Počas sviatku 5.7. je otvorený iba AlzaDrive Senec.

Práčky Miele

MIELE logo
Darček k práčkam Miele s automatickým dávkovaním TwinDos
Miele ModernLife nové práčky a sušičky
Práčka Miele WCA 030

Hlavné prednosti práčok Miele

TwinDos – automatický systém dávkovania pracieho prostriedku

Miele práčky s inovačným systémom dávkovania TwinDos sú nielen praktické, ale aj ekonomické. S presným systémom dávkovania môžete ušetriť až 30 % pracieho prostriedku. Vďaka tekutým pracím prostriedkom UltraPhase 1 a 2 máte zaručené, že vaša biela aj farebná bielizeň bude dokonale čistá a bez škvŕn.

SingleWash – rýchle a úsporné pranie jednotlivých kusov oblečenia

S novou funkciou SingleWash pri Miele pračkách už nikdy nebudete riešiť dilemu neekologického prania iba niekoľkých kúskov oblečenia. Túto doplnkovú funkciu môžete zvoliť k väčšine pracích programov. Práčka si už sama prispôsobí dĺžku programu, spotrebu vody a elektrickej energie na hmotnosť bielizne do 1 kg.

Jedinečný voštinový bubon má exkluzívne každá práčka Miele

Každá nová práčka Miele je vybavená patentovaným bubnom s unikátnou voštinovou štruktúrou, ktorá zabezpečí, že medzi stenou bubna a bielizňou vznikne jemný vodný film. Ten spoločne so zmenšenými a na okrajoch zaleštenými prieduchmi zaistí, že sa na bielizni nebudú tvoriť hrudky a vyťahovať nitky.

Zobraziť ďalšie dôvody

Predžehlenie a SteamCare ušetria náklady a čas na žehlenie

Zabudnite na hodiny strávené pri žehliacej dosky. Miele práčky s funkciou SteamCare alebo Predžehlenie vám môžu ušetriť čas a znížiť náklady na žehlenie až o 50 %. Pri zvolení doplnkovej funkcie Predžehlenie, nadviaže na ukončený prací program proces vyhladenia. Bielizeň sa pohybuje v zahriatom vlhkom bubne, čím sa rozvoľní a vyhladí. Funkciu SteamCare nájdete pod samostatným naparovacím programom Konečná úprava parou.

Práčky Miele sa dokonale postarajú o perové textílie aj športové oblečenie

Vďaka unikátnym programom na pranie páperových textílií alebo športového oblečenia už nemusíte so špeciálnymi odevmi do čistiarne. Práčky Miele udržia bundy alebo páperové prikrývky nadýchané a zároveň uchovajú ich tvar. Outdoorovému oblečeniu môžete dopriať tú najlepšiu starostlivosť bez straty funkčnosti alebo odolnosti.

Kvalita a životnosť je pre Miele najvyššou prioritou

Už počas tvorby konceptov a vývoja Miele práčok je kladený maximálny dôraz na kvalitu, ktorý nijako nepoľavuje ani počas ich výroby a kompletovania. Spotrebiče sú podrobované obtiažnym dlhodobým testom odolnosti. Výsledkom sú výrobky vynikajúcej kvality s dlhou životnosťou.

CapDosing – práčka Miele má jednoduché riešenie pre špeciálne programy

Práčka Miele so systémom CapDosing ponúka perfektné riešenie na využitie všetkých špeciálnych pracích programov. Ide o kapsuly s pracím prostriedkom určené výlučne na daný program, ktoré stačí vložiť do priehradky na aviváž. Práčka potom už sama v optimálnom okamihu zaistí automatické dávkovanie.

QuickPowerWash – práčky Miele perú úsporne a rýchlo

S revolučným systémom PowerWash dokážu práčky Miele pri strednodobých programoch prať až o 40 % úspornejšie než vyžaduje najvyššia energetická trieda. Vďaka technológii Spin & Spay je totiž potreba ohrievať iba malé množstvo vody. S programom QuickPowerWash bude navyše vaša bielizeň vypraná už za 49 minút.

Práčka Miele s funkciou Škvrny sa nezľakne žiadnej nečistoty

Pri zvolení funkcie Škvrny aktivuje práčka Miele intenzívne pranie. Dĺžka pracieho programu bude prispôsobená tak, aby boli odstránené aj tie najodolnejšie škvrny. Práčka spustí napríklad predpranie a navyše ešte predĺži dobu hlavného prania.

AddLoad – pridať alebo odstrániť bielizeň môžete kedykoľvek

Vďaka praktickej funkcii AddLoad už vás žiadny zabudnutý kúsok špinavej bielizne nerozhodí. Miele práčky s touto doplnkovou funkciou môžete skoro až do konca programu kedykoľvek počas prania zastaviť a bielizeň pridať. Alebo naopak odobrať to, čo už nechcete napríklad pláchať alebo odstreďovať.

Ekonomická a efektívna Miele práčka s ProfiEco motorom

Extra odolný a výkonný motor ProfiEco, ktorým je Miele práčka vybavená, vám zaistí efektívne pranie na skutočne dlhú dobu. Motor sa vyznačuje veľmi nízkou spotrebou elektrickej energie, je minimálne hlučný a v podstate nepodlieha opotrebeniu.

Miele práčka bude súčasťou vašej inteligentnej domácnosti

S funkciou [email protected] môže byť vaša Miele práčka pripojená na internet. Ľahko potom zo svojho mobilu alebo tabletu pomocou aplikácie [email protected] zistíte stav spotrebiča alebo či napríklad nedochádza prací prostriedok. Aplikáciu si stiahnete zadarmo z Google Play alebo App Store.

Pračka Miele s funkciou Eko informácie o spotrebe

Nová práčka Miele s funkciou Eko informácie vám pri voľbe pracieho programu ukáže odhadovanú spotrebu vody a elektrickej energie. Po skončení programu vám potom zobrazí skutočné údaje o spotrebovanom množstve vody a energii. Tie sa môžu líšiť v závislosti od typu a hmotnosti bielizne.

S osvetleným bubnom práčka Miele skutočne zažiari

Vaša nová práčka Miele s osvetleným bubnom vám vyberanie bielizne už nemohla viac spríjemniť. S bezúdržbovým LED osvetlením voštinového bubna budete mať vždy istotu, že ste v práčke nič nezabudli. Osvetlenie je navyše úžasným estetickým prvkom pre všetkých, ktorí si potrpia na dizajn.

Práčky Miele poskytujú maximálnu bezpečnosť a ochranu proti poškodeniu vodou

Na prípadné poškodenie vodou spôsobenou chybou systému Watercontrol na sledovanie prítoku či úniku vody a systému Waterproof na kontrolu prívodnej hadice do Miele práčok poskytuje spoločnosť Miele 20-ročnú záruku. Podmienkou je predchádzajúca odborná inštalácia práčky Miele.

Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
MIELE WWI 860 Na ceste 1 ks Očakávame 1. 9. 2022
Práčka spredu plnená, energetická trieda A, biela farba, hlavné funkcie: invertorový motor, hmotnostná automatika, odložený štart, rýchly program, displej, pridanie bielizne v priebehu prania, automatické dávkovanie, ovládanie mobilom a detská poistka, váž. spotreba vody na cyklus 48l, kapacita práčky (program ECO 40–60°C): 9kg, váž. spotreba energie 49 kWh/100 cyklov, 1400ot./min pri odstreďovaní, špeciálne technológie: Voštinový bubon a Power Wash, vyrobené v Nemecku, rozmery: 59.6×85×64.3 cm (Š×V×H), hmotnosť 94kg
1 689 €

13 položiek
MIELE WWI 860
Práčka spredu plnená, energetická trieda A, biela farba, hlavné funkcie: invertorový motor, hmotnostná automatika, odložený štart, rýchly program, displej, pridanie bielizne v priebehu prania, automatické dávkovanie, ovládanie mobilom a detská poistka, váž. spotreba vody na cyklus 48l, kapacita práčky (program ECO 40–60°C): 9kg, váž. spotreba energie 49 kWh/100 cyklov, 1400ot./min pri odstreďovaní, špeciálne technológie: Voštinový bubon a Power Wash, vyrobené v Nemecku, rozmery: 59.6×85×64.3 cm (Š×V×H), hmotnosť 94kg

1 689 € bez DPH 1 407,50 €
Na ceste 1 ks
Očakávame 1. 9. 2022
Objednávací kód: MIEPR07
MIELE WWV 980 WPS Passion
Práčka spredu plnená, energetická trieda A, biela farba, hlavné funkcie: parný program, invertorový motor, hmotnostná automatika, odložený štart, rýchly program, displej, pridanie bielizne v priebehu prania, automatické dávkovanie, ovládanie mobilom a detská poistka, váž. spotreba vody na cyklus 48l, kapacita práčky (program ECO 40–60°C): 9kg, váž. spotreba energie 49 kWh/100 cyklov, 1600ot./min pri odstreďovaní, špeciálne technológie: SteamCare, Voštinový bubon a Power Wash, vyrobené v Nemecku, rozmery: 59.6×85×64.3 cm (Š×V×H), hmotnosť 98kg

2 859 € bez DPH 2 382,50 €
Na ceste 1 ks
Očakávame 1. 9. 2022
Objednávací kód: MIE411
MIELE WCA 030 WCS
Práčka spredu plnená, energetická trieda B, biela farba, hlavné funkcie: invertorový motor, hmotnostná automatika, odložený štart, rýchly program, displej a pridanie bielizne v priebehu prania, váž. spotreba vody na cyklus 45l, kapacita práčky (program ECO 40–60°C): 7kg, váž. spotreba energie 51 kWh/100 cyklov, 1400ot./min pri odstreďovaní, špeciálne technológie: Voštinový bubon, rozmery: 59.6×85×63.6 cm (Š×V×H), hmotnosť 80kg

858,90 € bez DPH 715,75 €
Na ceste 2 ks
Očakávame 1. 9. 2022
Objednávací kód: MIEPR08
MIELE WWD 320
Práčka spredu plnená, energetická trieda A, biela farba, hlavné funkcie: invertorový motor, hmotnostná automatika, odložený štart, rýchly program, displej a pridanie bielizne v priebehu prania, váž. spotreba vody na cyklus 47l, kapacita práčky (program ECO 40–60°C): 8kg, váž. spotreba energie 47 kWh/100 cyklov, špeciálne technológie: Voštinový bubon a Power Wash, vyrobené v Nemecku, rozmery: 59.6×85×64.3 cm (Š×V×H), hmotnosť 91kg

1 169 € bez DPH 974,17 €
Na ceste 2 ks
Očakávame 1. 9. 2022
Objednávací kód: MIEPR04
MIELE WTR 870 WPM
Práčka so sušičkou spredu plnená, energetická trieda: D, účinnosť odstr. a sušenia: A, kapacita prania: 8 kg, kapacita prania a sušenia: 5kg, spotreba energie prania a sušenia: 262 kWh/100 cyklov, spotreba vody (celý cyklus): 68l, hlavné funkcie: parný program, invertorový motor, hmotnostná automatika, odložený štart, rýchly program, displej, pridanie bielizne v priebehu prania, automatické dávkovanie a ovládanie mobilom, špeciálne technológie: SteamCare, Voštinový bubon a Power Wash, 1600 ot./min pri odstreďovaní, vyrobené v Nemecku, biela farba, 85×59.6×63.7 cm (V׊×H), hmotnosť 98kg

2 589 € bez DPH 2 157,50 €
Na ceste 2 ks
Očakávame 1. 9. 2022
Objednávací kód: MIEPR09
MIELE WTD 160 WCS
Práčka so sušičkou spredu plnená, energetická trieda: D, účinnosť odstr. a sušenia: B, kapacita prania: 8 kg, kapacita prania a sušenia: 5kg, spotreba energie prania a sušenia: 266 kWh/100 cyklov, spotreba vody (celý cyklus): 68l, hlavné funkcie: invertorový motor, hmotnostná automatika, odložený štart, rýchly program, displej, pridanie bielizne v priebehu prania a ovládanie mobilom, špeciálne technológie: Voštinový bubon, 1500 ot./min pri odstreďovaní, vyrobené v Nemecku, biela farba, 85×59.6×63.7 cm (V׊×H), hmotnosť 94kg

1 729 € bez DPH 1 440,83 €
Na ceste 2 ks
Očakávame 1. 9. 2022
Objednávací kód: MIEPR13
MIELE WWD 020
Práčka spredu plnená, energetická trieda A, biela farba, hlavné funkcie: invertorový motor, hmotnostná automatika, odložený štart, rýchly program, displej a pridanie bielizne v priebehu prania, váž. spotreba vody na cyklus 47l, kapacita práčky (program ECO 40–60°C): 8kg, váž. spotreba energie 47 kWh/100 cyklov, 1400ot./min pri odstreďovaní, špeciálne technológie: Voštinový bubon, rozmery: 59.6×85×64.3 cm (Š×V×H), hmotnosť 80kg

1 019 € bez DPH 849,17 €
Na ceste 1 ks
Očakávame 14. 7. 2022
Objednávací kód: MIEPR14
MIELE WWD 660
Práčka spredu plnená, energetická trieda A, biela farba, hlavné funkcie: invertorový motor, hmotnostná automatika, odložený štart, rýchly program, displej, pridanie bielizne v priebehu prania, automatické dávkovanie a ovládanie mobilom, váž. spotreba vody na cyklus 47l, kapacita práčky (program ECO 40–60°C): 8kg, váž. spotreba energie 47 kWh/100 cyklov, špeciálne technológie: Voštinový bubon, vyrobené v Nemecku, rozmery: 59.6×85×64.3 cm (Š×V×H), hmotnosť 89kg

1 169 € bez DPH 974,17 €
Na ceste 2 ks
Očakávame 11. 8. 2022
Objednávací kód: MIEPR11
MIELE WWG 360
Práčka spredu plnená, energetická trieda A, biela farba, hlavné funkcie: invertorový motor, hmotnostná automatika, odložený štart, rýchly program, displej, pridanie bielizne v priebehu prania, ovládanie mobilom a detská poistka, váž. spotreba vody na cyklus 48l, kapacita práčky (program ECO 40–60°C): 9kg, váž. spotreba energie 49 kWh/100 cyklov, 1400ot./min pri odstreďovaní, špeciálne technológie: Voštinový bubon a Power Wash, vyrobené v Nemecku, rozmery: 59.6×85×64.3 cm (Š×V×H), hmotnosť 93kg

1 329 € bez DPH 1 107,50 €
Na ceste 3 ks
Očakávame 10. 8. 2022
Objednávací kód: MIEPR06
MIELE WTW 870 WPM
Práčka so sušičkou spredu plnená, energetická trieda: D, účinnosť odstr. a sušenia: A, kapacita prania: 9 kg, kapacita prania a sušenia: 6kg, spotreba energie prania a sušenia: 307 kWh/100 cyklov, spotreba vody (celý cyklus): 73l, hlavné funkcie: parný program, invertorový motor, hmotnostná automatika, odložený štart, rýchly program, displej, pridanie bielizne v priebehu prania, automatické dávkovanie a ovládanie mobilom, špeciálne technológie: SteamCare, Voštinový bubon a Power Wash, 1600 ot./min pri odstreďovaní, vyrobené v Nemecku, biela farba, 85×59.6×71.4 cm (V׊×H), hmotnosť 102kg

2 999 € bez DPH 2 499,17 €
Na ceste 1 ks
Očakávame 1. 9. 2022
Objednávací kód: MIEPR10
MIELE WWH 860
Práčka spredu plnená, energetická trieda A, biela farba, hlavné funkcie: invertorový motor, hmotnostná automatika, odložený štart, rýchly program, displej, pridanie bielizne v priebehu prania, automatické dávkovanie a detská poistka, váž. spotreba vody na cyklus 47l, kapacita práčky (program ECO 40–60°C): 8kg, váž. spotreba energie 47 kWh/100 cyklov, 1400ot./min pri odstreďovaní, špeciálne technológie: Voštinový bubon a Power Wash, rozmery: 59.6×85×64.3 cm (Š×V×H), hmotnosť 94kg

1 399 € bez DPH 1 165,83 €
Na ceste 1 ks
Očakávame 10. 8. 2022
Objednávací kód: MIEPR15
MIELE WWR 860 WPS
Práčka spredu plnená, energetická trieda A, biela farba, hlavné funkcie: invertorový motor, hmotnostná automatika, odložený štart, rýchly program, displej, pridanie bielizne v priebehu prania, automatické dávkovanie, ovládanie mobilom a detská poistka, váž. spotreba vody na cyklus 48l, kapacita práčky (program ECO 40–60°C): 9kg, váž. spotreba energie 49 kWh/100 cyklov, 1600ot./min pri odstreďovaní, špeciálne technológie: Aqua stop, Voštinový bubon a Power Wash, vyrobené v Nemecku, rozmery: 59.6×85×64.3 cm (Š×V×H), hmotnosť 94kg

1 999 € bez DPH 1 665,83 €
Na objednávku do 14 dní
Objednávací kód: MIE404
MIELE WWG 660
Práčka spredu plnená, energetická trieda A, biela farba, hlavné funkcie: invertorový motor, hmotnostná automatika, odložený štart, rýchly program, displej, pridanie bielizne v priebehu prania, automatické dávkovanie, ovládanie mobilom a detská poistka, váž. spotreba vody na cyklus 48l, kapacita práčky (program ECO 40–60°C): 9kg, váž. spotreba energie 49 kWh/100 cyklov, 1400ot./min pri odstreďovaní, špeciálne technológie: Voštinový bubon, vyrobené v Nemecku, rozmery: 59.6×85×64.3 cm (Š×V×H), hmotnosť 94kg

1 329 € bez DPH 1 107,50 €
Na objednávku do 14 dní
Objednávací kód: MIEPR05
Získajte zadarmo pracie prostriedky k práčkam Miele TwinDos Práčky Miele s funkciou TwinDos predstavujú nový systém prania, s ktorým ušetríte až 30 % pracieho...

Práčky Miele

V kategórii Práčky Miele máme práve teraz na Alza.sk celkom 13 produktov.

Zadajte názov tovaru

Poznámka:


P-DC1-WEB06
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií