Dobrý deň, je možné v budúcnosti vymeniť grafiku za výkonnejšiu? Ak áno za akú max. Od NVIDIE GTX ... napr 1060, 1080, popr. RTX 2080 ....
Ďakujem.
Dobrý deň, je možné v budúcnosti vymeniť grafiku za výkonnejšiu? Ak áno za akú max. Od NVIDIE GTX ... napr 1060, 1080, popr. RTX 2080 ....
Ďakujem.