Nakupování budoucnosti HP + média Zoznámte sa s novou érou výkonu

Tento rok spoločnosť Intel načrtla, ako chce v budúcnosti urobiť interakciu používateľov s technológiami jednoduchšie, prirodzenejšie a zaujímavejšie. Môže to znieť ako veľká úloha, ale v spolupráci s ďalšími spoločnosťami prináša spoločnosť Intel technológiu nazvanú Intel RealSense, nový rad hardvérových a softvérových produktov, ktoré využívajú v zariadeniach zmysly podobné tým ľudským.

Tento rok spoločnosť Intel načrtla, ako chce v budúcnosti urobiť interakciu používateľov s technológiami jednoduchšie, prirodzenejšie a zaujímavejšie. Môže to znieť ako veľká úloha, ale v spolupráci s ďalšími spoločnosťami prináša spoločnosť Intel technológiu nazvanú Intel RealSense, nový rad hardvérových a softvérových produktov, ktoré využívajú v zariadeniach zmysly podobné tým ľudským.


Rozpoznání obličeje

3D kamera Intel RealSense

3D kamera Intel RealSense je zabudovaná do rámu obrazovky vybraných zariadení ultrabook, počítačov All-In-One, notebookov, zariadení 2 v 1 ultrabook a zariadení 2 v 1 v konvertibilnom vyhotovení.

Táto kamera zmení spôsob, akým budú používatelia používať svoje zariadenia. Umožní nové spôsoby ovládania pri hraní, zábave a tvorbe obsahu. S rozlíšením 1080p v plných farbách a najlepším snímačom priestorovej hĺbky vo svojej triede zaistí táto kamera počítačom trojrozmerný „zrak“ a nové, úžasné zážitky pre používateľov.


Kľúčové funkcie:

  • Rozpoznanie tváre
  • Sledovanie emócií
  • Vyspelé sledovanie pohybu rúk a prstov
  • Odstránenie pozadia
  • Rozpoznanie gest až 10 prstami
Rozpoznání obličeje
Otestujte poutavé aplikace

Využite potenciál 3D kamery Intel Realsense naplno

Intel ponúka množstvo aplikácií zadarmo, ktoré si môžete stiahnuť

TU
Medzi nimi nájdete aj aplikácie z týchto kategórií:

  • Snímanie, zdieľanie a tlač v 3D
  • Učenie a vzdelávanie zábavnou formou
  • Hranie hier a prehrávanie multimédií
  • Pútavá spolupráca
  • Prirodzené ovládanie

Snímanie v 3D

S technológiou Intel RealSense môžu zákazníci svoje zariadenia vybaviť priestorovými schopnosťami pomocou skenovania, úprav, tlače a zdieľania v 3D. Pomocou tejto jedinečnej technológie snímania ruky a prstov môžu prirodzeným spôsobom ovládať naskenované objekty v 3D a hrať sa s nimi.

Pomocou 3D kamery Intel RealSense 3D na zariadení 2 v 1 môžu napríklad vyhotoviť trojrozmernú snímku svojej tváre a potom vytvoriť realistický trojrozmerný avatar na zdieľanie s priateľmi.

Snímání ve 3D

Hranie hier a prehrávanie multimédií

Technológia Intel RealSense prináša nový rozmer aj do virtuálnych dobrodružstiev v hrách.
3D kamera Intel RealSense môže v priebehu hry sledovať pohyby hlavy a tváre používateľov. Umožňuje tým hráčom využívať úplne novú úroveň ovládania, pri ktorej nemusia spúšťať ruky z klávesnice a myši. Zákazníci môžu tiež pohybmi rúk a prstami ovládať objekty v hre, čo prispieva k lepšiemu napodobeniu reality.


Učení a vzdělávání zábavnou formou

Učenie a vzdelávanie zábavnou formou

S technológiou Intel RealSense môžu zákazníci spojiť svoj fyzický a digitálny svet a zvýšiť pútavosť a zábavnosť učenia a vzdelávania. Zákazník, ktorý sleduje digitálny príbeh, môže napríklad interagovať s trojrozmernými digitálnymi postavami a prvkami príbehu pomocou hlasu a gest. Takže, keď zákazník vidí v príbehu veterný mlyn, môže ho roztočiť mávnutím ruky.


Interaktívna spolupráca a prirodzené ovládanie

Technológia Intel RealSense umožňuje zákazníkom zdieľať obsah, stretávať sa vo virtuálnom priestore a spolupracovať na diaľku s členmi rodiny, obchodnými partermi či priateľmi. Technológia Intel RealSense využíva informáciu o priestorovej hĺbke napríklad na to, aby pomohla zákazníkom odstrániť rušivé pozadie a sústrediť sa počas konverzácie alebo videokonferencie na dôležité veci.

Vďaka pokročilému sledovaniu rúk a prstov môžu zákazníci ovládať svoje zariadenia prirodzene pomocou gest rúk a prstov. Vďaka súčasnému presnému rozpoznávaniu a sledovaniu tvárí sa zariadenie zoznámi s užívateľom ešte oveľa lepšie ako doteraz. Ak sa napríklad nechce zákazník dotknúť obrazovky (má znečistené ruky alebo niečo drží), môže jednoducho použiť prirodzené hlasové príkazy na prechádzanie obsahu, okien, súborov alebo dokonca k priblíženiu či oddialeniu zobrazenia.

0
Vytlačiť

Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Pre organizácie Ako nakúpiť
P-DC1-WEB25
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi