Podmienky akcie

 • Nakúpte od 19. 7. 2021 do 15. 8. 2021 niektorý zo spotrebičov značky Samsung:

   

   

   

   
  Všetky akčné sety
 • Po zakúpení vybraných produktov Samsung dostanete e-mailom poukaz na zľavu 15 % na ďalší nákup.
 • Poukaz vám zašleme 24 hodín po vyzdvihnutí tovaru.
 • K jednej objednávke (bez ohľadu na počet tovaru v košíku) zasielame vždy 1 zľavový poukaz.
 • Poukaz môžete použiť pri nákupe jedného produktu Samsung, ktorý je zaradený do tejto akcie. Produkty zaradené v akcii.
 • Poukaz je potrebné uplatniť najneskôr do 15. 9. 2021.

Produkty v akcii: televízory Samsung

Samsung je už 14 rokov hodnotený ako výrobca televízorov číslo 1. A to nie náhodou. V akcii nájdete televízory pre každého. Modely TV s Dynamic Crystal displejom vám umožnia ponoriť sa do obrazu so širším rozsahom farieb. Technológia tak prináša realistický obraz, takže môžete sledovať každý jemný detail. Ak ste milovníkmi umenia, vašej pozornosti by nemali uniknúť televízory z radu The Frame. Tieto TV presahujú rámec zábavy, pretože sa dokážu v okamihu pretransformovať do profesionálnej galérie umenia, skrášľujúcej celú vašu domácnosť.

Ak chcete to najlepšie, siahnite po rade televízorov vybavených technológiou QLED. Vďaka technológii Quantum Dot a vysokej farebnej hĺbke disponujú Samsung televízory jemnejšími farebnými prechodmi, ktoré sa nestrácajú ani pri vyššom jase. S celokovovým dizajnom, oddelenou elektronikou spojenou s televízorom pomocou jediného a takmer neviditeľného optického kábla alebo možnosťou jednoduchého a pevného uchytenia na stenu sa QLED televízory Samsung stanú ozdobou vašej domácnosti.

Produkty v akcii: soundbary Samsung

Soundbar je najlepší spôsob, ako môžete lacno, a napriek tomu kvalitne vylepšiť zvuk z televízora. Ide o skladný blok s integrovanými reproduktormi, ktorý umiestnite, pripojíte jediným káblom a ďalej už si môžete užívať kvalitu, akú vám integrované reproduktory skrátka nemôžu poskytnúť.

Produkty v akcii: chladničky Samsung

Chladničky Samsung sú synonymom pre inteligentnejší spôsob chladenia. Stretnúť sa môžete napríklad s technológiou All Around Cooling, ktorá zaručuje, že v každej časti chladničky bude konštantná teplota. Za zmienku ale stojí aj funkcia CoolSelect Plus Zone, ktorá umožňuje v uzavretom oddiele chladničky nastavovať teplotu v závislosti na tom, čo doň umiestnite. A to je len zlomok z vychytávok, ktoré chladničky Samsung ponúkajú – presvedčte sa sami pri detailoch vami vybraného produktu.

Produkty v akcii: práčky a sušičky Samsung

Práčky Samsung sú tým najlepším dôkazom rozsiahlych skúseností spoločnosti Samsung s vývojom a výrobou prvotriednej elektroniky. Kvalita a účinnosť prania práčok Samsung je samozrejmosťou, ktorú pravidelne oceňuje aj nezávislý dTest. Okrem iného práčky Samsung ponúkajú aj rad inovatívnych funkcií, ktoré zjednodušia proces prania. S funkciou AddWash môžete kedykoľvek pridať zabudnutú bielizeň počas prania, aplikácia Q-rator zasa umožní spustenie a kontrolu práčky na diaľku a funkcia QuickDrive znižuje čas prania až na polovicu.

Nech už sa rozhodnete pre práčku so sušičkou, či pre set práčky a sušičky Samsung, vždy bude výsledkom čistá, suchá a voňavá bielizeň. Príjemnú sviežosť bielizne práve vybranej zo sušičky Samsung zabezpečí technológia AirWash, ktorá využíva horúci vzduch na to, aby látku zbavila baktérií aj zápachu. Ide o vysoko efektívnu, ale zároveň mimoriadne šetrnú metódu starostlivosti o vašu bielizeň. Inteligentný senzor OptimalDry zasa dokáže rozpoznať čistotu, teplotu a zostatkovú vlhkosť tepelného výmenníka. Podľa týchto parametrov upravuje čas sušenia tak, aby dosiahol čo najlepší výsledok.

Produkty v akcii: varné dosky Samsung

Indukčné varné dosky Samsung sú synonymom pohodlného varenia. Vďaka inovatívnym funkciám a prehľadnému LED panelu môžete jednoducho regulovať teplotu varnej dosky pre dokonalú prípravu vareného pokrmu. S funkciou Power Boost rýchlo aktivujete varné zóny k potrebnému výkonu a skrátite tak čas varenia na minimum.

Produkty v akcii: tyčové vysávače Samsung

Výbornej povesti sa tešia aj tyčové vysávače Samsung. Dočkáte sa u nich vysokej spoľahlivosti, výkonu a v neposlednom rade aj štýlového dizajnu. Veľká pozornosť zo strany výrobcu je venovaná praktickým nadstavcom, ktoré dosiahnu na všetky nečistoty a zároveň umožnia jednoduché skladovanie.

Mohlo by vás zaujímať

Vybrať si môžete napríklad

A potom už si budete môcť užiť 15 % zľavu na ďalší nákup.

 

 

 

 
Kompletná ponuka