Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka

Štúdiové blesky

0

Štúdiové blesky kombinujú výhody trvalých svetiel, keď je fotografovaná scéna priamo nasvietená s výhodami bleskov, ktorým nemôžu trvalé svetlá vo výkone a intenzite konkurovať. Obsahujú dva zdroje svetla, výbojku a pilotnú žiarovku. Intenzitu pilotnej žiarovky možno plynule regulovať na nastavenie budúceho záblesku, ide teda o pomocné svetlo. Samotný záblesk je realizovaný výbojkou po stlačení spúšte fotoaparátu.

Pokračovať

Doplnkové príslušenstvo na modelovanie svetla

Na štúdiové blesky možno jednoducho dokúpiť veľa doplnkového príslušenstva, pretože ich hlava je polohovateľná. Vďaka tomu možno so svetlom ďalej pracovať a modelovať ho podľa fotografovanej scény a podľa svojich predstáv.

  • Reflektor – určený na smerovanie svetla na fotografovaný objekt, jeho tvar silne ovplyvňuje tvrdosť svetla. Platí, že čím širší reflektor je, tým mäkšie svetlo poskytne.
  • Klapky – umožňujú obmedzenie šírky vyžiarenej plochy a ľahké určenie smeru svetla.
  • Komín – poskytuje veľmi tvrdé svetlo, ktoré si pomocou farebných filtrov je možné prispôsobiť podľa potreby. Používa sa pri robení portrétov a produktovej fotografie na cielené nasvietenie časti scény.
  • Beauty dish – široký reflektor vyžarujúci mäkké svetlo jedným smerom, ktoré je ideálne na portrétovú fotografiu.
  • Voštinový filter – ide o kovovú mriežku, ktorá slúži na lepšie smerovanie svetla vyžiareného z reflektora. Voštiny sa líšia veľkosťou a hĺbkou buniek (čím sú bunky hlbšie, tým je svetlo viac smerované).

Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len k hodnoteniu informácií na stránke.
Pokiaľ máte otázku, či požiadavku, využite zákaznickú podporu.
Chýba Vám niečo? Je niečo uvedené zle?
4 položky
€581,90 bez DPH €484,92
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: FOM0031b
Terronic Studio Mini
Foto svetlo – zostava obsahuje: dva statívy, dve hlavy, dve zábleskové žiarovky 45Ws, dva dáždniky

€127,90 bez DPH €106,58
Kúpiť
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: FOM004f
€215,90 bez DPH €179,92
Kúpiť
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: FOM0031d
Terror Power Flash PF400
Blesk – set zahŕňa: blesk PF400, lampa, ochranný vak, mini stojan, adaptér kamery, reflektor + difuzér, napájací kábel, generátor batérií PB960

€485,90 bez DPH €404,92
Kúpiť
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: FOM004b
 

Štúdiové blesky

Štúdiové blesky

Vo výbave ateliéru či domáceho štúdia nesmie okrem kvalitnej digitálnej zrkadlovky chýbať ani zábleskové zariadenie na zaistenie dokonalých svetelných podmienok. Štúdiové blesky dnes môžeme zohnať za veľmi priaznivé ceny, pritom si blesky pre fotografické štúdiá držia veľmi dobrú kvalitu a výkon.

Široký výber ateliérových bleskov

Blesk s výbojkou vám poskytne osvetlenie z tej strany, kde je to potrebné. S ním potom môžete použiť aj ďalšie prvky na zjemnenie a rozptyl svetla. V tejto kategórii nájdete okrem samotných bleskov pre fotografické štúdiá aj ďalšie príslušenstvo, ako sú adaptéry či bezdrôtové vysielače a prijímače na diaľkové ovládanie úrovne výkonu a spúšťanie bleskov. Blesky pre fotografické štúdiá si môžete zakúpiť jednotlivo alebo vo zvýhodnených súpravách vrátane statívu, softboxu a ďalšieho príslušenstva.

Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len k hodnoteniu informácií na stránke.
Pokiaľ máte otázku, či požiadavku, využite zákaznickú podporu.
Chýba Vám niečo? Je niečo uvedené zle?

Zadajte názov tovaru

Poznámka:


Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB19