Powerlogy

We can deliver Powerlogy products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?

Continue

7 reasons to shop for Powerlogy products on Alza.sk

  • We have a wide network of stores across the Czech Republic, where we follow all hygiene measures, as well as contactless AlzaBoxes (pick-up points).
  • You can see the availability of each item right away. Don't forget that we deliver on weekends too.
  • We accept most payment methods, including contactless and cryptocurrency.
  • You can easily return or exchange your product at any of our AlzaBoxes.
  • Need assistance? Our customer support is available 24/7.
  • We complement our range with accessories and additional services.
  • You'll find all the essential information for each product, and for some, user reviews to help with your selection.

What to consider when choosing Powerlogy goods?

When making your selection, don't forget to consider a few aspects that will help you choose the right product. In the left menu, you can use the parametric filter to narrow down the offer to match your preferences. We also recommend sorting Powerlogy products by popularity or price.

Powerlogy brand names you'll find in our offering

Hide description
51 Results
4.0 1×
Watch Price/Availability
Powerlogy Upgraded Collagen Bar Strawberry 50 g
Protein Bar - 25 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 389 kcal, weight 50 g, strawberry and coconut flavour - 73.80 €/1 kg
  3.69 €
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl002
4.0 1×
Watch Price/Availability
Powerlogy Upgraded Collagen Bar 50 g
Protein Bar - 28 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 422 kcal, weight 50 g, chocolate and coconut flavour - 73.80 €/1 kg
  3.69 €
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl003
Watch Price/Availability
Powerlogy Upgraded Brain Focus 60 capsules
Dietary Supplement - complex of nootropics for brain nutrition, concentration and memory support
  40.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl040
Watch Price/Availability
Powerlogy Upgraded Recovery Protein 500 g
Protein - beef, hydroisolate, 63 % protein, 16 portions, coconut and almond flavour - 67.80 €/1 kg
  33.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl018
Watch Price/Availability
Powerlogy Upgraded Keto Granola Strawberry 350 g
Granola - strawberry flavour, weight 350 g, energy value per 100 g is 497 kcal - 27.11 €/1 kg
Great price 9.49 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl021
Watch Price/Availability
Powerlogy Upgraded Keto Granola Choco and Banana 350 g
Granola - flavour banana and chocolate, weight 350 g, energy value per 100 g is 535 kcal - 28.26 €/1 kg
  9.89 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl022
Watch Price/Availability
Powerlogy Upgraded Keto Shake Coconut & Almond 600 g
Keto Diet - nutritionally balanced keto drink with collagen, Hydrobeef® protein, MCT fats, vitamins, minerals and prebiotic fibre
  39.90 €
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl020
Watch Price/Availability
Powerlogy Upgraded Keto Shake Dark Chocolate 600 g
Keto Diet - nutritionally balanced keto drink with collagen, Hydrobeef® protein, MCT fats, vitamins, minerals and prebiotic fibre
  39.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl019
1.0 1×
Watch Price/Availability
Powerlogy Upgraded Low Carb Granola Chocolate Strawberry 350 g
Granola - chocolate and strawberry flavour, weight 350 g, manufacturer's energy value per 100 g is 447 kcal - 27.11 €/1 kg
Great price 9.49 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl023
Watch Price/Availability
Powerlogy Upgraded Collagen Gut+ 300 g
Colagen - 50% bovine collagen peptides, L-glycine, inulin, 12% cocoa powder, beef colostrum powder (milk) 5%, natural aroma, Lactospore® (Bacillus coagulans, 15 billion CFU/g), 300g
  32.99 €
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl046
Watch Price/Availability
Powerlogy Protein Strawberry Cream 300 g
Nut Cream - smooth, cashew, strawberry flavour, 21 g protein per 100 g, 539 kcal per 100 g, gluten-free, weight 300 g - 36.33 €/1 kg
  10.90 €
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl053
1.0 1×
Watch Price/Availability
Powerlogy Upgraded Collagen Complex 300 g
Colagen - combination of bovine collagen peptides (5.04 g), L-Glycine (5 g) and premium fish collagen (2.66 g) in 1 serving, multi-collagen complex with extra glycine and vitamin C, unflavored, 300g
  37.99 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl045
Watch Price/Availability
Powerlogy Upgraded Coffee Cream 330 g
Nut Cream - smooth, hazelnut, coffee flavour, 11.7 g protein per 100 g, 539 kcal per 100 g, weight 330 g - 60.30 €/1 kg
  19.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl055
1.0 1×
Watch Price/Availability
Powerlogy Honey Strawberry Granola 350 g
Granola - strawberry and honey flavour, weight 350 g, manufacturer's energy value per 100 g is 446 kcal - 24.26 €/1 kg
  8.49 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl025
Watch Price/Availability
Powerlogy Upgraded Keto Granola Rosemary 350 g
Granola - flavour coconut and almond, weight 350 g, energy value per 100 g is 576 kcal - 34 €/1 kg
  11.90 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl032
Watch Price/Availability
Powerlogy Upgraded Immunity Boost 200 g
Dietary Supplement - Organic mixture of 5 superfoods with bee pollen, 200 g
  30.90 €
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl048
Watch Price/Availability
Powerlogy Upgraded Whey Protein Bar 50 g
Protein Bar - 22 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 425 kcal, weight 50 g, chocolate and coconut flavour - 73.80 €/1 kg
  3.69 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl004
4.4 17×
Watch Price/Availability
Powerlogy Ceremonial Cacao 300 g
Instant Hot Drink Mix - cocoa powder content 100 %, pack weight 300 g
  22.90 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl001
4.0 4×
Watch Price/Availability
Powerlogy Upgraded Cacao Bites 100 g
Cocoa Beans - crunchy in bean-to-bar 70% chocolate with MCT oil and a pinch of sea salt, 100 g
  6.99 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl059
Watch Price/Availability
Powerlogy World-Class Ceremonial Cacao 200 g
Instant Hot Drink Mix - cocoa powder content 100 %, pack weight 200 g
  28.90 €
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl056
4.5 2×
Watch Price/Availability
Powerlogy Protein Strawberry Snack 90 g
Nut Cream - smooth, coconut, strawberry flavour, 21 g protein per 100 g, 543 kcal per 100 g, gluten-free, weight 90 g - 49.89 €/1 kg
  4.49 €
Currently Unavailable
Order Code: SPTpowl014
5.0 3×
Watch Price/Availability
Powerlogy Protein Almond Snack 90 g
Nut Cream - smooth, almond, natural, 24 g protein per 100 g, 543 kcal per 100 g, gluten-free, weight 90 g - 49.89 €/1 kg
  4.49 €
Currently Unavailable
Order Code: SPTpowl013
4.5 2×
Watch Price/Availability
Powerlogy Upgraded Protein Oatmeal Cacao & Peanut 350 g
Oatmeal , energy value per 100g: 410 kcal
Great price 9.49 €
Currently Unavailable
Order Code: SPTpowl029
Watch Price/Availability
Powerlogy Fizzy Collagen Berries 300 g
Colagen - hydrolysed bovine collagen (6600 mg) and vitamin C (90 mg) in 1 dose, sparkling powder with forest fruit flavour, sugar and gluten free, 300 g
  29.99 €
Currently Unavailable
Order Code: SPTpowl047