Dobrý den,
v popise máte, že typ displeje je VA, ale v parametrech a i přímo na obrázku s monitorem je napsané QLED. Aby toho nebylo málo, tak v titulku stránky je LCD monitor. Jak to tedy je?
Dobrý den,
v popise máte, že typ displeje je VA, ale v parametrech a i přímo na obrázku s monitorem je napsané QLED. Aby toho nebylo málo, tak v titulku stránky je LCD monitor. Jak to tedy je?