Ten, kdo již kupoval tento monitor, je dostatečně to rozlišení (1920x1080) na 27"?
Aktuálně mám 2560x1440 na 27", takže s tím nemám zkušenosti.
Ten, kdo již kupoval tento monitor, je dostatečně to rozlišení (1920x1080) na 27"?
Aktuálně mám 2560x1440 na 27", takže s tím nemám zkušenosti.