Motorola Moto G84 (RECENZIA): Elegantný dizajn a takmer čistý Android v strednej triede

Zobraziť katalóg

Motorola Moto G84 5G, recenzia, úvod

Motorola Moto G84 (RECENZIA): Elegantný dizajn a takmer čistý Android v strednej triede

Recenzia

Aktualizované • Autor: Matěj Toul

Telefón Motorola Moto G84 5G reprezentuje svoju značku v nižšej strednej triede. Zaujme však prémiovým dizajnom a papierovo veľmi solídnymi fotoaparátmi alebo displejom. Veľkým ťahákom je aj systém - v podstate čistý Android len s minimálnymi úpravami. Ako sa celkovo mobil používa? Na to sme sa pozreli v recenzii.

Motorola Moto G84 (RECENZIA) – OBSAH

 1. Papierové balenie Motorola Moto G84 5G poteší adaptérom aj krytom
 2. Motorola to s dizajnom telefónu hrá na istotu
 3. Moto G84 5G poteší veľmi jasným, pekným 120 Hz displejom
 4. Výkonnostne Motorola Moto G84 5G, bohužiaľ, zásadne zaostáva
 5. S denným fotografovaním si mobil poradí skvele, v noci je o niečo horší
 6. Moto G84 5G si k čistému Androidu prihadzuje množstvo užitočných funkcií
 7. Pomalšie nabíjanie telefónu Motorola Moto G84 5G vyvažuje výborná výdrž
 8. Ako si Motorola Moto G84 5G vedie v porovnaní s konkurenciou?
 9. Ďalšie varianty mobilného telefónu Motorola Moto G84 5G
 10. Recenzia telefónu Motorola Moto G84 5G – verdikt
 11. Čo sme o mobilnom telefóne Motorola Moto G84 písali skôr

Papierové balenie Motorola Moto G84 5G poteší adaptérom aj krytom

Balenie Motorola Moto G84 5G možno nie je dizajnovo prevratné, výrobca sa však chváli tým, že je kompletne celé bez plastu. Škatuľa je totiž vyrobená z recyklovaného papiera a aj všetko vo vnútri, s výnimkou ochrannej fólie na telefón, je vyrobené z nejakej formy papiera alebo lepenky.

Motorola Moto G84 5G, recenzia, krabička Motorola Moto G84 5G, recenzia, balenie
Obsah balenia Motorola Moto G84 5G je veľmi bohatý, výrobca však myslí aj na ekológiu.

Motorola na obsahu balenia, okrem iného, rozhodne nešetrí. V krabici nájdeme všetko potrebné - 33 W nabíjací adaptér, kábel USB-C na USB-A a v neposlednom rade tiež silikónový obal na telefón. Ten bol, možno trochu nezvyčajne, nasadený na telefóne už z výroby, namiesto toho, aby bol k telefónu len pribalený. Tu sa teda rozhodne nie je na čo sťažovať, takže pochvala výrobcovi Motorola Moto G84 5G.

Motorola to s dizajnom telefónu hrá na istotu

Ak ste už v minulosti prišli s niektorým mobilným telefónom Motorola do styku, na modeli Moto G84 5G vás zrejme nič neprekvapí. Recenzovaný mobil je opatrený veľmi „motorolovým“ fotomodulom, teda dizajnovo podobným ďalším modelom značky, hoci od predchodcu G82 (označenie G83 výrobca vynechal) ide pomerne o skok vpred. Čo však dizajnu mobilného telefónu hrá do karát, je moderný, zrezaný rámček imitujúci rámy z brúseného kovu, ktoré sú populárne pri vlajkových telefónoch.

Motorola Moto G84 5G, recenzia, predná strana Motorola Moto G84 5G, recenzia, zadná strana
Aj plastový chrbát je príjemný na dotyk a mobil dobre drží v ruke. Alternatívou je potom zadná strana z ekologickej kože pri iných farebných variantoch.

Nenechajte sa však zmiasť, rámček je kompletne plastový rovnako ako chrbát telefónu. V tejto cenovej kategórii to však nie je žiadna hanba. Pokiaľ by vám však plastová zadná strana vadila, tak nezúfajte – Motorola Moto G84 5G prichádza celkom v troch vyhotoveniach, z ktorých plast používa práve testovaný variant, teda modrý mobil Midnight Blue. Ďalšie dve možnosti, šedozelená Marshmallow Blue a červená Viva Magenta, majú zadnú stranu pokrytú vegánskou kožou.

i

Do konštrukcie mobilného telefónu Moto G84 5G sa prebojovali aj dva stereo reproduktory s podporou dolby Atmos a Spatial Audio. To sa v lacnejších telefónoch vidí len výnimočne. Priaznivcov drôtových slúchadiel tiež poteší prítomnosť 3,5 mm jacku.

Motorola Moto G84 v neposlednom rade ponúkne aspoň obmedzenú odolnosť proti vode a prachu, konkrétne podľa štandardu IP54. Na potápanie teda síce nie je, prietrž mračien ho však nezastaví.

Moto G84 5G poteší veľmi jasným, pekným 120 Hz displejom

Displej je pre mňa osobne jednou z hlavných výsad telefónu Motorola Moto G84 5G. Zaujme 6,5" P-OLED panelom s vynikajúcou jemnosťou vďaka rozlíšeniu 2 400 × 1 080 pixelov. Veľmi efektne tu pôsobí aj zvýšená obnovovacia frekvencia 120 Hz, ktorú v tejto cenovej kategórii s radosťou uvítam vždy. Displej je okrem iného veľmi jasný, s jasom 1 300 nitov sa nemusíte báť, že by informácie na paneli nebolo vidieť, a to ani na priamom slnku.

Motorola Moto G84 5G, recenzia, konektory Motorola Moto G84 5G, recenzia, Dolby Atmos
Audio nadšencov určite potešia stereo reproduktory s Dolby Atmos alebo 3,5 mm jack konektor.

Trochu zarážajúce sú farby v Moto G84 5G. Panel telefónu totiž podporuje bohatšie, 10-bitové farebné zobrazenie, ktoré je tou najdôležitejšou podmienkou pre využitie HDR. Tak ďaleko to však Motorola nedotiahla a model Moto G84 HDR zobrazenie nepodporuje. Samozrejme, v nižšej strednej triede to nie je až taká povinnosť, keď však mobil má pre vyšší dynamický rozsah takmer všetky predpoklady, pôsobí to ako premárnená príležitosť displej posunúť ešte o stupienok vyššie.

Výkonnostne Motorola Moto G84 5G, bohužiaľ, zásadne zaostáva

Naopak najslabší je telefón po stránke výkonu a môže za to predovšetkým čipset. Mobil Motorola Moto G84 5G totiž poháňa Qualcomm Snapdragon 695 5G, teda už viac ako dva roky starý čipset. Ten navyše nebol nijako výrazne výkonný už ani pri vydaní v októbri 2021 a jeho hlavnou prednosťou je podpora najrýchlejších sietí 5G. Pre tú však aj v strednej triede existujú modernejšie alternatívy ako MediaTek Dimensity 1080 (poháňajúci napr. Samsung Galaxy A34), alebo Snapdragon 4 Gen 1, ktorý sme videli v Xiaomi Redmi Note 12 5G.

Motorola Moto G84 5G, recenzia, fotomodul
Fotomodul mobilného telefónu Motorola Moto G84 je oproti zvyšku konštrukcie kovový a hovejú si v ňom celkom dva objektívy a blesk.

Motorola Moto G84 5G si však vedie pomerne slušne čo do optimalizácie. Napríklad mnou skôr recenzovaný mobilný telefón Sony Xperia 10 V sa totiž s rovnakým čipsetom a taktiež „skoro čistým“ Androidom zasekával aj v rámci systému. Tento problém som v modeli Moto G84 5G nezaznamenal, a to ani so 120 Hz displejom. Stále však počítajte s tým, že si graficky náročnejšie tituly ako PUBG Mobile komfortne nezahráte.

Za solídnejším výkonom možno môže stáť aj na pomery nižšej strednej triedy obrovská operačná pamäť. Telefón Motorola Moto G84 si od výrobcu totiž vyslúžil rovno 12 GB.

S denným fotografovaním si mobil poradí skvele, v noci je o niečo horší

Motorola Moto G84 je vybavená papierovo pomerne skromnou fotografickou zostavou, v praxi je však úplne dostačujúca. Hlavný snímač je 50 Mpx a prekrytý je objektívom so svetelnosťou f/1,9. Veľmi milo ma prekvapila aj prítomnosť optickej stabilizácie, ktorá robí lepšie snímky aj videá a celý fotoaparát je príjemnejší na používanie.

i

Najlepšie fotomobily

Hlavný snímač si vo fotomodule hovie v páre so širokouhlým fotoaparátom. Ten má podstatne menší snímač s rozlíšením 8 Mpx a na fotografiách to je dosť poznať. Na druhej strane nie je až také neobvyklé, že sú v tejto cenovej sfére ďalšie fotoaparáty skôr do počtu. Širokouhlý snímač kryje objektív so svetelnosťou f/2,2 a zvládne uhol záberu až 120 °.

Motorola Moto G84 5G, recenzia, fotorecenzia Motorola Moto G84 5G, recenzia, fotorecenzia Motorola Moto G84 5G, recenzia, fotorecenzia
Cez deň budete schopní s telefónom Motorola Moto G84 5G robiť množstvo pekných snímok. Vľavo a uprostred: hlavný fotoaparát, vpravo: širokouhlý.

V dobrých svetelných podmienkach si vedú obidva fotoaparáty vlastne celkom dobre. Pri bližšom skúmaní snímok zo širokouhlého snímača vyššie rozlíšenie skrátka chýba, nenarazíte však na žiadne artefakty ani podivné farby. Všetko je tak, ako má byť.

Motorola Moto G84 5G, recenzia, fotorecenzia Motorola Moto G84 5G, recenzia, fotorecenzia Motorola Moto G84 5G, recenzia, fotorecenzia
Nočný režim snímkam pridá mnoho svetla (ľavý verzus prostredný snímok), chýba tu však veľa detailov. Detail chýba aj rušnejším denným fotografiám.

Trochu horšie si fotoaparáty vedú v tmavších svetelných podmienkach, teda s nočným režimom. Ten snímky osvieti pomerne dosť, z veľkej časti pomocou umelej inteligencie, obrazové informácie však často jednoducho chýbajú a snímky pôsobia značne menej kvalitne ako tie nasnímané počas denného svetla.

i

Tieto a ďalšie snímky si môžete pozrieť v plnej kvalite na Google Disku.

Moto G84 5G si k čistému Androidu prihadzuje množstvo užitočných funkcií

Motorola Moto G84 5G stojí na základe systému Android 13 s tým, že aktualizácia na Android 14 by mala prísť už čoskoro. Oproti ostatným nadstavbám v mobilnom telefóne Motorola Moto G84 5G oveľa viac preniká na povrch čistý Android, a to napríklad v používateľskom rozhraní, alebo aj v aplikáciách – mobil až na výnimky využíva ekosystém Google.

Mnou veľmi uvítaná zmena je hlavne aplikácia fotoaparátu. Google totiž v základných telefónoch Pixel aj napriek dlhodobým prosbám fanúšikov neumožňuje manuálne upravovať parametre fotografie v tzv. profesionálnom režime. Túto funkciu Motorola do svojej inak veľmi podobnej aplikácie pridáva.

Motorola Moto G84 5G, recenzia, lockscreen Motorola Moto G84 5G, recenzia, aplikácia Motorola Moto G84 5G, recenzia, aplikácia Moto Motorola Moto G84 5G, recenzia, oznamovacia lišta
Systém Motorola Moto G84 5G je špecifický napríklad uzamykacou obrazovkou, kde sa oznámenia zobrazujú v bublinách namiesto zoznamu. Možností úprav je mnoho, najmä v aplikácii Moto.

Väčšinu zvyšných úprav potom nájdete v aplikácii Moto. Tá otvára dvere prispôsobenia takmer čohokoľvek - možnosti sú tak podstatne širšie ako v čistom Androide. Upravovať môžete zamykaciu aj domovskú obrazovku, a to vrátane tapety a jej typu alebo rozvrhnutie ikon. Zmeniť možno aj štýl celého systému, a to buď pomocou prednastaveného motívu, alebo po svojom – meniť môžete farbu, font písma, tvar ikoniek a ešte kopu ďalších prvkov. A tu možnosti Moto aplikácie len začínajú – prispôsobiť si môžete aj gestá alebo zabezpečenie samotného mobilného telefónu.

Pomalšie nabíjanie telefónu Motorola Moto G84 5G vyvažuje výborná výdrž

Ako som už spomenul v časti o obsahu balenia, telefón prichádza s 33 W rýchlonabíjačkou, mobil sa potom pobije s výkonom len o chlp nižším – 30 W. Pri vcelku štandardnej 5 000 mAh batérii mobilný telefón Motorola Moto G84 5G nabijete za necelú hodinku a pol, čo síce žiadne rekordy trhať nebude, ale výrazne zlý výsledok to tiež nie je. Mobil naopak prekvapil výdržou. Pri testovaní každodenného používania mi telefón Moto G84 5G s prehľadom vydržal dva dni.

Ako si Motorola Moto G84 5G vedie v porovnaní s konkurenciou?

A ako si Motorola Moto G84 5G vedie oproti ostatným telefónom v rovnakej kategórii? Asi najbližšími súrodencami sú konkurenčné telefóny Samsung Galaxy A34 a Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G.

Cena Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G je prakticky porovnateľná s cenou recenzovaného telefónu Motorola Moto G84 5G. Poteší napríklad väčším displejom a úctyhodným rozlíšením 108 Mpx na hlavnom fotoaparáte. Naproti tomu rovnako ako model Moto G84 5G bojuje s menej výkonným, zastaraným čipsetom - ide tu o Qualcomm Snapdragon 732G, ktorý navyše nepodporuje 5G. Mobil preto možno odporučiť hlavne vďaka kamere.

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G Samsung Galaxy A34
Konkurencia v nižšej strednej triede nie je malá - Motorola Moto G84 5G si však vôbec nevedie zle.

Za tohtoročnú novinky Samsung Galaxy A34 si oproti Motorole Moto G84 síce trochu priplatíte, na oplátku však dostanete značne výkonnejší čipset MediaTek Dimensity 1080, prvýkrát predstavený pred rokom. Mobilný telefón poteší aj vyladenou fotografickou zostavou od Samsungu, pre ktorú je novinka veľmi vyhľadávaným a obľúbeným telefónom pre používateľov.

Ďalšie varianty mobilného telefónu Motorola Moto G84 5G

Testovaným variantom je Motorola Moto G84 5G 12GB / 256GB v modrom vyhotovení. Iné pamäťové varianty telefón nemá, v ponuke sú však iné farebné vyhotovenia, ako som už spomínal vyššie. Ide o modely s chrbtom z umelej kože v sivej alebo červenej farbe. Cena každého z telefónov je k 27. novembru 2023 stanovená vo výške 287,78 €.

Recenzia telefónu Motorola Moto G84 5G – verdikt

Motorola Moto G84 5G; recenzia

Motorola Moto G84 5G

Mobily

V niektorých ohľadoch pôsobí Motorola Moto G84 5G vo svojej cenovej kategórii ako zázrak. Vynikajúci displej, veľa pamäte a vyladený systém sa mobilnému telefónu skrátka nedajú uprieť. Chybou na kráse je hlavne zastaraný a nie príliš výkonný čipset Qualcomm Snapdragon 695. Pokiaľ vám však vysoký výkon nebude chýbať, Moto G84 5G vás rozhodne nesklame a vo svojej kategórii patrí k tým lepším voľbám.

Klady

 • Dizajn vlajkovej lode, hoci z plastu
 • Veľmi jemný 120 Hz P-OLED displej
 • Fotoaparáty si v dobrých svetelných podmienkach vedú dobre
 • Veľmi dlhá výdrž
 • Dobre odladený, skoro čistý Android
 • Stereo s Dolby Atmos, 3,5 mm jack
 • Veľa úložiska aj operačnej pamäte

Zápory

 • Nízky výkon zastaraného čipsetu
 • V noci fotoaparáty zaostávajú
 • Displej nepodporuje HDR
i Mohlo by vás zaujímať

Motorola Moto G84 5G je najnovším počinom pôvodne americkej značky. Páči sa nám veľká porcia operačnej pamäte, ktorá vyváži starší procesor, či farebné vyhotovenia. Pomerne nízko je nastavená aj cena. 

Čo sme o mobilnom telefóne Motorola Moto G84 písali skôr

Článok

Aktualizované • Autor: Redakcia

Na trh mieri nový zástupca strednej triedy pod značkou Motorola, ktorý ponúkne pekný dizajn a tiež solídnu výbavu za pomerne lákavú cenu. Reč je o mobilnom telefóne Motorola Moto G84 5G, ktorý záujemcov nadchne napríklad až 12 GB pamäte RAM. Ako vyzerá zvyšok a aká bude cena a dostupnosť novinky na Slovensku?

Motorola

Motorola Moto G84 – OBSAH

 1. Vegánska koža a farba roku 2023
 2. Motorola Moto G84 5G – displej
 3. Fotoaparát s optickou stabilizáciou
 4. Motorola Moto G84 - 12 GB operačnej pamäte
 5. Motorola Moto G84 - parametre
 6. Motorola Moto G84 - cena a dostupnosť v SR

Vegánska koža a farba roku 2023

Dizajn novinky Motorola Moto G84 nijako nevybočuje zo zabehnutých koľají strednej triedy mobilných telefónov - snáď až na jednu výnimku, a tou sú farebné vyhotovenia Viva Magenta (červená s modrým odtieňom), teda farba roku 2023, ďalej potom Marshmallow Blue (svetlá modrá) a Midnight Blue (tmavomodrá). Odtiene vzišli zo spolupráce so spoločnosťou Pantone podobne ako v prípade niekoľkých ďalších telefónov značky.

Prvé dve farby sa navyše budú vyrábať z vegánskej kože, čo má telefónom dodať eleganciu. Tmavomodrú verziu potom bude kryť klasická plastová konštrukcia. Za zmienku stojí ešte odolnosť konštrukcie s certifikáciou IP54, čo by malo vnútro mobilného telefónu uchrániť napríklad pred dažďom.

Motorola Moto G84 5G
Motorola Moto G84 5G vo farbe roku 2023, Viva Magenta.

Motorola Moto G84 5G – displej

Silnou stránkou modelu Moto G84 sa rozhodne zdá byť displej, pretože výrobca nasadil P-OLED technológiu. Rozhodol sa pre pomerne veľkú uhlopriečku 6,55" a Full HD rozlíšenie. Obnovovacia frekvencia je 120 Hz a prácu s telefónom v slnečných dňoch uľahčí jas 1 300 nitov.

i

Sony Xperia 5 V (PREVIEW): vrcholný čipset aj fotoaparát z väčšieho bračeka

Fotoaparát s optickou stabilizáciou

Fotoaparát je duálny. Hlavné slovo má 50 Mpx snímač, pričom mu nechýba optická stabilizácia. Video zvládne nahrávať vo Full HD rozlíšení s až 60 snímkami za sekundu.

K dispozícii je aj 8 Mpx fotoaparát, ktorý bude slúžiť nielen na ultraširokouhlé fotografovanie, ale aj na vyhotovenie makro snímok a tiež bude zaisťovať bokeh efekt pri portrétnom snímaní.

Motorola Moto G84 5G
Motorola Moto G84 v tmavomodrom odtieni (Midnight Blue).

Motorola Moto G84 - 12 GB operačnej pamäte

To všetko bude poháňať procesor Snapdragon 695, ktorý je už síce starší, ale nechýba mu podpora 5G. Motorola Moto G84 5G sa bude dodávať len vo verzii 12 GB / 256 GB, čo nie je málo, najmä vzhľadom na cenu približne 265 €. Úložisko navyše ide rozšíriť aj o pamäťovú kartu. Šťavu celému telefónu dodáva 5 000 mAh akumulátor, ktorý je možné dobiť drôtovo s výkonom až 33 W.

i

Motorola Moto G14 je naozaj len za pár eur, pritom ako stvorená na hudbu a video

Na počúvanie slúžia stereo reproduktory, a ak si ho budete chcieť vychutnať viac v súkromí, pripojiť si okrem bezdrôtových budete môcť aj drôtové slúchadlá vďaka 3,5 mm jacku.

Motorola Moto G84 5G má vo výbave aj technológiu NFC na pohodlné a rýchle platby mobilom, WiFi 6, Bluetoogh 5,1, alebo napríklad FM rádio. Novinka využíva operačný systém Android 13, prisľúbená je potom aktualizácia na Android 14.

Motorola Moto G84 5G
Posledná farba, v ktorej sa Motorola Moto G84 bude vyrábať, Marshmallow Blue.

Motorola Moto G84 - parametre

Mobilný telefón Motorola Moto G84 v nasledujúcej tabuľke porovnávame s podobným telefónom strednej triedy tej istej značky, modelom G73.

Parametre/Model Motorola Moto G84 5G Motorola Moto G73
Displej 6,5" (20 : 9) 6,5" (20 : 9)
2 400 × 1 080 px, 405 ppi 2 400 × 1 080 px, 405 ppi
P-OLED, 120 Hz IPS, 120 Hz
Zadné fotoaparáty hlavný: 50 Mpx, f/1,9, Full HD s 60 fps hlavný: 50 Mpx, f/1,8, Full HD s 60 fps
ultraširokouhlý: 8 Mpx, f/2,2 ultraširokouhlý: 8 Mpx, f/2,2
Predný fotoaparát 16 Mpx, f/2,4, Full HD video s 30 fps 16 Mpx, f/2,5, Full HD video s 30 fps
Čipset Qualcomm Snapdragon 695 5G MediaTek Dimensity 930
GPU Adreno 619 IMG BXM-8-256
RAM 12 GB 8 GB
Interné úložisko 256 GB, microSD 128 / 256 GB, microSD
Operačný systém Android 13 Android 13
Podpora sietí 5G
Akumulátor 5 000 mAh 5 000 mAh
rýchlonabíjanie / bezdr. nabíjanie: 30 W/- rýchlonabíjanie / bezdr. nabíjanie: 30 W/-
USB-C
3,5 mm jack
Stupeň krytia IP54 IP52
Audio stereo stereo
Rozmery 161,2 × 73,84 × 8,29 mm 161,4 × 73,8 × 8,3 mm
Hmotnosť 181 g 181 g
Cena 299 €* 259,90 €*
*Cena je platná k 15. 9. 2023.

Motorola Moto G84 - cena a dostupnosť v SR

Motorola Moto G84 sa predstavila najskôr len pre indický trh, ale pár dní na to už dorazila aj na európske trhy, a tým pádom aj k nám. Cena Motoroly Moto G84 5G je 299 € (september 2023). Novinku si teda môžete kúpiť v týchto variantoch:

i Mohlo by vás zaujímať

Motorola Moto G84 5G je najnovším počinom pôvodne americkej značky. Páči sa nám veľká porcia operačnej pamäte, ktorá vyváži starší procesor, či farebné vyhotovenia. Pomerne nízko je nastavená aj cena. 

Motorola Moto G84 5G 12 GB / 256 GB čierny - Mobilný telefón Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,5 94×
Motorola Moto G84 5G 12 GB / 256 GB čierny
Mobilný telefón – 6,55" P-OLED 2400 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 695, fotoaparát: 50Mpx (f/1,88) hlavný + 8Mpx širokouhlý, predná kamera 16Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5 mm) a USB-C, rýchle nabíjanie 30W, batéria 5000 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
Zľavnené -4 %
229,90 € 239,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SMTR529b1
Motorola Moto G84 5G 12 GB / 256 GB sivá - Mobilný telefón Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,5 94×
Motorola Moto G84 5G 12 GB / 256 GB sivá
Mobilný telefón – 6,55" P-OLED 2400 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 695, fotoaparát: 50Mpx (f/1,88) hlavný + 8Mpx širokouhlý, predná kamera 16Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5 mm) a USB-C, rýchle nabíjanie 30W, batéria 5000 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
Zľavnené -4 %
229,90 € 239,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SMTR529b2
4,7 151×
OnePlus Nord 3 5G 8 GB/128 GB sivý
Mobilný telefón – 6,74" AMOLED 2772 × 1240 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 128 GB, dual SIM, procesor MediaTek Dimensity 9000, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 8Mpx širokouhlý + 2Mpx makro, predná kamera 16Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP54, rýchle nabíjanie 80W, batéria 5000 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
398,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: ONE0090b1
4,7 151×
OnePlus Nord 3 5G 8 GB/128 GB zelený
Mobilný telefón – 6,74" AMOLED 2772 × 1240 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 128 GB, dual SIM, procesor MediaTek Dimensity 9000, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 8Mpx širokouhlý + 2Mpx makro, predná kamera 16Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP54, rýchle nabíjanie 80W, batéria 5000 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
398,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: ONE0090b2
4,5 45×
HONOR 90 5G 8 GB/256 GB zelený
Mobilný telefón – 6,7" AMOLED 2664 × 1200 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 256 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1, fotoaparát: 200Mpx (f/1,9) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 50Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, rýchle nabíjanie 66W, batéria 5000 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
Zľavnené -12 %
342,90 € 389,90 €
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: UM325b2
4,5 45×
HONOR 90 5G 12 GB/512 GB čierny
Mobilný telefón – 6,7" AMOLED 2664 × 1200 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 512 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1, fotoaparát: 200Mpx (f/1,9) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 50Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, rýchle nabíjanie 66W, batéria 5000 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
397,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: UM325c1
4,5 45×
HONOR 90 5G 12 GB/512 GB strieborný
Mobilný telefón – 6,7" AMOLED 2664 × 1200 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 512 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1, fotoaparát: 200Mpx (f/1,9) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 50Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, rýchle nabíjanie 66W, batéria 5000 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
397,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: UM325c3
4,6 41×
ASUS Zenfone 10 8 GB/128 GB čierny
Mobilný telefón – 5,9" AMOLED 2400 × 1080 (144Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 128 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,9) hlavný + 13Mpx, predná kamera 32Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5 mm) a USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 30W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4300 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
719,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: AST058b1
Vytlačiť
P-DC1-WEB11
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií