Počas sviatku 5.7. je otvorený iba AlzaDrive Senec.

Naše ceny? Posekané! Zaži rýchle doručenie.

Vyberáte vstavanú rúru a varnú dosku? Amica vám poradí ako na to ísť jednoducho

Zobraziť katalóg

Vybavujete vašu novú kuchyňu a hľadáte vhodnú vstavanú rúru a varnú dosku? Nechcete sa hodiny predierať nekončiacou ponukou všetkých modelov, kombinácií a funkcií, ktoré dnešné kuchynské spotrebiče ponúkajú? Máme pre vás riešenie. Pripravili sme prehľad toho najzaujímavejšieho od popredného európskeho výrobcu domácich spotrebičov Amica, ktorý vám váš výber novej vstavanej rúry a varnej dosky uľahčí a poradí, aká rúra a varná doska bude do vašej kuchyne tá najlepšia.

Vstavané rúry a varné dosky Amica

Obsah článku

Než začnete vyberať

Sporák je bezpochyby najdôležitejším spotrebičom v celej kuchyni. Ide o kombináciu varnej dosky a rúry, pričom si ich môžete vybrať zvlášť alebo v sete. Než sa ale pustíte do hľadania toho pravého spotrebiča, ujasnite si niekoľko základných vecí.

Elektrina, alebo plyn?

Zdroj energie vstavanej rúry a varnej dosky závisí od vašich možností a od toho, čo preferujete. Môžete si vybrať spotrebič plynový či elektrický alebo kombinovaný. V dnešnej dobe sa plynové rúry už takmer nevyrábajú. Takže sa môžete rozhodnúť, či si zaobstaráte elektrickú rúru s plynovou alebo elektrickou varnou doskou. Výhodou varenia na plyne je takmer okamžité ohriatie hrnca a jednoduchá a okamžitá regulácia teploty. Naproti tomu moderné elektrické varné dosky sú viac praktické, úsporné a bezpečnejšie.

Spotreba energie

Energetická náročnosť rúry a varnej dosky je parameter, ktorého sa oplatí si všímať, pretože sa významne podieľa na celkovej spotrebe energie v domácnosti. Triedu energetickej náročnosti každého modelu nájdete na energetickom štítku, kedy jednotlivé triedy sú označené písmenami A až G. Trieda A značí najúspornejšiu triedu, zatiaľ čo trieda G tú najmenej úspornú. V triede A nájdeme ešte podtriedy, teda A až A+++. Pri všetkých kuchynských spotrebičoch Amica je energetická trieda A samozrejmosťou.

Rozmery

Vždy je dobré poznať presné rozmery skôr, ako začnete vyberať. Štandardné rozmery rúr majú šírku a výšku okolo 60 cm a hĺbku 50 až 60 cm. Spotrebiče týchto rozmerov sa bez problémov zmestia do bežného kuchynského nábytku. Je dobré si všímať tiež vnútorný objem rúry, aby ste neboli nepríjemne zaskočený malou kapacitou. Pri vstavaných rúrach Amica je bežný vnútorný objem okolo 65 l, čo z nich robí dostatočne veľké rúry, aby uspokojili nároky celej rodiny. Potom je dobré ujasniť si tiež počet varných plôch na varnej doske.

Výbava a funkcie rúry a varnej dosky

Na začiatku je dobré si ujasniť, či chcete úplne základné modely, ktoré sa držia svojich pôvodných úloh, ktoré majú plniť, alebo by ste si radi varenie a pečenie ešte viac zjednodušili a spríjemnili a dopriali si vďaka novým funkciám tiež viac voľného času a pohodlia.

Celkový dizajn

Dizajn je čisto osobitá záležitosť. Môžete si zvoliť dizajn moderný, rustikálny či retro. Každopádne vzhľad rúry a varnej dosky by mal vždy zapadnúť do celkového vzhľadu kuchyne.

Amica robí kúzlo domova
Kúzlo domova vytvárate spolu s domácimi spotrebičmi, ktoré vám budú stáť po boku každý deň. Preto vyberajte starostlivo a spoľahnite sa na overenú značku Amica.
i Snaha po neustálom zlepšovaní a zdokonaľovaní svojich produktov, a predovšetkým túžba uspokojiť zákazníka, vypracovali značku Amica na špičkového výrobcu domácich spotrebičov. Viac ako 70 rokov tradície a skúseností robí z produktov Amica spoľahlivé a efektívne spotrebiče, ktoré nachádzajú svoje miesto v domácnostiach po celej Európe. Kúpou varnej dosky a rúry na pečenie značky Amica si zaobstaráte do svojej kuchyne produkty jednej z najznámejších a najdôveryhodnejších značiek v kategórii veľkých domácich spotrebičov.

TYPY VARNÝCH DOSIEK

 • Plynová varná doska

Plynová varná doska má stále svoje čaro a nesporné výhody. Sú to predovšetkým nízke obstarávacie a prevádzkové náklady a okamžitá regulácia teploty. Plynová varná doska tiež krásne zapadne do celkového retro dizajnu vašej kuchyne, pokiaľ ju plánujete postaviť v tomto duchu. Pokiaľ sa ale budeme baviť z pohľadu všetkých uhlov, musíme spomenúť aj nižšiu mieru bezpečnosti, kvôli vyššiemu riziku popálenia. Rovnako údržba je náročnejšia v porovnaní s varnou doskou sklokeramickou alebo indukčnou.

 • Sklokeramická varná doska

Ide o vysoko odolnú varnú dosku so zabudovanými vykurovacími špirálami, ktoré sálajú teplo a zahrievajú tak priložený hrniec. Ich najväčšou výhodou je možnosť využitia zvyškového tepla, tj. aj po vypnutí platnička ešte nejakú dobu hrniec ďalej ohrieva. Sklokeramické varné dosky pomerne rýchlo dosiahnu požadovanú teplotu (avšak nie toľko, ako dosky indukčné). Sú tu ale aj tepelné straty spojené s rozohrievaním po zapnutí. Pokiaľ vám hrniec pretečie, jedlo sa na dosku okamžite pripáli. Avšak vďaka hladkému sklokeramickému povrch dosku ľahko vyčistíte.

 • Indukčná varná doska

Indukčná varná doska predstavuje najúspornejší a najmodernejší typ varenia. Pokiaľ chcete dlhodobo ušetriť za elektrickú energiu a zároveň zvýšiť komfort pri varení, indukčná varná doska je najlepšou voľbou. Jej dizajn je rovnaký ako pri sklokeramickej doske, ale princíp ohrevu je úplne odlišný. Na ohrievanie je použitá elektromagnetická technológia, odkiaľ vychádza tiež potreba použitia riadu z magnetického kovu. Na ohrevu hrnca dochádza až vo chvíli, keď ho na dosku položíte. Dno hrnca sa zahrieva takmer okamžite a teplo vzniká len a priamo na ploche nádoby, zatiaľ čo samotná doska zostáva chladná. Preto varenie na indukčnej doske je tým najefektívnejším a najbezpečnejším varením dnešnej doby. Ak sa zmierite s počiatočnou vyššou investíciou a nutnosťou zaobstarať si riad vhodný na indukciu, naďalej už budete využívať len benefity, ktoré indukčná varná doska ponúka. 

Varné dosky Amica vedia viac, než by ste čakali

Sklokeramické a indukčné varné dosky Amica sú pokročilejšie, než si môžete myslieť. Môžu sa pochváliť nielen skvelým výkonom a krásnym dizajnom, ale aj funkciami, vďaka ktorým bude pre vás varenie jednoduchšie a časovo menej náročné.

 • Funkcia Booster umožňuje takmer okamžité dosiahnutie maximálnej teploty ohrevu varnej plochy a jej návrat na predvolenú úroveň, akonáhle príde jedlo do varu. S funkciou Booster zistíte, koľko času sa dá ušetriť a využiť úplne inak ako čakaním pri sporáku.

Chcem si pozrieť varné dosky s funkciou Booster

 • Časovač vám poslúži pokiaľ chcete nechať varnú dosku, nech varenie postráži za vás. Nastavíte potrebnú dobu na prípravu jedla v hrnci a po uplynutí tejto doby sa doska sama vypne a zvukovým signálom vás na to upozorní. Neoceniteľná pomôcka, ak nechcete mať plnú hlavu starostí a myslieť na všetko.

Chcem si pozrieť varné dosky s časovačom

 •  Prednastavené programy sú veľmi obľúbenou funkciou. Chcete mať istotu, že ste zvolili tú správnu teplotu na rozohriatie masla alebo na prípravu ryže? Moderná varná doska sa vám o to postará. Varné dosky Amica disponujú prednastavenými programami 42 °C, 70 °C a 94 °C, kedy prvá teplota je ideálna práve na rozohriatie masla či čokolády, druhá teplota zabezpečí perfektné ohriatie polievok a omáčok a teplota 94 °C je presne taká, ktorú potrebujú ryža a cestoviny na svoju delikátnu prípravu. 

Chcem si pozrieť varné dosky s prednastavenými programami

 •  Funkcia udržiavania tepla dobre poslúži, ak chcete aby bolo jedlo servírované na stôl vždy teplé. Už žiadna studená polievka alebo pripálená omáčka, pretože sa nejaký člen rodiny oneskoril. Stlačením funkcie udržiavania tepla bude platnička pri 65 °C udržiavať vaše jedlo na ideálnej teplote, pri ktorej sa pokrm ani nespáli ani nevychladne, kým nezačnete servírovať. 

Chcem si pozrieť varné dosky s funkciou udržiavanie tepla

 • Funkcia Pauza vám poskytne možnosť prerušiť varenie, keď si potrebujete odbehnúť. Všetky nastavenia zostanú zachované a jediným stlačením tlačidla môžete potom proces varenia opäť spustiť.

Chcem si pozrieť varné dosky s funkciou pauza

 • Funkcia Bridge vám umožní z dvoch varných zón vytvoriť len jednu veľkú, ktorú máte pod kontrolou. Túto funkciu využijete pri varení vo veľkom hrnci či v pekáči. Určite sa bude hodiť do kuchyne, kde sa často zavára, kde sa jedlo pripravuje na pekáči alebo všade tam, kde sa varí vo veľkých hrncoch.

Chcem si pozrieť varné dosky s funkciou Bridge

Amica varná doska s funkciou Bridge
Funkcia Bridge vám umožní spojenie dvoch varných zón v jednu veľkú, na ktorú potom môžete postaviť veľký hrniec alebo pekáč.
 • Dotykové ovládanie, tj. ovládanie bez použitia gombíkových ovládačov, je nielen elegantné, ale veľmi jednoduché a intuitívne.

Chcem si pozrieť varné dosky s dotykovým ovládaním

 • Detská poistka zaistí, že vaše dieťa varnú dosku náhodne nezapne. Aj keď vám práve zabehne do kuchyne bez vášho dohľadu a zláka ho ťukať do varnej dosky rovnako ako mamička, nebezpečenstvo mu nehrozí.

Chcem si pozrieť varné dosky s detskou poistkou

 • Ukazovateľ zvyškového tepla vás varuje pred horúcou varnou plochou. Potom, čo vypnete varné pole, symbol zvyškového tepla sa rozsvieti a bude vás varovať kým doska nevychladne.

Chcem si pozrieť varné dosky s ukazovateľom zvyškového tepla

i Buďte nároční a nerobte kompromisy. Kúpte si do svojej kuchyne najmodernejšiu varnú dosku Amica, ktorá má všetko, čo varná doska má mať. Indukčnú varnú dosku Amica, ktorá sa pýši tou najvyššou kvalitou a všetkými funkciami, s ktorými bude varenie hračka. Voľte elegantnú a vysoko funkčnú indukčnú varnú dosku Amica DI 6421 B.
Indukčná varná doska Amica
Čistý dizajn, funkčnosť a bezpečnosť. To sú indukčné varné dosky Amica.

TYPY vstavaných rúr

 •  Plynová rúra 

Plynovým rúram už odzvonilo a dnes sa už veľmi málo používajú. Teplo v nich je vedené spodným a vrchným telesom, ktoré ohrievajú priestor v rúre. Dochádza tak k nerovnomernému ohrevu vzduchu. Nevýhodou plynových rúr je tiež horšia možnosť regulácie teploty.

 • Elektrická rúra s klasickým ohrevom

 V elektrickej rúre s klasickým ohrevom je vzduch ohrievaný spodným a horným výhrevným telesom s tým, že zdrojom energie je elektrina. Tieto klasické elektrické rúry s horným ohrevom umožňujú jedlo tiež grilovať. 

 • Teplovzdušná (multifunkčná) rúra

Teplovzdušné multifunkčné rúry sú v súčasnosti bezkonkurenčne najobľúbenejšie a nie je tomu náhodou. Okrem vykurovacích telies využívajú tiež ventilátor, ktorý umožňuje rovnomerný ohrev v celom vnútornom priestore rúry. Výhodou týchto rúr je tiež jednoduché ovládanie a množstvo funkcií, ktoré vám poskytnú viac možností pri príprave pokrmov.

 • Parná rúra

Parné rúry predstavujú zdravý spôsob pečenia v pare. Za pomoci pary zostávajú v pokrmoch vitamíny a živiny, para zvýrazní chuť a farbu každej suroviny a dosiahnete s ňou lepšie šťavnatosti a vláčnosti pripravovaných jedál.

Rúry Amica sa môžu pochváliť všetkými funkciami, ktoré vám moderná elektrická rúra môže ponúknuť.

Súčasné moderné rúry dnes už v sebe skrývajú široké možnosti príprav tých najrôznejších pokrmov. Rúry Amica sú vybavené podľa posledných trendov a tu ponúkame prehľad tých najdôležitejších.

 • 10 funkcií pečenia – nič nie je len čiernobiele a tiež príprava rôznych pokrmov vyžaduje rôzny spôsob pečenia. Rúry Amica disponujú až 10 funkciami pečenia, máte teda až 10 spôsobov ohrevu podľa typu pripravovaného jedla. Máte radi domácu pizzu? Tá potrebuje horúci vzduch a dolný ohrev. Milujete dochrumkava ugrilované kuracie? Použite funkciu gril. Potrebujete rýchlo rozmraziť mäso z mrazničky? Stačí nastaviť rúru na program rozmrazovania. S rúrou Amica máte širokú škálu možností na voľbu typu ohrevu a môžete si tak zakaždým nastaviť ten správny program na prípravu vášho pokrmu.

Chcem si pozrieť rúry Amica s 10 funkciami pečenia

 • Termosonda pečenia – už žiadne nedopečené alebo vysušené mäso. Pečiaca termosonda v rúre Amica vám to garantuje. Zapichne sa uprostred mäsa a kontroluje jeho teplotu vo vnútri. Nastavenú teplotu si rúra sama postráži tak, aby mäso bolo ideálne prepečené presne podľa vášho želania. Vďaka teplotnej sonde v rúrach Amica už nikdy nebudete servírovať nedopečené alebo vysušené mäso. Práve naopak, zakaždým vykúzlite steak prepečený podľa vášho želania alebo z obyčajného kuracieho mäsa budete môcť bez námahy vykúzliť šťavnatú pochúťku. 

Chcem si pozrieť rúry Amica s teplotnou sondou

 • Otočný ražeň a gril – Skvelá správa pre milovníkov grilovačiek. Funkcia grilu bola pri rúrach Amica vylepšená o otočný ražeň. Máte radi grilované mäso? Vďaka rúram Amica s otočným ražňom si môžete dopriať dochrumkava ugrilované pochúťky kedykoľvek. Nemusíte čakať, až k nám opäť dorazí leto, aby ste si ugrilovali chrumkavé a šťavnaté mäsko. S funkciou gril a otočným ražňom v rúrach Amica grilujte celoročne.

Chcem si pozrieť rúry Amica s otočným ražňom

 • Teleskopické výsuvy plechov – bezkonkurenčne najpohodlnejšie a najpraktickejšie vysúvanie plechov z rúry umožňujú teleskopické výsuvy, ktorými sú rúry Amica vybavené. Vďaka nim sa aj plech úplne vytiahnutý z rúry drží v rovnakej výške a nie je potrebné ho pridržiavať. Teleskopické výsuvy plechov zaisťujú vysokú bezpečnosť pri vyberaní plechov.

Chcem si pozrieť rúry Amica s teleskopickým výsuvom plechov

 • Super rýchly ohrev – s touto funkciou dosiahnete požadovanej teploty o 20 % rýchlejšie, než je štandardná doba ohrevu. 150 °C dosiahne rúra už za 4 minúty. Nestrácajte zbytočne čas, keď ho môžete využiť efektívnejšie než čakaním. 

Chcem si pozrieť rúry Amica so super rýchlym ohrevom

 • Senzorové ovládanie – aj modernú rúru možno jednoducho a intuitívne ovládať. Vďaka senzorovému ovládaniu rúry Amica môžete spotrebič ovládať jemným dotykom, a to úplne intuitívne a jednoducho. Ľahko čistiteľný povrch ovládacieho panela vám dáva dokonalý prehľad nad tým, čo práve nastavujete.

Chcem si pozrieť rúry Amica so senzorovým ovládaním

 • CoolDoor3 – trojité sklo dverí – Amica berie ohľady aj na tých najmenších, a preto sú rúry Amica vybavené trojitým sklom, ktoré zaručí, že sa o dvierka zapnutej rúry nikto nespáli. Pre niekoho to môže byť nepodstatná záležitosť, ale pre rodiny s deťmi alebo domácimi miláčikmi je to neoceniteľná „drobnosť“. 

Chcem si pozrieť rúry Amica s trojitým sklom dverí

Nenechajte si pokaziť radosť z pečenia úmorným čistením rúry

 Máte skvelú rúru, v ktorej sa vám jedlo vždy podarí, ale radosť z výborného jedla vám kazí pohľad na ušpinenú rúru, ktorú je potrebné vyčistiť? Tak takto to byť nemusí. Nenechajte si kaziť radosť z varenia a pečenia úmorným čistením umastenej a špinavej rúry. Vyberte si rúru, ktorá sa čistí ľahko alebo dokonca sama. 

 • Katalytické čistenie – katalytické samočistiace dosky sú vždy zárukou jednoduchej údržby rúry. Tieto dosky absorbujú všetky usadeniny mastnoty a nečistôt, ktoré vypaľujú počas procesu pečenia.

Chcem si pozrieť rúry Amica s katalytickým čistením

 • Systém Aqualityc – ide o veľmi jednoduchý spôsob, ako rýchlo a jednoducho vyčistiť rúru. Do plechu nalejete 0,5 l vody a aktivujete program. Po naparení rúry sa ľahko zbavíte zaschnutých nečistôt. Vnútro rúry je navyše potiahnuté špeciálnou vrstvou AquaRealEase®, vďaka ktorej sa rúra ľahko čistí. 

Chcem si pozrieť rúry Amica so systémom Aqualityc

i Páčia sa vám všetky tieto funkcie a radi by ste mali vo svojej kuchyni pomocníka, ktorý zvládne toľko vecí? Chceli by ste piecť v rúre, v ktorej sa vám mäso vždy podarí podľa vašich chutí a po skvelom jedle vás nebude strašiť úmorné drhnutie zamastenej rúry? Stačí si len vybrať, ktorá z týchto multifunkčných rúr Amica najlepšie zapadne do dizajnu vašej kuchynskej linky.
Soft close & Soft open
Vďaka funkcii Soft close & Soft open plynulého zatvárania a otvárania dverí sa použitie rúry Amica stáva ešte príjemnejšie a pohodlnejšie.

Vyberte si zabudovateľný set rúry a varnej dosky presne podľa vašich predstáv

 Vstavané sety sú cenovo výhodnejšie a zaručia vám dokonale zladený dizajn, pričom rúra nemusí byť umiestnená pod varnou doskou. Máte tak k dispozícii neobmedzené kombinácie v usporiadaní vašej kuchyne. 

Amica indukčná varná doska DI 6421 SBB
Amica vstavaná rúra TIY 110 TOAKX

 Moderný a elegantný set elektrickej rúry a indukčnej varnej dosky, ktorému nič nechýba. Majiteľovi poskytne širokú škálu inovatívnych funkcií a nastaviteľných spôsobov prípravy jedla ako na indukčnej varnej doske, ktorá disponuje tromi prednastavenými programami, tak v rúre na pečenie, kde si môžete vybrať z 10 spôsobov ohrevu. Je obzvlášť vhodný pre milovníkov dochrumkava a dozlatista ugrilovaného mäsa, pretože multifunkčná rúra sa môže pochváliť nielen grilom, ale aj otočným roštom. Tento set je vybavený všetkými bezpečnostnými prvkami, ktoré zaistia pokoj a bezpečie celej vašej rodine. Nechýba ani ľahké a rýchle čistenie pomocou funkcie Aqualytic, vďaka ktorému údržba rúry na pečenie nebude vašu nočnou morou. 

Indukčná varná doska + elektrická multifunkčná rúra

Amica varná doska DI 6421 SBB a vstavaná rúra TIY 110 TOAKX
 • Senzorové ovládanie 
 • Funkcia Booster 
 • Funkcia Bridge 
 • Funkcia Pauza
 • Časovač 
 • Prednastavené programy 
 • Funkcia udržania tepla
 • Zvyškový ukazovateľ tepla 
 • Detský zámok Amica varná doska DI 6421 SBB a vstavaná rúra TIY 110 TOAKX
 • Senzorový programátor 
 • 10 funkcií nastavenia rúry
 • Otočný ražeň a funkcia gril
 • Super rýchly ohrev
 • Čistenie systémom Aqualytic
 • Teleskopické výsuvy
 • Trojité sklo dverí

Tento set je stávkou na istotu a je pre všetkých, ktorí nechcú robiť kompromisy a radi využívajú všetko, čo dnešné moderné spotrebiče ponúkajú. Pre svoju vysokú mieru bezpečnosti je rovnako vhodný do domácnosti s malými deťmi, kde bezpečnosť je na prvom mieste. 


Prejsť na ponuku 

Amica indukčná varná doska DI 6311 SB
Amica vstavaná rúra FS 18 TOB

Cenovo veľmi výhodný set rúry a varnej dosky, ktorý ponúka spojenie indukčnej varnej dosky a modernej elektrickej rúry. Kúpou tohto setu získate do vašej kuchyne moderné spotrebiče s elegantným, minimalistickým a funkčným dizajnom, ktorý zapadne do každej kuchyne. Bohatá výbava a funkcie, vďaka ktorým pečenie a varenie pôjde jednoducho a s chuťou, vás nadchnú. Indukčná varná doska vám navyše poskytne najúspornejší spôsob varenia a vysokú mieru bezpečnosti pre vás a vašich blízkych. Ľahko čistiteľný smalt rúry na pečenie vám značne uľahčí jej údržbu. 

Indukčná varná doska + elektrická rúra

Amica indukčná varná doska DI 6311 SB a vstavaná rúra FS 18 TOB
 • Funkcia udržiavania tepla
 • Funkcia pauza 
 • Časovač 
 • Detský zámok 
 • Zvyškový ukazovateľ tepla Amica indukčná varná doska DI 6311 a vstavaná rúra FS 18 TOB
 • Senzorový programátor 
 • 8 funkcií nastavenia rúry
 • Super rýchly ohrev
 • Otočný ražeň a gril
 • Teleskopické výsuvy
 • Trojité sklo dverí
 • Ľahko čistiteľný smalt

Tento set rúry a varnej dosky je vhodný pre všetkých, ktorí hľadajú najlepší pomer ceny, kvality, moderných funkcií a univerzálneho dizajnu.


Prejsť na ponuku 

Amica plynová varná doska DP 6400 ZX
Amica vstavaná rúra TEA 18MC X

Toto ideálne spojenie elektrickej vstavanej rúry a plynovej varnej dosky uspokojí všetkých, ktorí chcú variť na plyne a zároveň využívať vlastnosti a funkcie modernej elektrickej rúry. Plynová varná doska s poistkou a elektrickým zapaľovaním vám poskytne benefity varenia na plyne, zatiaľ čo elektrická rúra na pečenie s 8 funkciami pečenia vám ponúka široké možnosti pri pečení rôznych druhov pokrmov. Nechýba funkcia rýchleho ohrevu, ktorá výrazne ušetrí váš čas, a predovšetkým potom za zmienku stojí veľmi jednoduchá údržba vďaka katalytickým samočistiacim doskám v rúre. Veľkou výhodou sú nízke obstarávacie a prevádzkové náklady, pričom si môžete byť istí, že to nie je na úkor kvality. Vkusné a kvalitné antikorové vyhotovenie a praktická výbava sú zárukou vašej spokojnosti. 

Plynová varná doska + elektrická rúra

Amica plynová varná doska DP 6400 ZX a vstavaná rúra TEA 18MC X


 • Bezpečnostná poistka horákov
 • Elektrické zapaľovanie v gombíku
 • Smaltové rošty Amica plynová varná doska DP 6400 ZX a vstavaná rúra TEA 18MC X
 • Jednoduché, intuitívne ovládanie
 • LED displej
 • 8 funkcií nastavenia rúry
 • Super rýchly ohrev
 • Katalytické samočistiace dosky
 • Bočné závesné lišty plechov
 • Trojité sklo dverí

Tento set rúry a plynovej varnej dosky je pre všetkých, ktorí chcú variť na plyne a aj napriek tomu, že nechcú za spotrebiče utrácať najvyššie sumy, radi by mali v kuchyni spoľahlivé a praktické spotrebiče. 


Prejsť na ponuku 

Amica plynová varná doska DRP 6410 ZAW
Amica vstavaná rúra EBR 7331 W AA

Tento jedinečný set multifunkčnej rúry a plynovej varnej dosky učaruje všetkým, ktorí hľadajú to správne spojenie vkusného retro dizajnu s doladenými detailmi a modernej funkčnosti. Plynová varná doska s liatinovými roštami, s jednoduchou údržbou a multifunkčná elektrická rúra s 10 spôsobmi ohrevu na jednoduché a perfektné pečenie rôznych druhov jedál a rôznymi užitočnými funkciami, tvoria dokonale zladenú dvojku, ktorá prinesie do vašej kuchyne nielen praktické využitie, ale vdýchne jej nezameniteľné čaro. Trojité sklo dverí zaistí bezpečnosť detí pohybujúcich sa v kuchyni a katalytické samočistiace dosky vám neskutočne odľahčia pri čistení rúry.

Plynová varná doska + elektrická multifunkčná rúra

Amica plynová varná doska DRP 6410 ZAW a vstavaná rúra EBR 7331 W AA
 • Bezpečnostná poistka horákov
 • Elektrické zapaľovanie v gombíku
 • Odolné liatinové roštyAmica plynová varná doska DRP 6410 ZAW a vstavaná rúra EBR 7331 W AA
 • Programátor na automatické ovládanie 
 • 10 funkcií nastavenia rúry
 • Funkcia gril 
 • Super rýchly ohrev
 • Katalytické samočistiace dosky
 • Trojité sklo dverí
 • Halogénové osvetlenie 

Pokiaľ ste hľadali zabudovateľný set rúry a varnej dosky do kuchyne v retro štýle a zároveň ste chceli, aby vaše nové spotrebiče boli kvalitné a nezaostávali za tými modernými multifunkčnými, tak táto dvojka je tá správna voľba.


Prejsť na ponuku 

Vybraný set vstavanej rúry a varnej dosky musí byť v dokonalej súhre s celou kuchynskou linkou, musí byť spoľahlivý, funkčný a ľahko ovládateľný. Presne také sú vstavané sety značky Amica. Stačí si len vybrať ten váš.

Amica DDI 3201 B
Varná doska indukčná, Booster, časovač, detská poistka, dotykové ovládanie a ukazovateľ zvyškového tepla, farba: čierna, počet platničiek: 2, pripojenie: 220 – 240 V, V׊×H: 4.8×30×52cm, bez rámika, vzhľad: čierne sklo,

219,90 €
Na ceste > 5 ks
Očakávame 8. 7. 2022
Objednávací kód: AMIVD31
0
Vytlačiť
P-DC1-WEB21
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií