Samsung Galaxy S24 a S24+ (RECENZIA): Umelá inteligencia je tu. Ktorého z bratov si vybrať?

Zobraziť katalóg

Samsung Galaxy S24 a S24+, úvod

Samsung Galaxy S24 a S24+ (RECENZIA): Umelá inteligencia je tu. Ktorého z bratov si vybrať?


Nový rad Samsung Galaxy S24 priniesol tento rok trendovú inováciu v podobe umelej inteligencie. Generatívna AI v nových telefónoch pridáva funkcie, ktoré doteraz neexistovali alebo boli oveľa menej prepracované. To platí pre všetky modely, okrem vrcholného modelu S24 Ultra aj pre Galaxy S24 a Galaxy S24+, ktoré sme v tejto recenzii otestovali.Recenzia

Autor: Peter Vnuk

Samsung Galaxy S24 a S24 (RECENZIA) – OBSAH

 1. Z pohľadu dizajnu ide hlavne o veľkosť. Sú tu však ďalšie rozdiely
 2. V hrudi Samsung Galaxy S24 aj S24+ bije rovnaké srdce. V niektorých veciach sa ale líšia
 3. Fotoaparáty sú super s AI a aj bez nej
 4. Umelá inteligencia Samsung Galaxy S24 a S24+ má niekoľko praktických využití
 5. Ktorý je praktickejší? Záleží na tom, čo hľadáte
 6. Verdikt: Samsung Galaxy S24 aj S24+ sú pre každého, kto chce mať vo vrecku tie najzaujímavejšie inovácie
 7. Čo sme o celom rade Samsung Galaxy S24 písali skôr

Ten, kto váhal s nákupom mobilu niekoľko rokov, si môže oddýchnuť. Teraz je tá správna chvíľa, a pokiaľ sa rozhodujete, ktorý z bratských modelov Galaxy S24 a Galaxy S24+ od Samsungu si vybrať, rozhodne vám poradíme. Najprv si prečítajte o Galaxy S24 Ultra a potom sa sem vráťte. Je totiž veľa vecí, ktoré by ste mali vedieť.

Z pohľadu dizajnu ide hlavne o veľkosť. Sú tu však ďalšie rozdiely

Či už sa rozhodnete pre základný Galaxy S24, alebo v rade strednom Galaxy S24+, v oboch prípadoch dostanete inteligentný telefón, ktorý stavia na dizajne svojich predchodcov. V Samsungu sa rozhodli nerobiť žiadne výrazné experimenty, a keď vedľa seba položíte členov rodiny S23 a S24, generačne sú takmer na nerozoznanie.

Dokonca by to bolo podobné, aj keby ste siahli po ešte predchádzajúcich generáciách.


S trochou zveličenia možno konštatovať, že S24 je po stránke konštrukcie a hmotnosti určený používateľom, ktorí nemajú ruky ako lopaty na sneh. Jeho 6,2-palcový displej je tak akurát a bude sa dobre cítiť aj ako verný spoločník teenagera. S24+ je výrazne väčší a približuje sa k najväčšiemu členovi rodiny menom Galaxy S24 Ultra.

Uhlopriečkou 6,7" poskytne „plusko“ viac priestoru napríklad milovníkom sledovania videí či surfovania po sociálnych sieťach. Oba telefóny majú hliníkové telo a hmotnosťou patria do kategórie do 200 gramov. Menší S24 má hmotnosť 167 gramov a S24+ má 196 gramov, takže sa obidva telefóny dobre držia.

i

iPhone 15 Pro Max (RECENZIA): Pevný a ľahký titán a viac zmien, než by človek čakal

Z pohľadu farebných vyhotovení sa tohtoročná ponuka drží relatívne jemných odtieňov. V Alze si môžete zaobstarať odtiene Titanium Gray, Titanium Black, Titanium Violet a Titanium Yellow, a platí to pre oba telefóny.

V hrudi Samsung Galaxy S24 aj S24+ bije rovnaké srdce. V niektorých veciach sa ale líšia

Najprv by bolo dobré zhrnúť, čo majú všetci traja členovia radu Galaxy S24 spoločné. Všetci majú displej typu Dynamic AMOLED 2X so 120 Hz obnovovacou frekvenciou, takže nech už sa rozhodnete pre ktorýkoľvek z nich, v prípade displeja sa nemusíte obmedzovať. Obraz bude v každom prípade ostrý a pohyby plynulé.

Aj keď sa rozlíšenie základného S24 trochu líši od väčších bratov. Tí majú 3 120 × 1 440 bodov a S24 má 2 340 × 1 080 px, to znamená Full HD+. Pri menšom displeji to však znamená porovnateľnú ostrosť zobrazenia.

Samsung Galaxy S24 a S24+, recenzie
Ľahší a menší Samsung Galaxy S24 sa hodí do akejkoľvek ruky.

Na európskych trhoch sú Samsung Galaxy S24+ a S24 poháňané vlastným procesorom výrobcu s názvom Exynos 2400. Ide o špičkový čipset vyrábaný 4 nm technológiou a v otázke výkonu je takmer na rovnakej úrovni ako Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, ktorý je jadrom pohonu Galaxy S24 Ultra.

V bežnej praxi nie sú rozdiely viditeľné, takže ak s telefónom nevykonávate špecifické úkony, v ktorých je potrebná maximálna hrubá sila procesora, je prakticky jedno, ktorý model si vyberiete. Trochu inak je na tom operačná pamäť, ktorá je v prípade Galaxy S24+ na úrovni 12 GB a základný model dostal do výbavy 8 GB RAM.

V tomto prípade by sa rozdiel mohol prejaviť, ak radi spúšťate veľké množstvo aplikácií naraz. Je však potrebné zdôrazniť, že aj 8 GB RAM je zatiaľ stále príjemná kapacita a nie je potrebné sa obávať nedostatku pamäte.

Rozdiel sme objavili v oblasti úložiska. Pokiaľ siahnete po S24, máte na výber medzi 128 GB a 256 GB verzií. Určite odporúčame siahnuť po tej kapacitne štedrejšej verzii, ide totiž o moderný inteligentný telefón, ktorý dokáže natáčať video v rozlíšení 8K pri frekvencii 30 fps, a na to je potrebné čo najviac priestoru. Cenový rozdiel pritom nie je taký zásadný, aby sa vyplatilo šetriť práve na úložisku.

Samsung Galaxy S24 a S24+, recenzie
Podľa vzhľadu si asi nevyberiete, oba modely vyzerajú elegantne a dajú sa kúpiť v rovnakých farebných vyhotoveniach.

V prípade väčšieho Galaxy S24+ je maximálne rozlíšenie videa rovnaké, ale navyše dokáže vytvárať aj snímky s rozlíšením 200 Mpx. Menší brat má maximum na hodnote 50 Mpx, a možno aj kvôli fotografiám vo vysokom rozlíšení Samsung ponúka pri modeli S24+ vyššiu kapacitu. Konkrétne ide o 256 GB a 512 GB úložiská, čo znie podstatne lepšie ako 128 GB pri základnom S24.

Tu je však aj cenový rozdiel medzi kapacitnými variantmi o niečo väčší, takže musíte zvážiť, či vám bude 256 GB stačiť, alebo siahnete po 512 GB verzii. Pokiaľ okrem natáčania videí a fotografovania radi hráte moderné hry, bude pre vás lepšia vyššia kapacita.

i

Zuby si brúsia na ešte viac zákazníkov. Asus ROG Phone 8 a 8 Pro majú nový dizajn aj čipset so špeciálnym režimom

Fotoaparáty sú super s AI a aj bez nej

V prípade fotoaparátov je situácia zaujímavá. Ako sme už naznačili, maximálne rozlíšenie pri S24 je 50 Mpx a S24+ zvládne 200 Mpx rovnako, ako najvyšší model S24 Ultra. Tam však rozdiely prakticky končia, a pokiaľ ide o kvalitu, nemusíte sa obávať, že by vás základný S24 nechal v štichu.

Optika je prakticky rovnaká, a tak oba telefóny produkujú v podstate rovnaké zábery, a to je výborná správa.

Samsung Galaxy S24 a S24+, recenzie
Tmavšia scéna alebo protisvetlo nie je žiadny problém. (Záber skomprimovaný)

Táto generácia Samsung Galaxy S24 má skvelé fotoaparáty, ktoré vylepšujú snímky umelou inteligenciou tak, aby pôsobili lepšie, dynamicky, sýtejšie a jednoducho pôsobivejšie.

Okrem toho je však možné fotografie následne upravovať pomocou novej umelej inteligencie Galaxy AI, takže aj keď vám nejaký detail na fotke nevyhovuje, dá sa s tým niečo robiť. Prejdete prstom napríklad po znamienku krásy a je preč.

Samsung Galaxy S24 a S24+, recenzie
Takéto detailné a živé zábery sú dielom Samsungu Galaxy S24 aj S24+. A Tancujúci dom veselo tancuje v pozadí. (Záber skomprimovaný)

Denné aj nočné zábery sú vynikajúce a drobné vylepšenia by potrebovali iba fotografia v šere, ktorá občas obsahuje viac šumu, než by sme očakávali.

Umelá inteligencia Samsung Galaxy S24 a S24+ má niekoľko praktických využití

Galaxy AI dáva obom členom rodiny Galaxy S24 do rúk silné zbrane. Používajú ich hlavne v boji za vyššie pohodlie pre svojho majiteľa a na vylepšovanie záberov. Vstavaná umelá inteligencia dokáže používateľovi ponúknuť veľmi jednoduché a intuitívne funkcie. Páčil sa nám simultánny preklad v prípade, že telefonujete s osobou, ktorá hovorí iným jazykom.

Túto výhodu však môžete využiť aj v prípade textovej komunikácie, keď telefón rovno prekladá vaše písané správy, aby druhá strana rozumela.

Samsung Galaxy S24 a S24+, recenzie Samsung Galaxy S24 a S24+, recenzie
Samsung Galaxy S24+ je tou povestnou zlatou strednou cestou medzi S24 a S24 Ultra. Páčil sa nám najviac z celého radu.

Ďalšia inovácia, ktorú generatívna umelá inteligencia prináša, spočíva v možnosti prstami zakrúžkovať oblasť na obrázku alebo vo videu, ktorá vás zaujíma. K danému objektu vám telefón následne vyhľadá dostupné informácie. Funguje to skvele a jediné, čo vám odmietne vyhľadávať, sú osoby. Inak vám nájde prakticky čokoľvek, čo vás zaujíma. Takže či už chcete identifikovať horu na fotografii, zistiť koľko koní má auto, ktoré práve prešlo vo videu, alebo sa vám páči kreslo na fotke vašej známej a chcete si kúpiť rovnaké, je to otázka niekoľkých sekúnd.

Galaxy AI objekt identifikuje v oblasti, ktorú jej označíte (niekedy stačí len kliknúť, nie je potrebné krúžkovať), a dostupné informácie sú už otázkou vyhľadávania Google.

Samsung Galaxy S24 a S24+, recenzie Samsung Galaxy S24 a S24+, recenzie
Samsung Galaxy S24 vám dá všetky výhody novej generácie a za rozumnú cenu.

Generatívna AI prináša do nového radu S24 aj ďalšie vychytávky ako napríklad možnosť odstrániť na fotke nechcený objekt či osobu, alebo si vygenerovať pozadie pracovnej plochy podľa špecifikovaných výrazov.

Zatiaľ to nefunguje úplne neobmedzene a zadanie síce môže znieť voľne, ako že chcete vidieť napríklad fialové pohorie na pozadí pláže s ružovým pieskom, musíte si však vyberať z predpripravených možností, čím chceli vývojári pravdepodobne zaistiť, aby si používatelia nevytvárali šialené pozadia v pochybnej kvalite či s nevhodným obsahom.

i

Samsung Galaxy S23 FE (RECENZIA): Dostupnejšie funkcie radu Galaxy S, avšak v tele Galaxy A

Samsung Galaxy S24 Ultra na AlzaTech

Čo si o telefóne myslia kolegovia z AlzaTech? Za hlavné vylepšenia vnímajú titánovú konštrukciu, plochý displej a 7-ročnú softvérovú podporu. Čo sa im na telefóne nepáčilo? Zistíte vo videorecenzii.

Ktorý je praktickejší? Záleží na tom, čo hľadáte

Pri testovaní sme ocenili hlavne pocit, že Samsung vás nechce znevýhodniť, pokiaľ nemáte dostatok financií na vyšší model. V zásadných otázkach si sú Galaxy S24 a S24+ nesmierne podobné alebo úplne zhodné. Preto je aj voľba medzi nimi o niečo jednoduchšia, než by ste možno očakávali. Je to hlavne o financiách, ktoré ste ochotní na svojho nového inteligentného miláčika vynaložiť.

Chcete skvelý fotoaparát? Oba modely ho majú. Chcete umelú inteligenciu? Platí to isté. Rovnaké sú aj procesory, ale S24 má menej pamäte. Určitý rozdiel je v kapacitách úložísk, kde je však naše odporúčanie jasné – investujte, ak môžete. Nebudete to ľutovať.

Samsung Galaxy S24 a S24+, recenzie
Smartfóny Samsung Galaxy S24 a S24+ sú si nesmierne podobné, ako dvaja bratia.

Veľký rozdiel je v rozmeroch telefónov, pretože sa S24+ viac približuje S24 Ultra ako menšiemu bratovi, a tak si musíte vyskúšať, ktorý vám lepšie padne do ruky. V našom teste sa ukázalo, že žiadny z modelov nie je príliš veľký ani príliš malý pre väčšinu používateľov a hmotnosť do 200 gramov by mala vyhovovať všetkým. Milovníci videa a hier by asi mali siahnuť po S24+, pokiaľ ale máte menšie dlane, radšej sa obráťte k S24 a nebude potrebné sa výrazne obmedzovať.

V oboch prípadoch si ale dokúpte ochranný kryt. Vyskúšali sme kryt na Galaxy S24+ a cítili sme sa s ním oveľa bezpečnejšie. Keď už sa stane, že vám telefón spadne na zem, s puzdrom máte väčšiu istotu jeho prežitia.

Zvukovo sú oba varianty vynikajúce. Pokiaľ radi počúvate hudbu bez slúchadiel, prídete si na svoje. Výšky sú príjemne ostré, efekt stereo je zreteľný, a vďaka technológii Dolby Atmos sú basy dostatočne vykreslené aj v porovnaní s inými mobilnými telefónmi. Rad Galaxy S24 je skutočne výrazne lepší ako väčšina konkurentov.

Jediný rozdiel medzi bratmi sme zistili v tom, že S24+ dokáže byť hlasnejší. Jeho maximálna hlasitosť je o trochu vyššia ako pri menšom modeli.

Samsung Galaxy S24 a S24+, recenzie
Samsung Galaxy S24 a S24+. Mohutnejší S24+ vo veľmi jemnej žltej je takmer biely aj v skutočnosti.

Subjektívne sa nám z celého radu najviac páčil Galaxy S24 Ultra v elegantne a decentne pôsobiacej čiernej, základný S24 v sebavedomej fialovej a S24+ v jemnej žltej. Keby sme si mali vybrať medzi dvoma menšími bratmi, práve S24+ svojimi rozmermi a celkovým dizajnom predstavuje skvelú strednú cestu. Pokojne by sme po nej siahli, ale určite v 512 GB verzii, tá sa viac oplatí.

Čo sa týka najväčšej inovácie v podobe generatívnej AI, tá je vo všetkých variantoch radu rovnaká, takže konečný výber neovplyvní. Rozhoduje len to, či si zaobstaráte generáciu S24, S23 alebo staršiu. V starších generáciách totiž Galaxy AI nebude, do radu Galaxy S23 by sa mala dostať aktualizácií v roku 2024. Kúpou jedného z členov rodiny Samsung Galaxy S24 jej výhody získate ihneď.

Parametre/ Model Samsung Galaxy S24 Ultra Samsung Galaxy S24+ Samsung Galaxy S24
Displej 6,8" so zaoblenými rohmi
6,7" (20 : 9) 6,2"
3 120 × 1 440 (Quad HD+), HDR 10+
3 120 × 1 440 (Quad HD+), HDR 10+
2 340 x 1 080 (FHD+)
Dynamic AMOLED 2X, 120 Hz Dynamic AMOLED 2X, 120 Hz
Dynamic AMOLED 2X, 120 Hz
Zadné fotoaparáty 200 Mpx + 50 Mpx + 12 Mpx + 10 Mpx, 8K video/30 fps
50 Mpx + 10 Mpx + 12 Mpx, 8K video/30 fps
50 Mpx + 10 Mpx + 12 Mpx, 8K video/30 fps
f/1,7, f/3,4, f/2,2, f/2,4
f/1,8, f/2,4, f/2,2
f/1,8, f/2,4, f/2,2
Spomalené video: FHD 240 fps, 4K 120 fps Spomalené video: FHD 240 fps, 4K 120 fps
Spomalené video: FHD 240 fps, 4K 120 fps
Predný fotoaparát 12 Mpx, f/2,2, 4K video s 60 fps
12Mpx, f/2,2, Full HD video s 60 fps
12 Mpx, f/1,9, 4K video s 60 fps
Čipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, 8-jadrový Exynos 2400, 10-jadrový Exynos 2400, 10-jadrový
RAM 12 GB 12 GB 8 GB
Interné úložisko 256 GB/512 GB/1 TB 256 GB/512 GB 128 GB/256 GB
Operačný systém Android 14, OneUI 6.1 Android 14, OneUI 6.1 Android 14, OneUI 6.1
Podpora sietí 5G
Akumulátor 5 000 mAh 4 900 mAh 4 000 mAh
Rýchlonabíjanie/bezdr. nabíjanie: 45 W/10 W Rýchlonabíjanie/bezdr. nabíjanie: 45 W/10 W
Rýchlonabíjanie/bezdr. nabíjanie: 45 W/10 W
USB-C
3,5 mm jack
Stupeň krytia IP68 IP68 IP68
Audio Stereo, Dolby Atmos Stereo, Dolby Atmos Stereo, Dolby Atmos
Rozmery 162,3 × 79,0 × 8,6 mm
158,5 × 75,9 × 7,7 mm 147,0 × 70,6 × 7,6 mm
Hmotnosť 232 g 196 g 167 g
Cena Od 1 449 € Od 1 149 € Od 899 €
Ceny sú platné k 29. 2. 2024

Verdikt: Samsung Galaxy S24 aj S24+ sú pre každého, kto chce mať vo vrecku tie najzaujímavejšie inovácie

Samsung Galaxy S24 a S24+; recenzie

Samsung Galaxy S24 a S24+

Mobily

Samsung Galaxy S24+ a Samsung Galaxy S24 sú ako dvaja bratia. Majú mnoho spoločného a sú si až prekvapivo rovní. Rovnako vyspelá umelá inteligencia, rovnako vynikajúce fotoaparáty, podobné dizajnové vyhotovenie, skvelé displeje a tak ďalej. Rozdiely sú však v kapacitách pamäte, batérie a v neposlednom rade aj v rozmeroch. S24+ je takmer rovnako veľký ako najvyšší model Galaxy S24 Ultra a základný ľahší S24 si nájde miesto aj v menšej rúčke. Cenový rozdiel je pomerne značný, a tak je to pre niekoho ťažká voľba.

Klady Samsung Galaxy S24

 • Elegantný a praktický dizajn
 • Vysoký výkon špičkového procesora
 • Výborný predný aj zadný fotoaparát
 • Umelá inteligencia je v praxi užitočná
 • Kompaktná konštrukcia aj pre menšie ruky

Zápory Samsung Galaxy S24

 • Nižšia kapacita batérie a tým pádom nižšia výdrž
 • Ak ste zvyknutí na väčšie mobily, môže sa vám zdať malý

Klady Samsung Galaxy S24+

 • Elegantný a praktický dizajn
 • Vysoký výkon špičkového procesora
 • Výborný predný aj zadný fotoaparát
 • Umelá inteligencia je v praxi užitočná
 • Dostatočne veľký displej
 • Slušná výdrž batérie
 • Cenovo výhodnejšia alternatíva k S24 Ultra

Zápory Samsung Galaxy S24+

 • Oproti S24 výrazne vyššia cena
i Mohlo by vás zaujímať

Samsung Galaxy S24 a S24+ sú nesmierne vyrovnané verzie vlajkovej lode kórejského výrobcu. Prinášajú rovnako skvelé inovácie z oblasti umelej inteligencie ako vynikajúce fotoaparáty a rozdiely objavíte okrem rozmerov aj v kapacite batérií a operačnej pamäte. Inak je to hlavne o veľkosti vašej ruky a štedrosti vášho bankového konta. Cenové rozdiely totiž nie sú zanedbateľné. 

Čo sme o rade Samsung Galaxy S24 písali skôr

Aktualizované • Autor: Ondřej Chabr

Samsung sa tento rok pomerne skoro vytasil s novou generáciou svojho hlavného modelového radu. Celá trojica modelov Samsung Galaxy S24 bola predstavená a sľubuje to najlepšie, čo sa bude dať tento rok zaobstarať. Výrobca tento rok veľa vsádza na umelú inteligenciu, ktorá by pri používaní telefónu mala používateľovi uľahčovať prácu. Čo všetko telefóny vedia?

i

Teraz na nákup smartfónov radu Samsung Galaxy S24 získate bonusovú čiastku späť k výkupu staršieho telefónu, tabletu či smart hodiniek. Navyše za cenu nižšej kapacity úložiska získate dvojnásobok.

Akcia pri kúpe smartfónov radu Samsung Galaxy S24

Samsung Galaxy S24, titánový rámček

Samsung Galaxy S24, úvod

Samsung Galaxy S24 – OBSAH

 1. Smartfóny Samsung Galaxy S24 sú tu as nimi aj Galaxy AI
 2. Moderný a odolný titán modelu Galaxy S24 Ultra pristane, navyše má pevnejšie sklo
 3. Špičkové AMOLED displeje narástli a majú vrcholný jas
 4. Galaxy AI - to je umelá inteligencia v službách Samsungu
 5. Samsung Galaxy S24 Ultra sa vrhá do boja o najlepší teleobjektív
 6. Telefóny Samsung Galaxy S24 sú dostupné ihneď, navyše pri kúpe môžete pekne ušetriť
 7. Čo sme o rade Samsung Galaxy S24 písali skôr

Smartfóny Samsung Galaxy S24 sú tu a s nimi aj Galaxy AI

Jeden z ťahúňov súčasného smartfónového sveta –⁠⁠⁠ Samsung –⁠⁠⁠ dlho neotáľal a novú generáciu Galaxy S24 ukazuje hneď na začiatku roka. Podľa očakávania sa z hľadiska počtu a rozvrstvenia modelov nič nemení. Ich mená sú Samsung Galaxy S24, Samsung Galaxy S24+ a Samsung Galaxy S24 Ultra.

Odstupňovaná trojica sa líši cenou aj výbavou, aby si každý používateľ mohol vybrať presne to, čo potrebuje. Pretože sa v posledných rokoch môže niekomu zdať, že sa vo vlajkovom rade Galaxy S veľmi nedeje, Samsung tento rok vyťahuje jeden zásadný tromf z rukáva.

Samsung Galaxy S24, dizajn Samsung Galaxy S24+, dizajn Samsung Galaxy S24 Ultra, design
Nová generácia Samsung Galaxy S24 sa skladá z troch modelov. Líšia sa veľkosťou, ale aj schopnosťami. Zdroj: Samsung

Tým je uvedenie umelej inteligencie Galaxy AI. Telefóny sú šikovnými funkciami založenými na AI prešpikované a Samsung nás neváhal zoznámiť s konkrétnymi funkciami. Pokiaľ chcete AI využiť na prácu či zábavu, nový rad by vás nemal sklamať. Viac si povieme v kapitole výkonu. Teraz už sa na nový rad Samsung Galaxy S24 poďme pozrieť bližšie.

Moderný a odolný titán modelu Galaxy S24 Ultra pristane, navyše má pevnejšie sklo

Všetky nové telefóny Samsung Galaxy S24 zdieľajú rovnaké farebné možnosti konštrukcie. Sú nimi čierna, fialová, sivá a žltá. Po novom však dochádza k výmene hliníkového rámu u Galaxy S24 Ultra za titánový rámček. Základné modely ho nedostali. Titán sľubuje väčšiu odolnosť ako hliník. Tiež môžeme hovoriť o prémiovejšom materiáli. Odolnosťou celý rad dosahuje, ako býva zvykom, maximálnu úroveň IP68, takže prašné prostredie ani kratší pobyt pod vodou im neublíži.

i

Samsung Galaxy S23 FE (RECENZIA): Dostupnejšie funkcie radu Galaxy S, avšak v tele Galaxy A

Základné tvary sa takmer nelíšia. Môžeme povedať, že celý rad Galaxy S24 má typický dizajn, ktorý nie je extravagantný, naopak pomerne strohý. K jednej novinke ale došlo, a to práve pri Galaxy S24 Ultra. Po dlhých rokoch, už z dôb, kedy Ultra prevzal štafetu po zaniknutom Galaxy Note, si vrcholný model radu odpustil zaoblené kraje displeja. Od pomerne výrazného zaoblenia sa postupne prešlo k miernemu sklonu pri Galaxy S23 Ultra, teraz má predný panel okraje úplne ploché.

Samsung Galaxy S24, titánový rámček
Titánová konštrukcia Samsungu Galaxy S24 Ultra prichádza po titánových iPhonoch 15 Pro a 15 Pro. Zdroj: Samsung

Boky telefónov sú naďalej tiež ploché, čo je praktické a zabraňuje ľahkému vykĺznutiu. Iba S24 Ultra sa neubránil menšiemu prehnutiu. Obe strany všetkých modelov Galaxy S24 sú sklenené, Samsung po novom pri modeli Galaxy S24 Ultra použil sklo Gorilla Glass Armor. Zostávajúca dvojica zotrváva u Gorilla Glass Victus 2. Rámčeky okolo displeja sú elegantne tenké, nárast zaznamenal paradoxne práve model S24 Ultra kvôli porovnaniu displeja do roviny.

Špičkové AMOLED displeje narástli a majú vrcholný jas

Obrazovky všetkých telefónov Samsung Galaxy S24 povyrástli. Síce ide o desatinu palca, napriek tomu s tenkými rámčekmi môže byť zmena viditeľná. Samsung Galaxy S24 má teda stále kompaktný 6,2" Dynamic AMOLED 2X displej s Full HD+ rozlíšením. Prostredný Galaxy S24+ povyrástol na 6,7" a svojím vysokým rozlíšením 3 120 × 1 440 dokonca v jemnosti prekonáva 6,8" panel Galaxy S24 Ultra s rovnakým počtom obrazových bodov.

Samsung Galaxy S24, displej s tenkými okrajmi
Displeje všetkých modelov Samsung Galaxy S24 majú naozaj veľmi tenké rámčeky, naprieč radom sú odteraz úplne ploché. Zdroj: Samsung

Všetci 3 čerpajú z toho najlepšieho, čo Samsung dokáže. Preto sa panely chvália LTPO technológiou pre energeticky výhodnejšiu adaptívnu frekvenciu zobrazenia. Hodnoty sa podľa potreby pohybujú v rozmedzí 1 - 120 Hz. Vrcholný jas pri HDR sa údajne zastaví na skvelej hodnote 2 600 nitov, takže sa samozrejme dá tešiť na jasné displeje plné žiarivých farieb.

Galaxy AI - to je umelá inteligencia v službách Samsungu

S voľbou procesora je to tento rok podobné ako v prípade radu Samsung Galaxy S22. Modely sa totiž nezjednotili. Dvojica Galaxy S24 a Galaxy S24+ dostala u nás pod kapotu čip vlastnej výroby Exynos 2400. Úsporný čip so 4nm procesom má dostatok výkonu, aby porazil minuloročný Snapdragon 8 Gen 2. Zatiaľ čo Galaxy S24 sa stále drží 8 GB operačnej pamäte, tu sa od neho odpútal Galaxy S24+, ktorý zaobstaráte už len s 12 GB RAM.

Iná situácia nastáva pri Galaxy S24 Ultra. Bez ohľadu na krajinu predaja sa v jeho útrobách vždy schováva Snapdragon 8 Gen 3 for Galaxy. Vrcholný čip Qualcommu v konfigurácii s 12 GB operačnej pamäte nebude mať o dostatok výkonu núdzu. A pre novo predstavenú umelú inteligenciu nazvanú ako Galaxy AI bude dostatok výkonu kľúčový. Stojí za to spomenúť, že Galaxy S24 Ultra má pri sebe dotykové pero S Pen výsuvné z ľavej spodnej hrany.

Samsung Galaxy S24, rodina zariadenia Samsung
Rodina produktov Samsung zahŕňa okrem smart telefónov radu Galaxy aj výkonný tablet, smart hodinky či slúchadlá. Zdroj: Samsung

Samsung ukázal, kde je možné silu Galaxy AI využiť pri bežnom použití. Telefóny celého radu Samsung S24 majú schopnosti pre kreativitu, ale aj produktivitu. Pri telefonovaní či chatovaní je Live Translate schopné v reálnom čase prekladať používateľovu konverzáciu do jeho zrozumiteľného jazyka. Slovenčina však zatiaľ chýba.

Také lepšie Google Lens je potom vyhľadávanie Circle to Search. Na obrazovke čokoľvek zakrúžkujete a telefón vyhľadá o danej veci či objekte viac informácií.

Samsung Galaxy S24, Galaxy AI, preklad Samsung Galaxy S24, Galaxy AI, vyhľadávanie
Umelá inteligencia Galaxy AI má instantného prekladateľa k vašim službám. Bohužiaľ ale po slovensky nevie. Jednoduchým zakrúžkovaním objektu na fotke vám Samsung povie, o čo ide. Zdroj: Samsung

Poznámky, či už diktované alebo písané, máte na Galaxy S24 možnosť ľahko zhrnúť vďaka službe Note Assist. Celý obsah textu či transkripciu rozhovoru zhrnie do dôležitých bodov. Ani tu však zatiaľ so slovenským jazykom nepočítajme.

Podobne ako v mobiloch Google Pixel sa tu ešte objaví funkcia Photo Assist na rýchlu a efektívnu úpravu fotiek. Všetky funkcie Galaxy AI budú podľa výrobcu používateľom dostupné zadarmo zhruba do konca roka 2025, potom pravdepodobne dôjde k ich spoplatneniu.

Samsung Galaxy S24, Galaxy AI, sumarizácia textu Samsung Galaxy S24, Galaxy AI, úprava fotiek
Galaxy AI pomôže aj so sumarizáciou textu či hlasovej nahrávky. Ďalej vylepší fotky. Pokiaľ napríklad na snímke niečo vadí, telefón to ľahko odmaže. Zdroj: Samsung

Pekne sa medzi trojicu rozdelili kapacity vnútorného úložiska. Zatiaľ čo si pri základnom Galaxy S24 vyberiete medzi 128 a 256 GB, pri Galaxy S24+ poskočil výber na 256 či 512 GB. To isté je v prípade Galaxy S24 Ultra, kde sa však na webových stránkach Samsungu do predaja dostane aj 1 TB variant.

K modelu Ultra sa prostredný Galaxy S24+ približuje ďalšou schopnosťou, a to podporou UWB na presnejšiu detekciu blízkych zariadení. V prípade podpory Wi-Fi 7 si však túto exkluzivitu drží pre seba práve model S24 Ultra, ostatní majú Wi-Fi 6E. Inováciou prešli chladiace komory Vapor Chamber, čo ocenia herní nadšenci a je tu aj podpora ray tracingu.

i

iPhone 15 Pro Max (RECENZIA): Pevný a ľahký titán a viac zmien, než by človek čakal

Použitie všetkých dostupných funkcií si na Galaxy S24 vyžiada dostatočne zásobené akumulátory. Tu nedochádza k prekvapeniu. Kapacity nie sú medzi modelmi odstupňované rovnomerne. Štartujú na rovných 4 000 mAh cez 4 900 mAh až po vrcholných 5 000 mAh. Iba Samsung Galaxy S24 zostáva naďalej na 25W nabíjaní, ostatní majú 45 W. To na dnešnú dobu už nie je práve veľa. Bezdrôtové nabíjanie s výkonom 15 W a podpora reverzného nabitia nechýba.

Samsung Galaxy S24 Ultra sa vrhá do boja o najlepší teleobjektív

Modely Galaxy S24 a Galaxy S24+ sú na fotografovanie vybavené, ako vždy, veľmi dobre. Model Ultra potom prekonáva aj veľa konkurencie a opäť fascinuje použitým zoomom. Poďme si povedať o jednotlivých foťákoch viac.

Foto výbava oboch základných modelov sa točí okolo hlavného 50 Mpx snímača schopného zachytiť pekne aj scénu za horších svetelných podmienok. Dopĺňa ho 12 Mpx širokouhlý fotoaparát a 10 Mpx teleobjektív, ktorý zvládne 3-násobné priblíženie bez straty kvality. Ako hlavný, tak širokouhlý majú optickú stabilizáciu obrazu a natáča video v kvalite 8K. Predné selfie celého radu má potom 12 Mpx.

Samsung Galaxy S24 Ultra, fotoaparát
Na prvý pohľad sa fotoaparáty zdajú rovnaké, model Galaxy S24 Ultra však teleobjektívu pripravil vyššie rozlíšenie pre lepšie výsledné snímky. Zdroj: Samsung

Samsung Galaxy S24 Ultra samozrejme opäť mieri najvyššie. Hlavný foťák si drží 200 Mpx rozlíšenie, ktorému sekunduje laserové ostrenie. Širokáč s 12 Mpx je totožný s tým na Galaxy S24, v zásade je rovnaký aj prvý teleobjektív. Model Ultra potom má ale aj 4. snímač. Druhý z teleobjektívov už ohromí 50 Mpx rozlíšením a schopnosťou 5-násobného optického priblíženia. Vďaka vysokej hustote bodov ale môžete zaznamenať snímky pri 10-násobnom priblížení.

Telefóny Samsung Galaxy S24 sú dostupné ihneď, navyše pri kúpe môžete pekne ušetriť

Kompletná séria Samsung Galaxy S24 už je v predaji. Kúpiť si teda môžete Samsung Galaxy S24, ktorý pri konfigurácii 8/128 GB začína na cene 899 €. Vybavenejší Samsung Galaxy S24+ už štartuje na variante 12/256 GB pri cene 1 149 €. Vrcholný Samsung Galaxy S24 Ultra s 12 / 256 GB zaobstaráte od 1 449 €.

Práve teraz beží akcia, pri ktorej môžete po kúpe nového Samsungu odpredať svoje staršie zariadenia, ako je telefón, tablet alebo smart hodinky. Navyše k výkupnej cene získate bonusovú čiastku až 100 €. Pri kúpe 128 GB varianty telefónu máte navyše možnosť získať dvojnásobok kapacity, teda 256 GB, príp. pri kúpe 256 GB dokonca 512 GB.

Parametre/Model Samsung Galaxy S24 Samsung Galaxy S24+ Samsung Galaxy S24 Ultra
Displej Uhlopriečka: 6,2" Uhlopriečka: 6,7" Uhlopriečka: 6,8"
Rozlíšenie: 2 340 × 1 080 px, 415 ppi Rozlíšenie: 3 120 × 1 440 px, 515 ppi Rozlíšenie: 3 120 × 1 440 px, 501 ppi
Typ: Dynamic AMOLED 2X Typ: Dynamic AMOLED 2X Typ: Dynamic AMOLED 2X
Obnovovacia frekvencia až: 120 Hz Obnovovacia frekvencia až: 120 Hz Obnovovacia frekvencia až: 120 Hz
Ochrana: Corning Gorilla Glass Victus 2 Ochrana: Corning Gorilla Glass Victus 2 Ochrana: Corning Gorilla Glass Armor
Zadné fotoaparáty Hlavný: 50 Mpx Hlavný: 50 Mpx Hlavný: 200 Mpx
Širokouhlý: 12 Mpx Širokouhlý: 12 Mpx Širokouhlý: 12 Mpx
Teleobjektív: 10 Mpx Teleobjektív: 10 Mpx Teleobjektív: 10 Mpx


Teleobjektív: 50 Mpx
Predný fotoaparát 12 Mpx 12 Mpx 12 Mpx
Čipset Exynos 2400 Exynos 2400 Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3
GPU Adreno 710 Mali G615-MC6 Mali G615-MC6
RAM 8 GB 12 GB 12 GB
Interné úložisko 128 / 256 GB 256 GB / 512 GB 256 GB / 512 GB / 1 TB
Operačný systém Android 14 Android 14 Android 14
Podpora sietí 5G
3,5mm jack
Stupeň krytia IP68 IP68 IP68
Akumulátor 4 000 mAh 4 900 mAh 5 000 mAh
Rýchlonabíjanie/bezdr. nabíjanie: 25 W/15 W Rýchlonabíjanie/bezdr. nabíjanie: 45 W/15 W Rýchlonabíjanie/bezdr. nabíjanie: 45 W/15 W
Rozmery 147 × 70,6 × 7,6 mm 158,5 × 75,9 × 7,7 mm 162,3 × 78,1 × 8,9 mm
Hmotnosť 167 g 196 g 233 g
Obsah balenia telefón, USB-C kábel, nástroj na vybratie SIM karty, používateľská príručka telefón, USB-C kábel, nástroj na vybratie SIM karty, používateľská príručka telefón, USB-C kábel, nástroj na vybratie SIM karty, používateľská príručka
Cena od 899 € od 1 149 € od 1 449 €
Ceny sú platné k 17. 1. 2024.
i Mohlo by vás zaujímať

Kórejský sa môže svojimi novinkami Samsung Galaxy S24 právom pýšiť. Zachoval im maximálnu odolnosť, ktorú pri modeli Ultra povýšil pevnejším sklom aj titánovým rámčekom. Hráča poteší vyšší výkon a väčšie parné komory na odvod tepla. Predovšetkým ale dochádza k integrácii umelej inteligencie Galaxy AI. Foto schopnosti potom model S24 Ultra preukazuje lepším teleobjektívom. Novinky za to skrátka stoja, každý si príde na svoje.

Samsung Galaxy S24 8 GB/128 GB sivý - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 127×
Samsung Galaxy S24 8 GB/128 GB sivý
Mobilný telefón – 6,2" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 128 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 25W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
899 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0259b1
Samsung Galaxy S24 8 GB/128 GB čierny - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 127×
Samsung Galaxy S24 8 GB/128 GB čierny
Mobilný telefón – 6,2" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 128 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 25W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
899 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0259b2
Samsung Galaxy S24 8 GB/128 GB fialový - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 127×
Samsung Galaxy S24 8 GB/128 GB fialový
Mobilný telefón – 6,2" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 128 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 25W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
899 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0259b3
Samsung Galaxy S24 8 GB/128 GB žltá - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 127×
Samsung Galaxy S24 8 GB/128 GB žltá
Mobilný telefón – 6,2" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 128 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 25W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
899 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0259b4
Samsung Galaxy S24 8 GB/256 GB sivý - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 127×
Samsung Galaxy S24 8 GB/256 GB sivý
Mobilný telefón – 6,2" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 25W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
959 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0259c1
Samsung Galaxy S24 8 GB/256 GB čierny - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 127×
Samsung Galaxy S24 8 GB/256 GB čierny
Mobilný telefón – 6,2" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 25W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
959 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0259c2
Samsung Galaxy S24 8 GB/256 GB fialový - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 127×
Samsung Galaxy S24 8 GB/256 GB fialový
Mobilný telefón – 6,2" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 25W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
959 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0259c3
Samsung Galaxy S24 8 GB/256 GB žltá - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 127×
Samsung Galaxy S24 8 GB/256 GB žltá
Mobilný telefón – 6,2" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 25W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
959 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0259c4
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/256 GB sivá - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,7 63×
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/256 GB sivá
Mobilný telefón – 6,7" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4900 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
S výkupným bonusom 1 029 €
1 149 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0260b1
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/256 GB čierna - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,7 63×
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/256 GB čierna
Mobilný telefón – 6,7" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4900 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
S výkupným bonusom 1 029 €
1 149 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0260b2
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/256 GB fialová - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,7 63×
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/256 GB fialová
Mobilný telefón – 6,7" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4900 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
S výkupným bonusom 1 029 €
1 149 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0260b3
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/256 GB žltá - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,7 63×
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/256 GB žltá
Mobilný telefón – 6,7" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4900 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
S výkupným bonusom 1 029 €
1 149 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0260b4
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/512 GB sivá - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,7 63×
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/512 GB sivá
Mobilný telefón – 6,7" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 512 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4900 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
S výkupným bonusom 1 149 €
1 269 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0260c1
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/512 GB čierny - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,7 63×
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/512 GB čierny
Mobilný telefón – 6,7" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 512 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4900 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
S výkupným bonusom 1 149 €
1 269 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0260c2
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/512 GB fialová - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,7 63×
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/512 GB fialová
Mobilný telefón – 6,7" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 512 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4900 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
S výkupným bonusom 1 149 €
1 269 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0260c3
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/512 GB žltá - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,7 63×
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/512 GB žltá
Mobilný telefón – 6,7" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 512 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4900 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
S výkupným bonusom 1 149 €
1 269 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0260c4
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/256 GB čierny titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 192×
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/256 GB čierny titán
Mobilný telefón – 6,8" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, fotoaparát: 200Mpx (f/1,7) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 5000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
S výkupným bonusom 1 329 €
1 449 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0261b1
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/256 GB sivý titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 192×
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/256 GB sivý titán
Mobilný telefón – 6,8" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, fotoaparát: 200Mpx (f/1,7) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 5000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
S výkupným bonusom 1 329 €
1 449 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0261b2
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/256 GB fialový titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 192×
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/256 GB fialový titán
Mobilný telefón – 6,8" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, fotoaparát: 200Mpx (f/1,7) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 5000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
S výkupným bonusom 1 329 €
1 449 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0261b3
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/256 GB žltý titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 192×
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/256 GB žltý titán
Mobilný telefón – 6,8" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, fotoaparát: 200Mpx (f/1,7) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 5000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
S výkupným bonusom 1 329 €
1 449 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0261b4
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/512 GB čierny titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 192×
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/512 GB čierny titán
Mobilný telefón – 6,8" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 512 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, fotoaparát: 200Mpx (f/1,7) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 5000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
S výkupným bonusom 1 449 €
1 569 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0261c1
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/512 GB sivý titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 192×
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/512 GB sivý titán
Mobilný telefón – 6,8" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 512 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, fotoaparát: 200Mpx (f/1,7) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 5000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
S výkupným bonusom 1 449 €
1 569 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0261c2
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/512 GB fialový titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 192×
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/512 GB fialový titán
Mobilný telefón – 6,8" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 512 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, fotoaparát: 200Mpx (f/1,7) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 5000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
S výkupným bonusom 1 449 €
1 569 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0261c3
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/512 GB žltý titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 192×
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/512 GB žltý titán
Mobilný telefón – 6,8" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 512 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, fotoaparát: 200Mpx (f/1,7) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 5000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
S výkupným bonusom 1 449 €
1 569 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0261c4
Vytlačiť
P-DC1-WEB09
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií