Samsung Galaxy S23 Ultra (RECENZIA): opäť lepší foťák a brutálny výkon

Zobraziť katalóg
Samsung Galaxy S23 Ultra, úvod

Recenzia Samsung Galaxy S23 Ultra: opäť lepší foťák a brutálny výkon

Recenzia

Aktualizované • Autor: Ondřej Chabr

Najväčší Samsung radu Galaxy S vo svojej najnovšej generácii spája zmeny vizuálne s tými vnútornými. S týmto prísľubom sme Samsung Galaxy S23 Ultra otestovali a o naše dojmy sa s vami podelíme v tejto recenzii.

Samsung Galaxy S23 Ultra (RECENZIA) – OBSAH

 1. Nová trojica Galaxy S23 prichádza v znamení ekológie a nielen vizuálnych odlišností
 2. Boky telefónu menia tvar, mobil Samsung Galaxy S23 Ultra sa tak drží ešte lepšie
 3. Samsung Galaxy S23 Ultra na displeji nič nemení, nie je to potrebné
 4. Vo vnútri tepe najvýkonnejší čip Snapdragon špeciálne pre modely Galaxy S
 5. Výrobca zamakal na digitálnom zoome, mobil Samsung Galaxy S23 Ultra už naozaj schopne zaostrí
 6. Konkurenciu Galaxy S23 Ultra hľadajme vo vlastnom rade, prípadne medzi elitou
 7. Mobil Samsung Galaxy S23 Ultra nesklamal, noviniek je hneď niekoľko

Nová trojica Galaxy S23 prichádza v znamení ekológie a nielen vizuálnych odlišností

Od ukončenia radu Galaxy Note, teda najväčšieho smartfónu – phabletu, v stajni Samsung uplynulo už niekoľko rokov. Nie je náhodou, že v roku 2020 bol predstavený posledný Galaxy Note 20, rovnako tak aj úplne nový rad Galaxy S pozostávajúci z 3 modelov odstupňovaných svojou cenovou politikou, ale aj výbavou a veľkosťou. Samsung Galaxy S Ultra sa o rok neskôr osamostatnil medzi Samsung phabletmi.

Samsung Galaxy S23 Ultra, celý rad S23
Kompletný rad Samsung Galaxy S23.

Už je to rok, kedy sa model Ultra dostal na stupienok adekvátneho nástupcu práve populárneho pracovného radu Note. S integrovaným stylusom S Pen sa možnosti a pohodlnosť ovládania dostali na ďalšiu úroveň, ktorej máloktorý rozmerný telefón môže konkurovať.

i

Google Pixel 7 Pro (RECENZIA): americký výrobca sa opäť prekonal

Tohtoročný rad Samsung Galaxy S23 nijako netrhá tieto zavedené pozície a základné modely Galaxy S23 a Galaxy S23+ sa napospol líšia svojou veľkosťou. Všetky modely, pri pohľade na ne a najmä pri úchope, máte šancu rozoznať od ich predchodcov. Výrobca sa spolieha aj na nižšiu záťaž pre planétu, kedy na výrobu teraz viac využil recyklované sklo, PET fólie a odpadové plasty z oceánov. Po stránke zloženia materiálov si teda Samsung zaslúži pochvalu.

Boky telefónu menia tvar, mobil Samsung Galaxy S23 Ultra sa tak drží ešte lepšie

Z krabičky pred zahájením testovania som vytiahol opäť rozmerný telefón so znateľnou hmotnosťou 233 gramov. Mobil prišiel na recenziu v novej svetlo fialovej až ružovej farbe. Práve v tej novinku od predchodcov odlíšite najviac kvôli exkluzivite. Podľa fotiek som neočakával výrazné a citeľné zmeny v dizajne, okrem farieb a tmavšieho laserového zameriavania na chrbte telefónu. Hneď v prvej sekunde, keď som sa Samsungu chopil, to ale bolo jasné na prvý dotyk. Úchop prešiel obmenou, a to veľmi príjemnou.

Samsung Galaxy S23 Ultra, recenzia, predná strana Samsung Galaxy S23 Ultra, recenzia, horná hrana Samsung Galaxy S23 Ultra, recenzia, chrbát
Fialový farebný variant bol skôr sfarbený do veľmi svetlo ružovej.

Trendom poslednej doby, zdá sa, sú rovné hrany zariadenia. Prišla s ním napríklad posledná generácia iPhonov či rad Xiaomi 13. A teraz to pozorujem práve aj pri Samsungu Galaxy S23 Ultra. Predtým úplne zaguľatený bočný hliníkový rám s displejom plynulo prechádzajúcim do oblúka zmizol. Nové držanie hodnotím ako istejšie, príjemnejšie. Hrana stále nestačí na to, aby ste na ňu mobilný telefón položili a on držal v tejto vzpriamenej pozícii, avšak výsledný dojem robí podstatný. Čakal som vďaka tomu užšie telo, naopak, mierne povyrástlo.

i

Recenzia iPhone 14 Pro Max: Nová forma interakcie a nekompromisné fotky

Celý predok nie je na škodu polepiť ochranným sklom či fóliou, vrstva displeja aj chrbát napriek tomu opäť dostávajú ochranu navyše s vylepšeným sklom Gorilla Glass Victus 2. Vpredu je naleštené pre ľahký pohyb prsta po displeji, chrbát sa pýši matným vyhotovením. Nad a pod displejom stále vidíme tenké rámčeky, ktoré ale nenarúšajú vzhľad a nijako neveadia. Na plochejších hranách štandardne vidíme tlačidlá hlasitosti a uzamknutia, na spodnej strane USB-C konektor, slot na SIM a predovšetkým pero S Pen.

Samsung Galaxy S23 Ultra, recenzia, spodná hrana Samsung Galaxy S23 Ultra, recenzia, S Pen Samsung Galaxy S23 Ultra, recenzia, bok
Pero S Pen opäť na spodnej hrane. Boky telefónu skutočne pôsobia príjemnejším dojmom.

Samsung Galaxy S23 Ultra na displeji nič nemení, nie je to potrebné

Zatiaľ čo nové hrany na mňa urobili veľký dojem, pri displeji sa mi novinky do pamäte nezapísali. Je skrátka fakt, že displeju sa už dlhší čas nedá veľmi čo vytknúť, nie je potrebné čokoľvek meniť. Od čias testu predchádzajúceho Galaxy S22 Ultra teda zmeny v 6,8" Dynamic AMOLED displeji nenastali. Štandardne nastavené rozlíšenie sa zastavilo na Full HD+, čo je viac než dostatočné a jednotlivé body ani tak nie sú identifikovateľné. Maximálne rozlíšenie Edge QHD zaistí jemnosť okolo 500 ppi.

Samsung Galaxy S23 Ultra, recenzia, displej Samsung Galaxy S23 Ultra, recenzia, zahnutý displej Samsung Galaxy S23 Ultra, recenzia, displej na šírku
Veľmi jemný a pretekajúci Dynamic AMOLED panel sa dá otočiť aj na šírku.

Na priamom slnečnom svite som ocenil vrcholnú hodnotu jasu až 1 750 nitov. Pokiaľ sa ešte vrátim k dizajnu telefónu, veľmi decentné zakrivenie cez bočné hrany stále vyvoláva rovnaký dojem ako v prípade minuloročného modelu Ultra. Displej má po celom svojom obvode rovnako široký čierny rámček, takže do zakrivených častí zasahuje displej ani nie z polovice, zvyšok je práve spomínaný rámček. Ten môžem prirovnať k tenkej čiernej linke, takže Samsung na dosiahnutie takejto uhlopriečky už skrátka nemá veľa príležitostí akokoľvek zmenšovať.

Vo vnútri tepe najvýkonnejší čip Snapdragon špeciálne pre modely Galaxy S

Ešte vlani bol svet v očiach Samsungu a jeho procesorov rozdelený a my v Európe si mohli zakúpiť rad S22 s čipom Samsung Exynos. Tomu s aktuálnou generáciou dávame zbohom a teraz celý rad celosvetovo obsahuje všeobecne výkonnejší Snapdragon od Qualcommu. Nie je to pritom nič menšie ako aktuálna vlajka Snapdragon 8 Gen 2. Čip vyrobený 4 nm procesom sa spolieha na obrovský výkon, a pritom nižšiu energetickú náročnosť.

i

Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 (VŠETKO, ČO VIEME)

Čip je navyše priamo označený ako „For Galaxy“ a oproti štandardnému Snapdragonu 8 Gen 2 podľa webu sammobile.com prináša vyšší takt čipu samotného aj grafickej jednotky. Výrobca si tiež poistil, že bude perfektne zvládať spracovanie obrazu jeho kamier. Kognitívne ISP na základe umelej inteligencie (AI) a strojového učenia (ML) pozoruje, čo sa deje v obraze, a podľa toho spracováva dané objekty zvlášť.

Samsung Galaxy S23 Ultra, recenzia, Geekbench Samsung Galaxy S23 Ultra, recenzia, stav telefónu Samsung Galaxy S23 Ultra, recenzia, vzhľad systému
Rekordné výsledky testu Geekbench. Operačnú pamäť je možné ľahko prečistiť.

Jasne hovoria aj výsledky Geekbench. Podľa zverejnených hodnôt, ktoré som na testovanom zariadení dokonca prekonal, si S23 Ultra preberá prvú priečku minimálne v teste jedného jadra.

Android 13 s nadstavbou One UI má všetko usporiadané tak, ako je pre Samsung fanúšikov zvykom. Rozhranie špeciálne pre pero S Pen je prehľadné a ponúka nepreberné možnosti vrátane nastavenia vzdialenejšieho ovládania iba cez pohyby a tlačidlá na pere.

Samsung Galaxy S23 Ultra, recenzia, S Pen akcia Samsung Galaxy S23 Ultra, recenzia, S Pen nastavenie Samsung Galaxy S23 Ultra, recenzia, S Pen ovládanie
Po vysunutí pera sa hneď môžete prepnúť, kam potrebujete. Pero môže byť pre mobilný telefón aj diaľkovým ovládaním.

Veľkosť operačnej pamäte sa mení podľa pamäťového variantu. Iba 256 GB verzia, na ktorej Samsung Galaxy S23 Ultra po novom štartuje, má 8 GB RAM. Verzie s kapacitami 512 GB a 1 TB majú zhodne 12 GB. Pri letmých pohľadoch do nastavení som si nevšimol, že by mobil v danej chvíli spotrebovával viac ako 8 GB. Optimalizácia systému teda aj na 12 GB telefóne odvádza dobrú prácu.

Samsung Galaxy S23 Ultra, recenzia, aplikácia počasie Samsung Galaxy S23 Ultra, recenzia, multitasking Samsung Galaxy S23 Ultra, recenzia, plávajúce okno
Aplikácia počasie. Pri zobrazení multitaskingu si ťahom môžete zobraziť 2 aplikácie vedľa seba, alebo pridáte tretiu do plávajúceho okna.

Za ďalšiu veľmi dobre optimalizovanú oblasť považujem batériu. Spoľahlivo som pri plnom nabití Galaxy S23 Ultra mohol používať počas 2 dní. Rozlíšenie displeja som ponechal na strednej hodnote, adaptívna odozva 120 Hz zostala zapnutá. S telefónom som fotil, natáčal, doma bol neustále pripojený k WiFi sieti. Vonku pri testovaní fotoaparátu pritom neboli nijako vysoké teploty. Akumulátor s kapacitou 5 000 mAh je možné dobiť najrýchlejšie za približne hodinu 45 W adaptérom.

i

Telefóny Xiaomi 13 dostávajú špičkovú výbavu a najnovšie aj plnú vodoodolnosť

Výrobca zamakal na digitálnom zoome, mobil Samsung Galaxy S23 Ultra už naozaj schopne zaostrí

Očakávané sa stalo skutočnosťou a hlavný fotoaparát mobilu povyšuje rozlíšenie na 200 Mpx. Zostávajúce zadné fotoaparáty bez zmeny – 12 Mpx ultraširokouhlý a dvojica 10 Mpx teleobjektívov. Rozloženie snímačov v tvare písmena P zostáva totožné vrátane pozície laserového autofokusu a blesku. Minuloročné zbytočne veľké 40 Mpx rozlíšenie prednej selfie sa prepadlo späť na 12 Mpx. To by boli parametre, hrubé čísla. Zodpovedajú tomu aj výsledky?

Samsung Galaxy S23 Ultra, recenzia, objektívy Samsung Galaxy S23 Ultra, recenzia, vystúpené šošovky
Rozloženie foto snímačov zostalo totožné. Nad telo telefónu nevystupujú tak masívne ako napríklad v prípade nových iPhonov 14 Pro.

Fotoaparát Galaxy S23 Ultra som skúšal v niekoľkých rôznych podmienkach od slnečného cez zamračené počasie až k nočným záberom. Dôležitosť post processingu je tu ešte viac na mieste ako u minulej generácie. V hľadáčiku vidíte záber všelijako, rôzne zrnitý, zlá sýtosť farieb a podobne. Obzvlášť pri nočných snímkach, ale aj pri tých za dobrej viditeľnosti. Po presune do galérie som však výsledným záberom bol väčšinou veľmi milo prekvapený.

Samsung Galaxy S23 Ultra, recenzia, 100-násobný zoom Samsung Galaxy S23 Ultra, recenzia, výrez 200 Mpx
Porovnanie 100-násobného digitálneho priblíženia a výrez 200-Mpx snímky. V prvom prípade je výsledok skutočne pozoruhodný.

Maximálne rozlíšenie 200 Mpx asi veľmi nevyužijete. Nemyslím, že by stálo za to mať mnoho fotiek, ktorých veľkosť sa pohybuje pokojne okolo 30 MB, pritom ich detail nie je až taký krištáľovo čistý. Schopnosť snímača zaznamenať toľko obrazových bodov ale krásne poslúži na účely kombinácie niekoľkých bodov do jedného, a tým lepšie výsledky napríklad práve v noci. Výsledné snímky všetkých fotoaparátov boli také kvalitné, ako som od nich očakával.

Samsung Galaxy S23 Ultra, recenzia, nočné foto Samsung Galaxy S23 Ultra, recenzia, nočné 10-násobný zoom
V noci musíte mobil na mieste podržať pár sekúnd, výsledky potom za to stoja. Na druhej snímke 10-násobný optický zoom.

Samsung Galaxy S23 Ultra nie je najlepší fotomobil na trhu, je ale skutočne dobrý. Verné farebné podanie a ostrosť po celej ploche snímky sú zrejmé na takmer každej fotografii. Snímky z ultraširokouhlého fotoaparátu však stále okúzlia skôr na displeji samotného telefónu, na nejaké približovanie to veľmi nie je. Na to sú tu oba teleobjektívy. Ako 3-násobný, tak 10-násobný udržíte v ruke vďaka stabilizácii. Je však možné zájsť ešte ďalej na priblíženie digitálnej.

Samsung Galaxy S23 Ultra, recenzia, bez zoomu Samsung Galaxy S23 Ultra, recenzia, 3-násobný zoom Samsung Galaxy S23 Ultra, recenzia, 10-násobný zoom
Porovnanie bežnej fotky, 3-násobný a 10-násobný optický zoom.

Opäť sme svedkami 100-násobného digitálneho zoomu, ktorý na prvý pohľad prináša výrazne lepší výsledok. Na nahradenie ďalekohľadu to nie je, v reálnom čase vás obraz neočarí. Text na vzdialenej tabuli je rozmazaný. Po odfotení a presunutí do galérie sa akoby mávnutím kúzelného prútika obraz zaostrí a razom máte pred sebou čitateľné údaje. Softvér Samsungu teda aj 100-násobný digitálny zoom robí naozaj použiteľným.

Samsung Galaxy S23 Ultra, recenzia, makro Samsung Galaxy S23 Ultra, recenzia, širokouhlé foto
Samsung Galaxy S23 Ultra ukázal svoju silu aj pri fotení makro fotografií. Široké zábery majú najlepšie výsledky pri dennom prirodzenom svetle.

Režim portrét bez obáv použijete aj pri snímaní v noci. Samsung sa na tzv. Nightography spolieha a neberie ho len ako marketingový výraz. Odporúčam pripevniť Samsung Galaxy S23 Ultra na statív a cez režim Hyperčas nahrávať pohyb prechádzajúcich áut, alebo dokonca pohyb našej planéty voči okolitým hviezdam. Za zmienku stojí určite aj optická stabilizácia pri natáčaní videa. Aj pri výraznom trasení rúk sa obraz nepohne, dokonca sa mi zdalo, že zamrzol. Vysoký výkon umožní mobilu točiť aj 8K videá v 30 snímkach za sekundu.

i

Black Shark 5 Pro 5G (RECENZIA): smartfón, čo má herné triky v rukáve

Konkurenciu Galaxy S23 Ultra hľadajme vo vlastnom rade, prípadne medzi elitou

To by sme mali mobil Samsung Galaxy S23 Ultra, ktorý z trojice nových modelov radu S23 jednoznačne exceluje najviac. Pre menej náročných používateľov s obľubou v kompaktnejších rozmeroch tu stále sú modely S23 a S23+. Na 200 Mpx fotoaparát a 10-násobný optický zoom zabudnite, ale inak vlastne nič podstatné nechýba. Vlastne áno, stylus S Pen môže niekomu chýbať, ale kto na stylusy nie je, má ideálnu alternatívu ako získať odolný mobil a zostať v Samsung OneUI systéme.

Samsung Galaxy S23 Ultra, modely S23 a S23+
Svoj vzhľad obmenil aj Galaxy S23 a Galaxy S23+. Fotomodul zmizol, foťáky sa osamostatnili. Zdroj: samsung.com

Rovnaké vychytávky chýbajú aj vybranej dvojici konkurentov, tí ale prinášajú skutočne nadupané parametre, ktorými Samsungu S23 Ultra môžu šliapať po krku.

Vivo pomaly prichádza na chuť českému trhu a svoje vlajkové lode začína prinášať aj sem. To je skvelé, pretože také Vivo X90 Pro 5G sa nám javí ako ideálny protivník. Displej pretekajúci cez hrany u neho nájdeme tiež. Oproti Samsungu stráca body v teleobjektíve. Je tu jeden a má iba 2-násobné optické priblíženie. Výkon čipu MediaTek Dimensity 9200 sa radí po boku Snapdragonu 8 Gen 2 medzi elitu. Vivo ale určite exceluje 120 W nabíjaním. Rozdiel v cene tiež nie je zanedbateľný.

Samsung Galaxy S23 Ultra, recenzia, konkurencia Samsung Galaxy S23 Ultra, recenzia, konkurencia
Tvrdá konkurencia Samsungu – Vivo X90 Pro a iPhone 14 Pro Max.

Druhým konkurentom je nami taktiež testovaný iPhone 14 Pro Max. Bude sedieť hlavne používateľom v ekosystéme Apple, ale aj ďalším náročnejším používateľom. Aj iPhone má iba jeden teleobjektív, ale esom v rukáve je preňho senzor LiDAR. Kvôli odlišným operačným systémom nie je také ľahké porovnať výkon, ale čip A16 Bionic je aktuálne naozaj jediný čip schopný najnovší Snapdragon poraziť. Na hodinové nabíjanie z nuly do 100 % to bohužiaľ nie je, Apple v tomto ohľade stále nepredviedol prevratný výkon.

Parametre/Model Samsung Galaxy S23 Ultra Vivo X90 Pro 5G iPhone 14 Pro Max
Displej 6,8" (20 : 9) 6,78" (20 : 9) 6,7" (19,5 : 9)
3 088 × 1 440 px, 501 ppi 2 800 × 1 260 px, 453 ppi 2 796 × 1 290 px, 460 ppi
Dynamic AMOLED 2X, 120 Hz AMOLED, 120 Hz OLED, 120 Hz
Zadné fotoaparáty hlavný: 200 Mpx, f/1,7, OIS, 8K video s 30 fps
hlavný: 50 Mpx, f/1,8, OIS, 8K video s 24 fps
hlavný: 48 Mpx, f/1,78, OIS, 4K video s 60 fps
teleobjektív: 10 Mpx, f/1,12
teleobjektív: 50 Mpx, f/1,6, OIS, 2násobný optický zoom
teleobjektív: 12 Mpx, f/2,8
širokouhlý: 12 Mpx, f/1,4,
širokouhlý: 12 Mpx, f/2,0
širokouhlý: 12 Mpx, f/2,2
teleobjektív: 10 Mpx, f/1,12
LiDAR
Predný fotoaparát 12 Mpx, f/2,0, 4K video s 60 fps
32 Mpx, f/2,0, Full HD video s 60 fps
12 Mpx, f/1,9, 4K video s 60 fps
Čipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, 8-jadrový MediaTek Dimensity 9200, 8-jadrový Apple A16 Bionic
RAM 8/12 GB 8/12 GB 6 GB
Interné úložisko 256/512/1 024 GB 256/512 GB 128/256/512/1 024 GB
Operačný systém Android 13 Android 13 iOS 16
Podpora sietí 5G
Akumulátor 5 000 mAh 4 870 mAh 4 323 mAh
Rýchlonabíjanie/bezdr. nabíjanie: 45 W/10 W Rýchlonabíjanie/bezdr. nabíjanie: 120 W/50 W
Rýchlonabíjanie/bezdr. nabíjanie: 27 W/15 W
USB-C
3,5 mm jack
Stupeň krytia IP68 IP68 IP68
Audio stereo, Dolby Atmos stereo, Dolby stereo, Dolby Atmos
Rozmery 163,4 × 78,1 × 8,9 mm 164,1 × 74,5 × 9,3 mm 160,7 × 77,6 × 7,85 mm
Hmotnosť 233 g 215 g 240 g
Cena 1 399 €* 1 099 €* 2 099 €*
*Ceny sú platné k 2. 3. 2023

Mobil Samsung Galaxy S23 Ultra nesklamal, noviniek je hneď niekoľko

Samsung Galaxy S23 Ultra; recenzia

Samsung Galaxy S23 Ultra

Mobily

Mobilní výrobcovia to nemajú jednoduché. Keď sa im podarí do svojho telefónu nasadiť tú najlepšiu výbavu, v ďalšom roku sa očakáva jej prekonanie. Samsung Galaxy S23 Ultra kráča v stopách svojich predchodcov, ktorí vždy priniesli maximálne naddimenzované parametre. Preto nový S23 Ultra musím pochváliť. Zlepšenie výkonu sa každoročne očakáva. Samsung však zdokonalil ťažkú oblasť, a to nočnú fotografiu a video. Za prvok, ktorý tento mobil okamžite odlíšil a za ktorý si ho budem ešte dlho pamätať, považujem nové hrany. Decentná zmena, ale citeľná na dotyk.

Klady

 • Subjektívne lepší úchop vďaka plochejším hranám
 • Najvýkonnejší Snapdragon 8 Gen 2 na trhu
 • Lepšie foto/video za tmy a použiteľný 100-násobný zoom
 • Nádherný Dynamic AMOLED displej
 • Výdrž batérie

Zápory

 • Skenovanie tváre stále nie je dokonalé
i Mohlo by vás zaujímať

Veľmi podarená nová vlajková loď Samsungu prešla našou recenziou. Pri testovaní sa prejavili a osvedčili všetky novinky, ktoré boli výrobcom propagované. My môžeme s čistým svedomím Samsung Galaxy S23 Ultra odporučiť.

Samsung Galaxy S23+ 5G 512 GB čierny - Mobilný telefón Doručenie na
predajňu zadarmo
4,7 72×
Samsung Galaxy S23+ 5G 512 GB čierny
Mobilný telefón – 6,6" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 512 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4700 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
942,90 €
Na sklade 1 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0245c5
Samsung Galaxy S24 8 GB/128 GB čierny - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 137×
Samsung Galaxy S24 8 GB/128 GB čierny
Mobilný telefón – 6,2" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 128 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 25W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
899 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SAMO0259b2
Samsung Galaxy S24 8 GB/128 GB fialový - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 137×
Samsung Galaxy S24 8 GB/128 GB fialový
Mobilný telefón – 6,2" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 128 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 25W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
899 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0259b3
Samsung Galaxy S24 8 GB/128 GB žltá - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 137×
Samsung Galaxy S24 8 GB/128 GB žltá
Mobilný telefón – 6,2" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 128 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 25W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
899 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0259b4
Samsung Galaxy S24 8 GB/256 GB sivý - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 137×
Samsung Galaxy S24 8 GB/256 GB sivý
Mobilný telefón – 6,2" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 25W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
959 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0259c1
Samsung Galaxy S24 8 GB/256 GB čierny - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 137×
Samsung Galaxy S24 8 GB/256 GB čierny
Mobilný telefón – 6,2" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 25W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
959 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0259c2
Samsung Galaxy S24 8 GB/256 GB fialový - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 137×
Samsung Galaxy S24 8 GB/256 GB fialový
Mobilný telefón – 6,2" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 25W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
959 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SAMO0259c3
Samsung Galaxy S24 8 GB/256 GB žltá - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 137×
Samsung Galaxy S24 8 GB/256 GB žltá
Mobilný telefón – 6,2" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 25W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4000 mAh, model 2024, Android
959 €
Na objednávku – termín upresníme 1 ks
Očakávame 24. 7. 2024
Objednávací kód: SAMO0259c4
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/256 GB sivá - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,7 66×
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/256 GB sivá
Mobilný telefón – 6,7" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4900 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
1 149 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0260b1
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/256 GB čierna - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,7 66×
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/256 GB čierna
Mobilný telefón – 6,7" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4900 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
1 149 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0260b2
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/256 GB fialová - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,7 66×
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/256 GB fialová
Mobilný telefón – 6,7" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4900 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
1 149 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0260b3
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/256 GB žltá - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,7 66×
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/256 GB žltá
Mobilný telefón – 6,7" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4900 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
1 149 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SAMO0260b4
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/512 GB sivá - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,7 66×
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/512 GB sivá
Mobilný telefón – 6,7" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 512 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4900 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
1 269 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0260c1
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/512 GB čierny - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,7 66×
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/512 GB čierny
Mobilný telefón – 6,7" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 512 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4900 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
1 269 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SAMO0260c2
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/512 GB fialová - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,7 66×
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/512 GB fialová
Mobilný telefón – 6,7" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 512 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4900 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
1 269 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0260c3
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/512 GB žltá - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,7 66×
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/512 GB žltá
Mobilný telefón – 6,7" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 512 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4900 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
1 269 €
Na sklade 1 ks
Objednávací kód: SAMO0260c4
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/256 GB čierny titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 206×
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/256 GB čierny titán
Mobilný telefón – 6,8" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, fotoaparát: 200Mpx (f/1,7) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 5000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
1 449 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0261b1
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/256 GB sivý titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 206×
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/256 GB sivý titán
Mobilný telefón – 6,8" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, fotoaparát: 200Mpx (f/1,7) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 5000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
1 449 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0261b2
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/256 GB fialový titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 206×
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/256 GB fialový titán
Mobilný telefón – 6,8" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, fotoaparát: 200Mpx (f/1,7) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 5000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
1 449 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0261b3
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/256 GB žltý titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 206×
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/256 GB žltý titán
Mobilný telefón – 6,8" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, fotoaparát: 200Mpx (f/1,7) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 5000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
1 449 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0261b4
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/512 GB čierny titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 206×
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/512 GB čierny titán
Mobilný telefón – 6,8" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 512 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, fotoaparát: 200Mpx (f/1,7) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 5000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
1 569 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0261c1
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/512 GB sivý titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 206×
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/512 GB sivý titán
Mobilný telefón – 6,8" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 512 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, fotoaparát: 200Mpx (f/1,7) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 5000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
1 569 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0261c2
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/512 GB fialový titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 206×
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/512 GB fialový titán
Mobilný telefón – 6,8" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 512 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, fotoaparát: 200Mpx (f/1,7) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 5000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
1 569 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0261c3
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/512 GB žltý titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 206×
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/512 GB žltý titán
Mobilný telefón – 6,8" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 512 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, fotoaparát: 200Mpx (f/1,7) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 5000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
1 569 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SAMO0261c4
Vytlačiť
P-DC1-WEB09
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií