Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka

Audioknihy pre deti a mládež

0

Najpredávanejšie

1.
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Audiokniha MP3 - První část kultovní fantasy trilogie. - John R. R. Tolkien, čte Aleš Procházka
€11,63

2.
Pán prstenů: Návrat krále Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Audiokniha MP3 John Ronald Reuel Tolkien, čte Aleš Procházka
€11,63

3.
Pán prstenů: Dvě věže Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Audiokniha MP3 John R. R. Tolkien, čte Aleš Procházka
€11,63

Ďalšie najpredávanejšie
Značky a parametre
Albatros (44)
ALI (11)
Audioberg (2)
AUDIOS.CZ (6)
AudioStory (22)
AVIK (7)
BiografJanSverak (1)
Cooboo (2)
Cpress (1)
Creatio (4)
Eddica (6)
Edice České televize (1)
EDICECT (1)
Edika (1)
Fragment (9)
Kristian (1)
Mediaplex (3)
Mladá fronta (2)
MladaFronta (4)
Motto (2)
NeedlesAudiobooks (1)
NuArt (1)
OneHotBook (24)
Paseka (1)
Paulinky (2)
ProgresGuru (2)
Radioservis (41)
Supraphon (11)
Synergie (2)
Tebenas (1)
T-SoftEternity (3)
Tympanum (47)
VIAProductions (6)
XYZ (3)
Autor
Jiří Žáček (11)
Martina Drijverová (9)
Astrid Lindgrenová (9)
David Walliams (7)
Kolektív autorov (6)
Roald Dahl (6)
Rôzni autori (6)
David Haták (5)
Ivana Peroutková (5)
Jeff Kinney (5)
Jo Nesbo (5)
* 29. marca 1960, Oslo – „Jo Nesbo sa môže stať ďalším Munchom alebo Ibsenom... a či existuje na svete spravodlivosť, bude raz Harry Hole rovnako slávny ako Harry Potter...“ hovorí CNN. Jo Nesbo, kráľ severskej krimi, je súčasný nórsky spisovateľ a hudobník. Za svoje romány získal množstvo literárnych ocenení, jeho knihy boli preložené do 35 jazykov a vyšli v 140 krajinách. Narodil sa do rodiny knihovníčky a vášnivého čitateľa. Od detstva ho okrem futbalu zaujímala aj hra na gitaru a rocková hudba. Spoločne s mladším bratom založili kapelu Di Derry a dobyli nórsku rockovú scénu s rekordným počtom predaných albumov a až 180 odohranými koncertami ročne. Písaniu sa začal naplno venovať až v roku 1997, kedy mu vyšiel prvý detektívny román Netopier (Flaggermusmannen), v ktorom prvýkrát predstavil postavu veľmi osobitého a svojrázneho kriminalistu Harryho Hola. Kniha okamžite zožala obrovský úspech a jej autor za ňu dostal cenu Rivertonprisen za najlepší literárny počin s kriminálnou tematikou. Ohlas vzbudili aj ďalšie knihy zo série s detektívom Harrym Holom – Šváby (Kakerlakkene), Červenka (Rodstrupe), Nemesis (Sorgenfri), Pentagram ( Marekors), Spasiteľ (Frelseren), Snehuliak (Snomannen), Leopard (Panserhjerte), Prízrak (Gjenferd) a Polícia (2013). Mladších čitateľov si získal humornou sériou kníh s hlavným hrdinom doktorom Proktorom: Doktor Proktor a prdiaci prášok (2007). Originálne a vtipne ilustrované príbehy sú plné humoru, fantázie a bláznivých situácií, ktoré zaujali deti a mládež na celom svete.
Karel Čapek (5)

Nová hodnota

Miloš Kratochvíl (5)
Pavol Dobšinský (5)
Renata Fučíková (4)
David Laňka (4)
Markéta Čekanová (4)
Michal Gulyáš (4)
Cressida Cowellová (4)
Miloš Kirschner (3)
Vladimír Straka (3)
Arnošt Goldflam (3)
Jules Verne (3)
Ladislav Špaček (3)
Luboš Pavel (3)
Michal Vaněček (3)
Petra Soukupová (3)
(* 1982, Československo) Petra Soukupová je českou spisovateľkou, scenáristkou a dramaturgičkou. Na filmovej a televíznej fakulte Akadémie múzických umení v Prahe úspešne absolvovala scenáristiku a dramaturgiu. Potom sa stala scenáristkou divácky populárneho sitcomu Comeback (2008 – 2010) a od roku 2011 pôsobí ako dramaturgička v seriáli Ulice. Do literatúry vstúpila prvou knihou s názvom K moři (2007), za ktorú dostala Cenu Jiřího Ortena 2008 pre mladých literátov. Ďalším úspešným počinom sa stal triptych rozsiahlych poviedok Zmizet (2009), ktorý bol následne ocenený prestížnou Magnesia litera za rok 2010. K poviedke Na nakrátko vytvorila aj úspešný scenár, ktorý získal Cenu Sazky za nerealizovaný scenár. Na pultoch českých kníhkupectiev sa ďalej objavil titul Marta v roce vetřelce (2011) a prvá próza určená mladším čitateľom – Bertík a čmuchadlo (2014). Na konci marca 2015 sa pripravuje vydanie ďalšieho románu s názvom Pod sněhem.
Veronika Hrachovcová (3)
Vladimír Hulpach (3)
Zdeněk Zajíček (3)
Daniel Defoe (2)
Daniela Krolupperová (2)
Josef Štefan Kubín (2)
Rudolf Těsnohlídek (2)
Božena Čahojová (2)
David Zonyga (2)
Dušan Brindza (2)
František Nepil (2)
J. R. R. Tolkien (2)
(* 3. januára 1892 - 2. septembra 1973) John Ronald Reuel Tolkien je považovaný za zakladateľa žánru modernej fantasy. Kultový anglický spisovateľ bol významným jazykovedcom, znalcom starej angličtiny, severštiny a zároveň profesorom na Univerzite v Oxforde. V roku 1972 získal od kráľovnej Alžbety II. Rád britského impéria. Od roku 1916 pracoval na svojom celoživotnom diele, mytologickom cykle Kniha stratených príbehov, neskôr nazvanom Silmarillion (česky 2012). Syn Christopher Tolkien ho vydal až po smrti svojho otca. Knižný debut o mýtickej krajine uviedol v roku 1937 pod názvom Hobit aneb cesta tam a zase zpátky (česky 1978). Čitatelia boli prvýkrát oboznámení s úplne svojbytným fantazijným svetom, ktorý mal vybudovaný vlastnú históriu, mytológiu, jazyk aj hierarchiu jednotlivých ríš. Na nebývalý úspech naviazal trilógiou Pán prsteňov, ktorá sa skladá z dielov - Spoločenstvo Prsteňa, Dve veže a Návrat kráľa. Syn Christopher Tolkien sa ďalej podieľal na vydaní tragických povestí z pera jeho otca, ktoré nesú názov Húrinovy děti. Tolkienove knihy sa dočkali aj sfilmovania, na ktorom sa podieľal novozélandský režisér Peter Jackson. Dva z týchto titulov ponúkame aj ako audioknihy - Pán prsteňov: Spoločenstvo Prsteňa a Hobit: Neočakávaná cesta.
Jitka Škápíková (2)
Ľuba Vančíková (2)
Ludvík Aškenazy (2)
Maja Glasnerová (2)
Oscar Wilde (2)
Renata Petříčková (2)
Robert Drozda (2)
Rudyard Kipling (2)
Václav Vydra (2)
Ivona Březinová (2)
Astrid Lingrenová (2)
Sandra Vebrová (2)
Astrid Lindgren (2)
Agnes Martin-Lugand (1)
Arnošt Lustig (1)
Eva Spoustová (1)
František Hrubín (1)
František Zacharník (1)
Franz-Olivier Giesbert (1)
Helena Beránková (1)
Karel Fridrich (1)
Koutná Libuše (1)
Lamka Josef (1)
Lamková Hana (1)
Miroslav Adamec (1)
Ota Ksándr (1)
Paulo Coelho (1)
(* 24. augusta 1947, Rio de Janeiro) Paulo Coelho je známy brazílsky autor psychologických románov a zároveň jeden z najčítanejších spisovateľov posledných desaťročí. V roku 2002 sa stal členom Brazílskej literárnej akadémie. Jeho knihy krajinách v 168 krajinách sveta a je možné si ich prečítať až v 73 jazykoch. Skôr než sa stal spisovateľom, pracoval ako dramatik, novinár, televízny scenárista a piesňový textár brazílskych spevákov. Ako mladý musel čeliť ťažkému životnému osudu a svoju cestu za úspechom potom včlenil aj do niektorých svojich príbehov. Najúspešnejším knižnom bestsellerom Paula Coelha je bezpochyby román Alchymista (1998, česky 1999), vďaka ktorému bol Coelho zapísaný do Guinnessovej knihy rekordov ako autor najprekladanejšej knihy. Významným dielom je aj autobiografický príbeh o neobyčajnej ceste katolíckeho pútnika do Santiaga de Compostela s názvom Pútnik - Mágov denník (1987, česky 2002), kde sa Coelho inšpiroval vlastnými zážitkami z duchovnej púti. V súčasnosti vychádza román Nevera (česky 2014) o mladej redaktorke Linde, ktorá sa pod vplyvom sexuálneho žiadostivosti odhodlá k manželskej zrade.
Vlastimil Třešňák (1)
Vlastimil Vondruška (1)
* 9. mája 1955, Kladno – PhDr. Vlastimil Vondruška, CSc. je český historik, publicista a autor historických detektívnych príbehov. Za literárnu činnosť získal v roku 1987 Cenu literárneho fondu, roku 2005 bol ocenený Zlatou stuhou v kategórii Literatúra faktu a populárno-náučná literatúra pre mládež a v rokoch 2006 a 2007 dostal aj Cenu čitateľov nakladateľstvo MOBA. Roku 1979 úspešne zakončil štúdium histórie a národopisu na Filozofickej fakulte Univerzity Karlovej v Prahe a potom sa niekoľko rokov venoval vedeckej práci v Československej akadémii vied, kde spolupracoval s Ústavom pre etnografiu a folkloristiku. V 80. rokoch bol riaditeľom historickej časti Národného múzea a od 90. rokov začal spoločne so svojou ženou podnikať v oblasti výroby kópií historického skla. Obľubu písať získal už v mladosti, teraz je autorom viac ako 50 vedeckých štúdií, mnohých historických románov pre dospelých a niekoľkých populárnych a oceňovaných knižiek pre deti a mládež. Spolupracuje s Českým rozhlasom, v ktorom pravidelne vystupuje a predstavuje poslucháčom zaujímavé udalosti z českých dejín a života ľudí v stredoveku. Svojich čitateľov si v súčasnosti získal najmä historickou ságou z doby vlády Přemyslovcov: Přemyslovská epopej I – Velký král Přemysl I. Otakar, Přemyslovská epopej II – Jednooký král Václav I.,Přemyslovská epopej III – Král rytíř Přemysl II. Otakar a Přemyslovská epopej IV. – Král básník Václav II. Veľmi populárne sú aj cykly historických detektívok z dávnych čias minulých (Hříšní lidé Království českého, 1995), ďalej napínavé prózy z 16. storočia (Letopisy královské komory I – VIII, 2006 – 2013) a od roku 2002 pravidelne vychádza čitateľsky pútavý cyklus s kráľovským prokurátorom Oldřichom z Chlumu z doby vlády kráľa Přemysla Otakara II.
Zdeněk Řezníček (1)
Zdeněk Zelenka (1)
Adolf Branald (1)
Alena Kastnerová (1)
Alfred Strejček (1)
Antoine de Saint-Exupéry (1)
Bára Stluková (1)
Betty MacDonaldová (1)
Bořivoj Navrátil (1)
Carlo Collodi (1)
Eduard Petiška (1)
Eva Hudečková (1)
Eva Mastníková (1)
Forrest Carter (1)
Galina Miklínová (1)
George R. R. Martin (1)
(* 20. september 1948 v Bayonne, New Jersey) George Raymond Richard Martin je známy americký spisovateľ čitateľsky úspešných románových sérií a noviel, ktoré patria do žánru sci-fi a fantasy. Za svoje knihy získal spisovateľské ocenenia Hugo a Nebula, cenu Brama Stokera či World Fantasy Award. Kult priaznivcov okolo spisovateľa Georgea RR Martina sa utvoril predovšetkým po vydaní prvých dielov epickej ságy Pieseň ľadu a ohňa (A Song of Ice and Fire), podľa ktorej bol následne natočený divácky populárny seriál káblovej televízie HBO. Sám autor sa podieľa aj na scenároch. Doposiaľ nedokončená sága zahŕňa diely - Hra o tróny, 2000 (A Game of Thrones, 1996), Stret kráľov, 2001 (A Clash of Kings, 1999), Búrka mečov, 2002 (A Storm of Swords , 2000), Hostina pre vrany, 2006 (a Feast for Crows, 2005) a Tanec s drakmi, 2012 (a Dance with Dragons, 2011). Nový diel ponesie názov Víchry zimy (The Winds of Winter), ale zatiaľ je uverejnených len niekoľko kapitol. Napínavá sága si získava čitateľov aj divákov na celom svete. Podobne ako v prípade slávnych drám Williama Shakespeara tu figurujú hlavní hrdinovia s tragickými osudmi, láska je vždy vopred odsúdená na zánik a do rozporu sa dostáva tvrdá pravda a milosrdné klamstvo. Je tiež autorom noviel o rytieroch a obľúbených poviedkových zbierok, ako napríklad Pieseň pre Lyu , 2002 (a Song for Lya, 1976), Spevy hviezd a tieňov, 2006 (Songs of Stars and Shadows, 1977), Rytier Siedmich kráľovstiev (a Knight of the Seven Kingdoms, 2014) a mnohých ďalších.
Hans Christian Andersen (1)
Charles Dickens (1)
Jack Kerouac (1)
Jack London (1)
Jan Karafiát (1)
Jan Navrátil (1)
Jana Germachová (1)
Jaroslav Pejčoch (1)
Jaroslava Adamová (1)
Jindřich Plachta (1)
Jiří W. Procházka (1)
John Green (1)
John Ronald Reuel Tolkien (1)
Johnny Gruelle (1)
Josef Čapek (1)
Josef Věromír Pleva (1)
Klára Smolíková (1)
Kolektív (1)
Ladislav Mikeš Pařízek (1)
Ladislav Mrkvička (1)
Lewis Carroll (1)
Lou Kuenzler (1)
Mark Twain (1)
Markéta Baňková (1)
Markéta Zinnerová (1)
Máša Orogváni (1)
Michael Bond (1)
Miloš Hlavica (1)
Miroslav Bobek (1)
Miroslav Moravec (1)
Miroslav Oplt (1)
Oľga Janíková (1)
Ondřej Neff (1)
(* 26. apríla 1945, Praha) Ondřej Neff je český spisovateľ science-fiction, novinár a vydavateľ internetového denníka Neviditeľný pes a Webzine venovaného digitálnej fotografii DigiNeff. Je synom spisovateľa Vladimíra Neffa. Vyštudoval Fakultu sociálnych vied Univerzity Karlovej, kde získal titul PhDr. Pôsobil v Československom rozhlase a na rôznych miestach aj ako fotograf, šéfredaktor (časopis Ikarie) alebo napríklad redaktor denníka Mladá fronta DNES. Ondřej Neff je všestranný autor v oblasti publicistiky a kultúry a jednou z najvýraznejších osobností českej science-fiction. Jeho prvé knihy boli venované najmä mládeži. K žánru sci-fi sa dostal cez svojho obľúbeného autora Julesa Verna, o ktorom napísal aj monografiu Podivuhodný svět Julesa Vernea. Najúspešnejším Neffovým románom je Tma, katastrofická fantázia, ktorá získala v roku 1998 ocenenie Akadémie science fiction, fantasy a hororu. Autor v nej vykresľuje spoločenské katastrofy, ktoré by nastali, keby v jednom okamihu na celom svete prestal fungovať elektrický prúd. Z ďalších jeho sci-fi menujme napríklad Jádro pudla, Čtvrtý den až na věky, trilogie Milénium (Milénium – Země ohrožená, 1. díl), Zepelín na Měsíci, Bůh, s. r. o., Hvězda mého života alebo napríklad Rekvalifikační kurz.
Otakar Brousek st. (1)
Otfried Preussler (1)
Pavel Pavlovský (1)
Pavel Šrut (1)
Peter Kopa (1)
Petr Jánský (1)
Petr Šabach (1)
Rastislav Dubovský (1)
Rudolf Mertlík (1)
Rudolf Pellar (1)
Růžena Merunková (1)
Tom Robbins (1)
Václav Čtvrtek (1)
Věroslav Parkan (1)
Viola Fischerová (1)
Vladimír Šoltys (1)
Vojtěch Steklač (1)
William Saroyan (1)
Zbyněk Malinský (1)
Zbyněk Ungr (1)
Zdeněk Karel Slabý (1)
Zdeněk Svěrák (1)
(* 28. marca 1936, Praha) Zdeněk Svěrák je popredný český dramatik, scenárista, herec a autor piesňových textov. Napísal aj niekoľko knižiek pre deti a humorných poviedok pre dospelých. Po štúdiách na Vysokej škole pedagogickej sa venoval práci v Československom rozhlase, kde vznikla postava Járy Cimrmana a kde tiež prvýkrát stretol Jaroslava Uhlířa, s ktorým dodnes spolupracuje. V roku 1967 vzniklo Divadlo Járy Cimrmana, pre ktoré Svěrák napísal prvú hru s názvom Akt, a potom vytvoril autorskú dvojicu s Ladislavom Smoljakom. Okrem hier, napísali aj niekoľko filmových scenárov, napríklad pre filmy Vrchní, prchni!, Tři veteráni a iné. V niektorých filmových záberoch sa objavovali aj ako herci. V 80. rokoch Svěrák spolupracoval s režisérom Vítom Olmerom. Na začiatku 90. rokov vytváral scenáre pre svojho syna, režiséra Jana Svěráka. Vznikli tak veľmi známe a populárne snímky ako Obecná škola, Tmavomodrý svět, Vratné láhve či slávny film Kolja, ktorý okrem iných ocenení získal Oscara za najlepší neanglicky hovorený film roka 1996. Okrem scenárov je autorom textov mnohých obľúbených a preslávených piesní, v ktorých tiež spieva. Oceňovaná je aj jeho tvorba pre deti a mládež. Napísal niekoľko rozprávok a podieľal sa na vzniku večerníčka Radovany a radovánky. Pre dospelých napísal niekoľko kníh drobné prózy s názvami Povídky (2009), Nové povídky (2012) a Po strništi bos (2014), ktoré sú plné jemného a inteligentného humoru.
Zdeněk Zajiček (1)
Thomas Brezina (1)
Chris Priestley (1)
Zuzana Holasová (1)
Jarmila Pechová (1)
Ingela Korsell (1)
Léopold Chauveau (1)
Bohuslav Martinů (1)
Šárka Kavanová (1)
Asa Larsson (1)
Irina Badaeva (1)
Jan Poláček (1)
Bára Nesvadbová (1)
Luis Sepúlveda (1)
Markéta Vydrová (1)
Karen Wallace (1)
Patrick Ness (1)
Zuzana Kovaříková (1)
René Goscinny (1)
Milena Durková (1)
Jacob a Wilhelm Grimmoví (1)
Herman Melville (1)
Maria Grace Dateno (1)
Kate Petty (1)
Joyce Dunbar (1)
Louisa Somerville (1)
Jan Budař (1)
Terry Jones (1)
Michael Ende (1)
Stanislav Chromčák (1)
Kateřina Maďarková (1)
Barbora Hu (1)
Jacqueline Wilsonová (1)
Erich Maria Remarque (1)
Alena Mornštajnová (1)
Tanya Stewnerová (1)
Renáta Fučíková (1)
Tove Janssonová (1)
Vojtěch Matocha (1)
James M. Barrie (1)
Interpret
Rôzni interpréti (18)
David Novotný (14)
Arnošt Goldflam (13)
Jiří Lábus (13)
Josef Somr (10)
Lukáš Hlavica (8)
Jiří Dvořák (7)
Jitka Molavcová (7)
Martha Issová (7)
Martin Stránský (7)
Dušan Jamrich (6)
Helena Štáchová (5)
Karel Höger (5)
Miloš Kirschner (5)
Helena Dvořáková (5)
Ilja Racek (5)
Ivan Trojan (5)
Libuše Šafránková (5)
Oldřich Kaiser (5)
Václav Kopta (5)
Barbora Hrzánová (4)
Aleš Procházka (4)
Filip Sychra (4)
Jan Vondráček (4)
Luboš Pavel (4)
Ludvíci (4)
Michal Gulyáš (4)
Tomáš Šolc (4)
Václav Vydra (4)
Viktor Preiss (3)
Zbyšek Horák (3)
Dana Syslová (3)
Jan Vlasák (3)
Jiří Ornest (3)
Jiří Pomeje (3)
Linda Rybová (3)
Martin Dejdar (3)
Matouš Ruml (3)
Michal Pavlata (3)
Petr Kostka (3)
Petra Jarošová (3)
Růžena Merunková (3)
Věra Slunéčková (3)
Vlastimil Brodský (3)
Ilona Csáková (3)
Andrea Elsnerová (2)
Hana Maciuchová (2)
Igor Bareš (2)
Ilona Czsáková (2)
Jan Hartl (2)
Luděk Munzar (2)
Miroslav Černý (2)
Miroslav Táborský (2)
Pavel Soukup (2)
Pavel Tesař (2)
Alfréd Strejček (2)
David Prachař (2)
Démophobia (2)
František Němec (2)
Gabriela Vránová (2)
Gustav Bubník (2)
Hynek Čermák (2)
Jan Přeučil (2)
Jaroslav Plesl (2)
Jiří Klem (2)
Jiří Knot (2)
Jiří Schmitzer (2)
Josef Abrhám (2)
Julie Goetzová (2)
Kryštof Hádek (2)
Ladislav Špaček (2)
Lenka Vlasáková (2)
Martin Hruška (2)
Martin Myšička (2)
Matěj Převrátil (2)
Milena Steinmasslová (2)
Miloslav Mejzlík (2)
Pavel Nový (2)
réžia Zdeněk Troška (2)
Simona Babčáková (2)
Veronika Kubařová (2)
Zdeněk Svěrák (2)
Eva Josefíková (2)
Dana Černá (1)
Hana Hegerová (1)
Jan Kanyza (1)
Jan Pivec (1)
Jana Hermachová (1)
Jana Hlaváčová (1)
Jiří Samek (1)
Jiří Šašek (1)
Jiří Zavřel (1)
Jiřina Bohdalová (1)
Jiřina Jirásková (1)
Jitka Ježková (1)
Josef Beyvl (1)
Josef Haukvic (1)
Josef Větrovec (1)
Leoš Jirsák (1)
Michaela Baladová (1)
Naďa Konvalinková (1)
Otakar Brousek (1)
Pavel Pavlovský (1)
Pavla Maršálková (1)
René Hájek (1)
Sylva Talpová (1)
Tereza Bebarová (1)
Václav Neužil (1)
Václav Vondráček (1)
Zdeněk Hodr (1)
Zdeněk Junák (1)
Neuvedené (1)
A. Strejček (1)
Alena Vránová (1)
Alois Švehlík (1)
Anna Kratochvílová (1)
Antonín Hardt (1)
Artur Šviha (1)
B.Hrzánová (1)
Bára Hrzánová (1)
Barbora Munzarová (1)
Bohdan Tůma (1)
Boris Farkaš (1)
Boris Rösner (1)
Carmen Mayerová (1)
Ctirad Götz (1)
Dana Batulková (1)
Daniel Rous (1)
Daniel Šváb (1)
Dolanský Jan (1)
Eduard Cupák (1)
Emília Vašáryová a ďalší (1)
Eva Hrušková (1)
Filip Svoboda (1)
František Dočkal (1)
František Filipovský (1)
H.Vagnerová (1)
I.Máchová (1)
Irena Jeřábková (1)
Ivan Gübel (1)
Ivan Martin Jirous (1)
Ivan Řezáč (1)
Ivana Jirešová (1)
Iveta Dušková (1)
J.Doležalová (1)
J.Köhler (1)
J.Lábus (1)
J.Paulová (1)
Jakub Dvořák (1)
Jan Budař (1)
Jan Dolanský (1)
Jan Rosák (1)
Jan Zadražil (1)
Jana Ondrušková (1)
Jana Plodková (1)
Jana Preissová (1)
Jana Stryková (1)
Jaroslav Konečný (1)
Jaroslav Satoranský (1)
Jaroslava Adamová (1)
Jaroslava Kretschmerová (1)
Jiří Bartoška (1)
Jiří Lábus a Jaroslava Kretschmerová (1)
Jiří Luhan (1)
Jiří Plachý (1)
Jiří Štěpnička (1)
Jitka Škápíková (1)
Josef Gloser (1)
Josef Nechutný (1)
Josef Polášek (1)
Kamila Kikinčuková (1)
Karel Kratochvíl (1)
Klára Sedláčková Oltová (1)
Klára Sedláčková-Oltová (1)
Ladislav Frej (1)
Lenka Krobotová (1)
Lenka Veliká (1)
Ljuba Krbová (1)
Luba Skořepová (1)
Luboš Šplíchal a ďalší. (1)
Lucie Bílá (1)
Lucie Cerníková (1)
Lucie Moučková (1)
Lucie Pernetová (1)
Ludvíci a ďalší (1)
Magda Hauserová (1)
Marek Holý (1)
Martin Bohadlo (1)
Martin Sobotka (1)
Martin Štěpánek (1)
Martina Drijverová (1)
Matěj Hádek (1)
Michal Jagelka (1)
Michal Malátný (1)
Mikuláš Čížek (1)
Miloň Čepelka (1)
Miloš Hlavica (1)
Miloš Vávra (1)
Mimi Irena Goldflamová (1)
Ondřej Vetchý (1)
Ota Jirák (1)
Otakar Brousek st. (1)
Otto-Antonín Goldflam (1)
Pavel Rímský (1)
Pavel Trávníček (1)
Pet Hotmar (1)
Petr Březina (1)
Petr Ctvrtnícek (1)
Petr Hotmar (1)
Petr Jánský (1)
Petr Nárožný (1)
Petr Šabach (1)
Petr Šplíchal (1)
Petr Vacek (1)
R.Holub (1)
R.Visnerová (1)
Radek Holub (1)
Radovan Lukavský (1)
Rozita Erbanová (1)
Simona Vrbická (1)
Stanislav Zindulka (1)
Šárka Vaculíková (1)
Tatiana Vilhelmová (1)
Tomáš Juřička (1)
Tomáš Kobr (1)
Tomáš Longa (1)
Tomáš Pergl (1)
Tomáš Petřík (1)
Tomáš Töpfer a ďalší (1)
Tomáš Verner (1)
Veronika Gajerová (1)
Veronika Khek Kubařová (1)
Vladimír Brabec (1)
Vladimír Javorský (1)
Vlasáková Lenka (1)
Vojta Dyk (1)
Vojtěch Dyk (1)
Zdena Hadrbolcová (1)
Zdeněk Maryška (1)
Zdeněk Polák (1)
Zdeňka Tichá (1)
Zdeňka Žádníková Volencová (1)
Zorka Kostková (1)
Zuzana Nováková (1)
Bratři Lví srdce (1)
Ivana Jirešová s dcérou Sofiou (1)
Jana Štvrtecká (1)
Marek Lambora (1)
Jaromír Nosek (1)
Martina Krátká (1)
Jaroslav Pejčoch (1)
Miroslav Středa (1)
Maria Grace Dateno (1)
Kryštof Nohýnek (1)
Klára Oltová Sedláčková (1)
Filip Kubíček (1)
Jan Köhler (1)
Luboš Veselý (1)
Kateřina Jebavá (1)
Miroslav Krobot (1)
Marta Issová (1)
Martin Písařík (1)
Jan Cina (1)
Sandra Riedlová (1)
Dĺžka
1 h
25 h

Kategórie
Audioknihy (251)
Nová hodnota (177)
Pro děti (108)
Česká literatura (85)
Zahraničná literatúra (55)
Pre mládež (53)
Dobrodružné romány (30)
Fantasy a sci-fi (9)
Spoločenská próza (8)
Humor, satira a komédia (7)
Klasické diela (7)
Populárne náučná (7)
Dejiny a história (5)
Poviedky (5)
Horory a mystika (4)
Životná filozofia, náboženstvo (4)
Školská a predškolská výuka (2)
Detektívky, thrillery (1)
Vianoce (1)
Séria
Doktor Proktor audio (2)
O Aničke (audio) (5)
Jazyk
česky (254)
slovensky (18)
česky (3)
Zobraziť položky
275 položiek
Francouzské pohádky
Audiokniha MP3 Věroslav Parkan, čte Zdena Hadrbolcová, 58min.

€2,29
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKA962
Bílý tesák
Audiokniha MP3 Jack London, čte Bohdan Tůma, 9 hod. 23min.

€5,80
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A611
Dobrodružství Toma Sawyera a Huckleberryho Finna
Audiokniha MP3 Mark Twain, čte Alena Vránová, Jaroslava Adamová, Jiří Bartoška, Jiří Klem, Martin Sobotka, Matěj Hádek, Pavel Soukup, Petr Hotmar, Radovan Lukavský, Tomáš Töpfer a další, 5 hod. 26min.

€8,90
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKA824
Babička drsňačka
Audiokniha MP3 - Zábavná a dojemná audiokniha pro děti. Seznamte se s Benovou babičkou. Je jako každá jiná. Až na to, že je mezinárodní lupičkou klenotů. - David Walliams, čte Jiří Lábus, 3 hod. 38min.

€7,74
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKZ574
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
Audiokniha MP3 - První část kultovní fantasy trilogie. - John R. R. Tolkien, čte Aleš Procházka, 21 hod. 24min.

€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKZ254
Pán prstenů: Návrat krále
Audiokniha MP3 John Ronald Reuel Tolkien, čte Aleš Procházka, 17 hod. 44min.

€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKZ421
Pán prstenů: Dvě věže
Audiokniha MP3 John R. R. Tolkien, čte Aleš Procházka, 20 hod. 4min.

€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKZ339
Prašina
Audiokniha MP3 - Foglarovsky laděný a mimořádně napínavý příběh. - Vojtěch Matocha, čte Matouš Ruml, 8 hod. 8min.

€7,74
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A919
Deník malého poseroutky 3
Audiokniha MP3 Jeff Kinney, čte Václav Kopta, 1 hod. 17min.

€7,74
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKZ883
Škola malého stromu
Audiokniha MP3 Forrest Carter, čte Lukáš Hlavica, 7 hod. 31min.

Škola malého stromu
-8%
-8% €10,56
€9,68
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKA160
Doktor Proktor a prdící prášek
Audiokniha MP3 - Originální příběh nejen pro děti plný humoru, fantazie, slovních hříček a ztřeštěných situací. - Jo Nesbo, čte David Novotný, 4 hod. 35min.

€9,68
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKZ265
Boříkovy bláznivé lapálie
Audiokniha MP3 Vojtěch Steklač, čte Martin Dejdar, 1 hod. 37min.

€7,74
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A036
Doktor Proktor a konec světa. Možná…
Audiokniha MP3 Jo Nesbo, čte David Novotný, 8 hod. 12min.

€10,43
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A139
Pipi Dlouhá punčocha
Audiokniha MP3 Astrid Lindgrenová, čte Barbora Hrzánová, Kryštof Hádek, Rozita Erbanová, Pavel Rímský, Milena Steinmasslová, Radek Holub, 55min.

€7,74
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKA040
Robinson Crusoe
Audiokniha MP3 Daniel Defoe, Josef Věromír Pleva, čte Miloslav Mejzlík, 5 hod. 46min.

Robinson Crusoe
-45%
-45% €10,56
€5,80
Kúpiť
Akciová cena
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKA117
Trhačka zubů
Audiokniha MP3 - Barvité paměti neobyčejné zubařky, která se nebála nikoho a ničeho. - Franz-Olivier Giesbert, čte Sylva Talpová, 12 hod. 23min.

Trhačka zubů
Nové
€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B061
Doktor Proktor a vana času
Audiokniha MP3 Jo Nesbo, čte David Novotný, 7 hod. 13min.

€10,43
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKZ599
Děti z Bullerbynu
Audiokniha MP3 - Světová klasika, která stále nepřestává slavit u dětí úspěch. - Astrid Lindgrenová, čte Libuše Šafránková, 1 hod. 2min.

€7,74
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKZ602
Dobrodružství Billa Madlafouska
Audiokniha MP3 David Laňka, čte Oldřich Kaiser, 1 hod. 38min.

€8,90
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKZ651
Bílá velryba
Audiokniha MP3 Herman Melville, čte Miroslav Středa, 6 hod. 52min.

€9,68
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A614
Paní Láryfáry
Audiokniha MP3 - Koho by občas nepotrápila nimravka nebo mlátilka, že? Naštěstí je tu kouzelná přítelkyně všech rošťáků! - Betty MacDonaldová, čte Dana Syslová, 2 hod. 51min.

€7,74
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A784
Dědečkův velký útěk
Audiokniha MP3 - Nový humorný příběh od autora Babičky drsňačky a Pana Smraďocha. - David Walliams, čte Jiří Lábus, 5 hod. 2min.

€7,74
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1A445
Půlnoční gang
Audiokniha MP3 - Půlnoc je doba, kdy všechny děti tvrdě spí, samozřejmě až na... Půlnoční gang! - David Walliams, čte Jiří Lábus, 5 hod. 10min.

Půlnoční gang
Nové
€7,74
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B047
Na cestě
Audiokniha MP3 Jack Kerouac - Beatnická road kniha, se která sálá touha po svobodě - čte Jiří Zavřel, 14 hod. 57min.

€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AKZ201

Audioknihy pre deti a mládež

Zadajte názov tovaru

Poznámka:

Pred 2 dni kúpil Ján, Zvolenská Slatina
 
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
€11,63Pred 2 dni kúpil Ján, Zvolenská Slatina
 
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
€11,63Pred 5 dni kúpila firma, Stropkov
 
Japonské pohádky Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
€2,29Pred 5 dni kúpila firma, Stropkov

Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB1
Váš osobný asistent
Alza Premium
Rád pro vás zjistím stav objednávky či pomohu s výběrem zboží.
Napsat dotaz
Zavolejte mi
Nová konverzácia
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi