Alza dni - Lenovo Reklamácia či vrátenie?
Zobraziť katalóg

Nejlepší sluchátka

Najlepšie slúchadlá 2023

Hudba, podcasty, audioknihy – pre mnohých z nás absolútne nenahraditeľná súčasť našich životov. A vďaka rozmachu streamovacích služieb navyše snáď nikdy nebola dostupnejšia. Stačí pár klikov a hneď nájdeme svoju obľúbenú skladbu alebo album. Aby bolo naše počúvanie čo najkvalitnejšie, je potrebná zodpovedajúca výbava. Dnes sa preto zameriame na tie najlepšie slúchadlá, ktoré môžete na trhu v roku 2023 zohnať. Vybrali sme a porovnali pre vás modely v piatich kategóriách rozdelených podľa účelu ich použitia. Okrem samotného porovnania ale pridávame aj tipy, ako vybrať tie najlepšie slúchadlá pre vaše potreby. Tak ktoré slúchadlá vám ponúknu maximum?


Autor: Jiří V. Matýsek • Článok


Najlepšie slúchadlá (PREHĽAD) – OBSAH

Slúchadlové trendy 2022

Slúchadlám v poslednej dobe rozhodne vládne bezkáblovosť a stále viac dominujú Bluetooth slúchadlá z kategórie True Wireless, ktoré nespájajú nijaký kábel a aj medzi sebou komunikujú pomocou Bluetooth. Dôvodom rastúcej obľúbenosti True Wireless slúchadiel, ktorých najznámejším zástupcom sú Apple AirPods, je ich praktickosť: Sú malé, ľahké (aj v nabíjacom puzdre ich často strčíte do vrecka) a neobťažujú káble.

A pretože už ani zďaleka neplatí to, že by ich zvuk musel byť nutne horšej kvality, vzali ich na milosť aj priaznivci veľmi kvalitného počúvania. Aj z toho dôvodu obsadili bezdrôtové slúchadlá aj najvyššiu kategóriu HiFi, ktorá vďaka tomu poskytuje veľký priestor na polemiky Môže byť niečo HiFi, keď to nemá kábel? Myslíme si, že môže a trendy tomu napovedajú. Bluetooth ako také už má dostatočne široké pásmo na to, aby prenieslo väčší objem dát.

V tejto kategórii sa však stretávame s možnosťou odpojiteľných káblov, kedy je slúchadlá možné jednoducho pripojiť aj na receiver. Trendu vyšli v ústrety aj výrobcovia mobilných telefónov. Mnoho aktuálnych modelov už ani nedáva používateľom inú šancu, pretože nemajú klasický slúchadlový 3,5 mm jack. Riešenia sú dve: nepohodlná redukcia alebo pohodlné Bluetooth.

Najlepšie slúchadlá

Nemenej výrazným trendom je tzv. ANC. Pod touto skratkou sa skrývajú slová Active Noise Cancellation, v preklade aktívne potlačenie hluku. V praxi ide o odfiltrovanie nechceného okolitého hluku (zvuk dopravných prostriedkov, ruch na ulici alebo v kancelárii), ktoré poslucháčovi ponúkne ničím nerušené počúvanie.

Pokročilé podoby ANC navyše dokážu filtrovanie nechcených zvukov odstupňovať podľa situácie. Vďaka tomu je bezpečné slúchadlá s ANC používať aj vonku na ulici, do uší vpustia len to, čo je podstatné – ľahšie sa totiž eliminujú periodicky sa opakujúce zvuky. Prichádzajúcu sanitku či zvoniacu električku ale neprepočujete.

Výhodou tohto typu slúchadiel je aj to, že nie je potrebné vytáčať hlasitosť do červených čísel, aby sme prehlušili okolie. Z dlhodobého hľadiska tak šetria sluch. Ďalšie informácie o tejto technológii nájdete v článku Slúchadlá s aktívnym potlačením hluku: Ktoré vybrať.

Na čo sa zamerať pri výbere slúchadiel?

Otázka položená v úvode tejto kapitoly je obsiahlejšia, než by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Výber skutočne dobrých slúchadiel, s ktorými budete spokojní a budete ich radi používať, sa totiž odvíja od radu faktorov. Zásadné sú najmä dve otázky:

 • Na aký účel budete slúchadlá využívať?
 • Ako nároční poslucháči ste?

Pri odpovedi na prvú otázku je potrebné sa rozhodnúť, na čo vám vlastne budú slúchadlá slúžiť. Budete počúvať hudbu z gramofónu v tichu domova, poslúžia vám slúchadlá na skrátenie dlhej chvíle pri ceste do práce alebo vám budú pumpovať energiu do žíl pri športe? Každá činnosť vyžaduje niečo trochu iné, športové slúchadlá musia mať iné vlastnosti, ako tie, ktoré budete mať na ušiach doma v kresle.

Druhá otázka v sebe zahŕňa úvahy typu: Počúvam hovorené slovo, tanečnú hudbu alebo jazz (či čokoľvek iné)? Je mi jedno, ako to znie, hlavne keď to hrá? Alebo je pre vás dôležité každé cinknutie? Každé slúchadlá majú svoju zvukovú charakteristiku, na DJ-ských slúchadlách koncipovaných na tanečnú hudbu bude jednoducho klasika znieť divne. Opäť je to ale záležitosť osobných preferencií – sami pravdepodobne viete, čo sa vám páči a čo je pre vás symbolom dobrého zvuku. Pri výbere slúchadiel sa rozhodne vyplatí prečítať si recenzie, či už odborné, ktoré slúchadlá podrobia najrôznejším posluchovým testom, tak tie používateľské. Vytvoríte si tak predstavu o tom, ako konkrétne slúchadlá hrajú.

Najlepšie Bluetooth slúchadlá do uší

Bezdrôtové Bluetooth slúchadlá počúvanie hudby doslova uvoľnili a tie, ktoré majú dizajn tzv. do uší (alebo špunty) tento prístup dotiahli k dokonalosti. Maličké, ľahučké, absolútne bez káblov – to je hlavná výhoda tohto typu slúchadiel. Veľkou prednosťou je aj praktická možnosť ovládať ich pomocou dotyku, poklepania či gest, priamo na slúchadlách. Na úpravu hlasitosti, prijatie telefónneho hovoru alebo preskočenie skladby tak nie je potrebné hľadať mobilný telefón. Navyše majú celkom slušný dosah signálu, takže zdroj hudby môže byť pokojne v inej miestnosti. Ktoré slúchadlá teda ponúknu úplne uvoľnené počúvanie?

Apple AirPods Pro 2022

Apple AirPods Pro 2022

 • Ikonický dizajn
 • Skvelá súhra s iPhonom
 • Pokročilé ANC a Spatial audio

Apple AirPods Pro 2022 úspešne nadväzujú na obľúbené slúchadlá od spoločnosti Apple a celý koncept vylepšujú, kde sa len dá. Ikonický dizajn slúchadiel so stopkami zostal zachovaný, pribudlo ale dotykové ovládanie hlasitosti, ktoré prvej generácii chýbalo. Tie skutočne podstatné zmeny sa však odohrali vnútri. Apple AirPods Pro 2022 teraz poháňa nový čip H2, ktorý vylepšuje ako kvalitu zvuku, tak aj dvojnásobne spresňuje ANC, ktorý je navyše adaptabilný a sám upravuje svoju intenzitu podľa prostredia. Vďaka podpore Bluetooth LE audio môžu byť slúchadlá pripojené k viacerým zariadeniam súbežne, čo uľahčuje ich prepínanie. Na jedno nabitie vydržia až 6 hodín, dodávané puzdro potom túto dobu predĺži až na 30 hodín. Puzdro navyše obsahuje karabínku na pútko a tiež vonkajší reproduktor, takže lepšie budete počuť zvuk, ktorý bude vydávať pri hľadaní. Všetko o Apple AirPods Pro 2022 sa dozviete v článku AirPods Pro 2022 (RECENZIA): nové štuple s ešte dlhšou výdržou a lepším ovládaním.


Apple AirPods Pro 2022 Slúchadlá Apple
Sony True Wireless WF-1000XM4

Sony True Wireless WF-1000XM4

 • Frekvenčný rozsah 20 Hz – 40 000 Hz
 • Počúvanie až 24 hodín (s nabíjacím puzdrom)
 • Ergonomický dizajn

Bezdrôtové Bluetooth slúchadlá Sony True Wireless WF-1000XM4 sú najnovšou verziou obľúbených slúchadiel od Sony. Rovnako, ako pri predchádzajúcom variante, aj tu sa o zvuk starajú 6 mm meniče, nerušený zážitok z počúvania potom zaistí pokročilé ANC. Stabilné pripojenie sprostredkuje Bluetooth 5.2 s podporou kodekov AAC, LDAC a SBC a slúchadlá podporujú aj Hi-Res audio. K tomu ponúknu ergonomický dizajn, ktorý skvele padne do uší a dobre drží – v balení sú dodávané hneď tri veľkosti nadstavcov do uší. Ovládanie je riešené pomocou dotykových plôch, pričom ich funkcie si je možné prispôsobiť v mobilnej aplikácii. Súčasťou sú aj všesmerové mikrofóny. Užitočnou funkciou je rýchlonabíjanie – za päť minút nabíjania v puzdre získate 1 hodinu počúvania. Samotné puzdro je potom možné dobíjať aj bezdrôtovo.

Sony WF-1000XM4 Slúchadlá Sony
Samsung Galaxy Buds2 Pro

Samsung Galaxy Buds2 Pro

 • Univerzálne slúchadlá
 • Podpora Hi-Res audio aj 7.1 zvuku
 • Výdrž až 18 hodín

Samsung Galaxy Buds2 Pro nadväzujú na obľúbené True Wireless slúchadlá od Samsungu a opäť prinášajú pohodlie aj skvelý zvuk. A oboje určite oceníte aj pri športe, ale rozhodne nielen pri ňom. Slúchadlá ponúknu certifikáciu IPX7, čo znamená, že si poradia s dažďom aj potom. K dispozícii je samozrejme ANC, takže vás nebude rušiť napr. hluk posilňovne. Samotný zvuk je špičkový, Samsung prvýkrát využíva vlastný kodek na spracovanie audia. V praxi budú slúchadlá pracovať s až 256× viac zvukovými dátami. S Galaxy Buds2 Pro si vychutnáte hudbu vo vysokom rozlíšení a dokonca aj 7.1 priestorový zvuk. Slúchadlá sa dodávajú s nabíjacím puzdrom, ktoré zaistí až 18 hodín počúvania. Viac o slúchadlách sa dozviete v článku Samsung Galaxy Buds2 Pro (PREVIEW): kompaktné slúchadlá s vycibreným zvukom.

Samsung Galaxy Buds2 Pro Slúchadlá Samsung

Najlepšie Bluetooth slúchadlá cez hlavu

Ľahkosť a takmer sa chce napísať nenápadnosť Bluetooth slúchadiel do uší bola spočiatku výsadou len ľahkých slúchadiel určených na nenáročné počúvanie. Pomerne novo ale začala táto technológia opanovať aj segment náhlavných slúchadiel určených na sústredené počúvanie. Veľkou výhodou slúchadiel je, že aj z dôvodov svojej konštrukcie lepšie izolujú okolitý hluk. V kombinácii s ANC vás uzavrú do vlastnej zvukovej bubliny, v ktorej vás nebude rušiť nič – ani okolie, ani všadeprítomné káble. Ktoré sú podľa nás tie najlepšie Bluetooth slúchadlá cez hlavu?

Sony WH-1000XM5

Sony WH-1000XM5

 • 30 hodín na jediné nabitie so zapnutým ANC
 • Podpora NFC a hlasových asistentov
 • Ďalší model z obľúbeného radu

Bezdrôtové náhlavné slúchadlá Sony WH-1000XM5 vylepšujú už aj tak skvelý a mnohými cenami ovenčený minuloročný model z radu WH-1000XM. Sony prikročilo k drobným dizajnovým úpravám: Na prvý pohľad je vidieť subtílnejší hlavový most, ktorý je navyše veľmi flexibilný. O pohodlie sa starajú náušníky vyrobené z novo vyvinutej mäkkej priliehavej kože, ktorá uši pevne obomkne a tlačí ešte menej. Použité ANC je podľa výrobcu tým najlepším, čo vyrobil. Okolitý hluk snímajú štyri mikrofóny na každej mušli. Sú tak schopné zachytiť a predovšetkým odfiltrovať väčšie množstvo rušivých zvukov. ANC sa navyše automaticky optimalizuje podľa okolia. Samozrejmosťou je aj funkcia handsfree. Na jedno nabitie slúchadlá vydržia hrať až 30 hodín so zapnutým ANC. Skvelé je aj rýchle nabíjanie. Pokiaľ sa ponáhľate, za tri minúty máte k dispozícii ďalšie tri hodiny počúvania. Viac v článku Sony WH-1000XM5 – ďalšie slúchadlá roka z dielne japonského výrobcu? 

Sony WH-1000XM5 Slúchadlá Sony
Marshall Major IV BT

Marshall Major IV BT

 • Ikonický dizajn slávnej značky
 • Výdrž 80 hodín
 • Nízka hmotnosť iba 165 gramov

Marshall Major IV BT Brown sú ikonické slúchadlá so značkou slávneho výrobcu gitarových zosilňovačov. Toto sú bezdrôtové slúchadlá, ktoré si skutočne nepomýlite. Ale dizajn nie je v tomto prípade ani zďaleka všetko. Veľkou prednosťou je ich výdrž. Na jedno nabitie v pohode zvládnete 80 hodín počúvania. O zvukovú kvalitu sa starajú 40 mm meniče. Slúchadlá si poradia s frekvenčným rozsahom od 20 Hz do 20 kHz, majú impedanciu 32 ohmov a citlivosť 99 dB/mW. Slúchadlá Marshall Major IV BT neucítite ani na ušiach, ani v batohu pri cestovaní (dajú sa ľahko zložiť), pretože vážia iba 165 gramov. Primárnym spôsobom pripojenia je stabilný a spoľahlivý Bluetooth, v balení však nájdete aj kábel na pripojenie slúchadiel pomocou 3,5 mm konektora jack.

Marshall Major IV BT Slúchadlá Marshall
Bose Noise Cancelling Headphones 700

Bose Noise Cancelling Headphones 700

 • Funkcia rozšírenej reality Bose AR
 • 4 citlivé mikrofóny pre hlasovú komunikáciu
 • Moderný dizajn

Prejav slúchadiel Bose Noise Cancelling Headphones si potrpí na výrazné basy, budú preto ideálne na aktuálne trendy hudby. Nutnosťou je prítomnosť ANC a zaujímavou, a zatiaľ nie príliš využívanou novinkou, je tzv. rozšírená realita. Tá v prípade Bose využíva integrované senzory monitorujúce polohu vašej hlavy a pohyb tela a v kombinácii s aplikáciami, ktoré využívajú ďalšie informácie, ako napr. vašu súčasnú lokáciu, vám slúchadlá púšťajú hudbu zvolenú na mieru bez toho, aby ste sa museli o čokoľvek starať. Ak je pre vás dôležitý aj samotný dizajn slúchadiel, Bose Noise Cancelling Headphones sa vám budú páčiť. Ponúknu zaujímavý okrúhly vzhľad s pomerne úzkym hlavovým mostom. Aj s Bose Noise Cancelling Headphones je potom možné bez problémov stráviť dlhé hodiny.

Bose NCH 700 Slúchadlá Bose

Najlepšie športové slúchadlá

Športové slúchadlá kladú dôraz na iné parametre ako tie, ktoré sú určené na pokojné, sústredené počúvanie. Zásadné je pohodlie pri dlhšom nosení a tiež to, aby dobre držali. Športové slúchadlá nesmú vypadávať z uší ani pri náročnejšom pohybe. Dôležitou vlastnosťou je aj odolnosť voči vonkajším vplyvom, najmä vlhkosti, teda proti potu a dažďu. Ktoré športové slúchadlá vám najlepšie nadopujú do žíl energiu aj pri náročnom tréningu?

Beats PowerBeats Pro

Beats PowerBeats Pro

 • Ergonomické držiaky za uši
 • Odolnosť proti dažďu, potu a prachu
 • Rýchlonabíjanie

Beats PowerBeats Pro boli starostlivo navrhnuté tak, aby dobre slúžili pri športe a pohybe. Aj z toho dôvodu hrá hlavnú úlohu ergonómia, najmä pohodlné držiaky za uši, ktoré slúchadlá udržia presne tam, kde majú byť. Zvýšená je tiež odolnosť (certifikovaná na IPX4), ktorá vám umožní športovať prakticky za každého počasia. Príjemnou vychytenou vecou je automatické spustenie hudby po nasadení slúchadiel do uší, rozhodne poteší prítomnosť hands-free. Pri plnom nabití zvládnu fungovať deväť hodín, ale stačí im päť minút v nabíjačke, aby ste si čas prehrávania predĺžili o ďalšiu hodinu a pol.

Beats PowerBeats Pro Slúchadlá Beats
JBL Reflect Flow Pro

JBL Reflect Flow Pro

 • Pohodlné, ale pevne držia v ušiach
 • Vyvážený zvukový prejav
 • Moderný dizajn

Slúchadlá JBL Reflect Flow Pro zdatne spájajú elegantný dizajn s funkcionalitami športových slúchadiel. V ušiach dobre držia a nezabudlo sa ani na zvukový prejav. Ten je vyrovnaný a bez väčších problémov si poradí so všetkými hudobnými žánrami, ako aj hovoreným slovom v podcastoch. Príjemne prekvapia prierazné basy. Samozrejmosťou je integrovaný mikrofón a podpora hands-free hovorov. Menej zvyčajné už je dnes použitie hardvérových tlačidiel na ovládanie, ale sú tu a vyžadujú trochu intenzívnejšie stlačenie. Pri doplňovaní energie z puzdra vydržia solídnych 30 hodín a ponúknu ochranu voči vlhkosti IPx8. JBL Reflect Flow Pro sú ale v každom prípade slúchadlá, ktoré vám budú spoľahlivo dodávať energiu pri športe aj odpočinku.

JBL Reflect Flow Pro Slúchadlá JBL
Nothing Ear (2)

Nothing Ear (2)

 • Originálny dizajn
 • Vyvážený zvuk na všetky hudobné žánre
 • Výdrž až 36 hodín s nabíjacím puzdrom

Slúchadlá Nothing Ear (2) si vďaka ich priehľadnému dizajnu nepomýlite. A rovnako ako je ľahký a vzdušný ich vzhľad, ľahučké sú aj samotné slúchadlá. Jedno váži len 4,5 gramov, takže o nich pravdepodobne ani nebudete vedieť. Na druhej strane ich budete spoľahlivo počuť. Zvuk je vyvážený, detailný a použiteľný na všetky hudobné žánre. Na jedno nabitie vydržia až 6,3 hodiny a spolu aj s dobíjaním v dodávanom puzdre zvládnu až 36 hodín. Nothing Ear (2) ponúknu zvýšenú odolnosť proti prachu, vode a potu IP54 a potešia aj funkcie rýchleho párovania Fast Pair a Microsoft Swift Pair. Samozrejmosťou je podpora ANC. Slúchadlá podporujú Hi-Res audio a kodeky AAC, SBC a LHDC 5.0.

Nothing Ear (2) Slúchadlá Nothing

i

Obzvlášť drobnejšie slúchadlá potrebujú na ochranu a prenášanie ochranné puzdro. Široký výber farieb, dizajnov a typov ponúka aj značka AlzaGuard.

Najlepšie herné slúchadlá

Herné slúchadlá sú spravidla súčasťou širšej kategórie slúchadiel náhlavných. Základná požiadavka, samozrejme okrem kvality zvuku samotného, je v tomto prípade kladená na pohodlie, a to aj pri dlhších herných sessions. Nevyhnutnosťou je mikrofón na in-game komunikáciu. Zásadnou novinkou poslednej doby je schopnosť herných slúchadiel lepšie pracovať s priestorovým zvukom. Prispieva to ako väčšiemu pohlteniu hrou, tak lepšej priestorovej orientácii v hernom svete. A ktoré slúchadlá na hranie, či už na PC alebo konzolách, odporúčame?

Logitech G PRE X

Logitech G PRO X 2 Lightspeed

 • Slúchadlá na profesionálny gaming
 • Výborná zvuková kvalita
 • Prémiová konštrukcia

Slúchadlá Logitech G Pro X boli navrhnuté v spolupráci s profesionálnymi hráčmi. Zodpovedajú tak ich potrebám ako v oblasti zvuku, tak aj konštrukcie. Slúchadlá ponúkajú vysokú odolnosť vďaka použitiu hliníka a ocele a celkovo sú veľmi mohutné. Nie sú preto príliš vhodné na prenášanie alebo napr. počúvanie hudby na cestách. Tu je orientácia na gaming úplne jasná. O zvukovú kvalitu sa starajú nové 50 mm grafénové meniče. Ponúknu frekvenčný rozsah od 20 Hz do 20 kHz a pripojiť ich môžete tromi spôsobmi: pomocou bezdrôtového pripojenia LIGHTSPEED, Bluetooth alebo káblové pripojenie pomocou dodávaného kábla s 3,5 mm jackom. Samozrejmosťou je odnímateľný mikrofón aj vymeniteľné látkové náušníky.

Logitech G PRO X 2 Lightspeed Slúchadlá Logitech
Razer Blackshark V2 Pro

Razer Blackshark V2 Pro

 • Vhodné na hudbu aj hranie hier
 • Mohutné vyhotovenie
 • Odpojiteľný kábel aj mikrofón

Razer Blackshark V2 Pro patria medzi najobľúbenejšie herné slúchadlá na trhu. Ich veľkým kladom je univerzalita – pokiaľ chcete počúvať hudbu a nesedieť pri počítači, stačí odpojiť kábel a spoľahnúť sa na rádiofrekvenčný prenos, podobne sa dá odpojiť aj mikrofón. Uzavretá konštrukcia a náušníky, ktoré ucho pevne obopnú, sú zárukou výbornej zvukovej izolácie – vy sa tak budete môcť ponoriť priamo do herného diania. Frekvenčný rozsah od 12 Hz až po 28 000 Hz je zárukou skvelého a detailného zvukového podania. Slúchadlá je možné používať nielen s PC, ale aj s hernými konzolami PlayStation a Nintendo Switch.

Razer Blackshark V2 Pro Slúchadlá Razer
HyperX Cloud Alpha Wireless

HyperX Cloud Alpha Wireless

 • Obria výdrž batérie až 300 hodín
 • Frekvenčný rozsah 15 – 21 000 Hz
 • Priestorový zvuk 7.1

Bezdrôtové herné slúchadlá HyperX Cloud Alpha Wireless sa svojim káblovým kolegom spoľahlivo vyrovnajú a navyše dokážu aj prekvapiť. Napríklad ťažko uveriteľnou výdržou batérie až 300 hodín. Pohodlné náušníky dobre zakryjú ucho a okamžite vás uzatvoria v hernom svete. Herný headset disponuje veľmi slušným dynamickým rozsahom od 15 Hz do 21 kHz, ktorý je tak ideálny nielen na zvukové efekty v hrách, ale aj na počúvanie hudby všetkých žánrov. Samozrejmosťou je citlivý odpojiteľný mikrofón, ktorý sa môže pýšiť certifikáciou pre Discord a TeamSpeak. Čo sa týka pripojenia k PC alebo konzoly, pripravený je rádiofrekvenčný prijímač.

HyperX Cloud Alpha Wireless Slúchadlá HyperX

Najlepšie HiFi slúchadlá

Pre tých najnáročnejších je určená kategória HiFi slúchadlá. Ponúknu excelentný zvuk, často veľmi luxusný vzhľad a hociktoré zaujímavé technológie. Napriek niektorým hlasom aj do tejto kategórie prerazila bezdrôtovosť – natoľko sa rozšíril dátový tok, ktorý je možné cez Bluetooth preniesť. Tento fakt sme v našom výbere takisto zohľadnili. Ktoré slúchadlá vám prinesú hudbu v stopercentnej kvalite bez kompromisov?

Philips Fidelio X3

Philips Fidelio X3

 • Podpora zvuku vo vysokom rozlíšení
 • Prémiové materiály
 • Skvelá reprodukcia hudby všetkých žánrov

Otvorené slúchadlá Philips X3 spájajú výborný zvuk, prémiové materiály a luxusný dizajn. Obľúbia si ich nielen milovníci skvelého počúvania, ale aj tí, ktorí chcú mať doma dizajnovo vydarenú užitočnú vec. So širokým frekvenčným rozsahom 5 Hz až 40 kHz vám neunikne žiadny detail vo vašej obľúbenej hudbe, nech už dávate prednosť akémukoľvek žánru. V tejto kategórii slúchadiel je potom samozrejmosťou podpora Hi-Res audia, ktorú tu tiež nájdete. Čo sa dizajnu týka, slúchadlá na prvý pohľad zaujmú robustným kovovým rámom. Vydržia preto aj hrubšie zaobchádzanie. Vďaka nízkej hmotnosti a ergonomickým náušníkom z mäkkej pamäťovej peny si budete môcť naplno vychutnať počúvanie svojej obľúbenej hudby na dlhé hodiny. Podľa potreby slúchadlá pripojíte pomocou 3,5 aj 6,3 mm konektora jack. Na dodávanom trojmetrovom kábli nájdete oboje.

Philips Fidelio X3 Slúchadlá Philips
Sennheiser HD 660S

Sennheiser HD 660S

 • Audiofilské slúchadlá pre náročných
 • Ručne vyberané reproduktory
 • Elegantný dizajn

Slúchadlá Sennheiser HD 660S spĺňajú aj tie najnáročnejšie nároky tzv. audiofilov. Sennheiser navrhol nový typ reproduktorov. Tie vďaka špeciálne vyrobenému materiálu z nehrdzavejúcej ocele poskytujú lepšiu kontrolu nad pohybom membrány a v kombinácii s ľahučkou hliníkovou cievkou zabezpečujú tú najvyššiu impulznú odozvu. Reproduktory sú navyše pri výrobe slúchadiel ručne triedené a vyberané. Slúchadlá ponúknu impedanciu 150 ohmov, čo zabezpečí, že ich možno používať aj s kvalitnými mobilnými prehrávačmi. Kombináciou všetkých týchto prvkov vzniká prirodzený, prekreslený zvuk, ktorý vám umožní pozrieť sa na vašich hudobných favoritov v úplne inom svetle. Samotné vyhotovenie slúchadiel je elegantné a ponúkne ľahkú konštrukciu, ktorá nijako neťaží ani netlačí pri nosení.

Sennheiser HD 660S Slúchadlá Sennheiser
Beyerdynamic DT 1770 PRO

Beyerdynamic DT 1770 PRO

 • High-endové štúdiové slúchadlá
 • Dva typy vymeniteľných náušníkov
 • Skvelá reprodukcia

Beyerdynamic DT 1770 PRO sú špičkové náhlavné slúchadlá štúdiovej kvality. Výrobcom boli navrhnuté ako dlhodobá investícia, a to vďaka použitým materiálom a skutočnosti, že sa všetky súčasti, ktoré sa bežne opotrebujú, dajú vymeniť. Kľúčová je pochopiteľne kvalita reprodukcie. O tú sa stará technológia spoločnosti Tesla na čele s 45 mm meničmi a dynamickým rozsahom od 5 do 40 000 Hz. Spoločne so slúchadlami získate dva typy vymeniteľných náušníkov s odlišnou zvukovou charakteristikou. Pár z mäkkého velúru poskytuje otvorenejší zvuk, ktorý sa vám bude hodiť na mixovanie a masterovanie. Koženkový pár potom zaistí skutočne uzavretý dizajn, vďaka ktorému sú slúchadlá perfektné na monitoring.

Beyerdynamic DT 1770 PRO Slúchadlá Beyerdynamic
Vytlačiť
P-DC1-WEB06
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií