Ako získať voucher za nákup mobilného telefónu Samsung Galaxy S24?

 • V období od 18. 1. 2024 do 31. 3. 2024 alebo do vypredania zásob si kúpte mobilný telefón z rodiny Samsung Galaxy S24:

   

   

   

   
  Všetky produkty v akcii
 • Recenziu môžete napísať hneď potom, čo prípravok zakúpite a vytvoríte si naň názor. Ak máte povolené zasielanie e-mailov, možnosť získať voucher vám pripomenieme. Voucher samotný vám zašleme najskôr po 14 dňoch od zakúpenia vami vybraného produktu Samsung, ktorý je zaradený do akcie.
 • Recenzia musí byť schválená obsahovou redakciou. Najmä sa prosím vyvarujte vulgarizmov. Naopak sa nebojte vyjadriť aj negatíva – recenzie necenzurujeme. Pravidlá pre používateľské recenzie nájdete v samostatnom článku. Každý zákazník môže získať maximálne jeden voucher.
 • Po schválení obdržíte ďalší e-mail s poďakovaním za recenziu a zľavový kód, ktorý je možné uplatniť pri nákupe na Alza.sk
 • A to je všetko. Príliš ale neotáľajte, akcia platí pre 50 najrýchlejších. Voucher je nutné stihnúť uplatniť najneskôr do 30. 6. 2024. A nezabudnite: vaša recenzia musí byť schválená.

Do akcie sa kvalifikujú len overené recenzie

Do akcie sa kvalifikujú iba OVERENÉ RECENZIE. Nezabudnite, že pri písaní svojho hodnotenia musíte byť prihlásený a súčasne písať svoje dojmy a skúsenosti k produktom, ktoré ste zakúpili, prostredníctvom e-mailu priradeného k vášmu používateľskému profilu. Viac informácií o dôvodoch odstránenia neoverených recenzií nájdete v tomto článku.

Užívateľské recenzie: pravidlá
Pokiaľ budete čítať používateľskú recenziu na Alza.sk, môžete si byť istí, že pochádza od reálneho zákazníka, ktorý má s produktom reálne skúsenosti, a môže vám tak ponúknuť úprimný názor na jeho (ne)kvality.

Pravidlá pre recenzie na Alza.sk

Osobná skúsenosť je nenahraditeľná. Sme vďační za každého zákazníka, ktorý sa rozhodne podeliť sa o svoje poznatky z používania produktu alebo služby zakúpenej u nás. Každá používateľská recenzia prejde schvaľovacím procesom. Cieľom nie je cenzúra alebo snaha o zatajovanie negatív. Naopak. Cieľom je zabezpečiť, aby sme na našom webe nepublikovali falošné hodnotenia, ktoré by našich zákazníkov mohli uviesť do omylu.

Recenzia je zo svojej podstaty subjektívne hodnotenie, nie vedecká práca. Rad vlastností produktov či služieb ani objektívne zhodnotiť nemožno, napríklad dizajn alebo veľkosť. Nebojte sa teda zdieľať aj svoje osobné dojmy či pocity.

V článku Pravidlá pre publikáciu používateľských recenzií nájdete ďalšie informácie.

Moja recenzia: nová stránka vo vašom používateľskom profile

Používateľské recenzie sa dočkali aj prehľadnejšieho zázemia vo vašom profile „Moja Alza“. Môžete si tu prezrieť všetky recenzie, ktoré ste doteraz napísali, ale aj pridávať nové hodnotenia a fotky.

Na stránke Moje recenzie taktiež nájdete zoznam aktuálne bežiacich akcií, ktoré sa k recenziám vzťahujú. Vďaka tomu, že sa podelíte o svoje skúsenosti, robíte nielen dobrý skutok, ale zároveň zaň môžete byť odmenení.

Moja Alza - recenzie
Parametre na Alza.sk umožnia filtrovať produkty podľa množstva kritérií.

Mohlo by vás zaujímať

Mobilné telefóny Samsung Galaxy S24: Nakúpte, napíšte recenziu a získajte voucher v hodnote 40 €

Akcia trvá do 31. 3. 2024 a platí prvých 50 zákazníkov, ktorí napíšu recenziu. Môže byť ukončená predčasne pri vyčerpaní zásob. Podmienkou na získanie voucheru je nákup jedného z vybraných produktov značky Samsung. 14 dní po nákupe obdržíte e-mail s výzvou na napísanie recenzie, recenziu ale môžete napísať aj skôr. Voucher 40 € vám bude priznaný po tom, čo vaša recenzia bude schválená.

 

 

 

 
Produkty Samsung v akcii