Vákuový čistič pleti BeautyRelax Peelmax Exclusive (RECENZIA)

Zobraziť katalóg

Recenzia

Aktualizované • Autor: Eva Mizerová

Rada svojej pleti doprajem kvalitnú starostlivosť, avšak nechávať sa každé 3 týždne rozmaznávať v kozmetickom salóne pre mňa začínalo byť pri dnešných vysokých cenách už neúnosné. Preto som sa rozhodla vyskúšať prístroj na domáce ošetrenie pleti BeautyRelax Peelmax Exclusive, ktorý kombinuje čistenie pleti diamantovou mikrodermabráziou s účinnou nano hydratáciou pleti. Ako sa mi s prístrojom pracuje a aké výsledky som zaznamenala už po niekoľkých ošetreniach?

Vákuový čistič pleti BeautyRelax Peelmax Exclusive (RECENZIA) – OBSAH

 1. Obsah balenia a dizajn prístroja BeautyRelax Peelmax Exclusive
 2. Funkcia multifunkčného prístroja na estetické ošetrenie pleti
 3. Priebeh ošetrenia diamantovou mikrodermabráziou a nano hydratácia pleti
 4. Výsledok ošetrenia a celkové hodnotenie prístroja BeautyRelax Peelmax Exclusive

Obsah balenia a dizajn prístroja BeautyRelax Peelmax Exclusive

Prístroj BeautyRelax Peelmax Exclusive mi bol doručený v luxusnom modro-striebornom nerezovom kufríku, ktorý zároveň slúži na uloženie a prenášanie prístroja napríklad pri cestovaní a poskytuje mu dokonalú ochranu pred mechanickým poškodením. Každá súčasť prístroja je zabalená zvlášť a súčasťou dodávky je aj veľmi prehľadný a zrozumiteľne napísaný návod v slovenskom jazyku. Po jeho preštudovaní som sa pustila do zostavenia prístroja, aby som ho následne mohla uviesť do prevádzky. Musím povedať, že hoci som vyložene technický antitalent, zloženie prístroja bolo podľa návodu úplne pochopiteľné a netrvalo mi viac ako 5 minút.

BeautyRelax Peelmax Exclusive
Elegantný kufrík v nerezovom vyhotovení slúži na uloženie a ochranu prístroja pri cestovaní.

Po zapojení všetkých potrebných komponentov mám pred sebou prístroj v praktickom stolnom vyhotovení. Už na prvý pohľad hodnotím kladne ako celkový dizajn prístroja, tak dostatočne dlhú vzduchovú hadicu na ľahkú manipuláciu. Každá z 9 vymeniteľných abrazívnych koruniek má svoje miesto v tele prístroja, rovnako ako 3 aplikačné hlavice. Celkové zapojenie prístroja a jeho uvedenie do prevádzky je veľmi jednoduché, rýchle a intuitívne.

Balenie obsahuje:

 • Hlavnú jednotku
 • 9 abrazívnych koruniek
 • 3 aplikačné hlavice
 • Vrecko s filtračnými tampónkami
 • Napájací adaptér 220 V
 • 2 vzduchové hadice
 • 2 vzduchové filtre integrované do hadice
 • Návod na obsluhu v slovenskom jazyku
BeautyRelax Peelmax Exclusive
V cestovnom kufríku sú uložené všetky potrebné komponenty vrátane prehľadného a zrozumiteľného návodu v slovenskom jazyku.

Funkcia multifunkčného prístroja na estetické ošetrenie pleti

Moderný prístroj BeautyRelax Peelmax Exclusive slúži na estetické ošetrenie pleti. Ide o multifunkčné zariadenie kombinujúce dve rôzne technológie, ktorými sú metóda diamantovej mikrodermabrázie s vákuovým nasávaním a metóda nano hydratácie pleti pomocou nano hydratačnej pištole. Balenie obsahuje 9 vymeniteľných abrazívnych koruniek rôznych veľkostí, z ktorých každá korunka disponuje odlišnou mierou hrubosti povrchu na individuálne prispôsobenie konkrétnemu typu pleti aj pre rôzne miesta ošetrenia.

Prístroj je určený ako pre profesionálne kozmetické štúdiá, tak pre zákazníkov, ktorí majú záujem o ošetrenie pleti tej najvyššej kvality v domácom prostredí. Výsledkom ošetrenia má byť zjednotená, hladká a dokonale čistá pleť zbavená všetkých nečistôt. Prístroj je primárne určený na ošetrenie tvárovej časti, môžete sa s ním však starať aj o pokožku dekoltu alebo krku.

BeautyRelax Peelmax Exclusive
Dve inovatívne metódy na ošetrenie pleti ponúka kozmetický prístroj BeautyRelax Peelmax Exclusive.

Priebeh ošetrenia diamantovou mikrodermabráziou a nano hydratácia pleti

Po preštudovaní návodu a sprevádzkovaní prístroja sa môžem pustiť do prvého ošetrenia svojej pleti. Pred samotnou aplikáciou by pleť mala byť zbavená všetkých nečistôt, takže ju umyjem čistiacim gélom, dočistím pleťovou vodou a počkám, až bude úplne suchá.

Diamantová mikrodermabrázia s vákuovým nasávaním

Pre diamantovú mikrodermabráziu vyberám na prvé ošetrenie najjemnejšiu hlavicu, pod ktorou vkladám priložený vatový tampónik na zachytenie všetkých nečistôt. Ešte než použijem prístroj na pleť, skúšam silu vákuového sania na predlaktí, aby som si urobila predstavu o jeho intenzite. Na hlavnom paneli prostredníctvom otáčania na stupnici MIN-MAX môžem totiž silu vákuového sania regulovať a prispôsobiť ju tak vždy práve ošetrovanej partii.

BeautyRelax Peelmax Exclusive
Diamantová mikrodermabrázia pleť jemne obrúsi a pomocou vákuového sania z nej odstráni odumreté kožné bunky aj ďalšie nečistoty.

Pri počiatočnom ošetrení som veľmi využila obrázkový návod, ktorý je súčasťou kompletného priloženého manuálu. Ten názorne zobrazuje, akým smerom pri ošetrení jednotlivých partií postupovať, aby bolo pôsobenie diamantovej mikrodermabrázie čo najúčinnejšie. Vákuové sanie som najskôr nastavila na nižšiu intenzitu, postupne som však napríklad pre oblasť čela alebo brady intenzitu pridávala a následne uberala pre jemnejšie partie. Krátkymi ťahmi som postupne ošetrila tvárovú časť, oblasť krku aj dekolt.

BeautyRelax Peelmax Exclusive
Vďaka obrázkovému návodu presne viete, ako konkrétne ošetriť jednotlivé oblasti pleti.

Nano hydratácia pleti

Druhou metódou ošetrenia, ktorú prístroj BeautyRelax Peelmax Exclusive ponúka, je okamžitá nano hydratácia pleti pomocou špeciálnej nano pištole. Na toto ošetrenie je možné použiť klasické hydratačné prípravky na vodnej báze. Nano pištoľ produkuje ionizovanú hmlu, ktorá ľahko preniká cez kožné póry a poskytne pleti okamžitú hydratáciu s maximálnym účinkom.

Ošetrenie je ideálne aplikovať ihneď po mikrodermabrázii, pretože je pokožka ideálne vyčistená, a pôsobenie ionizovanej hmly je tak oveľa efektívnejšie. Tiež dochádza k upokojeniu a zjednoteniu tónu pleti. Aplikácia je opäť veľmi jednoduchá, po naplnení zásobníka stačí jemne stlačiť spúšť a cez stupnicu MIN – MAX si regulovať požadovaný prúd hmly, ktorý smerujem na oblasť tváre, krku aj dekoltu. Ošetrenie nezaberie viac ako minútu a pleť po ňom získava krásny svieži vzhľad.

BeautyRelax Peelmax Exclusive
Krásna a svieža pleť je výsledkom ošetrenia nano hydratáciou.

Samotné ošetrenie je veľmi príjemnou a jednoduchou záležitosťou a je len otázkou času, kým si človek zautomatizuje jednotlivé kroky a celkovo sa s prístrojom zžije. Aplikačné hlavice sú k hlavnému panelu pripojené dostatočne dlhými vzduchovými hadicami, takže manipulácia ako s brúsnymi hlavicami a vákuovým saním, tak s nano pištoľou, je veľmi pohodlná.

Výsledok ošetrenia a celkové hodnotenie prístroja BeautyRelax Peelmax Exclusive

Ošetrenie s prístrojom BeautyRelax Peelmax Exclusive som vykonávala 2× týždenne po dobu jedného mesiaca. Postupne som vyskúšala všetkých 9 hlavíc, aby som našla tie najvhodnejšie s optimálnym povrchom na ošetrenie jednotlivých partií. Výsledky som osobne zaznamenala už po prvom ošetrení. Pleť bola po jemnom obrúsení a zabavení všetkých nečistôt na dotyk krásne jemná a hladká, po aplikácii nano hmly získala ešte navyše šťavnatý nádych. Prekvapilo ma tiež, koľko nečistôt aj potom, čo som pleť dôkladne vyčistila, je prístroj schopný zachytiť. Keď som porovnala vatový tampónik pred a po čistení, nestačila som sa čudovať.

BeautyRelax Peelmax Exclusive
Nečistoty, ktoré zachytil vatový tampónik po jemnom obrúsení pleti a následnom vákuovom odsatí.

Po mesiaci pravidelného používania som zaznamenala trvalejšie zlepšenie pleti. Jej štruktúra sa viac zjednotila, rovnako ako celkový farebný tón pleti. Došlo aj k zúženiu pórov, miernemu vypnutiu povädnutých kontúr a pleť ako celok pôsobí mladistvejším a žiarivejším dojmom. V starostlivosti o pleť s kozmetickým prístrojom BeautyRelax Peelmax Exclusive budem teda pokračovať aj naďalej a určite ho odporúčam všetkým ženám, ktoré si chcú dopriať kvalitnú starostlivosť o pleť z pohodlia svojho domova.

BeautyRelax Peelmax Exclusive

BeautyRelax Peelmax Exclusive

Čističe pleti

Prístroj BeautyRelax Peelmax Exclusive na estetické ošetrenie pleti v sebe kombinuje dve moderné technológie – diamantovú mikrodermabráziu s vákuovým nasávaním a dôkladnú nano hydratáciu pleti. Disponuje 9 vymeniteľnými korunkami rôznych veľkostí s odlišnou mierou hrubosti povrchu na komplexné ošetrenie rôznych typov pleti. S prístrojom BeautyRelax Peelmax Exclusive získate ošetrenie pleti tej najvyššej kvality, ktorého výsledkom je dokonale čistá a hladká pleť.

Klady

 • Ponúka profesionálnu starostlivosť o pleť v domácom prostredí.
 • Diamantová mikrodermabrázia obrusuje odumreté kožné bunky
 • Odstraňuje veľmi drobné čiastočky mejkapu z kožných pórov
 • Vykonáva hĺbkový peeling pleti
 • Uvoľňuje kožné póry
 • Pôsobí ako prevencia proti akné
 • Zjednocuje farebný tón pleti
 • Zvyšuje pružnosť pleťových vlákien
 • Stimuluje kolagénové vlákna
 • Potláča pigmentové škvrny
 • Nano pištoľ pleť po ošetrení upokojuje
 • Dochádza k okamžitej hydratácii pleti

Zápory

 • Vyššia obstarávacia cena


Eva Mizerová

Eva Mizerová

K písaniu a čítaniu som mala vždy kladný vzťah, a preto vítam možnosť uplatniť svoj koníček aj v pracovnom živote. Písanie článkov a tvorba recenzií je pre mňa príjemnou kreatívnou činnosťou, ktorú môžem vykonávať nielen doma, ale aj na cestách s obytným vozidlom. Mojou obľúbenou destináciou sa stalo Taliansko a uchvátilo ma natoľko, že som sa s chuťou pustila do štúdia taliančiny a v súčasnej dobe už mám za sebou aj preklady prvých kníh. Ďalej pôsobím ako šéfredaktorka internetového magazínu, takže času naozaj nemám nazvyš. Podstatné však je, že to, čo robím, ma baví a napĺňa.

BeautyRelax Peelmax Exclusive
Vákuový čistič pórov – vhodný tiež na omladenie pleti, s možnosťou nastavenia intenzity, návod, obal súčasťou balenia, batériové napájanie, rozmery 130 × 260 × 340 mm (V׊×H)
352,64 €
Momentálne nedostupné
Objednávací kód: BERCS942
Vytlačiť
P-DC1-WEB13
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií