AlzaPlus+ Pravé ucho Alza dny

Motorola Moto G73 5G (RECENZIA): nenápadný pracant s dlhou výdržou

Zobraziť katalóg

Motorola Moto G73 5G, úvod

Motorola Moto G73 5G (RECENZIA): nenápadný pracant s dlhou výdržou

Ďalší zástupca strednej triedy prešiel našou recenziou. Motorola Moto G73 5G má ukázať, ako sa výrobca dokáže popasovať s výbavou v dostupnejšom cenovom rozpätí. Kde narazíme na ústupky a čím môže telefón spríjemniť deň?Recenzia

Autor: Ondřej Chabr

Motorola Moto G73 5G (RECENZIA) – OBSAH

 1. Motorola Moto G73 ako prémiový telefón nového radu Moto G
 2. Moto G73 5G má tenkú konštrukciu a prekvapivo parádny displej
 3. Čistý systém sa môže predviesť a využiť dostatok operačnej pamäte
 4. Na fotografie vás Motorola Moto G73 asi nenaláka, má však štedré nastavenie
 5. Ktoré telefóny sú skutočnými konkurentmi Motoroly Moto G73 5G? 
 6. Motorola Moto G73 5G má čo doháňať, ale vlastne neurazí
 7. Čo sme o Motorole Moto G73 písali skôr

Motorola Moto G73 ako prémiový telefón nového radu Moto G

Značka Motorola vie zabrúsiť do všetkých cenových a výkonnostných tried. Od najlacnejších modelov až po vyklápací a drahý telefón Razr 40 Ultra, vždy so sebou prináša skvelú podporu operačného systému, zmysel pre detail aj konkurencieschopné parametre. Práve skôr medzi tými lacnejšími mobilnými telefónmi má Motorola želiezko v ohni nazvané Motorola Moto G73. Zapadá do modelového radu spoločne s ďalšími adeptmi na skvelý pomer cena/výkon, modely Moto G13 alebo Moto G23.

i

Motorola Edge 40 Pro (RECENZIA): výkonná vlajková loď s minimom chýb

Motorola Moto G73 5G patrí do nižšej strednej triedy. Napriek tomu je v rámci svojich kolegov spomínaných vyššie suverénne najdrahší a aj samotný názov necháva tušiť, že pôjde o vybavenejší telefón. Zdá sa vám označenie povedomé? Podobný systém číslovania aktuálne používa Samsung vo svojom modelovom rade Galaxy A.

Moto G73 5G má tenkú konštrukciu a prekvapivo parádny displej

Tenký profil tela a plastová konštrukcia so sklom zakrývajúcim displej majú spoločnú zásluhu na príjemnej hmotnosti 181 gramov. Vďaka tenkému telu sa mi telefón Motorola Moto G73 5G veľmi dobre a bezpečne držal v rukách. Navyše pri úchope presne pokladám palec na zapínacie tlačidlo, ktoré má v sebe integrovanú čítačku odtlačkov prstov. Vďaka tomu sa pri zdvíhaní telefónu zo stola stihne pohodlne odomknúť. Displej s uhlopriečkou 6,5" má okolo seba výrazné rámčeky, ešte výraznejšie sú potom, ako je zväčša obvyklé, v dolnej časti.

Motorola Moto G73 5G, predná strana Motorola Moto G73 5G, zadná strana
Rovný predný panel je krytý sklom, plastový chrbát prešmykuje.

Celkovo dizajn pôsobí minimalisticky. Na tele Moto G73 5G nájdeme všetko potrebné, nič navyše zbytočne neprekáža. Najväčší zhluk prvkov nesie spodná hrana, kde napájací USB-C konektor obklopujú mriežka reproduktora, mikrofón a 3,5 mm konektor na slúchadlá. Tesne nad displejom nachádzame v úzkej štrbine ďalší reproduktor a na vrchnej hrane sa Motorola právom chváli zvukovou kvalitou Dolby Atmos.

Motorola Moto G73 5G, fotomodul Motorola Moto G73 5G, obsah balenia Motorola Moto G73 5G, displej
Príjemne zaoblený fotomodul je nezvyčajne malý. V balení nechýba ani 30 W napájací adaptér.

Výrobca neuvádza, aké sklo kryje predný panel. Ani naň nie je z výroby aplikované žiadne dodatočné ochranné sklo či fólie. Zadný plastový povrch dosť kĺže, bezpečný úchop teda zaisťujú už ďaleko menej šmýkajúce sa boky.

Chválim výrobcu Motorola za pomerne nenápadný fotomodul s príjemným zakrivením po stranách. Testovaný kus v tmavomodrej farbe pri správnom uhle pohľadu dokáže meniť odtieň na zaujímavý svetlomodrý.

Motorola Moto G73 5G, spodná hrana Motorola Moto G73 5G, bočná hrana
Veľmi tenké telo má na svojich bokoch prvky poskladané tak, ako by sme očakávali.

V nižšej strednej triede nie je výnimkou, že displeje telefónov už ponúkajú AMOLED technológiu. Žiaľ, tej sa však mobilný telefón Motorola Moto G73 5G nedočkal. Nakoniec to však pri používaní nebolo príliš poznať. LCD panel má veľmi dobrý maximálny jas, krásne sýte farby, jemné Full HD+ rozlíšenie, a predovšetkým 120 Hz obnovovaciu frekvenciu. Pri používaní som teda mal často pocit, že mám pred sebou AMOLED displej s plynulým obrazom. Telefón zvládne automaticky upravovať frekvenciu podľa potreby.

Čistý systém sa môže predviesť a využiť dostatok operačnej pamäte

S procesorom vyšších kategórií sa v tejto cenovej úrovni nestretnete. Pre telefón by to bola zbytočná záťaž, používateľ ho nepotrebuje, a tak výrobca aj v tomto prípade zvolil ideálnu verziu čipu Mediatek Dimensity. Modelové označenie Dimensity 930 v sebe ukrýva 8-jadrový procesor vyrobený 6 nm procesom. Jeho výsledky sú pomerne porovnateľné s konkurenčným Snapdragonom 695 5G, ktorý výrobcovia často volia v nižšej strednej triede. Nižšie na obrázku máme výsledok Geekbench 6.

Motorola Moto G73 5G, menu Motorola Moto G73 5G, nastavenie Motorola Moto G73 5G, Geekbench
Android 13 v čistom variante sa mi páčil. Položky v menu sú prehľadne roztriedené. Výkonnostne to na náročné hry úplne nebude, ale inak by sa Motorola Moto G73 5G zadýchať nemala.

Chválim 8 GB operačnej pamäte, menej mobilný telefón Motorola našťastie nedostal ani v základnom pamäťovom variante 128 GB. Na našom trhu však zaobstaráte aj väčšiu 256 GB verziu.

Vnútorné úložisko sa ešte stále spolieha na UFS 3.1, čo ale bežnému používateľovi nemusí nijako vadiť. Pre navýšenie kapacity telefónu ľahko do zdieľaného slotu na nanoSIM vložíte aj pamäťovú kartu microSD s veľkosťou až 1 TB. Samozrejmosťou je najnovší Bluetooth 5.3, NFC na platby mobilom či podpora 5G sietí.

i

Google Pixel 7a (PREVIEW): vrcholný čip, dobrá cena a výbava, ktorá príliš nezaostáva za drahším súrodencom

Telefón odomknete už spomínanou čítačkou odtlačkov, ktorá sa nachádza na zapínacom bočnom tlačidle. Pokiaľ vám viac vyhovuje skenovanie tváre, túto možnosť máte tiež v menu systému.

Čistý operačný systém Android 13 je opäť podľa zvyklostí značky Motorola vybavený vychytenými novinkami, ktoré zoskupuje aplikácia Moto. Bezdotykové ovládanie cez gestá, podrobné prispôsobenie vzhľadu systému a pod. sú vítanými pomocníkmi.

Motorola Moto G73 5G, frekvencia displeja Motorola Moto G73 5G, aplikácia Moto Motorola Moto G73 5G, nastavenie Moto
Štandardne máte navolenú adaptívnu obnovovaciu frekvenciu displeja. Aplikácia Moto poskytuje mnoho užitočných vychytených spôsobov, ako si systém prispôsobiť.

Motorola sa rada drží vysokých kapacít batérií. Výnimka sa nevzťahuje ani na model Moto G73 5G s kapacitou 5 000 mAh. V kombinácii s rýchlejším 30 W drôtovým nabíjaním som si s výdržou a následným nabíjaním nemusel vôbec lámať hlavu. Mobil zvládne takmer 2 dni prevádzky v rámci bežného používania. Prvú polovicu batérie som nabil za zhruba 20 minút, do plnej kapacity to potom telefón stihne za necelú hodinu a pol. Počas rýchlejšieho nabíjania nie je ojedinelé menšie prehrievanie.

Na fotografie vás Motorola Moto G73 asi nenaláka, má však štedré nastavenie

S fotografiami a videom to chcel mať asi výrobca mobilného telefónu Motorola Moto G73 jednoduché. Preto nás nezasypal množstvom rôznych šošoviek a rozličných rozlíšení. Prostredie fotoaparátu našťastie tiež patrí k prehľadnejším. Rôzne ďalšie scény navolíte pomocou poslednej položky v záložkovom menu. Stiahnutím horného okraja sa objaví aktivácia blesku, nočného režimu, HDR, aktívne pohyblivé fotografie, nastavenie pomeru strán a samospúšte.

Motorola Moto G73 5G, aplikácia fotoaparát
Rýchly prístup k základnému nastaveniu pomocou stiahnutého horného panelu. Fotografovať môžete aj v plných 50 Mpx.

Motorola Moto G73 5G nebude ideálnym smartfónom v prípade, ak sú pre vás kľúčové mobilné fotografie. Zatiaľ čo s hlavným 50 Mpx snímačom so slušnou clonou f/1,8 zaobstaráte bežne vyzerajúce fotografie s pomerne reálnym zobrazením farieb a priemernými detailmi, druhý snímač už prácu veľmi dobre nezvláda. Tým je 8 Mpx širokouhlý fotoaparát, ktorého výsledky sú dobré na displeji telefónu, kým ich nezačnete približovať.

Motorola Moto G73 5G, fotografia počas dňa Motorola Moto G73 5G, širokouhlá denná snímka
Denné snímky – bežná snímka a širokouhlá fotografia. Detaily sú jednoznačne lepšie na bežnej snímke, a nie je to len vyšším rozlíšením.

Motorola nemá vyhradený fotoaparát pre makro, napriek tomu s ňou také snímky urobíte. Nočná fotografia má v menu vyčlenené miesto, ale vysoké očakávania nenaplní. Kvalitu fotografií, bohužiaľ, príliš nevylepší a v telefóne je skôr, aby sa nepovedalo. Aspoň taký som mal z fotografií pocit, keď som ich zhotovoval bez statívu, len z ruky. Všimol som si iba menej viditeľného šumu, ktorého je na snímke stále dosť.

Motorola Moto G73 5G, nočná fotografia Motorola Moto G73 5G, širokouhlý nočný režim Motorola Moto G73 5G, makro
Takto Motorola fotografuje s nočným režimom, na druhej snímke širokouhlý nočný režim. V kvalite si takmer nepomôžete.

Spokojný som bol s kvalitou snímok z prednej selfie. Telefón za to určite vďačí aj pomerne vysokému 16 Mpx rozlíšeniu. Ideálne ale musí byť objekt v podmienkach denného svetla. Ani priaznivci videa nebudú z Full HD snímača bez optickej stabilizácie nadšení. Fotoaparáty dopĺňa aj širší blesk, ktorý sa hodí ako svietidlo. Prakticky ju aktivujete dvojitým zatrasením telefónu.

Ktoré telefóny sú pravými konkurentmi Motoroly Moto G73 5G?

Kto nedá dopustiť na mobilné telefóny Motorola, medzi ďalšími smartfónmi značky ho môže zaujať určite Motorola Edge 30. Telefón je síce už starší, v mnohých ohľadoch ale novinku prekonáva. Minuloročný čip sa dokonca v testoch prejavuje lepšími výsledkami. Displej s rovnakou uhlopriečkou je typu AMOLED. Kvalita širokouhlých snímok je tiež lepšia vďaka vyššiemu rozlíšeniu. Na druhej strane si model Edge 30 musí vystačiť s menšou batériou, chýba konektor na slúchadlá aj slot na pamäťovú kartu.

Motorola Moto G73 5G, konkurencia, Motorola Edge 30 Motorola Moto G73 5G, konkurencia, Xiaomi Redmi Note 11 Pro
Dvaja minuloroční konkurenti - Motorola Edge 30 a Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G. Zdroj: motorola.com, mi.com

Ďalším minuloročným mobilom je Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G. Telefón narástol, vďaka čomu má o kus väčšiu uhlopriečku AMOLED displeja. Máme tu vyhradený snímač pre makro snímky a hlavný fotoaparát ponúkne úctyhodných 108 Mpx. Do telefónu tiež vložíte pamäťovú kartu a pripojíte slúchadlá. Xiaomi má lepšiu batériu. Kapacitou sa síce nelíšia, ale dobijete ju viac ako dvojnásobným výkonom.

Motorola Moto G73 5G, konkurencia, Oneplus Nord CE 3 Lite
Tohtoročná konkurencia v podobe o kúsok drahšieho mobilného telefónu OnePlus Nord CE 3 Lite 5G. Zdroj: oneplus.com

Kto máte zálusk na novší mobilný telefón, pozrite sa ešte na OnePlus Nord CE 3 Lite 5G. Ten dostanete tiež s IPS displejom, navrch však už pridáva trojitý fotoaparát a rýchlejšie drôtové nabíjanie.

Parametre/Model Motorola Moto G73 Motorola Edge 30 Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G
Displej 6,5" (20 : 9) 6,5" (20 : 9) 6,67" (20 : 9)
2 400 × 1 080 px, 405 ppi 2 400 × 1 080 px, 405 ppi 2 400 × 1 080 px, 395 ppi
IPS, 120 Hz AMOLED, 144 Hz AMOLED, 120 Hz
Zadné fotoaparáty hlavný: 50 Mpx, f/1,8, Full HD s 60 fps
hlavný: 50 Mpx, f/1,8, OIS, 4K video s 30 fps
hlavný: 108 Mpx, f/1,9, Full HD s 30 fps
širokouhlý: 8 Mpx, f/2,2, 118°
širokouhlý: 50 Mpx, f/2,2, 118°
širokouhlý: 8 Mpx, f/2,2, 118°

ToF: 2 Mpx, f/2,4
makro: 2 Mpx, f/2,4
Predný fotoaparát 16 Mpx, f/2,4, Full HD video s 30 fps
32 Mpx, f/2,3, 4K video s 30 fps
16 Mpx, f/2,5, Full HD video s 30 fps
Čipset Mediatek Dimensity 930, 8-jadrový Qualcomm Snapdragon 778G+, 8-jadrový Qualcomm Snapdragon 695 5G, 8-jadrový
RAM 8 GB 6 / 8 GB 6 / 8 GB
Interné úložisko 128 / 256 GB, microSD 128 / 256 GB 128 GB, microSD
Operačný systém Android 13 Android 12 Android 11
Podpora sietí 5G
Akumulátor 5 000 mAh 4 020 mAh 5 000 mAh
rýchlonabíjanie / bezdr. nabíjanie: 30 W/- rýchlonabíjanie / bezdr. nabíjanie: 33 W/-
rýchlonabíjanie / bezdr. nabíjanie: 67 W/-
USB-C
3,5 mm jack
Stupeň krytia IP52 IP52 IP53
Audio stereo, Dolby Atmos stereo, Dolby stereo, Dolby
Rozmery 161,4 × 73,8 × 8,3 mm 159,4 × 74,2 × 6,8 mm 164,2 × 76,1 × 8,1 mm
Hmotnosť 181 g 155 g 202 g
Cena 299,90 €* 307,90 €* 264,10 €*
*Ceny sú platné k 21. 6. 2023.

Motorola Moto G73 5G má čo doháňať, ale vlastne neurazí

Motorola Moto G73 5G, recenzie

Mobilný telefón Motorola Moto G73 5G

Mobily

Pokiaľ to vezmeme všeobecne, telefónu Motorola Moto G73 5G vlastne nič nechýba. Vzhľadom na svoju triedu je na tom veľmi dobre. Snáď len displej mohol byť AMOLED. Skvelá výdrž batérie, striedmy dizajn, kvalitné ozvučenie aj zodpovedajúci procesor a štedrá RAM z neho robia dobrého adepta na prácu aj zábavu. Na zhotovovanie fotografií a videí, ktorými sa následne budete chcieť pochváliť, by som ale skúsil iný model od výrobcu Motorola, prípadne konkurenciu.

Klady

 • Jednoduchý, ale účelný dizajn
 • 120 Hz displej
 • Slušný procesor, dostatok RAM
 • Vyčerpať batériu chvíľu trvá

Zápory

 • Iba IPS displej
 • Horší nočný režim fotoaparátu a širokouhlé fotografie
i Mohlo by vás zaujímať

Menej nároční používatelia sa s mobilným telefónom Motorola Moto G73 5G vyhrajú. Plastové telo, absencia bezdrôtového nabíjania a IPS displej sú ústupky, ktoré je možné v tejto cenovej hladine akceptovať. Zvyšok je, s výnimkou fotoaparátu, veľmi vydarený. 

Čo sme o mobilnom telefóne Motorola Moto G73 písali skôr

• Autor: Matěj Toul

Motorola Moto G73 5G je už treťou iteráciou najvyššieho modelu pre strednú triedu z dielní Motorola. Mobil tento rok prichádza s trochu elegantnejším dizajnom, ale hlavne všestranným fotoaparátom a rýchlym čipsetom s podporou sietí 5G. To všetko s relatívne príjemnou cenou. Aké parametre nový smartfón Motorola Moto G73 5G dostal a kedy sa naň môžeme tešiť?

Motorola Moto G73 5G recenzia

Motorola Moto G73 5G – obsah článku

 1. Mobil Motorola Moto G73 5G má tradičný dizajn so 6,5" panelom
 2. Hlavný 50 Mpx fotoaparát Moto G73 5G pojme veľa svetla
 3. Podpora sietí 5G a solídny výkon vďaka čipu MediaTek
 4. Mobilný telefón Motorola Moto G73 5G poteší veľkou kapacitou batérie a rýchlonabíjaním
 5. Motorola Moto G73 5G – porovnanie parametrov
 6. Motorola Moto G73 5G – cena a dostupnosť

Mobil Motorola Moto G73 5G má tradičný dizajn so 6,5" panelom

Motorola Moto G73 5G do svojho radu patrí už na prvý pohľad. Dizajn zaobleného tela a fotomodulu sa totiž v posledných rokoch príliš nezmenil. Prednej strane mobilu dominuje 6,5" panel využívajúci technológiu klasického LCD. Poteší solídnym rozlíšením Full HD+ (2 400 × 1 080 px), ktoré displeju zaisťuje jemnosť 405 ppi. Vhod určite príde tiež zvýšená obnovovacia frekvencia 120 Hz, a to ako na hranie, tak aj pre každodenné používanie.

Motorola Moto G73 5G dizajn
Dizajnom je mobilný telefón už na prvý pohľad Motorola.

Hlavný 50 Mpx fotoaparát Moto G73 5G pojme veľa svetla

Asi najväčším ťahákom mobilu Motorola Moto G73 5G je fotoaparát. Hlavný snímač je tu 50 Mpx a ponúka fyzickú veľkosť pixelov 1 µm, čo na mobilný telefón v strednej triede vôbec nie je zlé. Ako už je zvykom, pomocou pixel binningu môžete za cenu rozlíšenia veľkosť ešte zdvojnásobiť.

A na čo je to dobré? Všeobecne platí, že čím väčšie pixely, tým viac svetelných informácií. Fotoaparát tak ustojí aj horšie svetelné podmienky. S objektívom so svetelnosťou f/1,8 ide potom parametrovo o vcelku schopného fotografického spoločníka.

Motorola Moto G73 5G fotoaparát
Hoci má Motorola Moto G73 5G len dve šošovky, sekundárna zastáva funkciu hneď troch.

Mobilný telefón Moto G73 5G potom má ešte druhý fotoaparát, ktorý však zastáva funkciu širokouhlého snímača, makro kamerky a snímača hĺbky naraz. Čo sa parametrov týka, ponúkne 8 Mpx snímač, objektív so svetelnosťou f/2,2 a uhol záberu až 118°. V neposlednom rade môžeme spomenúť aj 16 Mpx (f/2,4) predný senzor pre videohovory a selfies.

i

Motorola Moto G53 5G (PREVIEW): Veľa ústupkov, ale podpora 5G

Podpora sietí 5G a solídny výkon vďaka čipu MediaTek

Mobilný telefón na tom podľa všetkého výkonnostne nebude zle. Všetky úkony bude poháňať čip MediaTek Dimensity 930 v kombinácii s podporou 5G sietí a 8 GB pamäte RAM. K dispozícii je ďalej 256 GB interného úložiska s možnosťou rozšírenia až o 1 TB pomocou micro SD karty. U graficky najnáročnejších mobilných hier možno budete musieť siahnuť k nižším detailom, všeobecne si však mobil poradí s fotografiami, filmami, aplikáciami aj hrami.

Motorola Moto G73 5G čipset
Motorola Moto G73 5G ponúkne solídny výkon a podporu 5G vďaka čipsetu MediaTek Dimensity 930.

Mobilný telefón Motorola Moto G73 5G poteší veľkou kapacitou batérie a rýchlonabíjaním

Motorola Moto G73 5G niečo vydrží. Mobil je vybavený 5 000 mAh akumulátorom, ktorý je možné svižne dobiť pomocou 30 W rýchlonabíjania TurboPower. Adaptér bude vrátane kábla pochopiteľne súčasťou balenia, kde okrem iného nájdete aj ochranný kryt zadarmo. Mobil niečo ustojí aj sám o sebe – je potiahnutý špeciálnou látkou, ktorá odpudzuje vodu, a tak hoci nie je Moto G73 5G vodoodolný, nechcené poliatie alebo dážď by mu vadiť nemal.

i

Motorola Moto G23 (PREVIEW): Vyšší výkon a dvojnásobne rýchlejšie nabíjanie

Motorola Moto G73 5G – porovnanie parametrov

Tie najdôležitejšie parametre Motorola Moto G73 5G sme pre vás zhrnuli do nasledujúcej tabuľky.

Parametre/Model Motorola Moto G73 5G
Displej 6,5" (20 : 9)
2 400 × 1 080 px, 405 ppi
LCD
Zadné fotoaparáty hlavný: 50 Mpx, f/1,8, Full HD s 60 fps
širokouhlý/makro/senzor hĺbky: 8 Mpx, f/2,2, 118°, Full HD video s 30 fps
Predný fotoaparát 16 Mpx, f/2,4, Full HD video s 30 fps
Čipset MediaTek Dimensity 930, 8-jadrový
GPU IMG BXM-8-256
RAM 8 GB
Interné úložisko 256 GB, micro SD až 1 TB
Operačný systém Android 13
Podpora sietí 5G
Akumulátor 5 000 mAh
rýchlonabíjanie/bezdr. nabíjanie: 30 W/-
USB-C
3,5 mm jack
Stupeň krytia odolný voči poliatiu
Audio stereo
Rozmery 161,2 × 73,8 × 8,3 mm
Hmotnosť 181 g
Cena 307 €*
*Cena je predbežná

Motorola Moto G73 5G – cena a dostupnosť

A kedy bude smartfón Motorola Moto G73 5G dostupný na slovenskom trhu? Presný dátum vydania ešte nie je známy, ale bude to niekedy v priebehu marca 2023. Mobilný telefón príde v jedinom výkonnostnom variante 8/256 GB, zato v dvoch farebných vyhotoveniach. Zákazníci sa môžu tešiť na bielu Lucent White a tmavo modrú Midnight Blue. Pokiaľ sa nič nezmení, telefón by do predaja mal ísť s cenovkou 307 €.

i Mohlo by vás zaujímať

Telefón Motorola Moto G73 5G predstavuje solídnu strednú triedu zacielenú najmä na občasných mobilných fotografov, ktorí si nechcú priplácať za vlajkové lode. Vďaka prívetivej cene a podpore 5G však má potenciál zaujať aj tých, ktorí skrátka hľadajú telefón na každodenné používanie.

Telefóny Motorola Mobilné telefóny
Motorola Moto G73 5G 8 GB/256 GB modrá - Mobilný telefón
Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,6 15×
Motorola Moto G73 5G 8 GB/256 GB modrá
Mobilný telefón – 6,5" IPS 2400 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 256 GB, hybridný slot, procesor MediaTek Dimensity 930, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný, predná kamera 16Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5 mm) a USB-C, rýchle nabíjanie 30W, batéria 5000 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
258,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SMTR521b1
Motorola EDGE 30 256 GB sivá - Mobilný telefón
Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,4 66×
Motorola EDGE 30 256 GB sivá
Mobilný telefón – 6,55" OLED 2400 × 1080 (144Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 256 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 778G+, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 50Mpx širokouhlý, predná kamera 32Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, rýchle nabíjanie 33W, batéria 4020 mAh, model 2022, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
367,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SMTR5082c1
Motorola EDGE 30 Neo 8 GB/128 GB DS čierna - Mobilný telefón Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,7 37×
Motorola EDGE 30 Neo 8 GB/128 GB DS čierna
Mobilný telefón – 6,28" P-OLED 2400 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 128 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 695 5G, fotoaparát: 64Mpx (f/1,8) hlavný + 13Mpx makro, predná kamera 32Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, rýchle nabíjanie 68W, bezdrôtové nabíjanie, batéria 4020 mAh, model 2022, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
Cenová bomba
319,90 € Ušetríte 66 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SMTR513b1
Motorola Moto G72 8 GB/128 GB sivý - Mobilný telefón
Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,5 67×
Motorola Moto G72 8 GB/128 GB sivý
Mobilný telefón – 6,6" P-OLED 2400 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 128 GB, hybridný slot, procesor MediaTek Helio G99, fotoaparát: 108Mpx (f/1,7) hlavný + 8Mpx širokouhlý + 2Mpx makro, predná kamera 16Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, Jack (3,5 mm) a USB-C, rýchle nabíjanie 30W, batéria 5000 mAh, model 2022, Android
Super cena
223,90 € Ušetríte 5,10 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SMTR517b1
Motorola Moto G32 6 GB/128 GB sivý - Mobilný telefón
Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,6 90×
Motorola Moto G32 6 GB/128 GB sivý
Mobilný telefón – 6,5" IPS 2400 × 1080 (90Hz), operačná pamäť 6 GB, vnútorná pamäť 128 GB, dual SIM + pamäťová karta, procesor Qualcomm Snapdragon 680 4G, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 8Mpx širokouhlý + 2Mpx makro, predná kamera 16Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, Jack (3,5 mm) a USB-C, rýchle nabíjanie 30W, batéria 5000 mAh, model 2022, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
159,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SMTR511b1
4,7 140×
Samsung Galaxy A54 5G 8 GB/128 GB limetková
Mobilný telefón – 6,4" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 128 GB, hybridný slot + eSIM, procesor Samsung Exynos 1380, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 5Mpx makro, predná kamera 32Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP67, rýchle nabíjanie 25W, batéria 5000 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
489 €
Na sklade 1 ks
Objednávací kód: SAMO0250b1
4,7 140×
Samsung Galaxy A54 5G 8 GB/128 GB fialová
Mobilný telefón – 6,4" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 128 GB, hybridný slot + eSIM, procesor Samsung Exynos 1380, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 5Mpx makro, predná kamera 32Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP67, rýchle nabíjanie 25W, batéria 5000 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
489 €
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0250b2
4,7 140×
Samsung Galaxy A54 5G 8 GB/128 GB grafitová
Mobilný telefón – 6,4" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 128 GB, hybridný slot + eSIM, procesor Samsung Exynos 1380, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 5Mpx makro, predná kamera 32Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP67, rýchle nabíjanie 25W, batéria 5000 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
489 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SAMO0250b3
4,7 140×
Samsung Galaxy A54 5G 8 GB/128 GB biela
Mobilný telefón – 6,4" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 128 GB, hybridný slot + eSIM, procesor Samsung Exynos 1380, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 5Mpx makro, predná kamera 32Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP67, rýchle nabíjanie 25W, batéria 5000 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
489 €
Na sklade 1 ks
Objednávací kód: SAMO0250b4
4,8 68×
Samsung Galaxy A34 5G 6 GB/128 GB limetková
Mobilný telefón – 6,6" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 6 GB, vnútorná pamäť 128 GB, hybridný slot, procesor MediaTek Dimensity 1080, fotoaparát: 48Mpx (f/1,8) hlavný + 8Mpx širokouhlý + 5Mpx makro, predná kamera 13Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP67, rýchle nabíjanie 25W, batéria 5000 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
389 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0249b1
4,8 68×
Samsung Galaxy A34 5G 6 GB/128 GB fialová
Mobilný telefón – 6,6" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 6 GB, vnútorná pamäť 128 GB, hybridný slot, procesor MediaTek Dimensity 1080, fotoaparát: 48Mpx (f/1,8) hlavný + 8Mpx širokouhlý + 5Mpx makro, predná kamera 13Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP67, rýchle nabíjanie 25W, batéria 5000 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
389 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0249b2
4,8 68×
Samsung Galaxy A34 5G 6 GB/128 GB grafitová
Mobilný telefón – 6,6" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 6 GB, vnútorná pamäť 128 GB, hybridný slot, procesor MediaTek Dimensity 1080, fotoaparát: 48Mpx (f/1,8) hlavný + 8Mpx širokouhlý + 5Mpx makro, predná kamera 13Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP67, rýchle nabíjanie 25W, batéria 5000 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
389 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0249b3
4,8 68×
Samsung Galaxy A34 5G 6 GB/128 GB strieborná
Mobilný telefón – 6,6" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 6 GB, vnútorná pamäť 128 GB, hybridný slot, procesor MediaTek Dimensity 1080, fotoaparát: 48Mpx (f/1,8) hlavný + 8Mpx širokouhlý + 5Mpx makro, predná kamera 13Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP67, rýchle nabíjanie 25W, batéria 5000 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
389 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0249b4
Vytlačiť
P-DC1-WEB20
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií