Dobrý den, ráda bych ještě dnes koupila TV 55” Samsung QE55Q64T, prosím vás o info jaký je vhodný/optimální kloubový držák a kabel pro toto TV? Velice děkuji za odpověď, pokud možno obratem, abych nákup stihla.
Jaké šrouby musím použít k držáku na zeď
Dobrý den, Umožňuje typ televize 55" Samsung QE55Q64T nahrávání pořadů do televize? Děkuji Novotná
Dobrý den. Mohu do této TV (55" Samsung QE55Q64T) vložit kartu Skylink Standard HD M7? Pokud ne, potřebuji dokoupit rozhraní? A jaké? Děkuji za odpověď.
Alza udáva spotrebu v zapnutom stave 85W, vy udávate maximálnu spotrebu 135W. Podľa čoho sa mám orientovať?