Počas sviatku 1.11. je otvorený iba AlzaDrive na centrále v Bratislave a AlzaDrive Senec.

Všechny dárky jako na dlani Zachumlejte miminko do tepla
Zobraziť katalóg
Alza.cz - Windows 11

Predstavujeme Windows 11

Systém Windows 11 je veľkým krokom vpred. Prostredie bolo úplne prepracované vrátane ponuky Štart. Systém Windows 11 je zameraný na zážitok a vašu individualitu, plne sa vám prispôsobí a spojí vás s vašimi obľúbenými osobami, správami a hrami. Všetko tak, aby ste mohli vytvárať obsah, premýšľať a vyjadrovať sa.

Alza.cz - Windows 11

Windows 11 prináša rad noviniek

Operačný systém Windows 11 bude vydaný koncom roka 2021. Prechod na novú generáciu bude prebiehať postupne v niekoľkých vlnách. Konkrétne načasovanie aktualizácie sa bude líšiť podľa typu zariadenia a bude prebiehať začiatkom roka 2022. Vybrané funkcie systému Windows 11 si budú vyžadovať špecifický hardvér.

Používateľské rozhranie dotiahnuté do dokonalosti

Operačný systém Windows 11 stavia na základoch svojho predchodcu. Zároveň prináša množstvo vylepšení, a to nielen estetických. Prepracovaná bola ponuka Štart, práca s viacerými oknami a celý hlavný panel.

Alza.cz - Windows 11

Riešenie pre každú situáciu

Či už chcete vybavovať záležitosti, baviť sa alebo zostať v kontakte s blízkymi, prehliadač Microsoft Edge sa prispôsobí vašim potrebám vďaka množstvu dostupných widgetov. V obchode Microsoft Store nájdete mnoho ďalších aplikácií a seriálov na sledovanie.

Alza.cz - Windows 11

Komunikujte bez bariér

Microsoft Teams je teraz neoddeliteľnou súčasťou systému Windows 11, takže sa budete môcť z počítača okamžite spojiť s ľuďmi, na ktorých vám záleží. A či už voláte, alebo chatujete, vždy je to zadarmo – bez ohľadu na ich zariadenie.

Alza.cz - Windows 11

Stvorené na hranie

Lepšia grafika, integrovaná podpora HDR a bleskové načítanie. A to je len začiatok. Windows 11 je stelesnením všetkých hráčskych snov. S predplatným služby Xbox Game Pass navyše získate prístup k viac ako 100 kvalitným hrám všetkých žánrov.

Alza.cz - Windows 11
Ďalšie informácie o systéme Windows 11
Alza.cz - Windows 11

Je môj počítač kompatibilný so systémom Windows 11?

Potrebujete zistiť, či nový operačný systém Microsoft Windows 11 bude možné nainštalovať do vášho súčasného počítača? Tu sú uvedené minimálne požiadavky na hardvér:

  • Procesor – min. 1 GHz alebo rýchlejší procesor s 2 alebo viac jadrami, kompatibilný so 64-bitovou architektúrou alebo zariadeniami System on a Chip (SoC).
  • Pamäť – 4 GB RAM
  • Úložisko – min. 64 GB
  • Grafická karta – kompatibilné grafické karty DirectX 12/WDDM 2.x
  • TPM – TPM (Trusted Platform Module) verzia 2.0
Skontrolovať zariadenie

Nájdite si počítač, ktorý je pre vás najlepší

Potrebujete počítač hneď? Pozrite si počítače so systémom Windows 10, ktoré sa dajú bezplatne upgradovať po vydaní Windows 11.

Výber prenosného počítača

Často kladené otázky

Aký je rozdiel medzi Windows 10 a Windows 11?

Systém Windows 11 ponúka všetky výhody systému Windows 10 vrátane výkonu a zabezpečenia. Navyše prichádza s prepracovaným vzhľadom, ktorý si zakladá na elegancii a prehľadnosti. A samozrejme nechýbajú nové nástroje, zvuky a aplikácie. Každý detail bol zohľadnený. Systém Windows 11 ako celok prinesie do vášho počítača svieži vietor.

Kedy si môžem kúpiť počítač s predinštalovaným systémom Windows 11?

Počítače s predinštalovaným systémom Windows 11 budú k dispozícii v druhej polovici roka 2021.

Bude moje príslušenstvo fungovať so systémom Windows 11?

Ak vaše príslušenstvo fungovalo v systéme Windows 10 a spĺňa požiadavky systému Windows 11, malo by fungovať aj v systéme Windows 11.

Chcem si teraz kúpiť počítač, budem môcť neskôr nainštalovať systém Windows 11?

Väčšinu počítačov, ktoré sa v súčasnosti predávajú so systémom Windows 10, bude možné aktualizovať na systém Windows 11. Aby ste mohli prejsť na systém Windows 11, musí počítač spĺňať minimálne hardvérové požiadavky a obsahovať špecifický hardvér na určité funkcie. Harmonogram nasadenia upgradu na systém Windows 11 sa ešte stále dokončuje, ale spoločnosť Microsoft plánuje začať koncom roka 2021 a pokračovať až do roku 2022. Konkrétne termíny sa budú líšiť v závislosti od zariadenia.

Ako zistím, či môj súčasný počítač so systémom Windows 10 spĺňa minimálne požiadavky pre systém Windows 11?

Existuje niekoľko spôsobov, ako to zistiť. Ak si kupujete nový počítač, hľadajte na priehľadnom štítku nápis „Bezplatný upgrade na systém Windows 11“.

Koľko stojí aktualizácia zo systému Windows 10 na Windows 11?

Aktualizácia zo systému Windows 10 na Windows 11 je bezplatná.

0
Vytlačiť
Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Pre organizácie Ako nakúpiť
P-DC1-WEB26
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi