Dobrý deň, ako je na tom tento počítač čo sa týka grafických editorou ako 3ds max alebo OpenGL ? Ako hru v ktorej to testujem používam minecraft, tak by ma zaujímalo či by mi to nerobilo problémy keďže je to hrozne neoptimalizovaná hra...
Dobrý deň, ako je na tom tento počítač čo sa týka grafických editorou ako 3ds max alebo OpenGL ? Ako hru v ktorej to testujem používam minecraft, tak by ma zaujímalo či by mi to nerobilo problémy keďže je to hrozne neoptimalizovaná hra...