7,74
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKZ624
Nekonečný příběh
Audiokniha MP3 - Velká fantasy klasika v německé literatuře. - Michael Ende, čte Jan Vlasák, 14 hod. 52min.

€13,57
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A737

Audioknihy pre deti a mládež

Zadajte názov tovaru

Poznámka:

Pred 2 hodinami kúpil Martin, Dunajská Lužná
 
Lovci Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
€8,75Pred 3 hodinami kúpil Gabriel, Prešov 1
Pred 3 hodinami kúpil Gabriel, Prešov 1
 
Hoši od Bobří řeky Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
€9,68Pred 9 hodinami kúpila Anna, Bratislava
Pred 9 hodinami kúpila Anna, Bratislava
 
Patnáctiletý kapitán Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
€10,46Pred 9 hodinami kúpila Anna, Bratislava
 
Prašina Posledných 30 ks
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
€3,88Pred 1 dňom kúpil Martin, Bratislava
 
Prašina Posledných 30 ks
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
€3,88Pred 2 dni kúpila firma, Košice - Juh
 
Patnáctiletý kapitán Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
€10,46Pred 3 dni kúpil Radoslav, Zilina
Pred 3 dni kúpil Radoslav, Zilina
 
Chytré pohádky Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
€7,74Pred 4 dni kúpil Tomáš, Bratislava - Staré Mesto
 
Babička drsňačka Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
€7,74Pred 4 dni kúpila Erika, Senica
 
Půlnoční gang Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
€7,74
Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB20
Váš osobný asistent
Alza Premium
Rád pro vás zjistím stav objednávky či pomohu s výběrem zboží.
Napsat dotaz
Zavolejte mi
Nová konverzácia
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi