Skladacie elektrobicykle

Zobraziť katalóg
Cena
-
Dostupnosť
Stav tovaru
Hodnotenia od zákazníkov
Typ bicykla
Mestský
(2)
Skladací
(7)
Freestyle
(1)
Určené pre
Muža
(7)
Ženu
(7)
Dieťa
(1)
Umiestnenie batérie
Sedlová rúrka
(6)
Rámová rúrka
(1)
Maximálny dojazd
70 km
115 km
-
Materiál rámu
Hliník
(3)
Karbón
(3)
Magnézium
(1)
Odpruženie bicykla
Bez odpruženia
(4)
Pružinová vidlica
(3)
Najnovšie objednávky
Filtrovať

Skladací elektrobicykel sa stane vaším obľúbeným transportom po meste. Vďaka ľahkej a skladacej konštrukcii ho môžete bez problémov prevážať aj mestskou hromadnou dopravou. Neviete podľa čoho skladací elektrobicykel vybrať? Potom čítajte ďalej.

Pokračovať

Ľahký skladací elektrobicykel

Ľahký skladací elektrobicykel môžete prevážať v MHD, vynesiete ho do bytu a akákoľvek iná manipulácia s ním bude bez problémov. Ľahký elektrický skladací bicykel vám umožní jednoducho cestovať a dostať sa všade rýchlo.

Skladací elektrobicykel má svoje výhody aj nevýhody

Ak vás láka skladací elektrobicykel, pozrite sa na jeho výhody a nevýhody.

 • Je ľahký a ľahko zložiteľný.
 • Zaistí pohodlnú prepravu kamkoľvek.
 • Zdoláte s ním väčšiu vzdialenosť.
 • Ide o ekologické riešenie.
 • Môžete ho skladovať aj doma.
 • Vysoká obstarávacia cena.
 • Nie je ideálny na dlhé a náročné cesty.

Ako zložiť skladací elektrobicykel s akcelerátorom?

Neviete si dať rady, ako zložiť skladací elektrobicykel s akcelerátorom? Pozrite sa na najčastejší postup.

 1. Najskôr sklopte oba pedále.
 2. Povoľte skrutky na predstavci riadidiel.
 3. Riadidlá sklopte na stranu, ale pozor na káble!
 4. Uvoľnite rámovú trubicu, aby bolo možné zložiť aj rám.
 5. Rozloženú konštrukciu rámu preložte a zacvaknite poistkou proti samovoľnému rozkladaniu.

i

Batéria môže byť umiestnená na rôznych miestach. Najlepšie ťažisko bicykla zaistí batéria na ráme bicykla a výbornú manipuláciu ponúka batéria na nosiči. Ďalej existuje tiež batéria pod sedlom, ktorá je dôvodom vyššej hmotnosti elektrobicykla.

Podľa čoho vyberať skladacie elektrobicykle?

Skladacie elektrobicykle je vhodné vyberať podľa maximálneho dojazdu, hmotnosti bicykla a kapacity batérie.

Skladací elektrobicykel a jeho maximálny dojazd

Skladací elektrobicykel môže mať rôzny dojazd. Nezabudnite vyberať aj podľa vzdialeností, ktoré plánujete zdolávať. Zvyčajne má dojazd okolo 70 – 120 km. Pokiaľ plánujete jazdiť viac km, vyberajte skôr crossové elektrobicykle.

Aký je vhodný priemer kolies pre skladacie elektrobicykle

Skladacie elektrobicykle majú zvyčajne priemer kolies v rozmedzí 12" až 20", čo je na jazdy po meste určite dostatočné. Pokiaľ ale plánujete skôr dlhšie cesty, odporúčame zvoliť skôr priemer cca 18" a viac.

Skladací elektrobicykel a jeho hmotnosť

Skladací elektrobicykel obyčajne váži okolo 20 kg. Nižšia hmotnosť bude vhodná, ak plánujete elektrobicykel (skladací) často prevážať a prenášať. Zaujímavými variantmi sú tiež mini elektrické skladacie bicykle, ktoré majú menšie rozmery a nižšiu hmotnosť.

Skladací elektrobicykel – jeho kapacita batérie a čas nabíjania

Kapacitu batérie je potrebné zvoliť podľa toho, na ako dlhé trasy budete skladací elektrobicykel využívať. Kapacita batérie sa zvyčajne pohybuje od 8 Ah do 20 Ah. Pokiaľ plánujete jazdiť cca 50 – 70 km, potom vám bude stačiť kapacita okolo 10 Ah. V prípade, že bude váš dojazd viac než 120 km, vyberte kapacitu batérie 15 Ah a viac. Batéria sa v priemere nabíja cca 4 až 5 hodín. Predtým než vyberiete skladací elektrický bicykel, je dôležité si túto informáciu u výrobcu overiť!

Využite zaujímavé zľavy a kúpte si lacné skladacie elektrobicykle! Akcia a výpredaj sú kategóriou, v ktorej nájdete nové produkty za mimoriadne výhodné ceny. Hľadáte cenovo výhodné skladacie elektrické bicykle? Cena môže byť v danej kategórii zoradená od najnižšej.

Skladací elektrobicykel a jeho príslušenstvo

Premýšľate, že by ste váš skladací elektrobicykel chceli nejako obohatiť? Potom by sa vám mohlo hodiť príslušenstvo, ako je napríklad košík, taška, osvetlenie či zámok. Nezabudnite si vybrať aj pohodlné sedlo, ktoré môže byť tvorené napríklad z penovej výplne, vďaka čomu netlačí a vy si môžete užiť aj dlhšie cesty!

Akcelerátorom vybavený skladací elektrobicykel – bazár má zaujímavé ponuky

Pokiaľ zháňate lacný skladací elektrobicykel s akcelerátorom, pozrite sa do sekcie Bazár – rozbalený, zánovný a použitý tovar. Máte veľkú šancu, že na tomto mieste objavíte skladacie elektrobicykle s akcelerátorom v akcii!

Kúpte si odpružený skladací elektrobicykel pre pohodlnejšiu jazdu

Nejeden skladací elektrobicykel môže byť na jazdu cez vysoké obrubníky celkom výzvou pre jazdcov zvyknutých na výborné pohodlie. Odpružený elektrický skladací bicykel vás však aj v takýchto situáciách podrží vďaka pruženiu v jeho prednej vidlici. Takýto model vám však môže celkom prevetrať peňaženku. Ako alternatívu možno teoreticky zvoliť elektrobicykel (skladací) so starým dobrým odpruženým sedlom, ktoré zabezpečí pohodlnejšie sedenie.

i

Chceli by ste sa dozvedieť ešte viac informácií, než si skladací elektrický bicykel zaobstaráte? Potom odporúčame článok Ako vybrať elektrobicykel! Zaujímajú vás názory zákazníkov na skladací elektrobicykel? Recenzie vám poskytnú odpoveď.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.
7 položiek
Sava eVikta 6.0 - Elektrobicykel Doručenie na
predajňu zadarmo
4,4
Sava eVikta 6.0
Elektrobicykel – skladací 20", pánsky/dámsky, max. dojazd 75 km, kapacita batérie 8,7 Ah, max. rýchlosť 25 km/h, s motorom Bafang v zadnom náboji, karbónový rám, bez odpruženia, hmotnosť jazdca do 120 kg
1 419 €
Použité
Objednávací kód: SPTsav300
Sava eVikta 6.0 - Elektrobicykel Doručenie na
predajňu zadarmo
4,4
Sava eVikta 6.0
Elektrobicykel – skladací 20", pánsky/dámsky, max. dojazd 75 km, kapacita batérie 8,7 Ah, max. rýchlosť 25 km/h, s motorom Bafang v zadnom náboji, karbónový rám, bez odpruženia, hmotnosť jazdca do 120 kg
1 689 €
Rozbalené
Objednávací kód: SPTsav300
Sava eVikta 6.0 - Elektrobicykel Doručenie na
predajňu zadarmo
4,4
Sava eVikta 6.0
Elektrobicykel – skladací 20", pánsky/dámsky, max. dojazd 75 km, kapacita batérie 8,7 Ah, max. rýchlosť 25 km/h, s motorom Bafang v zadnom náboji, karbónový rám, bez odpruženia, hmotnosť jazdca do 120 kg
1 509 €
Zánovné
Objednávací kód: SPTsav300
Blaupunkt Fiene 20" Desgin E-Folding bike in racing orange-black - Elektrobicykel Doručenie na
predajňu zadarmo
5,0
Blaupunkt Fiene 20" Desgin E-Folding bike in racing orange-black
Elektrobicykel – skladací 20", pánsky/dámsky, detský, max. dojazd 70 km, max. rýchlosť 25 km/h, krútiaci moment 50 Nm v zadnom náboji, magnéziumový rám, bez odpruženia, hmotnosť jazdca do 120 kg
1 599 €
Momentálne nedostupné
Objednávací kód: SPTbla024
Agogs LowStep čierny 16 Ah - Elektrobicykel Doručenie na
predajňu zadarmo
Agogs LowStep čierny 16 Ah
Elektrobicykel – mestský, skladací 20", pánsky/dámsky, max. dojazd 115 km, max. rýchlosť 25 km/h, s motorom Bafang v zadnom náboji, hliníkový rám, veľkosť rámu M, pružinová vidlica, voľnobeh, hmotnosť jazdca do 110 kg
1 459 €
Momentálne nedostupné
Objednávací kód: SPTbd0899
Agogs LowStep čierny 11 Ah - Elektrobicykel Doručenie na
predajňu zadarmo
Agogs LowStep čierny 11 Ah
Elektrobicykel – mestský, skladací 20", pánsky/dámsky, max. dojazd 80 km, max. rýchlosť 25 km/h, s motorom Bafang v zadnom náboji, hliníkový rám, veľkosť rámu M, pružinová vidlica, voľnobeh, hmotnosť jazdca do 110 kg
1 369 €
Momentálne nedostupné
Objednávací kód: SPTbd0898
Agogs LowStep strieborný 16 Ah - Elektrobicykel Doručenie na
predajňu zadarmo
5,0
Agogs LowStep strieborný 16 Ah
Elektrobicykel – skladací, pánsky/dámsky, max. dojazd 115 km, max. rýchlosť 25 km/h, s motorom Bafang v zadnom náboji, hliníkový rám, veľkosť rámu M, pružinová vidlica, voľnobeh, hmotnosť jazdca do 110 kg
1 499 €
Momentálne nedostupné
Objednávací kód: SPTbd0901
článokKam na bicykli? Cyklistika právom patrí medzi obľúbené spôsoby trávenia letných mesiacov. V dnešnom článku pre vás máme 6 tipov na najlepšie cyklovýlety v ČR. Dozviete sa tiež, ako svoj bicykel na leto za riadidlami pripraviť a prečo tento rok nenechať generálku bicykla a výbavy na...
Máte v pláne prevážať bicykel? Pripravili sme pre vás súhrnný článok, kde si povieme, ako na prepravu bicykla vlakom, autobusom, MHD či autom, ale tiež aké máme možnosti, ak sa rozhodneme bicykel poslať ako balík poštou.
Máte nový bicykel a kupujete aj ďalšiu cyklistickú výbavu? Potom práve pre vás je určený náš návod, ktorý vás prevedie dostupnými typmi prilieb.
prilbaCyklistické prilby majú obmedzenú životnosť. Meníte pravidelne? Možno patríte k tým, ktorí používajú jednu helmu na bicykel päť, alebo dokonca desať rokov. Napadlo vám však, že po takej dobe nemusí svoju funkciu plniť stopercentne? Prečítajte si o tom, čo jej životnosť skracuje a kedy ju vymeniť.
Elektrobicykle už dávno nie sú len pre seniorov, prípadne len záležitosťou mestského jazdenia. So súčasnými elektrobicyklami môžete vyraziť do terénu, ale tiež ich využiť na tréning ako alternatívu klasického bicykla. Kde všade sa dnes elektrobicykle využívajú a prečo...
Zvoľte vhodnú veľkosť bicykla pre seba, prípadne pre svoje deti. Ľahšie si tak nájdu vzťah k cyklistike a vám sa bude jazdiť pohodlnejšie. Ako sa orientovať pri výbere veľkosti?
Viac článkov

Skladacie elektrobicykle

V kategórii Skladacie elektrobicykle máme práve teraz na Alza.sk celkom 7 produktov.
Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné skladacie elektrobicykle Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahšie skladacie elektrobicykle Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie skladacie elektrobicykle Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii skladacie elektrobicykle recenzie
P-DC1-WEB19
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií