Recenzia Nokia 3210 (2024): Perfektný v jednoduchosti používania. K tomu starý dobrý had, tlačidlá aj dlhá výdrž

Zobraziť katalóg
Nokia 3210, recenzia, úvod

Recenzia Nokia 3210 (2024): Perfektný v jednoduchosti používania. K tomu starý dobrý had, tlačidlá aj dlhá výdrž

Pre niektorých používateľov je pojem mobilný telefón stále vyjadrením zariadenia, s ktorým sa má telefonovať. Pre týchto, ale aj iných používateľov vyžadujúcich sekundárny telefón čisto na hovory a SMS správy, je tu Nokia 3210. Klasické telefóny s tlačidlami, zdá sa, náš svet neopúšťa a zažívajú znovuzrodenie.Recenzia

Autor: Ondřej Chabr

Nokia 3210 (RECENZIA) – OBSAH

 1. Kompaktná Nokia 3210 má moderné farby, avšak konštrukcia nijako nevyčnieva
 2. Ako núdzový fotoaparát Nokia 3210 poslúži, ale nezabudnite na pamäťovku
 3. Nokia 3210 je plná hier, na internetové surfovanie to ale veľmi nie je
 4. Tlačidlové mobily, to nie je len Nokia
 5. V rámci svojho zaradenia má Nokia 3210 úplne dostačujúcu výbavu
 6. Čo sme o Nokia 3210 písali skôr

Kompaktná Nokia 3210 má moderné farby, avšak konštrukcia nijako nevyčnieva

Keď sa v roku 1999 na trh dostala Nokia 3210, patrila k najobľúbenejším kúskom firmy. Veď podľa rôznych zdrojov ide o jeden z najpredávanejších telefónov všetkých čias. Dobre sa ovládala, mala dostatočne priestranný displej a dobre nastavenú cenovku.

Nokia 3210, recenzia, predná strana Nokia 3210, recenzia, zadná strana
Moderná svietivá žltá farba novodobej Nokii 3210 svedčí. Telefón je veľmi ľahký a zmestí sa do dlane.

Najslávnejšie meno jej možno ukradla Nokia 3310, napriek tomu sa tento model nezmazateľne zapísal do histórie mobilných telefónov. Novodobá Nokia 3210 jednoznačne ctí pôvodnú podstatu, kedy sú na prvý pohľad všetky ovládacie prvky jasne rozdelené a pôsobia intuitívnym dojmom. Nokia 3210 (2024) má teda jasne oddelenú časť s displejom, časť s ovládacími tlačidlami a samotný blok numerických kláves s popismi písmen.

Nokia 3210 samozrejme rozhodne netrpí váhovými problémami smartfónov. V balení telefón dorazí bez vloženej batérie, ktorá ale ani po vložení mobil nijako nezaťaží. Počítajte s drobným zariadením, ktoré takmer ukryjete do dlane. Je akurát taká veľká, že keď pri držaní natiahnem palec čo najviac, dostávam sa zhruba na protiľahlý roh celého telefónu.

Nokia 3210, recenzia, horná hrana Nokia 3210, recenzia, spodná hrana
Vrchnú časť Nokie 3210 narúša 3,5 mm jack, spodnú zase USB-C konektor. Každopádne, ani po niekoľkonásobnej manipulácii so zadným krytom sa nezdá, že by došlo k narušeniu konštrukcie.

Na mobile sú síce hrany ostré, žiadna časť ale vlastne nie je plochá. Naozaj. Predná strana, zadná strana, boky, to všetko je mierne vypuklé von.

Nečakajte iné materiály ako plast. Celá Nokia 3210 je obalená do plastu, hoci dotyk plochy displeja a ovládacích prvkov je natoľko iný oproti jemnejšiemu povrchu zvyšku konštrukcie. Tú z pohľadu pevnosti preveruje práve možnosť zložiť zadný kryt.

i

Niektoré parametre majú takmer vrcholné. Poco F6 a F6 Pro vstupujú na trh

Ako bolo už povedané, bez zloženia krytu sa nezaobídete kvôli vloženiu batérie. Stačí vložiť necht do USB-C portu na spodnej hrane a zadnú stranu odtiahnuť. Hoci som toto skúšal niekoľkokrát, kryt je stále v stave nového telefónu. Nikde nič nevŕzga, na prednú stranu mobilu zadný kryt presne dolieha. Na hornej strane potom našiel miesto 3,5 mm jack na slúchadlá.

Funkčné klávesy sú dobre klikateľné. Stredové tlačidlo má vyvýšené okraje a prostriedok je dostatočne veľký. Dvojklávesy sprevádzajúce ho po oboch stranách majú tiež vcelku istý stisk, hoci menej obratné prsty by mohli pomerne ľahko nechtiac stláčať viac na ich stred. Záleží u nich ale práve na stlačení buď hornej, alebo spodnej časti.

Nokia 3210, recenzia, pod krytom Nokia 3210, recenzia, obsah balenia
V balení je Nokia 3210 bez batérie. Tú nájdete úplne v spodnej časti krabičky a bude ju potrebné vložiť. Telefón je DualS IM, do pravého slotu ale môžete vložiť aj micro SD kartu. V balení je ešte USB-C adaptér.

Spodná číselná klávesnica je naozaj na úrovni klávesníc zo začiatku 21. storočia. Klávesy majú dostatočný zdvih a ich skôr menšia veľkosť prispieva k tomu, že ich od seba aj poslepiačky ľahko rozoznáte. Prostredný kláves „5“ je štandardne odlíšený vystúpenými bodkami po krajoch. Tie však takmer vôbec nie sú cítiť.

Ešte by som chcel vyzdvihnúť pekné a moderné farebné vyhotovenia jednotlivých variantov telefónu. Zlatá a modrá verzia pekne „svieti“, menej extravagantná čierna poteší zvyšných používateľov.

Nokia 3210, recenzia, svietidlo Nokia 3210, recenzia, podsvietenie
Svietidlo v Nokia 3210 príde vhod. Takto je osvetlená klávesnica.

Displej Nokia 3210 je obkrúžený čiernou časťou a pod ním sa nachádza logo Nokia. Veľkosť obrazovky medzi tlačidlovými telefónmi nijako nevyniká, ide o štandardne používanú uhlopriečku 2,4". Rozlíšenie taktiež zodpovedá známej hodnote 320 × 240 pixelov. Podsvietenie ide regulovať v 7 krokoch, medzi ktorými nie je vážnejší rozdiel. Panel môže svietiť maximálne po dobu 2 minút bez interakcie.

Nokia 3210, recenzie, displej
Rozlíšenie displeja Nokie 3210 je medzi tlačidlovými mobilmi úplným štandardom.

Ako núdzový fotoaparát Nokia 3210 poslúži, ale nezabudnite na pamäťovku

Pri fotoaparáte sa v prípade Nokia 3210 nemusíme dlho zdržiavať. Rozlíšenie dosahuje 2 Mpx, konkrétne tu máme 1 600 × 1 200 obrazových bodov. Výsledky za horších svetelných podmienok ani nemôžem komentovať, na takej fotke neuvidíte nič ako šmuhy. Toto je skrátka doplnková funkcia telefónu. Fotky sú aj za slnečného dňa plné šumu. Ale pre hnidopichov – áno, spoznáte, čo je na fotke. Dokonca prečítate aj text. Musí byť ale dostatočne veľký, nie ako na ukážkovej snímke.

Nokia 3210, recenzia, aplikácia fotoaparát Nokia 3210, recenzia, nastavenia fotoaparátu
Podoba aplikácie fotoaparát v telefóne Nokia 3210. Nič pokročilého nečakajte.

Telefónu nechýba ani funkcia natáčania videí. Kvalita mi naozaj silne pripomína videá z telefónov okolo roku 2005. V nastavení fotoaparátu sa dá pohrať s nastavením bielej či kontrastom, funkcie sú ale skôr v telefóne do počtu.

Nokia 3210, recenzia, denné foto 1 Nokia 3210, recenzia, denné foto 2
Na snímkach je po celej ploche poznať väčšie množstvo šumu.

Nokia 3210 je plná hier, na internetové surfovanie to ale veľmi nie je

Systémom mobilu Nokia 3210 je Series 30+, ktorý síce nie je vybavený obchodom s aplikáciami, môže ale v základe ponúknuť mnoho. Samotných hier je v telefóne preinštalovaných hneď 9 vrátane ikonického hada. Okrem neho je ale zvyšok limitovaný na 3 alebo 5 spustení, potom je nutné hru zakúpiť.

V Nokii 3210 ďalej nájdeme FM rádio. To hrá aj bez nutnosti mať pripojené slúchadlá. K tomu môžu používatelia využiť kalendár, prevody jednotiek, diktafón, kalkulačku alebo svietidlo.

Nokia 3210, recenzia, prispôsobenie Nokia 3210, recenzia, homepage Nokia 3210, recenzia, Had
Prispôsobenie vo forme voľby podfarbenia položiek v menu. Na hlavnej obrazovke vidíte informácie o oboch SIM kartách. Moderná podoba hry Had.

Predinštalovaným webovým prehliadačom je Opera. Z aplikácií potom nájdeme v menu aj Facebook. V Nokii 3210 ale márne budeme hľadať Wi-Fi. Vrcholom zostáva 4G pripojenie cez operátora. Prehliadač je pomalý, načítanie stránok trvá. Po ich načítaní navyše často musíte kurzorom zísť dole na potvrdenie ukladania cookies. Niektoré weby sa ale ani nenačítajú, obzvlášť pokiaľ nie je k dispozícii ich mobilná verzia. Každopádne, na čítanie správ postačí.

i

História mobilných telefónov: ako sa vyvíjal náš každodenný pomocník

Farebne si Nokiu 3210 môžete prispôsobiť maximálne čo sa týka motívov. Naskrz meníte len farbu krúžku okolo ikon a podfarbenie výberu položky v menu. Telefón je Dual SIM, pričom po odlúpnutí zadného krytu si okrem druhého nano SIM môžete vložiť pamäťovú kartu. A tu odporúčam. Telefón totiž v správcovi súborov ukazuje kapacitu iba 11,2 MB. To je na pár fotiek a k nim jednu pesničku.

Kde ale Nokia 3210 skóruje, je batéria. Ako inak, než práve tu je novinka na míle pred smartfónmi. V bežnej prevádzke bez obmedzenia, a aj s využitím internetu sa dostanete na minimálne 4 dni. S menej intenzívnym využitím potom nebude problém aj dlhšia doba. Výrobca potom deklaruje až 10 hodín hovoru.

Ono sa to dá predpokladať, keď kapacita akumulátora dosahuje 1 450 mAh, a ten vlastne nemá čo vybíjať. Natáčať videá s telefónom aj tak nebudete.

V systéme ma ešte zaujala obrazovka, ktorá pripomína sťahovaciu lištu ovládacieho centra v Androide/iOS. Vypnete tu Bluetooth a dáta, nastavíte jas a vidíte info o oboch slotoch na SIM karty.

Nokia 3210, recenzia, web Google Nokia 3210, recenzia, web Alza Nokia 3210, recenzia, hry
Jednoduché webové stránky po dlhšom načítaní Nokia zobrazí. V prípade webu Alzy sa mi to ale nepodarilo. Okrem hry Had sú ostatné limitované na počet spustení.

Tlačidlové mobily, to nie je len Nokia

Ak prahnete po tlačidlách s veľkou výdržou, nemusí byť Nokia 3210 (2024) jedinou voľbou. Na chrbát jej dýchajú nielen ďalšie mobily Nokia, ako napríklad Nokia 6310 (2024) alebo Nokia 235 4G (2024), ale aj konkurencia iných značiek.

Ja som si ale naozaj ako ďalšieho konkurenta vybral práve Nokiu 6310 (2024). Tá je totiž napospol to isté, akurát má väčší displej. Uhlopriečka narástla na nadštandardných 2,8". Každopádne, oveľa viac obsahu sa na mobile nezobrazí, pretože rozlíšenie zostáva rovnaké. Pre seniorov ale môže byť výhoda to, že text a ďalšie prvky budú vďaka tomu väčšie. Komu nejde o fotoaparát, ideálna voľba. Tu je totiž kvalita iba na 0,3 Mpx.

Nokia 3210, recenzia, konkurencia, Nokia 6310
Nokia 6310 má síce väčší displej, ale nenechajme sa tým zmiasť. O lepší mobil nejde. Zdroj: hmd.com

Druhým adeptom v boji o priazeň používateľov je Evolveo StrongPhone Z6. Tu už sa bavíme o odolnom telefóne, ktorý podľa toho vyzerá. V porovnaní s Nokiou je to väčší a viac ako 2-násobne ťažší telefón. Displej aj tu narástol na 2,8", hoci je to stále rovnaká pesnička v prípade rozlíšenia. Do StrongPhone tiež pripojíte drôtové slúchadlá. Batéria však mobil udrží ešte dlhšie v chode vďaka 4 000 mAh kapacite. Fotoaparát zvládne 2 Mpx rozlíšenie.

Nokia 3210, recenzia, konkurencia, Evolveo StrongPhone Z6
Evolveo StrongPhone Z6 už nie je tak kompaktný a vôbec nie ľahký. Inak ale Nokii zdatne konkuruje. Zdroj: evolveo.cz

Ak vás Nokia 3210 zaujala, môžete si ju na Alze zaobstarať za 72,90 €. Okrem testovanej zlatej je možné zvoliť čiernu a modrú.

Parametre/Model Nokia 3210 Nokia 3310 (2017) Evolveo StrongPhone Z6
Displej Uhlopriečka: 2,4" Uhlopriečka: 2,8" Uhlopriečka: 2,8"
Rozlíšenie: 320 × 240 px
Rozlíšenie: 320 × 240 px
Rozlíšenie: 320 × 240 px
Zadný fotoaparát Hlavný: 2 Mpx Hlavný: 0,3 Mpx Hlavný: 2 Mpx
Interné úložisko 11,2 MB, micro SD karta 20 MB, micro SD karta 30 MB, micro SD karta
Operačný systém Series 30+ Series 30+ Vlastný
FM rádio
3,5 mm jack
Akumulátor 1 450 mAh 1 200 mAh 4 000 mAh
Rozmery 122 × 52 × 11 mm 115,5 × 51 × 12,8 mm 144 × 65,4 × 21,4 mm
Hmotnosť 88 g 85 g
202 g
Cena 72,90 € 56,90 € 79,90
Ceny sú platné k 6. 6. 2024. 

V rámci svojho zaradenia má Nokia 3210 úplne dostačujúcu výbavu

Nokia 3210; recenzie, zhodnotenie

Nokia 3210 (2024)

Mobily

Po dlhých rokoch sa Nokia odhodlala vypustiť do sveta ďalšiu prerábku slávneho mobilu a v prípade Nokie 3210 to vlastne nedopadlo zle. Telefón sa dobre drží, má pohodlné tlačidlá a moderné farby. Displej je štandard, operačný systém má slušnú porciu extra funkcií. Zamrzí ale to, že polovica položiek v menu, teda hry, má limit na 3 – 5 pokusov, potom je ich potrebné dokúpiť. S výdržou je na tom mobil excelentne. Ako sekundárny telefón nemá Nokia 3210 čím sklamať. Za adekvátne peniaze získate spoľahlivého parťáka, ktorý ale na fotenie a surfovanie po internete nie je stavaný. Určite ale odporúčam pamäťovú kartu.

Klady

 • Dobre sa drží v ruke
 • Plasty sú odolné
 • Tlačidlá sú ľahko rozoznateľné
 • Niekoľkodňová výdrž batérie
 • FM rádio hrá aj bez slúchadiel

Zápory

 • Limity hier
 • Internetový prehliadač otvorí len základné weby
 • Fotoaparát neohromí
 • Malé vnútorné úložisko
i Mohlo by vás zaujímať

Nokia 3210 je roztomilo malý a ľahučký telefón. Cieľových skupín je hneď niekoľko. Od seniorov, ktorým ale nemusia sedieť dvojklávesy pod displejom, až po kohokoľvek, kto potrebuje ďalšie zariadenie čisto na volanie. Návrat legendy dopadol slušne. Spoločnosti Nokia ale možno trochu zráža väz to, že má v portfóliu niekoľko obnovených modelov, ktoré sú si až nebezpečne podobné. Nie je teda celkom jasné, pre ktorý model sa má záujemca rozhodovať. 

Čo sme o Nokia 3210 písali skôr

Aktualizované • Autor: Ondřej Chabr

Držiteľom licencie na nové telefóny značky Nokia je spoločnosť HMD Global Oy. Práve tá svetu ukazuje ďalší staronový mobilný telefón Nokia 3210 (2024), ktorý sa pod rovnakým názvom začal predávať na konci 20. storočia. Tohtoročný model retro telefónov si ponecháva podobný dizajn a ostali mu hardvérové tlačidlá a našťastie aj legendárny had. Pribudlo však aj zopár moderných funkcií.

Nokia 3210, úvod

Nokia 3210 (PREVIEW) – OBSAH

 1. Klasická odolná konštrukcia telefónu Nokia 3210 zostala zachovaná
 2. Telefónu  Nokia 3210 nechýba populárna hra, dáta uložíte na pamäťovú kartu
 3. Nokia 3210 – cena, dostupnosť a konkurencia

Klasická odolná konštrukcia telefónu Nokia 3210 zostala zachovaná

Nokia 3210 je ďalšia z reinkarnácií starých známych telefónov z predchádzajúcich rokov. Používatelia si kedysi obľúbené mobilné telefóny pamätajú a výrobca dúfa, že novinka vďaka kombinácii retro vzhľadu, užitočných funkcií či nízkej ceny u zákazníkov zaboduje.

Tohtoročná Nokia 3210 nič nezastiera a exteriérom presne zapadá medzi mobilné telefóny známe z prelomu storočia. Časť s displejom, ktorý je lemovaný čiernou plôškou s nápisom Nokia, dopĺňa časť venovaná ovládacím prvkom na čele so smerovým klávesom a dvomi funkčnými klávesmi s tlačidlami na príjem a odmietnutie hovorov. Pod týmto blokom vizuálne odlíšeným bielym pozadím sa už nachádzajú numerické tlačidlá s písmenami a symbolmi. Podfarbenie je zladené s celou zadnou stranou.

Nokia 3210, žltý Nokia 3210, sivý
Dizajn ctí tradíciu značky. Mobil Nokia 3210 si zaobstaráte v krikľavo žltej a sivej. Zdroj: hmd.com

Zadná časť mobilného telefónu je veľmi strohá. Hore je vidieť fotoaparát, ktorý dopĺňa blesk. Jeden z modelov Nokia 3210 chce upútať krikľavejšou žltou farbou, ďalší podobne výrazným modrým odtieňom. Konzervatívnejší používatelia môžu zvoliť podstatne menej nápadnejšiu sivú.

Nokia 3210 (2024) má veľmi kompaktné rozmery. Na výšku meria len 122 mm, ani šírka 52 mm nepatrí k tým najväčším. Hrúbka bude, samozrejme, kvôli zachovaniu pôvodných dispozícií rozmernejšia, ako je to pri nových telefónoch. Presný údaj výrobca neuvádza, rovnako ako hmotnosť.

Nokia 3210, dizajn
Kompaktné rozmery telefónu sú tu v spojení s odolnou konštrukciou, hoci oficiálny IP rating chýba. Zdroj: hmd.com

Pôvodnú kvalitu dosahuje aj displej, ktorý má uhlopriečku 2,4". Takou hodnotou sa na začiatku storočia chválili tie lepšie telefóny, išlo o nadpriemernú veľkosť. Rozlíšenie nie je ohromujúce, musí dostačovať 320 × 240 pixelov.

Telefónu Nokia 3210 nechýba populárna hra, dáta uložíte na pamäťovú kartu

Zadný fotoaparát, ktorý je zároveň jediným fotoaparátom, má rozlíšenie 2 Mpx a nemožno očakávať, že by kvalita snímok bola lepšia ako priemer. Aspoň tu máme prídavný blesk. Aké moderné funkcie teda mobilný telefón Nokia 3210 na rok 2024 dostáva? Hoci na tele telefónu nájdeme 3,5 mm jack na slúchadlá, vie sa spojiť aj bezdrôtovo cez Bluetooth verzie 5.0. Ďalšou novinkou je samozrejme povinná integrácia napájania cez USB-C konektor.

i

Na mobilnom telefóne Nokia 3210 si zahráte aj legendárnu hru Had. Hra síce dostala farebnú grafiku, ale stále je v štýle pixel-art.

Nielen pripojením slúchadiel môžete využiť počúvanie FM rádia, je tiež k dispozícii možnosť vložiť do telefónu pesničky vo formáte MP3. Pripojenie k internetu síce nebude možné cez WiFi, ale je možné využiť 4G spojenie prostredníctvom mobilných dát operátora. Nespornou výhodou predchádzajúcich telefónov bol ľahký prístup k batérii, ktorá zostáva aj naďalej vymeniteľná. Batéria mobilného telefónu Nokia 3210 má kapacitu 1 450 mAh. V balení potom nájdeme kompletnú nabíjačku, teda aj adaptér.

Pôvodná Nokia 3210
Pôvodná Nokia 3210 z konca minulého storočia. Zdroj: mobilmania.cz

O systém je postarané v podobe Series 30+, ktorý je samozrejme plne prispôsobený strohým možnostiam telefónu, fyzickým rozmerom displeja Nokia 3210 (2024) a výkonu gigahertzového procesora Unisoc. Pre úplnosť ešte dodávame, že vnútorné úložisko 128 MB postačí na pár fotografií a nájdeme tu 64 MB operačnú pamäť. Ak budete fotografovať viac, oplatí sa prikúpiť microSD kartu s kapacitou až 32 GB.

Nokia 3210 (2024) – cena, dostupnosť a konkurencia

Telefón Nokia 3210 (2024) je, samozrejme, dostupný aj na našom trhu a môžete si ho zaobstarať aj na našom webe Alza.sk. Dobrou správou je, že cena mobilného telefónu Nokia 3210 sa drží pod hladinou 80 EUR. Aktuálne je v ponuke značky Nokia tlačidlových telefónov viac, my však pre porovnanie v tabuľke nižšie predkladáme kultový model 3310 prepracovaný v roku 2017.

Parametre/Model Nokia 3210 Nokia 3310 (2017)
Displej Uhlopriečka: 2,4"
Uhlopriečka: 2,4"
Rozlíšenie: 320 × 240 px
Rozlíšenie: 320 × 240 px
Zadný fotoaparát Hlavný: 2 Mpx Hlavný: 2 Mpx
Interné úložisko 128 MB, microSD karta 16 MB, microSD karta
Operačný systém Series 30+ Series 30
FM rádio
3,5 mm jack
Akumulátor 1 450 mAh 1 200 mAh
Rozmery 122 × 52 ×? mm 115,5 × 51 × 12,8 mm
Hmotnosť ? 85 g
Cena 73,90 € 56,90 €
Ceny sú platné k 14. 5. 2024.
i Mohlo by vás zaujímať

Mobilný telefón Nokia 3210 neprináša mnoho nového v porovnaní s inými novými tlačidlovými telefónmi tejto značky. Minimálne šírka ponuky sa týmto zväčšila. Každý, kto prahne po telefóne čisto na volanie a chce zvýšenú odolnosť vďaka masívnejšej konštrukcii, bude môcť ľahko vybrať ten najvhodnejší. 

       
4,1
NOKIA 3210 4G (2024) Gold
Mobilný telefón – 2,4" IPS 320 × 240, vnútorná pamäť 0,125 GB, dual SIM + pamäťová karta, procesor Unisoc T107​, fotoaparát: 2Mpx, Bluetooth, USB-C, batéria 1450 mAh, model 2024, Series 30+
72,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: NOK2830b3
4,1
NOKIA 3210 4G (2024) Black
Mobilný telefón – 2,4" IPS 320 × 240, vnútorná pamäť 0,125 GB, dual SIM + pamäťová karta, procesor Unisoc T107​, fotoaparát: 2Mpx, Bluetooth, USB-C, batéria 1450 mAh, model 2024, Series 30+
72,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: NOK2830b1
4,1
NOKIA 3210 4G (2024) Blue
Mobilný telefón – 2,4" IPS 320 × 240, vnútorná pamäť 0,125 GB, dual SIM + pamäťová karta, procesor Unisoc T107​, fotoaparát: 2Mpx, Bluetooth, USB-C, batéria 1450 mAh, model 2024, Series 30+
72,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: NOK2830b2
3,9
NOKIA 235 4G (2024) Black
Mobilný telefón – 2,8" TN 320 × 240, vnútorná pamäť 0,125 GB, dual SIM + pamäťová karta, procesor Unisoc T107​, fotoaparát: 2Mpx, Bluetooth, USB-C, batéria 1450 mAh, model 2024, Series 30+
62,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: NOK2829b1
4,0 12×
NOKIA 230 (2024) čierna
Mobilný telefón – 2,8" TFT 320 × 240, dual SIM, procesor Unisoc 6531F, fotoaparát: 2Mpx, predná kamera 2Mpx, Bluetooth, Jack (3,5 mm) a USB-C, batéria 1450 mAh, model 2024
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
71,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: NOK2824b1
4,0
NOKIA 225 4G (2024) Dark Blue
Mobilný telefón – 2,4" IPS 320 × 240, vnútorná pamäť 0,125 GB, dual SIM + pamäťová karta, fotoaparát: 0,3Mpx, Bluetooth, USB-C, batéria 1450 mAh, model 2024, Series 30+
58,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: NOK2828b1
4,3 21×
Nokia 6310, čierna
Mobilný telefón – 2,8" TFT 320 × 240, dual SIM + pamäťová karta, procesor Unisoc 6531F, fotoaparát: 0,3Mpx, Bluetooth, Jack (3,5 mm) a USB micro, batéria 1150 mAh, model 2021
Zľavnené -6 %
54,90 € 59 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: NOK2727b1
1,0
NOKIA 6310 (2024) čierna
Mobilný telefón – 2,8" TFT 320 × 240, dual SIM, procesor Unisoc 6531F, fotoaparát: 0,3Mpx, Bluetooth, Jack (3,5 mm) a USB-C, batéria 1450 mAh, model 2024
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
63,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: NOK2825b1
4,6 21×
Nokia 150 čierny
Mobilný telefón – tlačidlový, 2,4" TFT 320 × 240, vnútorná pamäť 4 GB, single SIM, fotoaparát: 0,3Mpx, Jack (3,5 mm) a USB micro, batéria 1020 mAh
39,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: RN105a1
4,3 35×
NOKIA 105 (2023) sivý
Mobilný telefón – 1,77" TFT 160 × 120, dual SIM, Jack (3,5 mm) a USB micro, batéria 1000 mAh, model 2023
26,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: NOK2820b2
4,0 12×
NOKIA 110 4G (2023) modrá
Mobilný telefón – 1,77" IPS 160 × 120, vnútorná pamäť 0,125 GB, dual SIM + pamäťová karta, procesor Unisoc T107​, fotoaparát: 0,08Mpx, LTE, Jack (3,5 mm) a USB micro, batéria 1450 mAh, model 2023
44,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: NOK2822b2
1,0
NOKIA 5310 (2024) čierna
Mobilný telefón – 2,8" TFT 320 × 240, dual SIM, procesor Unisoc 6531F, fotoaparát: 0,3Mpx, Bluetooth, Jack (3,5 mm) a USB-C, batéria 1450 mAh, model 2024
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
Novinka
55,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: NOK2826b1
3,9 16×
Nokia 2660 Flip zelený
Mobilný telefón – tlačidlový, 2,8" TFT 320 × 240, vnútorná pamäť 0,128 GB, dual SIM + pamäťová karta, fotoaparát: 0,3Mpx, LTE, Bluetooth, Jack (3,5 mm) a USB micro, batéria 1450 mAh, model 2022
68,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: NOK2813b2
4,1 28×
Nokia 2660 Flip čierna
Mobilný telefón – 2,8" TFT 320 × 240, vnútorná pamäť 0,128 GB, dual SIM + pamäťová karta, fotoaparát: 0,3Mpx, LTE, Bluetooth, Jack (3,5 mm) a USB micro, batéria 1450 mAh, model 2022, Series 30+
69,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: NOK2813b1
4,6 16×
EVOLVEO StrongPhone Z6 oranžový
Mobilný telefón – tlačidlový, 2,8" TN 320 × 240, dual SIM + pamäťová karta, fotoaparát: 2Mpx, Bluetooth, Jack (3,5 mm) a USB-C, vodoodolný podľa IP68, SOS tlačidlo, batéria 4000 mAh, model 2023
79,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: EVO124b1
4,6 399×
EVOLVEO EasyPhone XD, čierno-strieborný
Mobilný telefón 2,3" farebný kontrastný displej, jednoduché ovládanie, prehľadné a jednoduché menu, SOS tlačidlo (až 6 čísiel), vyhradené 3 tlačidlá pre obľúbené kontakty, fotoaparát, FM rádio, bluetooth, svetlo, kalkulačka, diktafón, microSDHC, hlasité počúvanie, nabíjací stojan
38,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: EVO101b
4,6 16×
Panasonic KX-TU110EXC modrý
Mobilný telefón – tlačidlový, 1,77" TFT 160 × 128, dual SIM + pamäťová karta, USB micro, SOS tlačidlo
37,90 €
Na sklade 4 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: TL902b3
Vytlačiť
P-DC1-WEB11
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií