Výměna nevhodného dárku Cetelem

Splátkový predaj

Zobraziť katalóg

Nakúpiť na splátky môžete napríklad kúpiť

Ponuka spotrebiteľských úverov

Ako výhodne nakupovať na splátky v 4 krokoch

 1. Uistite sa, že spĺňate podmienky na získanie úveru.
 2. Vložte tovar do nákupného košíka.
 3. V druhom kroku objednávky zvoľte spôsob platby „splátky Online“.
 4. Vyberte si typ úveru, odošlite objednávku, vyplňte potrebné údaje na stránke spoločnosti Cetelem a počkajte na schválenie.
Odpovede na často kladené otázky o splátkach »

Osobný odber tovaru na splátky na predajni

 • Po schválení úveru si zmluvy doručené na Váš e-mail vytlačte a podpíšte. Ak sa Vám nepodaria vytlačiť zmluvy alebo nemáte možnosť tlače splátkových zmlúv, radi Vám zmluvy vytlačíme na výdajnom mieste.
 • Pri preberaní tovaru zmluvy predložte spolu s Vaším Občianskym preukazom aj druhý doklad totožnosti (vodičský preukaz/cestovný pas/preukaz ZŤP/ZŤP-S/zbrojný pas/potvrdenie o výške príjmu/výmer o dôchodku/daňové priznanie v prípade SZČO/doklad o bydlisku – faktúry za energie, mobil, internet, televízor/pracovná zmluva v prípade klientov zamestnaných v zahraničí).
 • Od 1.10.2015 je súčasťou dokladov potrebných na vybavenie úveru aj doklad potvrdzujúci výšku príjmu.

Informácia pre zamestnancov/dôchodcov: V prípade, ak ste udelili súhlas s kontrolou Vašich údajov v databáze Sociálnej Poisťovne nemusíte posielať doklady potvrdzujúce príjem. Ak ste tento súhlas neudelili, je nevyhnutné doklad o príjme (posledné tri Výpisy z bankového účtu alebo posledné tri Výplatné pásky alebo Potvrdenie o príjme za posledné tri mesiace od zamestnávateľa/aktuálny výmer o dôchodku) priložiť k ostatným dokumentom.

Informácia pre zamestnancov policajného zboru SR, ministerstva obrany SR, hasičského a záchranného zboru SR, zboru väzenskej a justičnej stráže: Priložte k zmluve doklad o príjme (posledné tri Výpisy z bankového účtu alebo posledné tri Výplatné pásky alebo Potvrdenie o príjme za posledné tri mesiace od zamestnávateľa)


Informácia pre živnostníkov (SZČO): Priložte k zmluve fotokópiu celého daňového priznania a potvrdenia o podaní daňového priznania za posledné zdaňovacie obdobie (akceptuje sa aj daňové priznanie podané elektronickou formou) a kompletné Výpisy z bankového účtu za posledné tri mesiace.


Informácia pre konateľov/Spolumajiteľov firmy: Priložte k zmluve Ročné zúčtovanie preddavkov na daň za posledné zdaňovacie obdobie alebo kompletné daňové priznanie typu A pre fyzické osoby spolu s potvrdením o podaní daňového priznania a tri posledné výpisy z osobného účtu.

Informácia pre klientov s trvalým pobytom v SR zamestnaných v zahraničí: K zmluve priložte Pracovnú zmluvu a tri posledné výplatné pásky alebo výpisy z osobného účtu kde je poukazovaná mzda.


UPOZORNENIE: tovar na splátky je možné prebrať len osobou, ktorá o úver žiada.

Doprava tovaru na splátky až k Vám

 • Po schválení úveru si zmluvy doručené na Váš e-mail vytlačte, podpíšte a zašlite spoločne s potrebnými dokladmi poštou na adresu: BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, pobočka zahraničnej banky, Karadžičova 2, 811 09 Bratislava.
 • Ak sa Vám nepodarí vytlačiť zmluvy, kontaktujte nás prostredníctvom Kontaktného formulára (Nákup a objednávky – Nákup na splátky).

Doklady potrebné na vybavenie úveru:

 • 1× riadne podpísané vyhotovenie Zmluvy o poskytnutí spotrebiteľského úveru (tlačí sa 2× automaticky)
 • 1× riadne podpísané vyhotovenie Vyhlásenia – Súhlasu s poskytnutím osobných údajov
 • 1× kópia oboch strán občianskeho preukazu/povolenia na trvalý pobyt pri cudzincoch
 • 1× kópia druhého dokladu totožnosti. Akceptovateľné doklady: kópia vodičského preukazu/cestovného pasu/preukazu ZŤP/ZŤP-S/zbrojného pasu/potvrdenie o výške príjmu/výmer o dôchodku/daňové priznanie v prípade SZČO/doklad o bydlisku – faktúry za energie, mobil, internet, televíziu/pracovná zmluva v prípade klientov zamestnaných v zahraničí.
 • Doklad potvrdzujúci výšku príjmu podľa vyššie uvedených podmienok
 • Žiadateľovi o spotrebiteľský úver ostáva 1× Zmluva o poskytnutí spotrebiteľského úveru a 1× štandardné európske informácie o spotrebiteľskom úvere.

Aktuálne súbory poistenia pri karte Alza.sk:

 • Komplexný balík poistenia pre prípady: pracovnej neschopnosti, straty zamestnania, plnej a trvalej invalidity, smrti, hospitalizácie v dôsledku úrazu, zneužitia karty, straty karty alebo krádež dokladov.
 • Poistenie Senior pre prípady: smrti, zneužitia karty, strata karty alebo krádež dokladov.

Aktuálne súbory poistenia splátkových úverov:

 • Komplexný balík poistenia pre prípady: pracovnej neschopnosti, straty zamestnania, hospitalizácie, plnej a trvalej invalidity, smrti.
 • Komplexný balík poistenia plus pre prípady: pracovnej neschopnosti, straty zamestnania, hospitalizácie, plnej a trvalej invalidity, smrti, krádeže tovaru kúpeného na splátky, home assistance (havarijná situácia v domácnosti, odomknutie zablokovaných dverí, servis domácich spotrebičov).

Chcete vedieť, ako a koľko budete splácať? Použite splátkovú kalkulačku priamo v detaile produktu. Keďže nákup na splátky je možný len pri tovare s cenou 120 € s DPH a viac, pri tovare s nižšiou cenou sa Vám kalkulačka nezobrazí.

Spoločnosť Alza.sk s.r.o. vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, bvd Haussmann 1, 75009 Paríž, Francúzsko, zapísaná v Registri obchodu a spoločností vedenom Obchodným súdom v Paríži pod č. B 542 097 902, konajúca na Slovensku prostredníctvom svojej organizačnej zložky BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, pobočka zahraničnej banky, Karadžičova 2, 811 09 Bratislava, IČO: 47258713, zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I., Oddiel: Po, vložka č. 2990/B, ktorá má výhradnú povahu.

Spoločnosť Alza.sk s.r.o. je zapísaná ako viazaný finančný agent v registri finančných agentov a finančných poradcov, v podregistri poskytovania úverov pod registračným číslom 149693 a je oprávnená vykonávať finančné sprostredkovanie od 30. 11. 2011. Viac o finančnom sprostredkovaní.

Pri poskytovaní spotrebiteľských úverov spolupracujeme výlučne so spoločnosťou BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, pobočkou zahraničnej banky a sme oprávnení poskytovať všetku súčinnosť pri vybavovaní žiadostí klientov o poskytnutie spotrebiteľských úverov.

0
Vytlačiť
Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Pre organizácie Ako nakúpiť
P-DC1-WEB21
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi