Ako sa zapojíte do akcie „Philips Sonicare CashBack“?

  • V období od 15. 10. 2023 do 31. 12. 2023 kúpte vybraný model elektrickej zubnej kefky či dentálnej sprchy Philips Sonicare:
    Kompletná ponuka
  • Zaregistrujte svoj nákup najneskôr do 21 dní od nákupu na webových stránkach Philips.
  • Pre úplnú registráciu je potrebné riadne vyplniť registračný formulár a vložiť do elektronickej registrácie sken alebo fotografiu pokladničného dokladu, alebo sken či fotografiu faktúry - daňového dokladu.
  • Príslušná suma vám bude zaslaná na váš bankový účet do 30 dní od vykonania platnej registrácie. Uplatniť zľavu je možné iba jedným dokladom o nákupe, na jeden výrobok, a to každým zákazníkom len raz.

Philips Sonicare pre zdravie vašich zubov a ďasien aj pre žiarivý úsmev

Expert vo svojom odbore, na ktorého sa naozaj môžete spoľahnúť a zveriť mu starostlivosť o svoju ústnu dutinu, je rozhodne Philips Sonicare. Širokému sortimentu dominujú elektrické zubné kefky s vysokou účinnosťou v čistení zubov, keď za neskutočných 120 sekúnd odstránia veľmi efektívne zubný povlak, zároveň však nedráždia ďasná a môžu vybieliť zuby. So schopnosťou vykonať až 62 000 jemných pohybov vlákien za minútu sa postarajú o dokonalú čistotu a výnimočnú sviežosť ústnej dutiny, navyše vytvárajú dynamickú tlakovú vlnu, ktorá dokáže vytesniť povlak aj z ťažko dostupných miest. 

Ústne sprchy Philips Sonicare sa veľmi rýchlym a efektívnym spôsobom postarajú o správnu starostlivosť vašich ďasien. Vďaka tomu pomáhajú účinne predchádzať zápalu ďasien a následnému vzniku paradontózy. Prúd vody a vzduchu dopraví výkonná vodná dýza aj do najužších medzizubných priestorov, iba za 1 minútu tak jemne odstránite až 99,9 % zubného povlaku. Elektrické zubné kefky a ústne sprchy Sonicare tvoria dokonale zohraný pár na dosiahnutie pokročilej a komplexnej starostlivosti o vašu ústnu dutinu.

Elektrické zubné kefky Sonicare vynikajú aj veľmi elegantným dizajnom.
Na starostlivosť o ďasná sú dentálne sprchy Sonicare jednotkou vo svojom obore.

Mohlo by vás zaujímať

Philips Sonicare: kúpte si zubnú kefku či ústnu sprchu a získajte späť až 40 €

Zaobstarajte si kompletnú výbavu na starostlivosť o vaše zuby aj ďasná a využite špeciálnu cashbackovú akciu, v ktorej získate časť peňazí z vášho nákupu späť. 

Kompletná ponuka