Alza days prosinec VIP LENOVO boost

NFC platby mobilom (NÁVOD)

Zobraziť katalóg

Článok

• Autor: Redakcia

V Európe je v móde bezkontaktné platenie a po bezkontaktných kartách a platobných nálepkách sú platby mobilom (NFC) ďalším krokom, ako si zjednodušiť nakupovanie. Toto „platenie cez mobil“ je veľmi jednoduché: Vezmete  do ruky telefón, priložíte ho k terminálu rovnako ako bežnú bezkontaktnú kartu, zadáte do neho PIN a máte zaplatené. Najpremyslenejšie sú komplexné riešenia ako Google Pay (s aplikáciou Google Wallet) alebo Apple Pay, pričom obe menované služby bežia aj na Slovensku. Ako NFC platby fungujú? Ktoré banky vlastne platenie mobilom umožňujú a pri ktorých máte smolu? A ako platiť mobilom bez NFC? V článku odpovieme na tieto otázky a poradíme, ako sa platí mobilom.

Platba mobilom

Platby mobilom – OBSAH

 1. Prehľad všetkých bánk podporujúcich NFC platby
 2. Ako prebieha bezkontaktná NFC platba mobilom?
 3. Výhody platenia mobilným telefónom
 4. NFC platby narážajú tiež na prekážky
 5. Google Wallet a platenie telefónom s Androidom v SR
 6. Apple Pay a platenie iPhonom a Apple Watch v SR
 7. Platby pomocou služby Garmin Pay
 8. Platby pomocou služby Fitbit Pay
 9. Platby pomocou Xiaomi Pay
 10. Samsung Pay na Slovensku a v Česku

Prehľad všetkých bánk podporujúcich NFC platby

Ešte než sa pustíme do výhod platenia mobilom, povieme si, ktoré banky ho na Slovensku podporujú. V nejakej forme tento spôsob platenia podporujú už všetky väčšie banky na Slovensku. V prípade niektorých bánk je ale platenie pomocou telefónu obmedzené na vlastníctvo platobnej karty alebo sa týka podpory iba jedinej služby. K 7. 2. 2023 sú to teda nasledujúce finančné ústavy:

Banky Google Wallet Apple Pay Garmin Pay Fitbit Pay Xiaomi Pay
365.bankJ&TSlovenská SporiteľňaČSOB

Tatra Banka
Fio Banka

Revolut
mBank

Poštová banka

Prima banka

OTP banka

VÚB banka

UniCredit Bank

Ako prebieha bezkontaktná NFC platba mobilom?

NFC platby, teda bezkontaktné platby mobilom, prebiehajú veľmi jednoducho. V ideálnom prípade vaša banka podporuje Google Wallet alebo Apple Pay, prípadne niektorú zo služieb na platenie smart hodinkami. Potom si s danou aplikáciou iba spárujete svoju platobnú kartu a v podstate máte hotovo. V obchode pri pokladni potom svoj telefón odomknete napríklad pomocou odtlačku prsta, priložíte k terminálu a behom okamihu budete počuť potvrdzujúce pípnutie. Následne vyjde papierový doklad a zároveň obdržíte do telefónu notifikáciu o prebehnutej platbe. To je všetko. Postup nie je o nič zložitejší než používanie bezkontaktnej platobnej karty.

Platba mobilom bez NFC je možná

Možno sa pýtate, či sú možné platby mobilom bez NFC. Odpoveď je pozitívna: Áno sú a dokonca to patrí k najstarším používaným metódam. Dnes ju ale celkom spoľahlivo vytlačilo práve NFC. Každopádne, niektoré spoločnosti (napr. Lidl) možnosti platenia mobilom bez NFC testujú. Využíva sa pri nich fotoaparát, resp. čítačka QR kódov. Vo svojej podstate sa s touto technológiou stretávame pomerne často – rad faktúr býva dnes opatrených práve QR kódmi, ktoré nás po naskenovaní presmerujú do aplikácie banky a my platbu len potvrdíme.

Aplikácia banky vs. univerzálne aplikácie

Dnes už nie je obvyklé, aby mala banka vlastné riešenie na bezkontaktné platenie mobilným telefónom. Väčšina z nich prešla na univerzálne Google Wallet alebo Apple Pay. Vlastné platobné riešenie ponúkajú, no banky však podporujú aj využitie univerzálnych aplikácií a NFC platby sú sú v ich riešení iba jednou zo služieb mobilného bankovníctva a nie ich primárnym účelom.

 • Raiffeisenbank – RaiPay (Android)
NFC platby mobilom
Platiť možno nielen pomocou aplikácie v mobile, ale aj v smart hodinkách.

Výhody platenia mobilným telefónom

Platby mobilom sú nielen jednoduché, ale oproti platbe bežnou bezkontaktnou platobnou kartou majú niekoľko výhod, a to najmä po praktickej a bezpečnostnej stránke. Peňaženku pri sebe mnohokrát nemáte, zatiaľ čo mobil drvivá väčšina z nás len tak nedá z rúk. Navyše, NFC platby nevyžadujú aktívne dáta alebo pripojenie na WiFi, teda všade, kde majú platobný terminál, sa zaobídete bez svojej peňaženky. Tá vám už nebude zaberať ďalšie miesto vo vrecku, keď práve vyrazíte na nákup naľahko.

Ďalšie výhody, ktoré NFC platby prinášajú, plynú zo škálovateľnosti platobnej aplikácie. V nej môžete mať uložených viac kariet, či už kreditné, debetné, Visa, či MasterCard. A medzi nimi môžete ľubovoľne prepínať podľa toho, ktorú kartou chcete práve platiť.

Platobné karty
Na NFC platbách mobilom a hodinkami sa podieľajú aj kartové spoločnosti Visa a MasterCard.

Pri platení mobilom sa navyše nemusíte báť úniku citlivých dát, alebo dokonca odcudzenia svojich peňazí. Práve naopak. Metóda neposiela číslo platobnej karty pri platbe ani ho neukladá do telefónu. Pri platbe sa vytvára virtuálny kód, ktorý sa priradí k jednotlivej transakcii. V prípade nižších súm ako 50 € stačí telefón „prebudiť“, pri platbe nad 50 € bude potrebné zadať PIN alebo odomknúť obrazovku.

Veľkou výhodou je, že pri strate mobilného zariadenia je možné ho uzamknúť na diaľku novým heslom alebo vymazať celý obsah. Nebudete teda musieť podstupovať blokáciu karty a vystavenie novej, ako je to v prípade jej straty. Oproti bežným bezkontaktným platbám máte vlastne navyše dvojitú ochranu. Jednu od banky, druhú od poskytovateľa platieb.

NFC platby narážajú tiež na prekážky

Platenie mobilom pomocou NFC však naráža na prekážky, ktoré brzdia jeho rozvoj. Tou prvou je nedostupnosť pre každého. Nie všetci majú smartfón s kompatibilným operačným systémom (napríklad aplikácia Google Wallet vyžaduje minimálne Android vo verzii 5) a tiež nie každý telefón podporuje technológiu NFC. Ďalšou nevýhodou môže byť zadávanie PINu. Na neosvetlenom termináli ide o pomerne diskrétnu záležitosť, ale na obrovskom žiariacom displeji okolie ľahšie opozerá váš tajný kód. Problém potom nastáva, keď narazíte na obchodníka s terminálom, ktorý si nerozumie s NFC kartou v mobile. Tento prípad sa však našťastie nedeje často.

i Aplikácia Peňaženka Google (Wallet), predtým Google Pay, niektoré vyššie spomínané neduhy odstraňuje. V prípade nižších súm – do 50 € – nie je nutné, rovnako ako v prípade bežného platenia bezkontaktnou platobnou kartou, zadávať PIN. V novej verzii si do tej istej aplikácie môžete pridávať aj svoje vernostné karty. 

Ďalším úskalím bola ešte donedávna nutná spolupráca bánk s telefónnymi operátormi. Prax v tomto prípade vyžadovala špeciálnu SIM kartu operátora. Navyše, niektoré finančné ústavy spolupracovali len s jedným operátorom, teda zákazníci tých ostatných mali smolu. Tento systém NFC platieb však už prakticky vymizol, pretože technológie pokročili ďalej a vy dnes zaplatíte prakticky každým mobilom s NFC.

NFC platby telefónom
Stačí priložiť telefón k terminálu a po chvíľke máte zaplatené.

Google Wallet a platenie telefónom s Androidom v SR

Google Wallet (predtým známa ako Google Pay) je v súčasnosti jedna z najrozšírenejších aplikácií pre mobilné platby cez NFC. Funguje rýchlo a spoľahlivo. Ako ju sprevádzkovať a začať s ňou platiť?

Google Wallet
Google Wallet je okrem Slovenska k dispozícii aj v Česku.

Ako nastaviť NFC platby pomocou Google Wallet na smartfóne s Androidom?

Nastavenie Google Wallet je rýchle a vyžaduje len pár krokov. Najprv sa uistite, že váš smartfón má čip NFC a že vaša banka technológiu Google Wallet podporuje. Potom si aplikáciu stiahnite, pokiaľ ju v telefóne ešte nemáte.

 1. Otvorte aplikáciu Google Wallet a ak vás aplikácia sama nevyzve, prejdite na záložku „Platby“.
 2. Po kliknutí na tlačidlo „+ Platobná metóda“ svoju kartu odfotografujte, alebo údaje zadajte manuálne.
 3. Následne si služba overí, či ide naozaj o vás.
 4. Ak všetko prebehlo úspešne, Google Wallet máte teraz pripravené na platenie.

Ako platiť pomocou Google Wallet s telefónom s Androidom

 1. Pred platbou (prípadne pre bezkontaktné výbery v bankomatoch, a podobne) sa uistite, že máte zapnutú možnosť NFC.
 2. Potom na zaplatenie telefón odomknite a priložte k danému terminálu.
 3. V prípade potreby ešte raz potvrďte pomocou čítačky odtlačkov prstov alebo rozpoznania tváre, ak vás na to telefón vyzve.
 4. Máte zaplatené.

Ktoré banky podporujú Google Wallet?

Ak si chcete užívať výsady mobilného platenia, uistite sa, že vaša banka a karta tieto platby podporuje. Celkový zoznam týchto všetkých bánk podporujúcich NFC vrátane dôležitých informácií nájdete tu, stručný zoznam najbežnejších bánk nižšie.

Apple Pay a platenie iPhonom a Apple Watch v SR

Okrem Google Wallet je vo svete rozšírená platforma Apple Pay, tá sa v posledných mesiacoch rozrástla zo zámoria aj do väčšej časti Európy. Na Slovensku bola služba spustená v lete 2019 a všetky banky zapojené v prvej vlne hlásili už od začiatku masívnej záujem svojich používateľov. Napríklad platba pomocou hodiniek Apple Watch je otázkou rýchleho stlačenia bočného tlačidla a priloženia zápästia k terminálu. V prípade Apple Pay ani nie je nutné potvrdzovať PINom platby vyššie ako 50 €. Ešte pred platbou si vás telefón totiž overí pomocou Face ID alebo Touch ID a potom nimi zaplatíte akúkoľvek sumou. Vzhľadom na celkovo vyššiu mieru zabezpečenia iPhonov možno Apple Pay považovať za vysoko bezpečný spôsob mobilnej platby.

Ako nastaviť NFC platby pomocou Apple Pay na iPhone?

Ako platiť iPhonom? Jednoducho. Nastavenie platenia mobilom pomocou Apple Pay na iPhone je otázkou pár okamihov. Najprv sa však uistite, že máte nainštalovanú poslednú aktualizáciu iOS a samozrejme že vaša banka podporuje Apple Pay.

 1. Otvorte aplikáciu Wallet a kliknite na symbol „+“ na pridanie karty.
 2. Odfotografujte svoju kartu a skontrolujte zadané údaje.
 3. Vaša banka vám pošle SMS s kódom, ktorý sa automaticky vloží do overovacieho poľa.
 4. Môžete začať platiť pomocou Apple Pay.

Ako platiť pomocou Apple Pay na iPhone?

Postup platenia iPhonom pomocou Apple Pay sa mierne líši podľa toho, aký model jablčného telefónu máte. Proces je však v oboch prípadoch veľmi jednoduchý.

Platenie pomocou iPhonu s Face ID

 1. Na iPhone 2× stlačíte bočné tlačidlo.
 2. Následne dôjde na vašu identifikáciu pomocou Face ID tým, že sa na telefón pozriete.
 3. Hornú časť svojho iPhonu (nie je nutné otáčať displejom nadol) priložte k platobnému terminálu rovnako ako platobnú kartu.
 4. Máte zaplatené.

Platenie pomocou iPhonu s Touch ID

 1. Priložte prst na domovské tlačidlo s Touch ID.
 2. Hornú časť svojho iPhonu (nie je nutné otáčať displejom nadol) priložte k platobnému terminálu rovnako ako platobnú kartu.
 3. Máte zaplatené.

Ako nastaviť Apple Pay na Apple Watch?

Ak používate Apple Watch, platenie pomocou hodiniek si jednoducho zamilujete. Nie je nijako závislé na iPhonu alebo pripojenie k internetu, takže si pokojne môžete ísť zabehať a cestou naspäť pohodlne nakúpiť. Pred prvou platbou vykonajte nasledujúce nastavenia:

 1. Otvorte na iPhone aplikáciu Watch, prejdite na panel „Moje hodinky“ a vyberte aplikáciu Wallet.
 2. Kliknutím na „Pridať kartu“ spustíte rýchleho sprievodcu.
 3. Odfotografujte svoju kartu a skontrolujte zadané údaje.
 4. Vaša banka vám pošle SMS s kódom, ktorý sa automaticky vloží do overovacieho poľa.
 5. To je všetko a vy môžete vyskúšať prvú platbu pomocou Apple Watch.

Ako platiť pomocou Apple Watch?

 1. Na hodinkách Apple Watch dvakrát stlačte bočné tlačidlo.
 2. Priložte hodinky k terminálu.
 3. Máte zaplatené.

Ktoré banky podporujú Apple Pay?

Apple Pay funguje v spolupráci s kartovými asociáciami (Visa, MasterCard) a jednotlivými bankami. Je teda nutné, aby vaša banka službu podporovala. Momentálne Apple Pay na Slovensku podporujú kreditné a debetné karty nižšie uvedených subjektov.

Platby pomocou služby Garmin Pay

Ak patríte medzi športovcov, iste poznáte inteligentné hodinky Garmin. Nepochybne totiž svojimi športovými funkciami patria medzi jednotku na trhu. Áno, aj pomocou inteligentných/športových hodiniek môžete platiť. Konkrétne ide napríklad o obľúbený rad vívoactive3, vívoactive4, Forerunner 645, Forerunner 945, Fēnix 5 Plus, rad Fēnix 6 alebo najnovší rad Fenix 7.

i Ktoré banky podporuje Garmin Pay v roku 2023? 
Konkrétne sú to Slovenská sporiteľňa, mBank, Poštová banka, Fio banka, ČSOB a 365.bank.

Platby pomocou služby Fitbit Pay

Aj spoločnosť Fitbit, výrobca inteligentných náramkov a hodiniek, má svoj platobný kanál. Oproti Garminu ho zatiaľ podporuje len niekoľko málo zariadení, predpokladáme však, že s nástupom nových produktov sa ich počet rozrastie. Zatiaľ ide o Fitbit Charge 3, Charge 4, Charge 5, Versa, Versa 2, Versa 3, Sense a Ionic.

i Ktoré banky podporuje Fitbit Pay v roku 2023? 
Konkrétne sú to Slovenská sporiteľňa, mBank, Poštová banka, Fio banka, ČSOB a 365.bank.

Platby pomocou Xiaomi Pay

Xiaomi Pay, predtým Mi Pay, je služba určená na platenie prostredníctvom fitness náramkov a smart hodiniek od spoločnosti Xiaomi. Podporuje ju niekoľko NFC zariadení Xiaomi (napr. Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC a rôzne varianty Xiaomi Watch S1), a zatiaľ funguje iba s platobnými kartami Mastercard. Služba nie je určená pre mobilné telefóny, tie aj naďalej využívajú Google Wallet. 

Na spárovanie s telefónom a sprevádzkovanie služby je nutná aplikácia Mi Fitness (Android, iOS) alebo Zepp Life, predtým Mi Fit (Android, iOS). Samotné pridanie platobnej karty prebieha podobne ako pri akejkoľvek ďalšej platobnej službe. Do Xiaomi Pay môžete pridať až desať platobných kariet. Potom platíte rovnakým spôsobom ako pri iných službách – iba priložením náramku k platobnému terminálu. Xiaomi Pay na Slovensku zatiaľ podporujú len Prima banka a mBank.

Samsung Pay na Slovensku  a v Česku

Poslednou službou na platenie mobilom či smart hodinkami, ktorá u nás zatiaľ nie je dostupná, je Samsung Pay. Situácia je aktuálne taká, že to tak zrejme aj zostane. Samsung sa v našom regióne nechystá svoju službu na platenie spúšťať. To ale našťastie neznamená, že by majitelia smart hodiniek a telefónov Samsung nemohli platiť prostredníctvom NFC. Využívať totiž môžu Google Wallet, a to nielen napr. v telefónoch Samsung, ale aj v hodinkách od Samsungu, ktoré majú operačný systém WearOS.

Staršie modely smart hodiniek Samsung, ktoré ešte využívajú operačný systém Tizen OS, sa budú musieť rovnako ako doteraz spoľahnúť na službu Curve Pay. Tá napríklad nahrádza Google Pay pri telefónoch Huawei. Princíp je prakticky rovnaký, do aplikácie nahráte bankovú kartu alebo karty a ďalej už platíte pomocou hodiniek.

i Mohlo by vás zaujímať

Mobilné platby sú dnes jasným trendom a počet platobných služieb aj zariadení, ktoré ich podporujú, rýchlo rastie. Obzvlášť môžeme odporučiť platbu pomocou smart hodiniek, pretože ide o rýchly a bezpečný spôsob používania vašich financií.

iPhone 15 Pro 128 GB, čierny titán - Mobilný telefón
Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,7 84×
iPhone 15 Pro 128 GB, čierny titán
Mobilný telefón – 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179 (120Hz), vnútorná pamäť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 12Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023, iOS
1 199 €
Na objednávku – termín upresníme
Objednávací kód: RI047b1
iPhone 15 Pro Max 256 GB prírodný titán - Mobilný telefón
Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,8 51×
iPhone 15 Pro Max 256 GB prírodný titán
Mobilný telefón – 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290 (120Hz), vnútorná pamäť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,78) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 12Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023, iOS
1 449 €
Na objednávku – termín upresníme
Objednávací kód: RI048b4
iPhone 15 128 GB modrý - Mobilný telefón
Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,8 52×
iPhone 15 128 GB modrý
Mobilný telefón – 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179, vnútorná pamäť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 20W, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023, iOS
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
949 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI045b2
iPhone 15 Plus 128 GB zelená - Mobilný telefón
Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,9 19×
iPhone 15 Plus 128 GB zelená
Mobilný telefón – 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290, vnútorná pamäť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 20W, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2023
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
1 099 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: RI046b3
4,8 103×
Samsung Galaxy S23 5G 128 GB čierna
Mobilný telefón – 6,1" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 128 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 25W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 3900 mAh, model 2023, Android
+2 darčeky v hodnote 2 €
S výkupným bonusom 739 €
Cenová bomba
799 € Ušetríte 150 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0246b5
4,8 103×
Samsung Galaxy S23 5G 128 GB biela
Mobilný telefón – 6,1" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 128 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 25W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 3900 mAh, model 2023, Android
+2 darčeky v hodnote 2 €
S výkupným bonusom 739 €
Cenová bomba
799 € Ušetríte 150 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0246b3
Motorola Moto G84 5G 12 GB / 256 GB čierny - Mobilný telefón Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,4 23×
Motorola Moto G84 5G 12 GB / 256 GB čierny
Mobilný telefón – 6,55" P-OLED 2400 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, hybridný slot, procesor Qualcomm Snapdragon 695, fotoaparát: 50Mpx (f/1,88) hlavný + 8Mpx širokouhlý, predná kamera 16Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5 mm) a USB-C, rýchle nabíjanie 30W, batéria 5000 mAh, model 2023, Android
+2 darčeky v hodnote 2 €
Kúpiť s kódom ALZADNI10 258,30 €
287 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SMTR529b1
Motorola Moto G84 5G 12 GB / 256 GB Viva Magenta - Mobilný telefón Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,4 23×
Motorola Moto G84 5G 12 GB / 256 GB Viva Magenta
Mobilný telefón – 6,55" P-OLED 2400 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, hybridný slot, procesor Qualcomm Snapdragon 695, fotoaparát: 50Mpx (f/1,88) hlavný + 8Mpx širokouhlý, predná kamera 16Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5 mm) a USB-C, rýchle nabíjanie 30W, batéria 5000 mAh, model 2023, Android
+2 darčeky v hodnote 2 €
Kúpiť s kódom ALZADNI10 258,30 €
287 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SMTR529b3
Sony Xperia 1 V 5G 12 GB/256 GB čierny - Mobilný telefón Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,8 23×
Sony Xperia 1 V 5G 12 GB/256 GB čierny
Mobilný telefón – 6,5" OLED 3840 × 1644 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, hybridný slot + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 52Mpx (f/1,9) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5 mm) a USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie, bezdrôtové nabíjanie, batéria 5000 mAh, model 2023, Android
+2 darčeky v hodnote 2 €
1 149 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SOM0103b1
4,8 18×
ASUS Zenfone 10 8 GB/128 GB čierny
Mobilný telefón – 5,9" AMOLED 2400 × 1080 (144Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 128 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,9) hlavný + 13Mpx, predná kamera 32Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5 mm) a USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 30W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4300 mAh, model 2023, Android
+2 darčeky v hodnote 2 €
751,90 €
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: AST058b1
4,8 18×
ASUS Zenfone 10 8 GB/256 GB čierna
Mobilný telefón – 5,9" AMOLED 2400 × 1080 (144Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 256 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,9) hlavný + 13Mpx, predná kamera 32Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5 mm) a USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 30W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4300 mAh, model 2023, Android
+2 darčeky v hodnote 2 €
783,90 €
Na sklade 1 ks
Objednávací kód: AST058c1
4,8 18×
ASUS Zenfone 10 8 GB / 256 GB modrá
Mobilný telefón – 5,9" AMOLED 2400 × 1080 (144Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 256 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,9) hlavný + 13Mpx, predná kamera 32Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5 mm) a USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 30W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4300 mAh, model 2023, Android
+2 darčeky v hodnote 2 €
785,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: AST058c5
Sony Xperia 5 V 5G 8 GB/128 GB čierny - Mobilný telefón Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
5,0 19×
Sony Xperia 5 V 5G 8 GB/128 GB čierny
Mobilný telefón – 6,1" OLED 2520 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 128 GB, hybridný slot + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 52Mpx (f/1,9) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 12Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5 mm) a USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 30W, bezdrôtové nabíjanie, batéria 5000 mAh, model 2023, Android
+2 darčeky v hodnote 2 €
849 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SOM0104b1
Samsung Galaxy S23 Ultra 5G 256 GB čierny - Mobilný telefón
Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,9 181×
Samsung Galaxy S23 Ultra 5G 256 GB čierny
Mobilný telefón – 6,8" AMOLED 3088 × 1440 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 200Mpx (f/1,7) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 5000 mAh, model 2023, Android
+2 darčeky v hodnote 2 €
Kúpiť s kódom ALZADNI15 993,65 €
Super cena
1 169 € Ušetríte 80 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0244b5
Samsung Galaxy S23 Ultra 5G 256 GB biela - Mobilný telefón
Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,9 181×
Samsung Galaxy S23 Ultra 5G 256 GB biela
Mobilný telefón – 6,8" AMOLED 3088 × 1440 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 200Mpx (f/1,7) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 5000 mAh, model 2023, Android
+2 darčeky v hodnote 2 €
Kúpiť s kódom ALZADNI15 993,65 €
Super cena
1 169 € Ušetríte 80 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0244b3
Samsung Galaxy S23 Ultra 5G 256 GB zelená - Mobilný telefón
Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,9 181×
Samsung Galaxy S23 Ultra 5G 256 GB zelená
Mobilný telefón – 6,8" AMOLED 3088 × 1440 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 200Mpx (f/1,7) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 5000 mAh, model 2023, Android
+2 darčeky v hodnote 2 €
Kúpiť s kódom ALZADNI15 993,65 €
Super cena
1 169 € Ušetríte 80 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0244b4
Vytlačiť
P-DC1-WEB16
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií