Most expensive toothbrushes VITAMMY

This page includes the most expensive toothbrushes VITAMMY, or more specifically all products from the category toothbrushes VITAMMY sorted from the most expensive to the cheapest. This way, the most luxurious pieces can stand out. At the moment, the most expensive product is VITAMMY AQUARIUS Dental Shower, which costs 72.90 € incl. VAT. Check it out, you may like it. Or you’ll get inspired.
36 Results
Watch Price/Availability
VITAMMY AQUARIUS Dental Shower
Electric Flosser - 3 programs, 2 nozzle(s) per pack, 150ml tank, timer, power: battery-powered
  72.90 €
Buy
Ordered on request
Order Code: VITsp68
4.5 9×
Watch Price/Availability
VITAMMY HYDRA Dental shower, black
Electric Flosser - 3 programs, 2 nozzle(s) per pack, 180ml tank, timer, power: battery-powered
  42.90 €
Buy
Ordered on request
Order Code: VITsp42
4.5 9×
Watch Price/Availability
VITAMMY HYDRA Dental shower, white
Electric Flosser - 3 programs, 2 nozzle(s) per pack, 180ml tank, timer, power: battery-powered
  42.90 €
Buy
Ordered on request
Order Code: VITsp35
4.3 14×
Watch Price/Availability
VITAMMY SPLASH, 8r+, blue
Electric Toothbrush - sonic, 60000 movements per minute, 3 modes, smart function, spare heads: 1 pc(s)
  32.69 €
Buy
Ordered on request
Order Code: VITEK588
4.3 14×
Watch Price/Availability
VITAMMY SPLASH, 8r+, pink
Electric Toothbrush - sonic, 60000 movements per minute, 3 modes, smart function, spare heads: 1 pc(s)
  31.90 €
Buy
Ordered on request
Order Code: VITEK557
4.3 14×
Watch Price/Availability
VITAMMY SPLASH, 8r+, yellow
Electric Toothbrush - sonic, 60000 movements per minute, 3 modes, smart function, spare heads: 1 pc(s)
  31.90 €
Buy
Ordered on request
Order Code: VITEK564
4.3 14×
Watch Price/Availability
VITAMMY SPLASH, 8r+, purple
Electric Toothbrush - sonic, 60000 movements per minute, 3 modes, smart function, spare heads: 1 pc(s)
Amazing Deal 28.59 € Save 3.29 €
Buy
Ordered on request
Order Code: VITEK571
4.3 9×
Watch Price/Availability
VITAMMY Bunny with LED light and nanofibres, 0-3 years, blue
Electric Toothbrush - sonic, 12000 movements per minute, 2 modes, timer, spare heads: 1 pc(s)
  18.79 €
Buy
Ordered on request
Order Code: VITEK937
4.3 9×
Watch Price/Availability
VITAMMY Bunny with LED light and nanofibres, 0-3 years, blue
Electric Toothbrush - sonic, 12000 movements per minute, 2 modes, timer, spare heads: 1 pc(s)
  17.90 €
Buy
Ordered on request
Order Code: VITEK920
4.3 9×
Watch Price/Availability
VITAMMY Bunny with LED light and nanofibres, 0-3 years, pink
Electric Toothbrush - sonic, 12000 movements per minute, 2 modes, timer, spare heads: 1 pc(s)
  17.90 €
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: VITEK913
Watch Price/Availability
VITAMMY PEARL + white for PEARL+, PLATINUM and AURUM
Toothbrush Replacement Head - for Vitammy Aurum, Vitammy Pearl+ and Vitammy Platinum, sonic type, 4 pc(s) in package - 3.98 €/1 pc(s)
  15.90 €
Currently Unavailable
Order Code: VITnhh36
5.0 3×
Watch Price/Availability
VITAMMY Symphony 4 pcs, black
Toothbrush Replacement Head - for Vitammy Symphony, sonic type, 4 pc(s) in package - 3.98 €/1 pc(s)
  15.90 €
Currently Unavailable
Order Code: VITnhh47
4.8 22×
Watch Price/Availability
VITAMMY SMILE crocodile, from 3 years
Electric Toothbrush - sonic, 14000 movements per minute, 2 modes, spare heads: 2 pc(s)
Great price 14.90 €
Buy
Ordered on request
Order Code: VITEK136
5.0 4×
Watch Price/Availability
VITAMMY SMILE MiniMIni+ Lola Octopus, from 3 years old
Electric Toothbrush - sonic, 14000 movements per minute, 2 modes, spare heads: 2 pc(s)
  14.90 €
Buy
Ordered on request
Order Code: VITEK851
5.0 4×
Watch Price/Availability
VITAMMY SMILE MiniMIni+ Dolphin Finek, from 3 years
Electric Toothbrush - sonic, 14000 movements per minute, 2 modes, spare heads: 2 pc(s)
  14.90 €
Buy
Ordered on request
Order Code: VITEK844
4.8 22×
Watch Price/Availability
VITAMMY SMILE lion, from 3 years
Electric Toothbrush - sonic, 14000 movements per minute, 2 modes, spare heads: 2 pc(s)
Great price 14.90 €
Buy
Ordered on request
Order Code: VITEK150
4.8 22×
Watch Price/Availability
VITAMMY SMILE Dog, from 3 years old
Electric Toothbrush - sonic, 14000 movements per minute, 2 modes, spare heads: 2 pc(s)
Great price 14.90 €
Buy
Ordered on request
Order Code: VITEK192
5.0 4×
Watch Price/Availability
VITAMMY SMILE MiniMIni+ Striped Mouse, from 3 years
Electric Toothbrush - sonic, 14000 movements per minute, 2 modes, spare heads: 2 pc(s)
  14.90 €
Buy
Ordered on request
Order Code: VITEK868
5.0 4×
Watch Price/Availability
VITAMMY SMILE MiniMIni+ Fish, from 3 years old
Electric Toothbrush - sonic, 14000 movements per minute, 2 modes, spare heads: 2 pc(s)
  14.90 €
Buy
Ordered on request
Order Code: VITEK837
5.0 3×
Watch Price/Availability
VITAMMY Symphony 4 pcs, pink
Toothbrush Replacement Head - for Vitammy Symphony, sonic type, 4 pc(s) in package - 3.48 €/1 pc(s)
  13.90 €
Currently Unavailable
Order Code: VITnhh847
5.0 3×
Watch Price/Availability
VITAMMY Symphony 4 pcs, white
Toothbrush Replacement Head - for Vitammy Symphony, sonic type, 4 pc(s) in package - 3.48 €/1 pc(s)
  13.90 €
Currently Unavailable
Order Code: VITnhh61
4.8 22×
Watch Price/Availability
VITAMMY SMILE Black cat, from 3 years
Electric Toothbrush - sonic, 14000 movements per minute, 2 modes, spare heads: 2 pc(s)
  13.22 €
Buy
Ordered on request
Order Code: VITEK277
4.5 2×
Watch Price/Availability
VITAMMY Bunny 4 pcs, 0-3 years
Toothbrush Replacement Head - for Vitammy Bunny, sonic type, 4 pc(s) in package, suitable for children - 2.98 €/1 pc(s)
  11.90 €
Currently Unavailable
Order Code: VITnhh63
4.8 5×
Watch Price/Availability
VITAMMY CASE 3, white
Toothbrush Cover - for electric toothbrush, material leather, white
  11.90 €
Currently Unavailable
Order Code: VITpou04
Check out products sorted by price starting with the lowest price in the category cheap toothbrushes VITAMMY Find products sorted from the most expensive to the cheapest in the category most expensive toothbrushes VITAMMY