Premiove spracovanie, prava koza a hlinik, ziaden plast, nausniky nehreju ako pri umelej kozi, ovladanie na sluchadlach intuitivne, tam kde by si to hladal, to aj najdes, apka fajn. Do zleho pocasia su neni vzhladom na to z coho su vyrobene, ak chcete sluchadla do dazda, kupte si napr. plastove sony xm5, ale to je po hudobnej stranke nizsia liga. Anc je dobre, ale nedosahuje vysledky ako vlajkove lode bose, sony a airpod max. Zvuk je perfekty, zabavny, tvarovany do “V”, energicky, teply, zvukova scena siroka a nastroje jasne oddelene, stredy perfektne, basy a vysky upravitelne v apke tak, ze si kazdy najde to svoje. Nepocujem ziadne skreslenie pri vysokych hladitostiach, vsetko stiha ako ma. Pouzivam s iphone 16 pro cez BT alebo priamo cez prilozeny usb c kabel do iphonu, potom je zvuk este o level vyssie, sluchadla maju svoj DAC, takze si vsetko upravia, hlasitost je tiez dostatocna, s cim niektora konkurencia bojuje, aby zachovala kvalitu pri vyssej hlasitosti. Pouzivam s iphone 16pro, pustam spitify premium a apple music - ALAC codec lossless, rozne zanre, tanecnu hudbu, rock aj nejaku klasiku. S apple som nemal ani jeden problem s pripojenim, po dvoch tyzdnoch pouzivania. Obal slusny, s vyhradenym uloziskom na kable. Cena v poslednej dobe klesla, za tu cenu tazko kupit nieco porovnatelne kaviltne, po stranke spracovania a zvuku. Moze byt negativom, ze pripojene cez usb c do iphone, ich tento zaroven nabija a teda sa iphone sam vybija, nie je to ale nic vyrazne, hlavne su to BT sluchadla. Nie su to audiofilne sluchadla s plochou krivkou, ale su to sluchadla, ktore vam vycaria usmev:)