Zobraziť katalóg

Najlepšie slúchadlá

Najlepšie slúchadlá 2024

Hudba, podcasty, audioknihy – pre mnohých z nás absolútne nenahraditeľná súčasť našich životov. A vďaka rozmachu streamovacích služieb navyše snáď nikdy nebola dostupnejšia. Stačí pár klikov a hneď nájdeme svoju obľúbenú skladbu alebo album. Aby bolo naše počúvanie čo najkvalitnejšie, je potrebná zodpovedajúca výbava. Dnes sa preto zameriame na tie najlepšie slúchadlá, ktoré môžete na trhu aktuálne zohnať. Vybrali sme a porovnali pre vás modely v piatich kategóriách rozdelených podľa účelu ich použitia. Okrem samotného porovnania ale pridávame aj tipy, ako vybrať tie najlepšie slúchadlá pre vaše potreby. Tak ktoré slúchadlá vám ponúknu maximum?


Autor: Redakcia • Aktualizované: 26. apríla 2024


Najlepšie slúchadlá (PREHĽAD) – OBSAH

Slúchadlové trendy 2024 

Slúchadlám v poslednej dobe rozhodne vládne bezkáblovosť a stále viac dominujú Bluetooth slúchadlá z kategórie True Wireless, ktoré nespájajú nijaký kábel a aj medzi sebou komunikujú pomocou Bluetooth. Dôvodom rastúcej obľúbenosti True Wireless slúchadiel, ktorých najznámejším zástupcom sú Apple AirPods, je ich praktickosť: Sú malé, ľahké (aj v nabíjacom puzdre ich často strčíte do vrecka) a neobťažujú káble. 

A pretože už ani zďaleka neplatí to, že by ich zvuk musel byť nutne horšej kvality, vzali ich na milosť aj priaznivci veľmi kvalitného počúvania. Aj z toho dôvodu obsadili bezdrôtové slúchadlá aj najvyššiu kategóriu HiFi, ktorá vďaka tomu poskytuje veľký priestor na polemiky Môže byť niečo HiFi, keď to nemá kábel? Myslíme si, že môže a trendy tomu napovedajú. Bluetooth ako také už má dostatočne široké pásmo na to, aby prenieslo väčší objem dát.

V tejto kategórii sa však stretávame s možnosťou odpojiteľných káblov, kedy je slúchadlá možné jednoducho pripojiť aj na receiver. Trendu vyšli v ústrety aj výrobcovia mobilných telefónov. Mnoho aktuálnych modelov už ani nedáva používateľom inú šancu, pretože nemajú klasický slúchadlový 3,5 mm jack. Riešenia sú dve: nepohodlná redukcia alebo pohodlné Bluetooth.

Najlepšie slúchadlá

Nemenej výrazným trendom je tzv. ANC. Pod touto skratkou sa skrývajú slová Active Noise Cancellation, v preklade aktívne potlačenie hluku. V praxi ide o odfiltrovanie nechceného okolitého hluku (zvuk dopravných prostriedkov, ruch na ulici alebo v kancelárii), ktoré poslucháčovi ponúkne ničím nerušené počúvanie.

Pokročilé podoby ANC navyše dokážu filtrovanie nechcených zvukov odstupňovať podľa situácie. Vďaka tomu je bezpečné slúchadlá s ANC používať aj vonku na ulici, do uší vpustia len to, čo je podstatné – ľahšie sa totiž eliminujú periodicky sa opakujúce zvuky. Prichádzajúcu sanitku či zvoniacu električku ale neprepočujete.

Výhodou tohto typu slúchadiel je aj to, že nie je potrebné vytáčať hlasitosť do červených čísel, aby sme prehlušili okolie. Z dlhodobého hľadiska tak šetria sluch. Ďalšie informácie o tejto technológii nájdete v článku Slúchadlá s aktívnym potlačením hluku (ANC): Ako fungujú a ktoré vybrať?.

Na čo sa zamerať pri výbere slúchadiel?

Otázka položená v úvode tejto kapitoly je obsiahlejšia, než by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Výber skutočne dobrých slúchadiel, s ktorými budete spokojní a budete ich radi používať, sa totiž odvíja od radu faktorov. Zásadné sú najmä dve otázky:

 • Na aký účel budete slúchadlá využívať?
 • Ako nároční poslucháči ste?

Pri odpovedi na prvú otázku je potrebné sa rozhodnúť, na čo vám vlastne budú slúchadlá slúžiť. Budete počúvať hudbu z gramofónu v tichu domova, poslúžia vám slúchadlá na skrátenie dlhej chvíle pri ceste do práce alebo vám budú pumpovať energiu do žíl pri športe? Každá činnosť vyžaduje niečo trochu iné, športové slúchadlá musia mať iné vlastnosti, ako tie, ktoré budete mať na ušiach doma v kresle.

Druhá otázka v sebe zahŕňa úvahy typu: Počúvam hovorené slovo, tanečnú hudbu alebo jazz (či čokoľvek iné)? Je mi jedno, ako to znie, hlavne keď to hrá? Alebo je pre vás dôležité každé cinknutie? Každé slúchadlá majú svoju zvukovú charakteristiku, na DJ-ských slúchadlách koncipovaných na tanečnú hudbu bude jednoducho klasika znieť divne. Opäť je to ale záležitosť osobných preferencií – sami pravdepodobne viete, čo sa vám páči a čo je pre vás symbolom dobrého zvuku. Pri výbere slúchadiel sa rozhodne vyplatí prečítať si recenzie, či už odborné, ktoré slúchadlá podrobia najrôznejším posluchovým testom, tak tie používateľské. Vytvoríte si tak predstavu o tom, ako konkrétne slúchadlá hrajú.

Najlepšie Bluetooth slúchadlá do uší

Bezdrôtové Bluetooth slúchadlá počúvanie hudby doslova uvoľnili a tie, ktoré majú dizajn tzv. do uší (alebo špunty) tento prístup dotiahli k dokonalosti. Maličké, ľahučké, absolútne bez káblov – to je hlavná výhoda tohto typu slúchadiel. Veľkou prednosťou je aj praktická možnosť ovládať ich pomocou dotyku, poklepania či gest, priamo na slúchadlách. Na úpravu hlasitosti, prijatie telefónneho hovoru alebo preskočenie skladby tak nie je potrebné hľadať mobilný telefón. Navyše majú celkom slušný dosah signálu, takže zdroj hudby môže byť pokojne v inej miestnosti. Ktoré slúchadlá teda ponúknu úplne uvoľnené počúvanie?

Apple AirPods Pro 2022

Apple AirPods Pro (2. generácie)

 • Ikonický dizajn
 • Skvelá súhra s iPhonom
 • Pokročilé ANC a Spatial audio

Apple AirPods Pro 2022 úspešne nadväzujú na obľúbené slúchadlá od spoločnosti Apple a celý koncept vylepšujú, kde sa len dá. Ikonický dizajn slúchadiel so stopkami zostal zachovaný, pribudlo ale dotykové ovládanie hlasitosti, ktoré prvej generácii chýbalo. Tie skutočne podstatné zmeny sa však odohrali vnútri. Apple AirPods Pro 2022 teraz poháňa nový čip H2, ktorý vylepšuje ako kvalitu zvuku, tak aj dvojnásobne spresňuje ANC, ktorý je navyše adaptabilný a sám upravuje svoju intenzitu podľa prostredia. Vďaka podpore Bluetooth LE audio môžu byť slúchadlá pripojené k viacerým zariadeniam súbežne, čo uľahčuje ich prepínanie. Na jedno nabitie vydržia až 6 hodín, dodávané puzdro potom túto dobu predĺži až na 30 hodín. Puzdro navyše obsahuje karabínku na pútko a tiež vonkajší reproduktor, takže lepšie budete počuť zvuk, ktorý bude vydávať pri hľadaní. Všetko o Apple AirPods Pro 2022 sa dozviete v článku AirPods Pro 2022 (RECENZIA): nové štuple s ešte dlhšou výdržou a lepším ovládaním.


Apple AirPods Pro (2. generácie) Slúchadlá Apple
Sony True Wireless WF-WF-1000XM5

Sony Noise Cancelling WF-1000XM5

 • Frekvenčný rozsah 20 Hz – 40 kHz
 • Počúvanie až 24 hodín (s puzdrom)
 • Luxusný dizajn

Ďalšou generáciou bezdrôtových Noise Cancelling a zároveň True Wireless slúchadiel Sony na rok 2024 sú WF-1000XM5. Vysoko kvalitnú reprodukciu zvuku zabezpečujú meniče Dynamic Driver X a nechýbajú samozrejme pokročilé ANC. O stabilné pripojenie sa stará Bluetooth 5.3 s podporou kodekov AAC, LDAC a SBC a slúchadlá podporujú aj Hi-Res audio. Model slúchadiel Sony WF-1000XM5 je zaujímavý nielen dizajnom ale aj výdržou, ktorá spolu s puzdrom predstavuje až 24 hodín. Samotné štuple potom vydržia na jedno nabitie až 8 hodín, pričom vďaka rýchlemu nabíjaniu sa šťava na 60 minút počúvania dobije za 3 minúty. Slúchadlá je potom možné dobíjať aj bezdrôtovo.

Sony WF-1000XM5 Slúchadlá Sony
Samsung Galaxy Buds2 Pro

Samsung Galaxy Buds2 Pro

 • Univerzálne slúchadlá
 • Podpora Hi-Res audio aj 7.1 zvuku
 • Výdrž až 18 hodín

Samsung Galaxy Buds2 Pro nadväzujú na obľúbené True Wireless slúchadlá od Samsungu a opäť prinášajú pohodlie aj skvelý zvuk. A oboje určite oceníte aj pri športe, ale rozhodne nielen pri ňom. Slúchadlá ponúknu certifikáciu IPX7, čo znamená, že si poradia s dažďom aj potom. K dispozícii je samozrejme ANC, takže vás nebude rušiť napr. hluk posilňovne. Samotný zvuk je špičkový, Samsung prvýkrát využíva vlastný kodek na spracovanie audia. V praxi budú slúchadlá pracovať s až 256× viac zvukovými dátami. S Galaxy Buds2 Pro si vychutnáte hudbu vo vysokom rozlíšení a dokonca aj 7.1 priestorový zvuk. Slúchadlá sa dodávajú s nabíjacím puzdrom, ktoré zaistí až 18 hodín počúvania. Viac o slúchadlách sa dozviete v článku Samsung Galaxy Buds2 Pro (PREVIEW): kompaktné slúchadlá s vycibreným zvukom.

Samsung Galaxy Buds2 Pro Slúchadlá Samsung

Najlepšie Bluetooth slúchadlá cez hlavu

Ľahkosť a takmer sa chce napísať nenápadnosť Bluetooth slúchadiel do uší bola spočiatku výsadou len ľahkých slúchadiel určených na nenáročné počúvanie. Pomerne novo ale začala táto technológia opanovať aj segment náhlavných slúchadiel určených na sústredené počúvanie. Veľkou výhodou slúchadiel je, že aj z dôvodov svojej konštrukcie lepšie izolujú okolitý hluk. V kombinácii s ANC vás uzavrú do vlastnej zvukovej bubliny, v ktorej vás nebude rušiť nič – ani okolie, ani všadeprítomné káble. Ktoré sú podľa nás tie najlepšie Bluetooth slúchadlá cez hlavu?

Sony WH-1000XM5

Sony WH-1000XM5

 • 30 hodín na jediné nabitie so zapnutým ANC
 • Podpora NFC a hlasových asistentov
 • Ďalší model z obľúbeného radu

Bezdrôtové náhlavné slúchadlá Sony WH-1000XM5 vylepšujú už aj tak skvelý a mnohými cenami ovenčený minuloročný model z radu WH-1000XM. Sony prikročilo k drobným dizajnovým úpravám: Na prvý pohľad je vidieť subtílnejší hlavový most, ktorý je navyše veľmi flexibilný. O pohodlie sa starajú náušníky vyrobené z novo vyvinutej mäkkej priliehavej kože, ktorá uši pevne obomkne a tlačí ešte menej. Použité ANC je podľa výrobcu tým najlepším, čo vyrobil. Okolitý hluk snímajú štyri mikrofóny na každej mušli. Sú tak schopné zachytiť a predovšetkým odfiltrovať väčšie množstvo rušivých zvukov. ANC sa navyše automaticky optimalizuje podľa okolia. Samozrejmosťou je aj funkcia handsfree. Na jedno nabitie slúchadlá vydržia hrať až 30 hodín so zapnutým ANC. Skvelé je aj rýchle nabíjanie. Pokiaľ sa ponáhľate, za tri minúty máte k dispozícii ďalšie tri hodiny počúvania. Viac v článku Sony WH-1000XM5 – ďalšie slúchadlá roka z dielne japonského výrobcu? 

Sony WH-1000XM5 Slúchadlá Sony
Bowers & Wilkins PX7S2

Bowers & Wilkins PX7S2

 • ANC vďaka štyrom mikrofónom
 • Náušníky z pamäťovej peny
 • 40 mm meniče

Slávna značka si v segmente slúchadiel na bežné nosenie drží svoj vysoký štandard. O skvelú reprodukciu sa starajú veľké 40 mm meniče. Podpora kodekov je široká, nechýba nič podstatné - aptX Adaptive, aptX HD, AAC a SBC. Na ušiach vás tlačiť nebudú, hlavový most je polstrovaný a náušníky pokryté pamäťovou penou. Okrem kvalitného hudobného prejavu sa budú hodiť aj na pohodlné vybavovanie hovorov. S volajúcim sa budete dobre počuť vďaka ANC a zostave hneď niekoľkých mikrofónov. Naopak na dobré vypočutie vášho okolia stačí aktivovať ambientný zvuk. Celkový čas počúvania môže dosiahnuť až 30 hodín, potom stačí nabíjať len 15 minút na získanie ďalších 7 hodín. V balení je okrem napájacieho USB-C kábla aj ten s koncovkou 3,5 mm jack na drôtové spojenie so zariadením.

Bowers & Wilkins PX7S2 Slúchadlá Bowers & Wilkins
BOSE QuietComfort Ultra Headphones

BOSE QuietComfort Ultra Headphones

 • Štýlová konštrukcia, 2 farebné varianty
 • 24 hodín výdrž na batérii
 • Aplikácia Bose Music pre nastavenie ekvalizéra

Spoločnosť Bose si pre záujemcov o kvalitné Bluetooth slúchadlá pripravila nový model QuietComfort Ultra. Masívne náušníky objímu ucho a v spojení s aktívnym potlačením hluku zaistia úplne nerušené počúvanie. V prípade potreby rýchlo prepnete na režim priestupnosti. Mikrofón samozrejme bez problémov prenesie váš hlas počas telefonických hovorov, a to v perfektnej kvalite. Všetky potrebné ovládacie prvky nájdete na náušníkoch. Na plnú kapacitu batérie vydržia hrať až 24 hodín. Slúchadlá podporujú najnovší Bluetooth 5.3 a napríklad aj kvalitný kodek aptX Adaptive. Bose QuietComfort Ultra sú v predaji v čiernom a bielom farebnom vyhotovení. Viac sme písali v článku Bose QuietComfort Ultra Headphones: kryštáľovo čistý zvuk aj v rušnom prostredí.

BOSE QuietComfort Ultra Headphones Slúchadlá Bose

Najlepšie športové slúchadlá

Športové slúchadlá kladú dôraz na iné parametre ako tie, ktoré sú určené na pokojné, sústredené počúvanie. Zásadné je pohodlie pri dlhšom nosení a tiež to, aby dobre držali. Športové slúchadlá nesmú vypadávať z uší ani pri náročnejšom pohybe. Dôležitou vlastnosťou je aj odolnosť voči vonkajším vplyvom, najmä vlhkosti, teda proti potu a dažďu. Ktoré športové slúchadlá vám najlepšie nadopujú do žíl energiu aj pri náročnom tréningu?

Bose Ultra Open Earbuds

Bose Ultra Open Earbuds

 • Otvorená konštrukcia
 • Auto Volume
 • 27 hodín počúvania

Slúchadlá Bose Ultra Open Earbuds majú otvorenú konštrukciu, vďaka ktorej bezpečne vnímate svoje okolie. Túto patentovanú technológiu označujú ako OpenAudio. Nezasúvajú sa do ucha, ale cez manžetu sa ovinú okolo ušnice. Zvuk vedú vzduchom, čo je v porovnaní s vedením cez kosť vhodnejšie pre kvalitnejšiu reprodukciu zvuku. S funkciou Auto Volume vám slúchadlá vždy naservírujú takú hlasitosť, že budete počuť aj v hlučnom prostredí. Spojenie s telefónom potom prebieha cez najnovšiu verziu štandardu Bluetooth 5.3 a vďaka mikrofónom vybavíte hovor priamo zo slúchadiel. Športovať s nimi môžete aj v daždi, majú odolnosť IPX4. Celkovo sú pripravené na 27 hodín počúvania. Samotné slúchadlá majú výdrž 7,5 hodín, ďalších 19,5 hodín im pridá dobíjacie puzdro.

Bose Ultra Open Earbuds Slúchadlá Bose
Bowers & Wilkins Pi7 S2

Bowers & Wilkins Pi7 S2

 • Hi-Res audio
 • 24-bitový bezstratový prenos
 • Trojica mikrofónov

Špičkové športové True Wireless slúchadlá od Bowers & Wilkins sa hodia na počúvanie Hi-Res audia, teda kryštalicky čistých tónov. Majú 9,2 mm meniče a podporujú kodeky aptX, aptX HD, AAC a SBC. Každé zo slúchadiel má trojicu mikrofónov, a to nielen na volanie, ale aj na potlačenie hluku. V balení sú 3 rôzne veľkosti náušníkov, takže budú bezpečne držať v ušiach väčšine používateľom. Slúchadlá držia odolnosť IP54 a hrajú až 5 hodín, puzdro potom pridáva ďalších 16 hodín. V rámci bezdrôtového spojenia cez Bluetooth 5.0 sa môžete spoľahnúť na bezstratový 24-bitový prenos. Puzdro je možné dobíjať aj položením na bezdrôtovú nabíjačku. V ponuke sú 3 farebné varianty - čierna, biela a modrá.

Bowers & Wilkins Pi7 S2 Slúchadlá Bowers & Wilkins
Shokz OpenRun PRO mini

Shokz OpenRun PRO mini

 • Vedenie zvuku cez kosť
 • Odolnosť IP55
 • Mikrofón potláčajúci hluk

Slúchadlá Shokz profitujú z bezpečného uchytenia cez čelenku. Ich  hlavnou prednosťou je však to, že zvuk je vedený cez kosť a nie je potrebné ich mať zasunuté v ušiach. Preto ani po dlhšom čase nedochádza k nepríjemným otlakom. Nenechajte sa ale zmiasť použitím na beh a ďalšie športové aktivity, bezpečne ich možno použiť napríklad aj na vysoko kvalitné telefonovanie s duálnym mikrofónom a bežné počúvanie hudby v meste. Vďaka technológii TurboPitch bude basová zložka dostatočne dôrazná. Celkom až 10 hodín môžu prehrávať hudbu bez nutnosti ich napájania. Následne stačí 5 minút na nabíjačke pre ďalších 1,5 hodiny počúvania.

Shokz OpenRun PRO mini Slúchadlá SHOKZ

i

Najmä drobnejšie slúchadlá potrebujú na ochranu a prenášanie ochranné puzdro. Široký výber farieb, dizajnov a typov ponúka aj značka AlzaGuard.

Najlepšie herné slúchadlá

Herné slúchadlá sú spravidla súčasťou širšej kategórie slúchadiel náhlavných. Základná požiadavka, samozrejme okrem kvality zvuku samotného, je v tomto prípade kladená na pohodlie, a to aj pri dlhších herných sessions. Nevyhnutnosťou je mikrofón na in-game komunikáciu. Zásadnou novinkou poslednej doby je schopnosť herných slúchadiel lepšie pracovať s priestorovým zvukom. Prispieva to ako väčšiemu pohlteniu hrou, tak lepšej priestorovej orientácii v hernom svete. A ktoré slúchadlá na hranie, či už na PC alebo konzolách, odporúčame?

Logitech G PRE X

Logitech G PRO X 2 Lightspeed

 • Slúchadlá na profesionálny gaming
 • Výborná zvuková kvalita
 • Prémiová konštrukcia

Slúchadlá Logitech G Pro X boli navrhnuté v spolupráci s profesionálnymi hráčmi. Zodpovedajú tak ich potrebám ako v oblasti zvuku, tak aj konštrukcie. Slúchadlá ponúkajú vysokú odolnosť vďaka použitiu hliníka a ocele a celkovo sú veľmi mohutné. Nie sú preto príliš vhodné na prenášanie alebo napr. počúvanie hudby na cestách. Tu je orientácia na gaming úplne jasná. O zvukovú kvalitu sa starajú nové 50 mm grafénové meniče. Ponúknu frekvenčný rozsah od 20 Hz do 20 kHz a pripojiť ich môžete tromi spôsobmi: pomocou bezdrôtového pripojenia LIGHTSPEED, Bluetooth alebo káblové pripojenie pomocou dodávaného kábla s 3,5 mm jackom. Samozrejmosťou je odnímateľný mikrofón aj vymeniteľné látkové náušníky.

Logitech G PRO X 2 Lightspeed Slúchadlá Logitech
Razer Blackshark V2 Pro

Razer Blackshark V2 Pro

 • Vhodné na hudbu aj hranie hier
 • Mohutné vyhotovenie
 • Odpojiteľný kábel aj mikrofón

Razer Blackshark V2 Pro patria medzi najobľúbenejšie herné slúchadlá na trhu. Ich veľkým kladom je univerzalita – pokiaľ chcete počúvať hudbu a nesedieť pri počítači, stačí odpojiť kábel a spoľahnúť sa na rádiofrekvenčný prenos, podobne sa dá odpojiť aj mikrofón. Uzavretá konštrukcia a náušníky, ktoré ucho pevne obopnú, sú zárukou výbornej zvukovej izolácie – vy sa tak budete môcť ponoriť priamo do herného diania. Frekvenčný rozsah od 12 Hz až po 28 000 Hz je zárukou skvelého a detailného zvukového podania. Slúchadlá je možné používať nielen s PC, ale aj s hernými konzolami PlayStation a Nintendo Switch.

Razer Blackshark V2 Pro Slúchadlá Razer
HyperX Cloud Alpha Wireless

HyperX Cloud Alpha Wireless

 • Obria výdrž batérie až 300 hodín
 • Frekvenčný rozsah 15 – 21 000 Hz
 • Priestorový zvuk 7.1

Bezdrôtové herné slúchadlá HyperX Cloud Alpha Wireless sa svojim káblovým kolegom spoľahlivo vyrovnajú a navyše dokážu aj prekvapiť. Napríklad ťažko uveriteľnou výdržou batérie až 300 hodín. Pohodlné náušníky dobre zakryjú ucho a okamžite vás uzatvoria v hernom svete. Herný headset disponuje veľmi slušným dynamickým rozsahom od 15 Hz do 21 kHz, ktorý je tak ideálny nielen na zvukové efekty v hrách, ale aj na počúvanie hudby všetkých žánrov. Samozrejmosťou je citlivý odpojiteľný mikrofón, ktorý sa môže pýšiť certifikáciou pre Discord a TeamSpeak. Čo sa týka pripojenia k PC alebo konzoly, pripravený je rádiofrekvenčný prijímač.

HyperX Cloud Alpha Wireless Slúchadlá HyperX

Najlepšie HiFi slúchadlá

Pre tých najnáročnejších je určená kategória HiFi slúchadlá. Ponúknu excelentný zvuk, často veľmi luxusný vzhľad a hociktoré zaujímavé technológie. Napriek niektorým hlasom aj do tejto kategórie prerazila bezdrôtovosť – natoľko sa rozšíril dátový tok, ktorý je možné cez Bluetooth preniesť. Tento fakt sme v našom výbere takisto zohľadnili. Ktoré slúchadlá vám prinesú hudbu v stopercentnej kvalite bez kompromisov?

AKG K271 MKII

AKG K271 MKII

 • Náušníky detegujúce nasadenie na uši
 • Dvojica káblov
 • Fantastická cena

Slúchadlá so špičkovou reprodukciou zvuku nemusia nutne stáť veľa peňazí. Model AKG K271 MKII sa presne radí medzi dostupné slúchadlá, pri ktorých sa dbalo na kvalitu. Sú úplne uzavreté a na hlave vás tlačiť nebudú vďaka príjemným vymeniteľným náušníkom. Tie skvele tlmia okolité ruchy, ktoré nie sú žiaduce najmä pri profesionálnej práci. Hneď ako slúchadlá zložíte, zvuk sa sám utlmí. V balení nájdeme dvojicu káblov, 3 m rovný a k tomu aj 5 m krútený. Citlivosť dosahuje vysokú hodnotu 104 dB. S nízkou impedanciou 55 Ohm si poradia s prehrávaním zvuku aj zo zariadení s menším výkonom.

AKG K271 MKII Slúchadlá AKG
Sennheiser HD660S2

Sennheiser HD660S2

 • Audiofilské slúchadlá pre náročných
 • 38 mm meniče
 • Ľahká konštrukcia

Ďalšie audiofilské slúchadlá pochádzajú z dielne Sennheisera. Veľmi kvalitne prekreslený zvuk kombinujú s pohodlnými náušníkmi pokrývajúcimi celé ucho. Použiť ich je možné kdekoľvek, vhodné sú aj na hranie počítačových a konzolových hier. Podpora Hi-Res audia zaručuje vycibrené počúvanie. Široký frekvenčný rozsah sa pohybuje medzi 8 až 41 500 Hz. Plusom je citlivosť 104 dB/mW, vďaka ktorej nie je problém prehrávať hudbu aj z menej výkonnejších zdrojov. Veľkosť meničov sa zastavila na 38 mm. Praktický je dostatočne dlhý odnímateľný kábel v dĺžke 1,8 metra aj relatívne nízka hmotnosť 260 gramov.

Sennheiser HD660S2 Slúchadlá Sennheiser
Audio-technica ATH-AD700X

Audio-technica ATH-AD700X

 • 3D technológia hlavového mosta
 • Ideálne na počúvanie klasiky a jazzu
 • Špičkový zvuk

Slúchadlá Audio-technica ATH-AD700X kombinujú pohodlné nosenie s maximálnym zvukovým zážitkom. Majú skutočne ľahkú hliníkovú konštrukciu. Pohodlnému noseniu napomáha aj prepracovaný hlavový most, ktorý sa zvládne prispôsobiť akémukoľvek tvaru hlavy. Zvuk vás pohltí, pretože uši vám slúchadlá zakryjú obrovskými 53 mm meničmi. Nastavenie zvukového profilu je neutrálne, detailné zvukové predstavenie bude najlepšie vyhovovať tým, čo počúvajú klasickú hudbu a jazz. Na hutné basy to rozhodne nie je. Plusom je určite aj ich dva metre dlhý kábel. Samozrejmosťou je možnosť redukcie na 6,5 mm jack konektor. Frekvenčný rozsah slúchadiel sa pohybuje v rozmedzí 5 – 30 000 Hz.

Audio-technica ATH-AD700X Slúchadlá Audio-technica
Vytlačiť
P-DC1-WEB13
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií